Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fül orr gégészt keresek Heim Pál, vagy a Madarász utcai kórházban.Tudsz ajánlani? fórum

Fül orr gégészt keresek Heim Pál, vagy a Madarász utcai kórházban.Tudsz ajánlani? (tudásbázis kérdés)


11. tixtina (válaszként erre: 9. - D3b95f45ba)
2012. szept. 11. 14:05

Nekünk is a Benedek doktornő vált be.

Lányomat ő műtötte.


Sajnos előfordult,hogy a háziorvosunk nem vette észre,hogy a gyereknek tüszős a mandulája.

Mivel szép volt a torka,és magas volt egy értéke a lányomnak,beutalt a László kórházba,hátha húgyúti fertőzése van.

Szerencsére eszembe jutott,hogy megmutatom a doktornőnek is,hátha "sztreptója" van .

Igazam lett,a gégész rögtön észrevette a tüszőket.

Kaptunk antibiotikumot,és nem kellett kórházba feküdni.

10. kékes
2009. jún. 15. 13:43
Ne haragudjatok szegeden nem tudtok véletlenül egy jó maszek fül orr gégészt? Aki műt is, szerintetek maszek úton mennyibe kerülhet?
9. d3b95f45ba (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2009. ápr. 4. 17:01
Igen.Előszőr a jános korházban vették ki,másodszor a Heim Pálba a Benedek Pálma.Sajnos a fiamnak visszanőtt az orr mandulája,amit senki nem vett észre csak a Pálma.Minden orvos elintézett annyival mikor elpanaszoltam magam,hogy állandóan arcüreg gyulladás és hörghurutja van a fiamnak,hogy majd kinövi.Hát nem így lett.Addíg jártam orvos után,míg nem én is ajánlásra kerültem a dr.nőhöz aki kiderítette,egy komoly arckoponya ct-vel (ami csak a heim pálban van),hogy vissza nőtt a mandula ás nagyobb is lett mint kéne lennie.Ennyit az orvosokról.
8. H.Ancsi (válaszként erre: 6. - Lizabella)
2009. ápr. 4. 16:32

Fül- orr- gégén dolgoztam - nem orvosként - sokáig.

Szuper orvosokat ismerek, pl. a Bajcsyban . Ha érdekel szólj, be is protezsállak.

7. Tacus (válaszként erre: 2. - Lizabella)
2009. ápr. 4. 13:32

Én dr. Csákányi Zsuzsát ajánlanám. Nagyon aranyos.

Irok privit!

2009. ápr. 4. 13:09

Azokat nem ismerem.


Ha jó orvost tudsz ajánlani,akkor mindenképp jó.

Bárhová elmegyek csak szuper legyen az orvos.

2009. ápr. 4. 13:05
Bajcsy vagy a Tarcsai kórház nem jó?
2009. ápr. 4. 13:01

Köszönöm.


Kis fiadnak kivették az orr manduláját?

3. d3b95f45ba (válaszként erre: 2. - Lizabella)
2009. ápr. 4. 12:42
Akkor keresd Benedek Pálmát,A Heim Pálban rendel és műt!Mi évekig szenvedtünk betegséggel,orvosról-orvosra jártunk mire megtaláltuk őt,és rájött,hogy miért van mindíg arcüreg gyulladása a fiamnak!
2009. ápr. 4. 12:29
Kislányomnak az orr manduláját kell kivenni.És aranyos,lelki ismeretes orvost keresek.
2009. ápr. 4. 12:28
Fül orr gégészt keresek Heim Pál, vagy a Madarász utcai kórházban.Tudsz ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook