Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
480. Katcha
2022. júl. 13. 15:18

Sziasztok!

Nos megcsináltam ezt az 5 napos léböjtöt. Nekem ez volt az első.

Teljesen bírható. Nekem egyedül a kávé hiányzott, és a tudat hogy nem ehetek akkor amikor épp szeretnék. De ez kb. a harmadik napra eltűnt. Fejfájás volt második napon. És néha mikor úgy éreztem elhagy erőm ittam vizet és helyrebillentem. Minden nap alatt kb. 4-4,5 liter vizet leküldtem.

Én a DM Bio Rozskenyeret vettem, de abból sem ettem amennyit írtak.

Cél nem volt, pláne nem a fogyás, inkább a kíváncsiság hajtott.

Szerintem mindegyik lé más miatt ízletes és finom. Nekem a kedvenc talán a zöldség és a céklalé volt.

Véleményem szerint ez annak jó első sorban, aki diétázni és ezáltal fogyni szeretne, és ezzel a léböjttel el tudja indítani. Mivel 5 nap alatt megszokja nem lehet enni, így amint ez lejár könnyebben tartható az egészséges kiegyensúlyozott kalóriadeficites étrend.

2022. máj. 16. 13:54
Sziasztok. Túl vagyok az 5 napon. Egész jól bírtam, az első 3 nap gyorsan telt, aztán jött a hétvége, amikor otthon volt az egész család, nálam ez volt pici mélypont, de fejben gyorsan helyre tettem az egómat, így helyre állt a motiváció is. Összességében elmondhatom, hogy simán kibírható, a kedélyállapotra, bőrre, alakra nagyon hatásos. Fogyásban is látványos, cm-ben mindenképpen, súlyban kb 2,5 kg, de mivel épp most jött meg, és előtte többet mutat a mérleg, szerintem ennél még több lesz a tényleges fogyás. Nem ez volt a célom, hanem, hogy visszataláljak az egészséges étkezéshez, jó közérzethez, amit a tavalyi 42 napos vegán challenge kapcsán elértem. Mindenkinek ajánlani tudom, hogy vágjon bele, megéri! Én tervezem, hogy negyedévente újra fogom csinálni.
2022. máj. 12. 11:59
Sziasztok. Tegnap kezdtem el az 5 napos programot. Számomra is hihetetlen, hogy mennyire jól viseltem az első napot. A zöldbúzafűlé ital nagyon ízlett, engem egy fincsi alkoholmentes koktélra emlékeztet. Nagyon szeretem a natúr ízeket, a zöldségeket, gyümölcsöket, de ez még annál is jobb volt, mint amire számítottam. A kenyeret megettem a javasolt mennyiségben az uzsit kivéve. Csináltam már léböjtöt korábban, de most sem fejfájás, sem gyengeség nem jelentkezett. Inni is, több, mint 3 litert ittam, ennek ellenére nem kellett állandóan wc-re járnom, az éjszakát végig aludtam (kisfiam is hagyott végre) anélkül, hogy ki kellett volna mennem. 7-kor ettem utoljára, ma pedig 9-kor. Nem voltam, és azóta sem vagyok éhes. A mai zöldséglé is ízlik, a kommentek alapján rosszabbra számítottam. :) A reggelihez egy picit törtem a kenyérből, tízóraira a fennmaradó részt ettem meg a szeletből. Pörgök ezerrel.Lehet, hogy lesz majd mélypont, de ha így marad végig, tuti máskor is végig fogom csinálni a programot. A munkatársaim azt mondják, én vagyok a teszt alany, ha jók a tapasztalatok, ők is belevágnak.
477. Talóka (válaszként erre: 470. - Bettybetty)
2022. febr. 23. 15:45
Szia! Végig csináltad már? Mi a véleményed? :)
476. noemiv
2022. jan. 25. 08:58
Sziasztok. Mult héten csináltam végig az 5 napot. Eredmény -4,5 kg. Nem ettem kenyeret a levek mellé, mert a rozs kenyér számomra ehetetlen. Kemény hôt volt, de megérte. Az emésztésemnek nagyon jót tettek a levek, a közérzetem javult. A legfinomabb lé az ananász és a zöldbúzafűlé. A legborzasztóbb íze a zöldséglének volt - mint a sűritett paradicsomlé. Estére már a javaslat szerint megmelegítettem + egy kis fokhagymapor és levesként ettem meg. Összeségében csak ajánlani tudom.
2021. dec. 7. 16:28

Sziasztok. Olvassa még valaki?

Én ma olvastam erről a kúráról😊 babát szeretnénk de jó lenne ha lemenne kB 5 kg. Persze 10 sem lenne rossz, de 5-tel is megelégszem 😁 volt akinek hatásos volt? 😊

474. Pearl16
2021. szept. 14. 03:09

Sziasztok!

Tegnap kezdtem el.

A búzafűlé egész jó volt, Pur Pur kenyeret ettem mellé és megittam 5 liter vizet.

2021. ápr. 26. 11:30

Summa: 5 anp , 1 szelet kenyér.

Hétfő reggel: 58 kg

Szombat:55.8 kg

Hétfő: 57.2, tényleges fogyás kb 1kg .

Tapsztalataim: anyagcsere lelassult nálam...a bőröm sokkal szebb lett, térfogatban látható csökkenés a vizes testrészeken, kevesebb narancsbőr, kisebb étvágy , jó közérzet , energiaszint az első két napban rossz utána lényeges javulás. vasárnap már 20kmrt túráztam simán:)

2021. ápr. 22. 18:39

A 4 nap, muszáj volt egy kis kenyér mert a céklalé kicsit marta a gyomrom:(

Egyébként minden ok, a szédülés elmúlt, fejfájás nincs , mondjuk én egy mini feketét iszok reggel , különben a fejfájás az egésztől elvenné a kedvem:)

Reggel mértem a súlyom-1.4 kg, mondjuk ez nem fogyás , de ahhoz jó lesz hogy kicsit megindítsak egy diétát:)

471. Monika_2 (válaszként erre: 470. - Bettybetty)
2021. ápr. 21. 10:17
Azért nem túl finomak eddig, én a 3.napnál járok, az ananász isteni, de a többi eddig fura volt , de megittam, kenyeret nem ettem:)
2021. ápr. 20. 16:53

[link]

Egy kis kedvcsináló a böjthöz. Bár a filmben szereplő az keményebb fajta. :D

Sokan írtátok, hogy fájt a fejetek. Ez teljesen természetes, hisz elkezd méregteleníteni a szervezet.

Ezt a steinberger féle böjtöt még nem csináltam, mostanában fogom elkezdeni. Én nagyon bírom az ilyen löttyöket.

2021. ápr. 19. 12:47
Sziasztok!Ma kezdtem el a kúrát:)
2021. febr. 5. 12:42
Én a büdös életben többet nem csinálom meg ezt a kúrát :D Bár az első három napi biolevek tényleg nagyon finomak, de a harmadik napon már nagyon éreztem, hogy az a napi 7 szelet kenyér kevés... Általában keveset szoktam enni, de ez mégis megviselt. Erre rátett egy lapáttal a 4. napi céklalé, ami egyenesen borzalmas (nekem). Kínszenvedés volt lenyelni minden kortyot. Az 5.napon a cékla után felüdülés volt a répalé, pedig számomra annak is borzalmas íze van. Összességében én semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, ellenben minden este szódabikarbónás vizet kellett innom, mert a gyomrom teljesen kikészült. Az utolsó két napot viseltem a legrosszabbul, már alig vártam, hogy vége legyen. Nem kávézom és nem dohányzom, úgyhogy nem ezek hiányoztak, csak az ízek és a csoki.
467. wei wei
2020. márc. 15. 01:35

Mostanában megint felkapták ezt a kúrát. Több fórumon is belebotlottam. Soha nem voltam jó a léböjt kúrákban. Nem bírtam azt az állandó gyengeség-érzetet. De mivel itt megengedett a kenyér fogyasztása, és a lötyik összetétele is tetszett, valamint a hasonló termékekhez képest az ára is elég barátságos, hát beruháztam egy 5 napos csomagra. Elég vegyes érzelmekkel zártam a kúrát. Mivel nem volt célom, hogy legyengítsem a szervezetem, így majdnem minden nap elfogyasztottam az ajánlott kenyérmennyiséget. Felváltva ettem rozs- és tönkölykenyeret. Valószínűleg ennek köszönhetően is, de szerintem az italok összetétele miatt szintén, gond nélkül csináltam végig az 5 napot. Ahhoz képest, hogy napi 800-1000 kalóriánál többet nem ettem, nem voltam éhes, nem éreztem magam erőtlennek, egyszer sem éreztem úgy, hogy nem bírom tovább. Igazából a 3. nap estéjén elkezdtem mindenféle finomságról álmodozni, de ez még kísértésnek is gyenge volt.

A másik fura dolog, hogy nekem a hasonló böjtölős napjaimon teljesen le szokott állni az anyagcserém. Most azonban normálisan mentem wc-re minden nap. Nem ment a hasam, hanem teljesen normális produktum volt, mintha rendesen ettem volna. Illetve egy kivétel volt. A céklanap után volt egy kis hascsikarás. Az eredmény valami lila izé lett :D.

Erősen koffeinfüggő vagyok. Be kell valljam töredelmesen, 36 órán át bírtam nélküle. De akkor nagyon elkezdett fájni a fejem, és szédültem is. Nem a kúra miatt volt, mert amint hozzájutottam az életet adó nedűhöz, éreztem, ahogy megindul a vér a fejembe. Na az maga volt a mennyország. Innentől kezdve nem tiltottam meg magamtól a koffeint, csupán minimális mennyiségre csökkentettem.

Néhány szó az ízekről. És tulajdonképpen el is jutottunk ahhoz a ponthoz, hogy miért nem fogom többet megcsinálni ezt a bizonyos kúrát. Az egyértelmű kedvenc az ananászlé volt. Pont olyan, mint a boltban kapható átlagos ivólevek. A búzafűlé is egész jó volt. A zöldséglé és a sárgarépalé rossz volt, de még iható. A zöldséglének olyan íze volt, mintha a dobozos paradicsompüré fel lenne dobva egy kis ecettel. A sárgarépalének egyáltalán nem volt sárgarépa íze. Max olyan volt, mint a lé, amiben megmostad a kertből frissen érkező répát. Bár ezeket még meg lehetett inni, mint említettem. Na de a céklalé! Hát az leírhatatlan! Valahol a földdel elkevert édesítőszeres karalábélé és a poshadt főttkukoricalé között helyezkedett el. (Nem, én sem tudom, hogy azok milyenek. Egyszerűen ez jutott róla eszembe.) Ebédnél már öklendeztem tőle. Vacsora helyett inkább lefeküdtem aludni, csak hogy ne kelljen meginnom.

És végül, ami a frissességet illeti, nekem nem jött be. Én sem tudtam tőle aludni, ahogy már többen írták előttem. De az alváshiányt én egész nap megéreztem. Nem energikus voltam, hanem egyszerűen álmos. Egyedül lefekvéskor nem, mert akkor mindig kipattant a szemem és hajnali 2-ig néztem a sötét plafont. Az egyetlen kivétel ugye a céklanap volt, de valószínűleg akkor már a kialvatlanság győzött.

Ja, és nekem 3 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg. De én ezt nem nevezném fogyásnak. Nyílván víz meg a salak.

Mindent egybevetve, nem mondom, hogy rossz a kúra, de nem az én ízlésemnek találták ki. Szívesen csinálnék ilyet megint, de nem ennek a márkának a termékeivel.

466. norma2 (válaszként erre: 465. - Norma2)
2020. jan. 3. 00:24
Még annyi, nálam nem volt jojó effekt. Utana 85 ig mentem vissza majd inga 82-85. Most is 82 vagyok. Ennek kb 3 éve
465. norma2 (válaszként erre: 464. - Norma2)
2020. jan. 3. 00:16
Még annyi, h neki mindig inkabb magas mint sem leesne a cukra.
464. norma2
2020. jan. 3. 00:14

Sziasztok.


Szerintetej aki Cukorbeteg II típus elhízás miatt, sajnos eddig nem sikerült az illetönek fogyni hiába eszik olyan ételeket es keveset nem fogy az istenért sem. Gondolkoztam rajta hogy neki is ki kéne próbálni ezt az öt napos kúrát De semmiképp nem csak vízzel hanem erre gondoltam erre a termékre. Csak nem tudom hogy ebben van e finomított cukor. Én anno megcsináltam(ugyanezzel a termékkel) körülbelül három hetet szántam rá 1. hét a felvezetés 2. hét a kúra 3. hét a visszaszokás. 95kg ról 81 ig estem. A Vicc az hogy az ötödik napon úgy éreztem mint akinek többet nincs szüksége Szilárd táplálékra annyira jól éreztem magam. De azt hozzá kell tenni hogy itt nyilván az is számít mennyi idős az illető milyen az emésztése és milyen régóta van rajta az a plusz felesleg az addigi megszokott testsúlyahoz képest. Mivel én korábban is 82-85 kg között voltam állandóan,ám volt egy időszak amikor fél év alatt felszaladt rám az a 10-13 kg. Na én ekkor léptem gyorsan hogy le kell adnom. Míg akiről beszélek na neki már sok 10 eve ennyi lett a sulya sajnos es jött a cukorbetegség, na meg a maj zsirosodas.. az orvosok csak annyit tudnak mondani le kell fogyni.

2018. júl. 28. 04:33

A céklás nap rendben volt, jólesett a lé, különösen éhes sem voltam, de nem csökkentettem a kenyéradagot. A fogyás viszont leállt, vagyis 0,4 kg minusz volt az előző naphoz képest, de egyáltalán nem éreztem energikusnak magam, mintha kezdtem volna hozzászokni az alacsonyabb kalória-bevitelhez. A sárgarépanapon délig soknak éreztem a kenyeret, estére sem éheztem meg, viszont sajnos meggyőztem magam, hogy ennem kell valami normálisat, így az esti kenyéradagot megduplázva benyomtam két szendvicset jó sok sajttal. Ez elbukás volt, egyébként kg-ban pont az álomhatár átlépése előtt álltam, mármint úgy álomhatár, hogy eddig is ennél a súlynál akadtam el, s szedtem vissza amit leadtam. Azért kezdtem el a kúrát, hogy ez alá kerüljek, innen kimozduljak. Mindenesetre folytatom egy újabb 5 napos kúrával, és mivel baromira kezd elegem lenni a kenyérből, csökkentett kenyéradagokkal. Az első kúra, az első 5 nap mérlege -1,9 kg, ami alulmúlja a várakozásaimat (a bekajálás előtti méréshez viszonyítok, tehát nem az rontotta az eredményt).

Ez a diéta szerintem azért méregtelenítő, mert egyáltalán nem tartalmaz fehérjét. Egyébként ezért is vaciláltam, hogy csináljam-e 10 napig? Így, hogy az első kúra zárásaként megoldottam a fehérjepótlást a sajtos szendviccsel, legalább nem aggódom a fehérje miatt :). Viszont tudom mi lesz a menü ha vége a 10 napnak: tojás, túró, hús, saláta. Úgyhogy búzafűnapra fel, jön egy újabb 5 nap.

2018. júl. 26. 07:28

Megvolt a 3., ananász nap. Nem az történt, mint amire számítottam. Kb uzsonnáig minden rendben volt, adfig egy kis sport is belefért, viszont délután és este is nagyon éhes voltam. Mondanom se kell, a kenyéradagot nem tudtam csökkenteni, legszívesebben ettem volna még, de nem tettem. Először éreztem bágydtságot az éhezés miatt, és egy kis fejfájás is befigyelt, bár ennek oka lehetett az is, h nem jött össze a 3 l víz. Mindezek ellenére tegnaptól érzem nagyon, hogy fogyok, a hasam laposabb, aminek nagyon örvendek. Minden reggel mérem magam, amolyan motivációként, és ma reggel, az ananászos nap után, nagy meglepetésemre semmit nem csökkent a súlyom (eddig 0.8 kg-ot ment lefele minden nap). Ezt tapasztaltam más fogyókúráknál is, h megakad, aztán ha ilyenkor nem adom fel, egyszerre csökken nagyot, szóval ez nem vette el a kedvem, viszont örvendek, h nem kajáltam félre, mert akkor most azt okolnám a csökkenés elmaradása miatt :)

Kissé elbizonytalanodtam, h valóban jó ötlet-e 2x egymás után, vagyis 10 napig csinálni ezt a kúrát, meglátom még, attól függ, hogyan érzem majd magam.

Összességében még mindig azt tudom mondani, h eléggé hatásos.

2018. júl. 24. 21:56

Pár éve már megcsináltam ezt a kúrát, már nem emlékszem hogy ment, de alapvetően nem volt semmi gondom.

Most azért kezdtem el, mert szeretnék 7-8 kg-t leadni, és sehogy nem akart beindulni a fogyás, mindig rámjött a zabálhatnék, ha sikerült vmennyit leadni, és visszaszedtem mindent. Most arra gondoltam, ezt a kúrát csinálom meg egymás után kétszer, tehát 10 napos lesz. Abban bízom, hogy 10 nap alatt kibillenek ebből a most nagyon beállt súlyomból, és ha beindul a fogyás, akkor urrá tudok lenni az evésrohamokon.

Jelenleg a 2. nap végén járok, és ma már sportoltam is, nincs semmi gondom. Az első nap végén nagyon éhes voltam, most meg mintha soknak érezném a kenyeret, amit megettem (az előírás szerinti adagot). Holnap lehet, h kevesebb kenyeret fogok enni. Sokkal kevesebbet nem, mert a kenyérmennyiség pont 1000 kcal, (az Aldis teljes rozsost eszem, az előre csomagoltat), a levek pedig változó, a holnapi, az ananász tartalmazza a legtöbb kalóriát, de így is ez egy átlag 1300 kcal körüli napi adag, annyi meg kell.

Maguk a levek ihatóak, de ez teljesen szubjektív, h kinek mi ízlik. A levek sorrendje szerintem fontos, mert most, a 2. nap végén jött rám egy kis édes íz iránti sóvárgás, úgyhogy már alig várom, h megbonthassam az ananászt :). Az árával kapcsolatban sztem valamennyivel többet költök így a diétára a 10 nap alatt mintha ételt vennék magamnak, de annyival nem többet, mint amit (remélhetőleg) nyerek tőle.

Emésztéssel kapcsolatos bármiféle gubancot én nem tapasztaltam, fejfájást sem, ezek szerintem egyénfüggők. A fejfájás az éhezés miatt azért sem indokolt, mert tulajdonképpen nincs éhezés, hisz ez a kenyérmennyiség elég sok. Ha lesz valami említésreméltó, megírom, hátha valaki hasznát veszi a döntésben :)

2017. júl. 31. 11:03

Életemben először csináltam ilyen kúrát. Hirtelen elhatározásból álltam neki, mivel 1-2 éve képtelen vagyok a rajtam lévő 5 kg feleslegtől megszabadulni.

Induló súly: 60,5 kg Kúra végén: 58,5 kg

Derékbőség: 84 cm Kúra végén: 80 cm

Has: 89 cm Kúra végén: 87 cm

Csípőbőség: 97 cm Kúra végén: 97 cm

Közérzet: Tökéletes


1.nap A reggel és a délelőtt zökkenőmentesen eltelt, de déltől fáradtság, levertség, álmosság és fejfájás gyötört. Megjegyzem legalább 10 éve nem fájt a fejem. A fejfájás nem múlt el, a második napra hajnali 4-kor felébredtem, próbáltam tovább aludni.Hellyel-közzel sikerült is.

2.nap A reggelire rá sem bírtam nézni, a fejfájás ereje nem csökkent. Megittam 1 adag arabica kávét, kb fél óra elteltével a közérzetem tökéletes lett, az energiaszintem visszatért.A vérnyomásom ekkor 90/68-at, a pulzusom 53-at mutatott. Elmentem a szokásos 1 órás intenzív teniszedzésemre, fokozott erőnlétet éreztem. Nem voltam éhes. Edzés után a vérnyomásom 120/78-as, a pulzusom 65-ós volt.

3. nap Jó közérzet. Délben a vérnyomásom 90/67-es, a pulzusom 60-as volt, álmosság, bágyadtság, és indult a fejfájás. Egy adag arabica kávé, és minden rendeződött.

4. és 5. nap Teljesen problémamentesen telt, de már nem kockáztattam és a délelőtti kávét megittam, természetesen üresen!


A programot a Katus Attila féle napi menü fogyasztásával folytatom. Ma már meg is érkeztek az első napi ételek. Már csak 3 kg van hátra, nagyon lelkes vagyok, mindenkinek csak ajánlani tudom a kúrát. Arra azért nagyon érdemes odafigyelni, hogy milyen a saját testünk, nem szabad észnélkül csinálni a dolgokat! Én a kávé nélkül nagyon rosszul éltem volna meg ezt a történetet, sőt, nem is tudtam volna végigcsinálni.

2017. júl. 15. 15:39

Sziasztok!


Én megcsináltam egy kúrát, de kár volt. Teljesen kibírható volt, a levek valóban nagyon finomak, de... soha nem voltam savas, viszont a kúra után rendszeresen lett gyomorsavam, savlekötőt használtam rá. Több, mint egy év kellett, hogy elmúljon, mostmár szerencsére nagyon ritkán jön elő.

Abszolút nem érte meg!

2017. febr. 22. 15:37

Sziasztok!

Van még itt valaki ezen a fórumon?

Szeretném szombaton elkezdeni a kúrát.

Ki tart velem?:)

2016. júl. 9. 21:34

Sziasztok!

Túl vagyok az 5 napon, már negyedjére és bizton állíthatom, hogy megcsinálható.

Én sosem fogyókúrás célzattal állok neki, inkább kitisztulásnak, salaktalanításnak értékelem. Még egyszer sem volt fejfájásom, csak a kenyeret utáltam meg egy időre.

Nekem ez kifejezettem bevált kúra fél évente. Megkönnyebbül kicsit a szervezetem, kiürülök. Talán picit enervált vagyok már az 5. napon, kevesebb a türelmem a kislányommal, de alapvetően minden szuper. Hiszen minden agyban dől el! :)

Ezt a léböjtöt egy életmód váltás előtti szakasznak állítottam be. Kicsit az ember lead a napi adagból, kicsit kiüresedett járgánnyal kezdi a hosszabb távot/célt. A reggeli mérés eredménye 5 nap után -3-4 kg közötti. De nem érdekesek számomra a kilóm, inkább a cél, hogy szeressek a testemben lenni. Magas súlyról indulok, de nem mérvadó, mert még az orvos sem hitte el, hogy valóban ennyi vagyok. Így tehát a cél: méltósággal a tükörbe nézni és szeretni azt, amit ott látsz. Ha ehhez 20 kiló elég lesz, akkor ott lesz a vége, ha 40 kg, akkor csak jobban örülök. Úgyis mindig megtartani nehéz!


De hogy a fórum témájához visszakanyarodjak, néhány dolog kell a kúra végig viteléhez:

1. elhatározás

2. akarat és szívósság

3. egészség

Akiből bármelyik hiányzik ne fogjon neki!


Fontos, hogy a napi 3-3.5 l víz/folyadék meglegyen a kúra alatt.

Én pl. a rozsos kenyeret is váltogattam, hogy az se legyen túl száraz, vagy túl unalmas. Egyik nap ettem olívás rozsos kenyeret, másik nap tökmagos rozsost, sima rozsost, majd az ötödik napon rozsos Abonett kenyeret vettem, és esküszöm felüdülés volt az 5. napra az a ropogós íz.

Igyekszem ilyenkor eleget pihenni, a gyereket időben lefektetni, ezáltal magam is hamarabb ágyba kerülök, kialszom a 7-8 órákat, ahogy illik.

Első napon a hirtelen jött sok folyadéktól a testem, a hasam puffad, de reggel magamtól ébredek és már könnyebbnek érzem magam. Nagyjából a 3. napra a sok folyadéktól az arcbőröm kisimult, a mélyebb ráncocskák is úgy megtelnek élettel, a hasam kezd leengedni.

Ötödik nap este kissé morcin ugyan, de pillanatok alatt elalszom, de már reggel 6-7 között magamtól ébredek.

Szóval összességében én egészségügyileg is jól viselem (pedig pajzsmirigy alul működéses vagyok), de a biztonság kedvéért mindig van a táskámban szőlőcukor (még egyszer sem kellett ennem belőle). Érzem, hogy gyengébb/energiátlanabb vagyok estére, mégis reggel üdén és kipihenten ébredek akár óra nélkül is.

Jah, és a legfontosabb...soha nem itthon csinálom a család és a főzés után megtelt hűtő mellett, hanem munkaidőben. Csak a vacsorára eső rész marad itthonra, amit gyorsan megiszom és megeszem, és utána még a vacsora készítés sem zavar össze, valahogy eszembe sem jut, hogy beleegyek. A munka mellett az idő is jobban telik, és pikk-pakk megehető egy-egy "fogás".

A kedvencem a bio zöldséglé és az ananász. A többi is megiható kategória, nem gondolok arra, hogy a búzafűlé kinézete egy pocsolyához hasonlít, már nem ijedek meg a céklalé után sem a mosdóban, és a répalénél is arra gondolok, hogy imádom a sárgarépát rágcsálni gyerekkorom óta.

Összességében pozitívan állok hozzá, így mindig pozitív a vége is. Most pedig megadta az életmódváltáshoz az alapokat...


Sok sikert és kitartást annak, aki erre adja a fejét! Megcsinálható...:)

456. Kloe119
2016. jún. 5. 11:03
Én holnap kezdem...de az itt olvasottaktól nem lettem túl lelkes...
455. medikee
2016. jún. 3. 22:46

Sziasztok! :)

Nekem ma volt a negyedik napom... A véleményem erről a méregtelenítési programról borzalmas.... Igyekeztem egy nagyon laza hétre időzíteni, hogy sokat tudjak aludni és pihenni, no sport, minimális munka. A negyedik nap végén feladtam, mert elviselhetetlen volt már számomra a négy napja tartó migrén szédüléssel kombinálva. A leveket tekintve a zöldbúzafűlé nekem nagyon ízlett, nem volt ellenemre, viszont a zöldséglé nagyon nehezen csúszott le, de alapból a paradicsomlét sem szeretem. Az ananàsz isteni volt, én is eliszogatnám máskor is. :) A mai cékla érdekes volt, de megittam. Ami emellé hozzájàrult: negy napja tartó szédülés, migrén, hányinger, gyengeség, rossz közérzet, kommunikációs zavar. A mai nap végére azt mondta, elég, annyira rosszul voltam, hogy nem érdekelt már semmi, csakis az, hogy jobban legyek, így bevettem egy fejfájás elleni gyógyszert és a párom hozott nekem zöldborsólevest estére. Pár kanál után már éreztem jobban vagyok, most pedig, mintha kicseréltek volna! Nem tudom más hogyan tudja végigcsinálni, tudom nem vagyunk egyformák, de a folyamatos migrén miatt nekem már élni sem volt kedvem. Az utolsó napomnak így lőttek, de nem bánom, mert legalább ismét visszatért az életkedvem. :))

454. 3dce2141eb (válaszként erre: 454. - Evoletta)
2016. márc. 29. 23:17

Szia! Ezt a hormon dolgot hol olvastad?

En ma kezdtem tok finom volt a buzafu le bar en szoktam inni ilyet máskor is es töményen nem igy alma hígítva mint ez ág üvegben van. En nem vizet hanem zöld teát ittam hozza 2x 2 litert es a rozskenyer kimaradt mert nem volt itthon igy délben ettem abonettet 3 szeletet .

Holnap 2. Nap mar varom!

453. betsy85
2016. márc. 22. 14:54

Én is utáltam ezt a tegnapi párost, de én maradok a tk. rozskenyérnél, mert kell a rost. Ma már duplán megpirítom, úgy eszem, és kb. csak a felét annak, amit ír a program. Az én fejem is szétszakadt.


Nekem a mai sem ízlik, de nem is azért csinálom végül is. Viszont nem vagyok éhes, simán bírom, és lekopogom nincs fejfájás.


Súlyt a végén mérek, én 68 kilóról indultam a 173 centimhez.

452. llilien
2016. márc. 22. 10:26
Az első nap - nekem - borzalmas volt, egész nap fájt a fejem, és hányinger kerülgetett. Persze lehet azért, mert: elhagytam a reggeli kávém, nem ízlett a búzafű, nem ízlett a rozskenyér :D este majdnem feladtam, de reggel arra jutottam, hogy hol tároljam majd a tele palackokat?! :D úgyhogy részemről a rozskenyeret abonettre cseréltem, és - még - nem adtam fel. A második lötyi, a zöldséglé nekem sokkal ihatóbb. Reggel 57,5 kg volt a mét súly, de szerintem ez főleg víz, legalábbis amennyit wc-re jártam a 3 liter folyadék után (amúgy kb fél litert ha megiszom egy nap :( )... betsy85 milyenek a tapasztalatok?
451. betsy85
2016. márc. 21. 16:23
Sziasztok:) Én is ma kezdtem:) Hajrá, reméljük hasznos lesz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook