Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a csúnya, vagy csak szimplán jelentéktelen nőknek van jó pasijuk? fórum

Miért a csúnya, vagy csak szimplán jelentéktelen nőknek van jó pasijuk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 14. 09:12
Kinek mi a csúnya és kinek mi a jó pasi ?!....Nem tudom mi volt az oka a fórum létrejöttének, de egyáltalán nem biztos, hogy tényleg jó pasinak tartanád azt a valakit akinek szerinted csúnya nője van...másrészt amennyiben a pasi a csajjal van nem tartja csúnyának...NORMÁLIS esetben... ha a kapcsolat hátterében nem érzelmek vannak akkor értelmetlen erről beszélni....
2010. jan. 20. 20:43

Azt, hogy ronda vagyok természetesen úgy értettem,hogy kettőnk között leírhatattlan a különbség. Nem önmagamban lennék olyan csúf, hanem összhatásilag együtt.Köszönöm.

Gyula az ősember-topmodell példád vicces és igen tényleg...

403. Gyula85
2010. jan. 20. 15:32

Szerintem nem csak attól jó nő/férfi valaki, hogy jól néz ki. A médiából leginkább a nőket ezzel manipulálják, hogy minél nagyobb fogyasztók legyenek különböző termékekre és szolgáltatásokra.

Ennek a "jól nézzek ki" dolognak egyetlen értelmét látom, hogy az ember egészségesnek tűnjön. Mert ugye sokszor mégsem az, sőt előfordul, hogy kívülről egészséges, belülről komoly lelki beteg. Az egészséges, vagy annak tűnő ember vonzó a másik fél számára, de ez nem jelenti, hogy jó férfi/nő. Persze előfordul, hogy mégis azt jelenti valakinek, de ez rossz kapcsolatokat eredményez.


Úgy gondolom, hogy az emberek nem a szemükkel választanak párt, hiszen úgy csak egészségesnek tűnik, vonzó, de még nem jó. A külső elhanyagolása is gondokra utal belül, de elképzelhető, hogy kevesebbre, mint egy nagyon jól kinéző férfinél/nőnél. Szóval mindenféle felállással találkozhatunk, így olyannal is, hogy szép és csúf pár.


Mivel mindenki olyan jó párt kap, amilyen önmaga így a belső az elsődleges a külső másodlagos. A párkapcsolatban a szép férfi/nő és a csúnya férfi/nő ugyanolyan jó, mint a párja.


Példával: vegyünk egy topmodell nőt és vegyünk egy ősemberhez hasonló mondjuk gazdag férfit. Tegyük fel, hogy párkapcsolatban vannak. Ha a nő olyan buta, hogy arra fecsérli az idejét, hogy pénzt hajhásszon, megkeserítve az életét, körülbelül annyit ér, mint az ősemberünk, aki ezt hagyja és ugyancsak pocsék kapcsolatban él. Ugyanígy vehetünk szép férfit és és csúnyább nőt. De ez csak egy pénzes példa. Természetesen inkább belső értékekről szól a dolog.


Szóval egy topmodellhez hasonló nő/férfi közel sem biztos, hogy jobb, mint egy kevésbé szép nő/férfi. Persze nagyobb esélye van rá, hiszen egészségesnek néz ki, de ez nem jelenti azt.

2010. jan. 20. 14:24
férfiak válaszát is várjuk.
2010. jan. 20. 14:23
egy jó pasi rá se néz egy csúnya nőre. talán a nő pénzére.
2010. jan. 20. 14:21
szerintem ez nem így van.
399. 8559ed0e1b (válaszként erre: 397. - Manka72h)
2010. jan. 20. 14:20

Szerintem nincs ronda nő.

Valószínűleg Te sem vagy ronda,csak nincs önbizalmad!

Egy csini ruci,fodrász..stb csodákra képes:)

És növeli az önbizalmad:)

398. 274c9996b8 (válaszként erre: 397. - Manka72h)
2010. jan. 20. 14:06

Nagyon nem jo szerintem hogy , ilyen rossz velemenyed van sajat magadrol ! En sem hiszem hogy ,olyan "ronda!" lennel ? ! Az igazan visszataszito , ronda kinezetu ember nagyon keves szerintem.

7-ev korkulömbseg nem sok , Jokai Mor 1-sö felesege Laborfalvi Roza is 7-evvel volt öregebb Jokaitol , megis nagy szerelem volt ! Jokai megszakitotta a csaladjaval es nehany baratjaval a kapcsolatot , azert mert beleszoltak a valasztasaba es elleneztek a hazassagat :)

2010. jan. 19. 21:13

Sziasztok!

Házasságomat igencsak ez a tényállás jellemzi. Én vagyok (nő) a ronda, kövér,a férjem a 7 évvel fiatalabb csinos,helyes. Mindenkit érdekel a választás miértje, így férjemet válaszra kértem.

1.Mert a rút kiskacsa senkinek nem kell, tehát megmaradok örökre neki.

2.Nem lát olyan csúnyának mint amilyen vagyok....

Jól hangzik mi? Egy a gond vele, a hiány 12 éve benne van lappangva, és most kapom meg hogy minden csinos nő után koslat. Inkább az én férjem is lenne átlagos, de akkor nyakon vághatnám ha legelteti a szemét másokon...és sok idegeskedéstől kímélném meg magamat.:-)

396. Tina82
2009. okt. 8. 17:04

Sziasztok!

Érdekes a téma....

Én nem tartom magamat szépnek egyáltalán, a párom fiatalabb 4 évvel, csinos, szép arcú, okos! És én kellettem neki! Egyszer beszólt, hogy egy csajnak milyen jó a haja meg a sminkje, na, gondolhatjátok, én akkorra 13 órát ledolgoztam és ezt a boltban vetette oda...na bumm, kiakadtam!

Most leadtam 32 kilót, csinos vagyok, még mindig nem tökéletes, de most tőlem van elájulva....

395. o.andi
2009. okt. 7. 17:23
nem hinném hogy ez igy lenne...teljes egészében.
394. 274c9996b8 (válaszként erre: 393. - 9242a6388c)
2009. okt. 7. 17:11

Igen , ma mar felnött nö es tenyleg nönek is nagyon szep lett ! / akkoriban 17-eveske volt./

Sajna nincs szerencseje a pasikkal , utik,verik valahogy , mintha mindeg rossz "lora!" tenne ?

Hogy , honnet tudom ? Hat a sogornöm volt ferjenek valami tavoli rokona es tölunk hallunk neha valamit rola.

393. 9242a6388c (válaszként erre: 392. - 274c9996b8)
2009. okt. 7. 14:27
jó kis történet.... tudsz valamit erről a lányról?
2009. okt. 7. 12:17

Ezt velemenyem szerint attol a nagyon szuperjo pasitol kell megkerdezni ! A valasz erdekes es tanulsagos lehet :)

Több evvel ezelött amikor a sracaim meg tinik voltak , nagy csapatban baratokkal , ismerösökkel nyaraltunk. Az 1-ik tini kislany megjegyzeseket tett a ferjemnek a "feleseget" tehat engem minösitgetett :) Mint tudjuk a tini lanyok a legtöbbször nagyon szepek , hiszen tinik ! Ez a leanyzo is nagyon gusztusos szep volt , hamvas bör ,termeszetes göndör haj,szep alak a mellbösege is jelentös :) Na , hat mindennek a szepsegnek a tudataban addig illegette magat es föleg mondta az "igazsagait!" a ferjemnek , mig aztan akkorra pofont nem kapott , hogy több metert repult :) Egy olyan ferjtöl aki soha nöt megnem utött !

Mindezt kerulö uton tudtam meg es hat jot mosolyogtam a törtenteken :)

2009. okt. 7. 10:53
Elkezdtem olvasni a fórum elején levő hozzászólásokat. Kicsit vicces volt.... Én is találkoztam már a jelenséggel és fogalmam sincs, hogy néhány férfi mit eszik az ilyen nőkön. A férfiak többsége szóba sem áll a szép nőkkel, mert félnek a visszautasítástól. Pedig lehet, hogy a nő magányos emiatt. Lehet, hogy ez a helyzet a jó pasikkal is..vagy unják a szép, de üres nőket. Vagy csak szimplán idióták. Nem tudom. De a természet alkotott mindenkit, és bizony a természet nem ilyen szélsőséges. A szép nők között is van okos! A csúnyák pedig lehetnek buták is! Stb. Változatos és sokszínű. Ezért az általánosítás ilyen helyzetben mindig értelmi és lelki egyszerűségre vall.
2009. okt. 7. 10:41

Nem olvastam vissza, bocsi, ha volt már hasonló vélemény!


Egyszer egy pasival beszélgettem, és szóbajött ez a szép nő-csúnya nő-téma. Azt mondta, hogy a pasik azért hajtanak inkább az átlagos, vagy csúnyább nőkre, mert: Ha egy szép lánynak azt mondja, hogy "Szép a szemed!", a lány annyit mond maximum: tudom! Mert már annyiszor hallotta, és neki ez nem igazi bók... Viszont, ha egy csúnyább lánynak mondja ugyanezt, az elolvad a gyönyörtől, és sokkal egyszerűbb meghódítania...

:SSS

2009. okt. 7. 01:50

Szépség! Mi a szép? Ki tudja megfogalmazni, hogy emberben mi a szép? Nekem ez annyira változó!

Az exem tini korom ffi szépségideálja volt annó. Esküszöm, úgy bomlottak utána a csajok, mintha vmi ünnepelt sztár lett volna. Van, aki mai napig úgy emlegeti, mint Brad Pitt hasonmást. Nekem megvolt. 10 évig voltam vele. Ezidő alatt annyira megcsúnyult számomra, hogy hidegrázást kapok, csak a gondolattól is, hogy ha mégegyszer hozzám kellene, hogy érjen. Annyira megcsúnyította az, akit megismertem a jóvágású pofi mögött...

A mostani párom nekem évekig fel se tünt. Számomra nem volt megnyerő külsejű pasi. Csúnyának, rútnak, semmiképpen nem mondtam volna akkor sem (sőt! a csajok odáig voltak/ vannak érte is), csak nekem annyira jelentéktelen ember volt, hogy annyit tudtam, van ilyen nevű kollegám is. Soha nem tetszettek a "kölyökképű gólya" típusú pasik, ráadásul párom nem egyszerű szinten öntelt. Így aztán ez az öntelt kisugárzás, ami eleve taszított, hozzáadódott a kölyökgólya képűséghez, és nálam évekig a szürke köd lepte őt, mint ffit. Aztán egyszer az élet úgy hozta, hogy összesodorta útjainkat. Elkezdtünk beszélgetni, és ő levetette ezt a kivagyok- mivagyok maszkot, amire azóta már rájöttem, hogy sokszor önvédelmi fegyvernek használja. Megismertem a gyönyörűszép énjét, és mostmár a kölyökgólya képűséget fedi szürke köd.

És ennek már több, mint 3 éve.

Akkor most melyik a szebb? A külsőség, vagy a belső érték?

Elnézem ismerőseimet is a mindennapokban. Néha olyan jelentéktelennek látom őket, hiába van rajta smink, hiába van csinosan felöltözve, olyan semmi. 1-2 nappal később meg, rácsodálkozok, hogy igazából ugyanaz a smink, szinte ugyanaz a ruha, de milyen szép ma! Szép, mert kiegyensúlyozottabb, boldogabb, elégedettebb, stb, mint előtte nap volt! És ezt sugározza a környezetének is! Hát sztem ez az igazi szépség!

388. Diandra
2009. okt. 7. 01:45

a férjem jóképű.

nagyon.

meg nagyon jó fej.

meg csini.


akkor most...


csúnya vagyok

szimplán jelentéktelen

vagy kivétel?????????????????????????

387. c1e9612cd3 (válaszként erre: 385. - Pista55)
2009. okt. 7. 01:29
:))))))))))))))))))))
2009. okt. 6. 22:53
A férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél.
385. pista55
2009. okt. 6. 22:48

Nekem azért kellene szép nő.

Attól kiráz engem is a hideg ha egy nőnek a háta is szőrös a feje meg kopasz.

A parókások meg a borotválkozósok sem tetszenek.

384. reni79
2009. okt. 6. 15:31

A szép pasiról annyit hogy nekem soha nem kellett és nem is kellene "szép" pasi!

Nem mondom hogy nem számit a külső mert attól pl kiráz a hideg ha egy pasinak a háta is szőrös mint a dzsungel vagy ha kopasz.

De a műmacho pasikat sem birom.

383. reni79 (válaszként erre: 382. - Mása35)
2009. okt. 6. 15:27

Ebben igazad van.Az exem pl.(12 évig voltunk együtt)soha semmi szépet,bókot nem kaptam tőle csak hogy milyen nagy a se..ed stb.Akkor pipultam be mikor egy ismerős csajnak egyszer benyőgte hogy de jó a haja és hogy milyen jól néz ki.Akkor ezt szóvá tettem és erre azt a választ kaptam hogy nem elég nekem hogy minden pasi megnéz?Ő minek bókoljon még elbizom magam.

Ehhez képest a mostani párom (kicsit fiatalabb nálam,4 éve vagyunk együtt) de minden nap elmondja hogy számára én vagyok a tökéletes,gyönyörű stb.

Ehhez én abszolut nem voltam hozzászokva ezért furcsa is a mai napig.És ennek a 12 évnek a hatása nagyon lerombolta az önbizalamamat.

382. mása35
2009. okt. 6. 13:04

Nem hiszem, hogy a külső annyit számít. Meg aztán mindenkinek más szép, nem?

Én pl soha nem kezdenék "szép" pasival, mert nem vonz az, amit a közízlés szépnek talál.

A környezetemben a "szép" lányok nagyon l vannak kapatva, az életük középpontjában saját maguk vannak többnyire, és úgy gondolják, többet megtehetnek, mint mások. Ugyanez a "jó" pasikra is áll.

Akiknek meg csúnyát mondtak, azoknak: nem érdemes önbizalomirtó kapcsolatban élni, mert még utána is évekig tart a hatása...

381. 8559ed0e1b (válaszként erre: 377. - Klenca)
2009. okt. 6. 12:51
az én exem is ilyen "kedves" volt,de szerencsére már megszabadultam tőle.Igaz önbizalmam azóta sincs...az ilyen kedves kijelentések padlóra tudják vágni az ember önbizalmát.
380. spinneli (válaszként erre: 378. - Klenca)
2009. okt. 6. 10:35
szabadulj, minél előbb, annál jobb.
379. lilura (válaszként erre: 378. - Klenca)
2009. okt. 6. 09:46
Értem Én. Nekem pár éve volt egy alakuló kapcsolatom, csak ritkán tudtunk találkozni a sráccal. Én mindig is ilyen fgyókúra guru voltam, és pont egy ilyen találkozás előtt sikerült megszabadulnom 7 kg-tól...és a randi végén a pasi-aki ugye ezt nem tudta...-megjegyezte, hogy esetleg kicsit diétázhatnék...hát mondanom sem kell, úgy elküldtem a sunyiba, ahogy csak kell. Nekem egy ilyen ne döntse romba az önbecsülésemet.
378. klenca (válaszként erre: 374. - Lilura)
2009. okt. 6. 08:59
Én extraérzékeny vagyok, szinte hányni tudnék, amikor csak meglátom azóta. Ezt a hányingert szó szerint értsd, sajnos.
377. klenca (válaszként erre: 376. - Édesmandula)
2009. okt. 6. 08:58

Én speciel kiakadtam, s azóta is azon vagyok, hogyan tudnék megszabadulni tőle.

Hátha találhat még valakit, akit akkor sem tartott selejtesnek, s most szabad, mert már párszor elvált.


Vannak, akik szerint kimondottan szép vagyok, csak ezt nehezen tudom elhinni az állandó belémtaposásban.

376. édesmandula (válaszként erre: 373. - Klenca)
2009. okt. 6. 08:48

csak viccelt, ugye -kérdőjel...nincs shiftem...


a pasik gyakran a saját kisebbségi érzésüket akarják a párjukon leverni, így ha lecsúnyáznak meg megaláznak, ott gyakran a saját problémájukat -sikertelen karrier, szerelmi kielégületlenség, nem nyert a csapata, nem tud leszokni cigiről-piáról-játékgépről...stb.- akarják befedni...legalábbis ezt tapasztaltam...a nő pedig megtörik, de azért nő, mert megbocsát és elnéz...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook