Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénz nászajándékba - miben illik átadni? fórum

Pénz nászajándékba - miben illik átadni? (beszélgetős fórum)

2010. márc. 30. 10:15
1 merci kesztyűtartóban pld
2009. dec. 8. 11:40
Van már olyan hogy zsebes képeslap nagyon szépek !!!!
13. 70a5a27405 (válaszként erre: 3. - Van de Titok)
2009. júl. 7. 11:18
Az tök jó!És hogy csinálják?
2009. ápr. 3. 19:40
Javaslom vegyél egy népművészeti díszdobozt, tedd bele a pénzt, egy szép képeslapra írd rá jókivánságaidat, s természetesen a nevedet, csomagold be szépen, kösd át mint a díszcsomagokat és úgy add át.
11. Pné Veronika (válaszként erre: 10. - 9ea67a7a1c)
2009. ápr. 3. 19:33

Ja igen, azt elfelejtettem, hogy a borítékokban a szövegek ilyenek voltak, hogy "Már közel a cél", meg "Kitartás", meg "Csak így tovább, tovább..."


Az utolsó borítékban ami a cumis dobozban az igaz mellett volt, abban pedig volt egy-egy fénymásolt 5000-es és 10 ezres, azzal a felirattal : "Ebből nekünk is csak fénymásolt van" De a színes, esküvős borítékban ott volt az "összedobott" pénz is. :-)

10. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 8. - Pné Veronika)
2009. ápr. 3. 19:30
Ez nagyon jó ötlet!
2009. ápr. 3. 19:28
borítékban és kézbe, hogy el ne kallódjék!!
8. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Pinkyke)
2009. ápr. 3. 19:28

Szia. Nekünk is az volt a kérésünk, hogy a sok egyforma gépezet helyett mindenki inkább a pénzt részesítse előnyben.

A kollégáim úgy készítették el, hogy az összegyűjtött pénzt berakták 1 borítékba.

Minden lehetséges pénzérmét is külön-külön borítékolták, majd mindegyik mellé kedves kis szöveget írtak, aztán egyesével vicces dolgokkal együtt dobozolták őket.

Tehát a legkisebb dobozba 1 ft, 1 bébi cumi, 1 óvszer, (választási lehetőségként) 1 vicces korsó, és 1db tégla (építkezni szerettünk volna)+ a pénzes boríték, majd ezeket becsomagolták papírba, aztán berakták a következő borítékkal (akkor még volt) 50ft együtt egy nagyobb dobozba, amiben volt 1 zacskó sóder , majd ezeket egy nagyobb dobozba a 100 ft-os borítékkal és 1 zacskó mésszel, majd az 500ft-os boríték és 1 zacskó cement, aztán az ezer ft-os boríték és homok következett. Az egészet egy nagy dobozba rakték, becsomagolták színes papírral és egy menyasszony+vőlegény figurás pálcikával, nagy masnival fejezték be. Minden egyes dobozt leragasztottak és papírral becsomagoltak, úgyhogy a lagzin volt min nevetni, mire mindet kibontottuk. :-))

A kikötésük az volt, hogy minden anyagot fel kell használnunk majd az építkezéshez. Így is lett, azóta a konyhaablakom párkányáról mindig eszembe jutnak.


Bocsi, ha kicsit hosszúra sikerült, de ez nekem maradandó élményt nyújtott. :-)

2009. ápr. 3. 19:27
a miben,hogyan illik volt a kérdés:)
2009. ápr. 3. 19:23
unokahúgom esküvőjére 75 darab ezer firontost tekertünk fel egy sárga rózsacsokorba, pálcikákra, egyenként..és olyan volt az egész, mint egy kék-sárga színorgia, hűen a zu ezres színeihez, bagyon jól mutatott a sok zölddel, kreatív látványosság volt, a menyasszonyi asztal fődísze:)
2009. ápr. 3. 19:20
van már efféle fórum de nem tudom a pontos cimét,ott jó ötletek vannak.van aki fadobozkát vett és telerakta vas százasokkal,jó sokkal stb
4. hkati2 (válaszként erre: 1. - Pinkyke)
2009. ápr. 3. 19:17
Én amikor a keresztlányom esküvője volt vásároltam egy fotókeretet abba tettem a pénzt.Így maradt valami ami emlék és a pénzt sem volt snassz átadni,persze szóltam,hogy pénz is benne van.
3. Van de Titok (válaszként erre: 1. - Pinkyke)
2009. ápr. 3. 19:17
A virágkötők nagy jól ismerik ennek a módját!:)(Pénzből van a csokor):):):)
2. ejmi
2009. ápr. 3. 19:15
Lehet kapni papírboltban ilyen alkalmakra szép lapot, aminek a belsejébe bele tudod tenni a pénzt.
2009. ápr. 3. 19:14
Nem sokára esküvőre megyek és az ifjúpár pénzt kért, viszont fogalmam sincs ,hogy adjam át . A borítékot túl snasznak tartom , várom a jó ötleteket.Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook