Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyszerre 1000 kéz, és 1000 szempár? fórum

Egyszerre 1000 kéz, és 1000 szempár? (beszélgetős fórum)


15. zsanilia (válaszként erre: 14. - Pemete)
2009. ápr. 29. 14:27
30 kilós?:)Én ilyen kis törpetacsira gondoltam,de lehet valami szívóssabbat kellene "beszerezni",hogy bírja a kiképzést.:)
14. pemete (válaszként erre: 13. - Zsanilia)
2009. ápr. 6. 12:57

30 kilós:) De laglább nem pusztul el ha rálép a gyerek, sőt igazából meg sem érzi.

Úgyhogy tökéletes játszópajtás, lehet nyúzni, és még örül is neki!

13. zsanilia (válaszként erre: 12. - Pemete)
2009. ápr. 6. 12:18
Mekkora kutyusotok van?Én is szeretnék egy játszópajtást neki,csak nem tudom, hogy jó ötlet-e.. :)
12. pemete
2009. ápr. 3. 13:36
Nálunk amúgy folyton ott legyeskedik körülöttem, de ez még a jobbik eset, mert legalább látom mit csinál! Az a rosszabb, mikor bevonul a kutyával a szobájába, és nagyon csendben vannak... Olyankor mindig izgulok, hogy épp miben mesterkednek, és félpercenkén hajtom őket kifelé, meg rohangászok oda:DD Ilyenkor általában vagy a kutya áldozattá válik, és majdnem kinyomódik a szeme, vagy letépődik a füle, vagy sámlivá avanzsál, és az én drága kislányom a hátáról próbál felkapaszkodni az amúgy elérhetetlen dolgokra...
11. _kleo_
2009. ápr. 3. 13:11
Nekem kettő is van, 2 és 4 évesek. Irtó jó dolgom van, mert békésen eljátszanak együtt, míg én ügyködöm a konyhában. Persze nem volt ez mindig így. A kicsi 1 éves koráig csak akkor tudtam bármit is csinálni, mikor aludt (3x fél óra napközben), de ahogy elmúlt 1 éves egyre könnyebb lett. Idő volt míg megtanulták, hogy ha anyának dolga van, akkor semmilyen hisztivel nem lehet kikergetni mellőle, de mostanra jól beért.
2009. ápr. 3. 12:46

Sziasztok!


Én azon szerencsések közé tartozom, akik mindent meg tudnak csinálni a gyerek mellett. Sőt, még dolgozom is. Nálunk inkább a játszótér a problémás, állandóan a mozgó hinta körül legyeskedik. :-)

9. lilura (válaszként erre: 1. - Zsanilia)
2009. ápr. 3. 12:44
Én egyszer főztem krumplistésztát, de amennyira emlékszem tovább tartott...és borzasztó sótlan ize lett:D. Na talán majd egyszer gyerek mellett megtanulok főzni:).
2009. ápr. 3. 12:42
Köszi! Most megnyugtattál! :D
2009. ápr. 3. 12:38
Lesz ez még rosszabb is:)
2009. ápr. 3. 12:36
13 hónapos! :)
2009. ápr. 3. 12:32
ez ilyen:) én is csak oylanokat főzök ami nem időigényes és nem kell mellette állni.... takarítani meg csak úgy mint egy pillangó amikor alszanak...na és persze csak 5. nekifutásra sikerül úgy ahogy befejezni mert mire kész lenne kezdhetném előről ... szerintem nem kell sorolni csokimázas szekrény, büfis ágnemü és ruha...
2009. ápr. 3. 12:32
Ismerős:) Szerencsére a kicsi még ne változtatja a helyét, mert akkor 2000kéz is kevés lesz.
2009. ápr. 3. 12:31
Hány éves/ hónapos a gyereked?
2009. ápr. 3. 12:30
Na, nekem még éppen futni nem kell utána, de a szemem állandóan rajta kell legyen. Mostanában még a mosogatás is három rendben történik nálam :)
2009. ápr. 3. 12:26
Ti is egész nap a kisgyermeketek után futtok? :) Nálam a krumplistészta megfőzése eddig max. fél óráig tart, de most... triplájára növekedett! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook