Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanás utáni hegeket hogyan lehetne eltüntetni? fórum

Pattanás utáni hegeket hogyan lehetne eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. kiscsaj16 (válaszként erre: 25. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 6. 22:03
oké csak kérdeztem, de ez hogyan tünteti el a hegeket? ezt nem csak hámlasztással lehetz eltüntetni? Jó is volna 1 bioptron lámpa csak az a baj h nagyon drága persze ha tudnám h tényleg elmulasztaná valahogy összespórolnám a nyáron, de ez még bizonytalan. Án a dermawandra lennék nagyon kiváncsi amit reklámoznak a tvben az nem tüntetné el mert azt tudnám ha nekem nem is volna jó édesanyám örülne neki mert már régóta szeretne
25. 2df174aa9c (válaszként erre: 24. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 5. 06:57
Miért ne napozhatnál? Az nem szoli! :)
24. kiscsaj16 (válaszként erre: 23. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 4. 22:27
és ha bioptron lámpával kezelném az arcomat attól még napozhatnák? vagy akkor sem szabad?
2009. ápr. 4. 17:58
Próbáld ki a Bioptron lámpát!
22. d3b95f45ba (válaszként erre: 21. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 4. 17:54
Az aha-s kezelések jók erre,de még nyár előtt kell végigcsinálni a kúrát,mert nem lehet napozni se szolizni addíg.Még a vio gépi kezelés is jó erre.
2009. ápr. 2. 20:33
Ilcsi AHA-s biológiai hámlasztójáról hallott már valaki állitólag nagyon jó
20. kiscsaj16 (válaszként erre: 18. - Princes47)
2009. ápr. 2. 20:18
bocsi akkor valamit félreolvastam, ha tényleg eltünteti az nagyon jó de később nem jönnek vissza? nekem inkább hegek ellen kellene ez jó volna arra is, ez csak bpn van?
2009. ápr. 2. 20:07

*

Eltüntetjük pattanásait

8 fénykezeléssel: 17.900Ft! Bp.-en. Orvosi, pénzvisszafizetési garancia

www.uvb-fenyterapia.hu

18. princes47 (válaszként erre: 17. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 2. 19:57
Ez a krém nem elfedi, hanem eltünteti.
17. kiscsaj16 (válaszként erre: 15. - Princes47)
2009. ápr. 2. 19:54
köszönöm csak én inkább elmulasztani szeretném nem elfedni, meghát ha annyira drága az nem épp nekem való.Ha elmulasztaná nem sajnálnám rá a pénzt, de igy...
16. kiscsaj16 (válaszként erre: 11. - 71molly)
2009. ápr. 2. 19:49

és szerinted ez jo volna pattananásra és heggyógyitásrais? mert ha igen akkor mindenképp megrendelnénk ugyis anyukám is szemezett vele. Neked nagyon szép az arcod ha a dermavandnak köszönhetően akkor nagyon meggyőző:))

És kb mennyi idő múlva látható az eredmény?

2009. ápr. 2. 19:47

Egy ilyen cikket találtam, hátha hasznát tudod venni.

A híres magyar nevével fémjelzett termékek eleinte problémás arcbőrre készültek, a mára már legendává vált történet szerint a kozmetikus-bőrgyógyász első páciense Habsburg Stefánia volt, akinek a súlyosan aknés bőrére készített többféle ápoló és jól fedő készítményt. Ezek a történet szerint annyira hatásosnak bizonyultak, hogy a hercegnő kigyógyult a súlyos bőrproblémából. A következő páciens a kor egyik híres színésznője, Gombaszögi Frida volt, akinek az arca megsérült egy autóbaleset következtében, a hegek nagyon lassan és elég csúnyán gyógyultak, de László Ernő hathatós segítségével a színésznő arcbőre rendbe jött. Kíváncsiak voltunk, hogy az itthoni használók milyen tapasztalatokról tudnak beszámolni, hogy tényleg csodát kell-e emlegetni, vagy csak egy kivételesen jó minőségű és tökéletes marketinggel rendelkező márkáról van-e szó.

Nem is olyan régen rácsodálkoztunk egy magyar márkára a drogériák polcán. Az igencsak drága termékeket ugyan nem próbáltuk ki, de utánanéztünk, hogy mit tudhatnak azok a szépségápolási kozmetikumok, amelyeken az Erno Laszlo felirat szerepel. A hírek szerint nemcsak Madonnának, de Audrey Hepburnnek és Marilyn Monroe-nak is beváltak az aranyárban mért krémek, amelyek nem a filléres szerek kategóriájába tartoznak. Bevalljuk, felizgatott bennünket a dolog, és közöttetek is voltak olyanok, akik érdeklődtek a termék iránt, de mivel Madonna pont nem ért rá egy kis beszélgetésre, a másik két hölggyel pedig már nem készíhettünk interjút, olyan magyar nők nyomába eredtünk, akik használnak Erno Laszlo termékeket.

Linda egy László Ernő-féle színezett tonikot (amit nagyjából egy színezett hidratálóként képzeljünk el) használ. "Nem régóta használom, az alapozókat nem szeretem, a színezett hidratálóktól pedig a nap végére mindig fénylett a bőröm - nekem egy amerikai rokonom ajánlotta. Nincsen szó csodaszerről, a bőröm a nap végére nem teljesen matt, de korántsem fénylik annyira, mint korábban, és nagyjából ugyanúgy fed, mint egy színezett hidratáló, de szerintem senki ne várjon ezektől a termékektől csodát, bár kétségtelenül átlagon felüliek. Az már más kérdés, hogy ha elfogy, akkor újra e mellett a termék mellett döntök-e, egyelőre nem tudom, az is nehezíti a döntést, hogy az általam kapott árnyalatot még nem lehet nálunk kapni." Utánanéztünk, hogy egy ilyen kozmetikum mennyibe kerül. Ugyan kétdecis kiszerelésről van szó, mégis túlzásnak érezzük a 17 ezer forint körüli árat egy színezett tonikért. Kiszámoltuk, hogy abban az esetben, ha egy magasabb árkategóriájú színezett hidratálót és porpúdert veszünk, amivel az arcbőrünkön megjelenő fénylő foltokat tudjuk eltüntetni, még akkor is olcsóbban jövünk ki, mintha a László Ernő-féle terméket választjuk.

Nem tudom, hol és mennyiért lehet kapni.

14. kiscsaj16 (válaszként erre: 13. - Vasolya)
2009. ápr. 2. 19:44

igen tudom, de nem tudtok valamilyen megoldást a már meglévő hegek ellen?

amivel 1 2 húnap alatt letudnám hámlasztani, ha már csak feleannyira látsana én már annak is örülnék

2009. ápr. 2. 18:55
Én csak arra tudlak biztatni,hogy menj el a bőrgyógyászhoz nagyon hatásos krémeket,vagy ecsetelőket, esetleg tablettákat fel írnak már.Amióta rendszeresen járok íratni már 100%-an tiszta az arcbőröm,pedig nekem is miteszeres volt az arcom.És ha miteszer meg patti nincs,akkor heg sem lesz.:))
2009. ápr. 2. 18:35

Szia! Évekig szenvedtem én is, most 1 éve körülbelül, hogy megjavult az arcom, és én lassan 28 vagyok! Mindent próbáltam. Szedtem fogamzásgátlót, az jó volt, aztán mikor abbahagytam, kicsit visszajött, de nem annyira, mint előtte. Aztán mindent próbáltam, mindent... Ha arról volt szó, rááldoztam a pénzt drága dolgokra is. Semmi nem használt. Ráadásul minden szörnyen kiszárította az arcomat! Aztán a kozmetikus mondta, hogy borzasztó száraz a bőröm. Amit éreztem is... De pattanásos volt, és ezért olyan termékeket használtam, amiről úgy hirdették, jó pattanásos bőrre. Az rátett még egy nagy lapáttal az egészre. És onnantól fogva elkezdtem használni rendes, normál vagy vízhiányos bőrre való krémeket, amik mivel hidratáltak rendesen, elkezdték összehúzni a pórusokat, és csökkentek a mitesszerek és a pattanások is. Amikor pedig előjön még egy egy patti, akkor teafaolajjal gyógyítom. Nagyon szépen begyógyítja. Mondjuk, én nem bírom ki, hogy nem nyomjam ki. Azóta sokat javult az arcom, még látszik rajta egy kicsit, hogy meg lett gyűrve az évek alatt, de sokkal szebb már!

Szóval csak azt szerettem volna mondani, hogy nem biztos, hogy jó, ha a rengeteg ilyen-olyan szárító terméket kenünk arcra. Radírozni is bőven elég 2-3 hetente egyszer, akármit is mondanak a reklámok! :)

11. 71molly (válaszként erre: 10. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 2. 18:25
igen,en ismerem es hasznalom is es meg vagyok elegedve vele ...mindenkinek ajalom,,,
2009. ápr. 2. 17:48
Nemrég láttam a tvben a dermavandot nem tudom ismeri e valaki, ez valamilyen top shoppos ketyere, elősször arra gondoltam h jó volna anyukámnak,de mutattak képeket h milyen volt a lány arca a használat előtt és után. Gyulladt pattanásos volt az arca a használat után már alig látszottak, igy 2legyet ütnénk egycsapásra ha tényleg jó volna a dermavand lenne anyukámnak és nekem is. Nem tudom valyon a hegeimet is elmulasztaná azokat a pici kis lyukakat, de ha már csak a piros foltokat meg a pattanásaimat mulasztaná el már annak is örülnék
9. kiscsaj16 (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2009. ápr. 2. 17:37
aham értem, csak az a baj h már elég sokmindent használtam és már nem nagyon bizom meg ezekben a termékekben, annyi van h választani sem tudok és sajnos csak pár termék van ami tényleg jo is valamire. Meg legtöbbször az a baj h ami jó másnak az nekem nem. Ha megyünk majd bevásárolni azért megnézem ezt a púdert mert kiváncsi lennék rá, de ez nem látszik ha az arcomon van?
8. kiscsaj16 (válaszként erre: 6. - Molyka)
2009. ápr. 2. 17:31

Szia

húú az 1 kicsit drága, de persze ha használ akkor megéri ésmennyi ideig tart ez a hámlasztás? Légyszi ha hugod elkezdi ezt a kezelést nem irnád meg h mennyire hatásos, Elissa ajánlotta a bioptron lámpás kezelést az is érdekelne, de 17 évesen én használhatnák ilyesmiket?

7. emagdi (válaszként erre: 5. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 2. 17:17

ha bemész egy nagyobb drogériába, ott több márka terméke közül is tudsz válogatni.

vannak külön pattanásos bőrre kifejlesztett komplett termékcsaládok, nézegesd meg egyszer:))

2009. ápr. 2. 17:17
Hello. Húgom most készül lesavaztatni a képét, az állítólag segít az efféle problémákon. 30 ezer Ft körül van egy ilyen kezelés.
5. kiscsaj16 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 2. 17:12
Mindig megtisztitom az arcom ha nyomkodom, de mostanában már ha hozzáse nyúlok hagyom h magától elmuljon akkor is piros folt marad a helyén, mitől lehet ez? nagyon szivesen kipróbálnám antibakteriális pattanás száritó púdert, de honnan tudnék vásárolni? és köszönöm a hozzászólást:)
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 2. 17:11

mindenképpen kérd ki egy bőrgyógyász vagy legalább kozmetikus véleményét, konkrétan úgyis csak ők tudnak majd válaszolni.


egyébként mélyhámlasztással nagyon jól el lehet tüntetni a hegeket, egyéb bőrhibákat. viszont ennek ősszel-télen van a szezonja, mert a hámlasztott bőrt nem érheti a nap.

2009. ápr. 2. 17:09
Sziasztok nekem sajnos nagyon heges az arcom a homlokom tele van heggel mintha kis lyukak lennének rajta meg kis barna foltok amik ha hideg van vagy fúj a szél vagy napozom belilulnak. Az államon pedig kis piros foltok vannak, szerintetek hogyan tüntethetném el, el lehet egyáltalán mulasztani? Próbálom hámlasztani már javult is nem olyan csúnya, de 1 picit gyorsabban szeretném eltüntetni ha lehetne
2009. ápr. 2. 17:07
Először is, csakis tiszta kézzel nyomkodd, ha már nyomkodod. Az arcodat is előtte tisztitsd le, mindenképp, mert hiába tiszta a kezed, ha az arcodat nem mostad le vlmi tonikkal, vagy akár egyszerű szappannal... Próbálj antibakteriális, pattanást száritó púdert venni. Az a sebeket is gyorsan megszáritja, sokkal gyorsabban gyógyulnak be, és nem marad olyan heg, mintha simán hagynád begyógyulni (meg közben vakarászod...)
2009. ápr. 2. 17:04
pattanás utáni hegek? hogyan lehetne eltüntetni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook