Fogékszerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. dogiz
2006. nov. 24. 14:00
Nekem személy szerint nem igazán tetszik, gyerekeim sem viselnek. De ha nem túlzott sok van valakin, akkor hát Ő viseli, nem én...:))
14. 278c85ecf4 (válaszként erre: 13. - D9d8721118)
2006. nov. 24. 13:14

Nekem nagyon tetszik! Rakasd fel nyugodtan!! Te viseled! Ha neked tetszik, akkor mire vársz? És ez tényleg nem maradandó, szóval egyátalán nem tetkó kategória! Főleg ha átlátszó, akkor szerintem mégúgyse lesz olyan feltűnő!

Megvan már az ékszer? Tedd rá a fogadra, és meglátod, milyen lesz!

Én is szeretnék nagyon, de nekem nem szép fehér a fogam!

Én egy körömstrasszot tettem oda, úgy néztem meg, hogy állna:)

2006. nov. 21. 16:42
Azért szembe talán mégse.... Ez azért nem olyan. Ezt el lehet távolítani vagy egy idő után leesik, de egy tetkót nem lehet csak ugy leszedetni. Ráadásul ez nem is akkora méret. Azt hittem jó forumot csinálok, de ezek szerint mégse.... Csak negatívumot kapok
2006. nov. 21. 14:05
Igen ,először a fogba majd a szembe(igen ilyen is van már) aztán meg a jo isten tudja hogy hova...izlések és pofonok,nekem egyikse jön be.
11. reni79
2006. nov. 21. 14:02
Sziasztok!Nekem tetszik a fogékszer.Egy ismerösömnek van.Én is gondolkodtam rajta,aztán elvetettem az ötletet.A köldökpiercing és a deréktetoválás böven elég.Az már tulzás lenne.
10. mese (válaszként erre: 9. - D9d8721118)
2006. nov. 21. 13:49
OKé, bocsika, tényleg durva voltam, nem kellett volna.Ez nem volt fer tőlem, mégegyszer elnézést. De attól független, tényleg nem teszik.
2006. nov. 20. 16:07

mese!

Szerintem nincs igazad. Azért mert neked nem jön be, még nem kell ilyen módon kritizálni.Ennek a fogékszernek még nincs akkora híre mint a piercingnek vagy a tetkónak.

Azért köszi a véleményt!

8. mese
2006. nov. 20. 13:18
Hát...Nekem, nem jön be.Nincs, nem is szeretnék, mert szerintem úgy néz ki, mintha ételmaradék maradt volna a fogon.Ezt elég nevetségesnek tartom, és szeintem semmi szépség nincs benne.Egyszerűen a divatőrült emberek, már kínjukban nem tudnak mit kitalálni, és mindenféle hülyeséget kreálnak, és észer sem veszik, hogy az ilyesmik mennyire nevetségesek.Nem baj, a lényeg, hogy divat, és sok ember hülyét csinálhat ezáltal magából.
2006. nov. 18. 20:16
Szerintem ez nem testékszer. Ez a fogon van rajta, nem máshol, a testékszer sokkal feltűnőbb mint a fogékszer. Azért mert valakinek nem tökéletes a fogsora, még nem kell lemondania róla. Úgy gondolom ritka az olyan ember akinek hibátlan, hófehér fogsora van. Akin én láttam annak se voltak tökéletes, ragyogó fogai, mégis nagyon jól állt neki. Persze szerintem egy korosabb hölgynek túlzás
2006. nov. 17. 20:25
Melóhelyen van egy csajszinak. Színtelen, de látszik. Nagyon szép hibátlan fogsor kell hozzá. Én a testékszert sem szeretem, ezt is odasorolom.
5. Ekka
2006. nov. 17. 18:32

Nekem nem tetszik, de ízlés dolga.

Én egy kb. 40 éves divatőrült nőnék láttam.

Piros haj, kék fogékszer.. Nem is tudom. Én nem látok benne semmi szépet.

2006. nov. 17. 18:28
Igazából én csak fehérben kaptam fogékszert, mert ahol vettem ott csak fehérben rendelnek. A fogdokinál meg nincs ilyen, ő csak megcsinálja. Viszont az egyik ismerősömnek kékben van és tök jól látszik. Attól félek hogy nekem a fehér nem fog látszani. Az ismerőseiteknek milyen színben van?
2006. nov. 16. 19:59
Nekem is csak egy ismerősömnek van, már elég rég óta. Talán öt éve, és akkor került 10.000ft-ba, a fogorvosa csinálta neki. Évente kell neki visszamenni vele.Talán tisztításra, vagy nem tudom. Őt sem zavarja, nem nagyon feltűnő, és nagyon jól néz ki. Igazából én is szeretnék majd, de előtte még rendbe rakatom a fogaimat.:)))
2006. nov. 16. 19:47
Nekem nincs,de egy ismerösnek van és nagyon jol néz ki és egyáltalán nem zavarja!
2006. nov. 16. 18:29
Szeretném ha leírnátok a tapasztalataitokat és véleményeteket a fogékszerről
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook