Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (27. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34161. Edina1882017-04-07 11:13
Sziasztok!18-án kedden kell visszamennem a Szűcs dokihoz, mert akkor fogja felírni az injekciókat a lombikhoz.Előtte fogamzás gátlót kell szednem, még 5 db van hátra és utána meg kellene jöjjön. Tegnap óta pecsételős vérzésem van. Kicsit aggódom, hogy mi van ha úgy jön meg hogy még van a gyógyszerből?Hagyjam abba akkor? Járt már így köztetek valaki?
Ráadásul pont hétvége jön, még felhívni sem tudom, hogy mit tegyek ha akkor jönne meg.Egyébként ilyenkor lehet a doki mobilszámát hívni, vagy a BMC központi számot kell és ők segítenek?Köszönöm

34160. Judy 752017-04-07 08:55
Sziasztok.Szeretném kérdezni van-e valakinek infója arról,hogy a lelet kiadàshoz ott kell-e lenni a férjnek is vagy odaadjàk mindkettőnkét?Múltkor úgy hallottam mintha nem adtàk oda a feleségnek a férj leleteit csak ha ő is ott van?!Telefont nem veszik fel,

34159. Dulche2017-04-06 06:28
Tudnál nekem írni,h melyik doki voltaki csinálta a tükrözést.Mennyi idő múlva kaptál időpontot,mennyi időt kellett bent tölteni,stb...
Köszi
(válasz Judy 75 34155. hozzászólására)

34158. Vera_842017-04-05 12:52
az első találkozás nekünk sem volt szimpatikus Szentiványival. Sőőőt.. igazából nem is tudtuk hogy nála voltunk, mert még be sem mutatkozott. Viszont nálam akkor fordult a mérce, mikor telefonon felhívott és kérte menjek be mert a párom eredménye nem lett jó. Másnap gyomor és síró görccsel mentem be, hogy kész itt vége mindennek. Majd mikor elmondta hogy mi a baj még jobban elkeseredtem. De ahelyett, hogy elköszönt volna, adott nevet telszámot hogy keressük fel, nézzék meg a férjemet, és ha egy jó kis katona is lesz akkor azonnal lombik. Mindezt akkora elhivatottsággal, hogy az ember köpni nyelni nem tud. Persze az érem másik oldala, hogy egy eredményt nem fogadnak el, így mindenképp kell még egy minta a BMC-től, de ezt már annak tudom be hogy haladni akarna.
Lehet hogy nem épp a kedvesség mintaképe de a lényeg hogy tudja mit csinál.
(válasz Cvori 34156. hozzászólására)

34157. ridgeback2017-04-05 08:23
Én is a Szentiványi dokihoz jártam, ő műtött méhsövénnyel is. Hasonlóan hozzád, nekem se volt szimpatikus soha. DE: az első lombikom sikerült nála tavaly májusban ;). Mondjuk én voltam nála magánba, de akkor se lett szimpibb :(.
Viszont 4 hónappal később, magzati szív uh-ra vártunk a János kórházban, amikor jött a doki és megismert. Pár szót beszéltünk is...
Szóval nem feltétlenül kell a neten olvasott dolgokat elhinni, hiszem nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a szimpatikus... És egy sikeres lombik nem a szimpátiától függ...;)
(válasz Cvori 34156. hozzászólására)

34156. Cvori2017-04-04 21:40
Ez jó amit írsz, megnyugtató ha így látod,hogy szerinted mindegyik orvos jó a BMC-ben. Az első benyomás az számít és ez a Szentiványinál nem volt jó, mivel ez egy bizalmi kapcsolat ezért nem mindegy, hogy megnyerő e az orvos és hogy áll hozzám. Meg fogom próbálni a Szűcs dokit magánban és
ott eldől, hogy merre tovább.
(válasz ödike 34143. hozzászólására)

34155. Judy 752017-04-04 19:15
Sziasztok!Megosztom veletek a méhtükrözéssel kapcsolatos tapasztalatomat hàtha segít:Szentivànyi az orvosom,amikor ràkérdeztem hol csinàltassam meg akkor megadta a Szent J. Nőgyógyàszatàn dolgozó fiatal orvos elérhetőségét,àtmentem,időpontot adott és pàr hét múlva megcsinàlta,ott csak altatàsban csinàltàk és nem kellett pénzt adni.Ha netàn ismételnem kell újra odamegyek,mert pozitív élmény volt az egész,az orvos is és ahogy az egész zajlott.:)

34154. Dulche2017-04-04 17:50
26-án megtudom adni a választ!Viszont akivel a BMC-ben beszéltem csajszival,Ő 10.000ft-ot adott neki a méhtükrözésért.
Én rákérdezek konkrétan,mert már páncélt növesztettem és a pofámra ráfér minden::))
Írok majd mindenről!Addig marad az idegőrlő várakozás...
(válasz Herzi 34153. hozzászólására)

34153. Herzi2017-04-04 17:12
ezt megértem:)
és a Jánosban altatnak majd? Fizetni kell érte?
(válasz Dulche 34152. hozzászólására)

34152. Dulche2017-04-04 16:51
Igen,ott akarja csinálni,25-én beszéljük meg!
Voltam már méhtükrözésen,altatás nélkül...q...ra fájt,és 50.000ft-ba került...magánrendelésen,a Kaáliból küldött hozzá a doki.Viszont altatás vagy bódítás nélkül tuti nem akarom többet és 50ezret sem akarok érte fizetni:)
(válasz Herzi 34151. hozzászólására)

34151. Herzi2017-04-04 16:35
Magánrendelésre többször is visszamész hozzá?

Ez a méhtükrözés is kell, ezt is a Jánosba csinálják meg? Altatásban?
(válasz Dulche 34150. hozzászólására)

34150. Dulche2017-04-04 16:01
Ott mindent meg lehet csináltatni,bár én itthon(100km-re lakok) a keneteket levetettem(mert ez 3hét,mire kész van),AMH-t(ez ott is 5000ft,mindenhol fizetni kell érte)még hiányzik egy méhtükrözés és azt (is)beszélem meg vele,amikor megyek hozzá magánr-re.A nőci,az assziszt tök tünemény volt,rendesen lehidaltam tőle,nem ehhez vagyok szokva(nála kell bejelentkezni)!Eddig pozitív...
(válasz Herzi 34149. hozzászólására)

34149. Herzi2017-04-04 14:54
Eddig én is kaális voltam, csak tapolcai.
A pénzlehúzást többen mondják, hogy azért van fizetős lombik mert mindenkit arra terelnek, az oep-esre már 1év a várólista. Mindenkinek csinálnak 2 fizetőset amire 1 oep-es időpontra odaér, ez nagyon sok pénz, nekik pedig bőven jó ha minden harmadik sikerül csak. Addig otthagysz 1-milliót.
Én az általatok írtak alapján a Szűcs dokit választom, be fogok jelentkezni hozzá magánba. Most még immunológiára is kell mennem.
Mi a tapasztalat hogy a kiírt vizsgálatok mennyi idő alatt készülnek el, mindent a Jánosban lehet/kell megcsináltatni? Júliusban jó lenne újrakezdeni a lombikot.
(válasz Dulche 34148. hozzászólására)

34148. Dulche2017-04-04 13:35
Igazából az ember megerősödik ezalatt az idő alatt,amíg eljut a várandóságig...viszont van, amikor elszakad a cérna...
Azt is problémának látom - így a 6év alatt- hogy nincs információ.Mindenki leterhelt,legyen az orvos,nővér,asszisztens...konkrét protokoll nincs...igaz mindenki más-más problémával küzd.Azt hiszik,hogy amit ők tudnak,azt mi is tudjuk.
Lényeg,én nem bántam meg,hogy váltottunk és pozitív vagyok(bár néha nem)...teljesen más a közeg,mint a Kaáliban...ott minden a lóvéról szól...persze mindenki pénzből él,de azért vannak határok...legalább is számomra...:)
(válasz Huri 34147. hozzászólására)

34147. Huri2017-04-04 13:25
Én írtam, hogy a 3. lombikunk sikerült Szentiványinál. Mindhárom lombik ls előtte a három inszem is a BMC-ben volt. Mi sem itt kezdtük a pályafutásunkat. Az előző helyen volt, hogy 2 percben eldarált valamit az orvos, majd visszakérdeztem az volt a válasz, hogy most monda el és különben is rajta van a papíron. Végül ott én elmentem a betegjogi képviselőhöz több szakmai és emberi hiba után. Ezek után már nagyon rendesek voltak, de betelt a pohár. NEhéz váltani nagyon, hisz az is benne van az emberben, hogy most már haladunk, itt már össze kell szorítani a fogunkat és csak előre nézni.

Úgy gondolom, hogy mindenkinek meg kell találnia azt az embert, akire 100%-ban rá tudja bízni magát. Akivel igazán együtt tud dolgozni, mert sokszor és ha nem bízunk teljesen az orvosunkban, akkor váltani kell (akár intézményen belül), még akkor is ha kellemtelen, de muszáj magunkkal törődni, azzal, hogy nekünk mi a legjobb, mi az amit akarunk és harcolni érte.

A BMC számomra egy más közeg volt. Igen sokat kell várni, viszont ha kérdeztem választ kaptam, sőt magyarázatot. Én itt találtam meg azt ami jó nekem. Volt nagyon pozitív tapasztalatom minden orvossal, negatív nekem csak a Szűccsel, de pozitív is volt vele.

34146. Dulche2017-04-04 13:18
Kaáliba jártunk,most a BMC-be.
Van összehasonlítási alapom...a pénzünkért nem kaptunk többet a Kaáliba.Személyes tapasztalat miatt mondom,hogy MÁSIK MEDDŐSÉGIBE hozzá sem kezdtek volna azokkal az értékekkel lombikhoz - ráadásul fizetős volt- ami nekem volt.Úgyhogy borítékolható volt a kudarc...Ezért is váltottunk...nem vagyunk olyan gazdagok,hogy lombikonként 500.000ft-ot dobáljuk ki az ablakon tök fölöslegesen...gondolom senkinek nincs annyi pénze(ha van,örülök neki).
(válasz Herzi 34145. hozzászólására)

34145. Herzi2017-04-04 12:19
és mire váltottál, hova jártok most?
(válasz Dulche 34144. hozzászólására)

34144. Dulche2017-04-04 11:42
Igen,én teljesen egyetértek veled!
PL.:Voltam a G1-ben,egy híres-szipi-szupi-fődokinál,ráadásul ismeretséggel.Szóval,majdnem könyörögnöm kellett a vizsgálatért,meg sem látta a 2.miómámat,sőt...papírt nem kaptam a vizsgálatról,20ezer ft-ot kért,kb.8 percet voltam bent.A papírjaimat meg sem nézte...és a stílusa,szóval...a föld fölött lebegett 5centivel...nyegle,figyelmetlen...
Másik pl.a Meddőségi Intézményben:5perc beszélgetés:15.000ft,oké...nem társalkodni mentem,de mire a számat kinyitottam,már az ajtót zárta mögöttem...ennek ellenére ott volt 2lombikunk,ami nem sikerült,de én még visszamentem
voltam,de férjem hajthatatlan volt...figyelmetlenség,unalom,érdektelenség...
A döntés nehéz,hogy kire bízza magát az ember...Mi váltottunk és nem bántam meg...
(válasz ödike 34143. hozzászólására)

34143. ödike2017-04-04 08:42
Szia! Èn a közelmùltban elèg sok idōt töltöttem el a BMC-ben, Szentivànyi dokihoz tartozom. Mostanàban rengeteg negatív vèlemèny jön ròla itt a fòrumon, èn szeretnèm megvèdeni. Elōször nagyon nem volt szimpatikus ahogy jön megy a folyosòn, nem köszön stb ès elèggè hangulatember (szerintem sokan vannak így). Azt tudnotok kell, hogy az összes ùj pàrt, ami nem kevès napi szinten hozzà teszik be, mert ō van itt legkevesebb ideje, holott màr van annyi betege mint bàrmelyik màsik orvosnak az intèzmènyben. Azèrt is kell nàla a legtöbbet vàrni, mert jönnek az ùjak is. Szerintem emiatt ō van legjobban leterhelve. Azt, hogy hogy nyùlnak ott az emberhez meg kell szokni, mert egyik orvos sem finomkodik ùgy mint magànban egy doki akinek kifizetsz 20 ezret 15 percèrt. Nem kellemes, de a cèl èrdekèben megteszi az ember. Egy kellemetlen kenetvètelnèl sokkal nagyobb fàjdalmakat kell kibírni majd.
Bàrmennyi friss spermavizsgàlatot is viszel, egyet mindenkèppen ott csinàltatnak mindenkinek. Egyèbkènt kettōt szoktak csinàlni bizonyos idō eltelik a ketto között. Tehàt màr ennyivel elōrèbb vagytok.
Szerintem nincs olyan orvos akirōl a neten csak jòkat olvasol, mindig lesznek jò ès rossz vèlemènyek egyarànt. A legfontosabb szerintem, hogy a BMC-be szakmailag az összes orvos nagyon jò!
(válasz Cvori 34141. hozzászólására)

34142. pingvin122017-04-03 23:36
Én is így jártam vele az első kenetnél, csak annyira nem volt kedvem az egésszel foglalkozni, hogy nem váltottam dokit. Aztán máskor már nem volt vele ilyen gondom.
(válasz Orgona87 34132. hozzászólására)

34141. Cvori2017-04-03 23:32
Sziasztok, megosztom eddigi tapasztalatom,illetve a dillemám is. Nemrég voltunk a párommal a BMC-ben első regisztráción. Az egész nem volt több 10percnél Szentiványinál.Vittem az eddigi leleteim, de úgy kellett az orra alá erőszakolni. Felírt még AMH vizsgálatot, a hormont végül kihúzta a listáról, mert már volt leletem.A férjemnek is van jó lelete, vittük, nem régi és mégis újra kell csináltatni, ami teljesen érthetetlen. Összességében Sz. nem volt szimpi, és sok rosszat is olvastam róla.Később a recin csak június végére tudtak volna nőgyógyászati vizsgálatra időpontot adni, ezért nem kértem, elmegyek majd magánba ahhoz a dokihoz aki szimpi, hogy haladjunk. Na és itt jön a dilemmám. Mindegyik doki kiesett nálam, azok alapján amit olvastam, talán csak a Szűcs doki maradt, bár róla is olvastam negatív dolgokat. Aki szakmailag szerintem A profi az a Koncz, de a stílusát biztos nem bírnám elviselni, lehet hozzá nem is lehet bejutni. Szóval nem tudom, teljesen elbizonytalanodtam.Gondolkodom másik intézményben. ..

34140. Huri2017-04-03 16:23
A harmadik sikerült
(válasz Dulche 34138. hozzászólására)

34139. Dulche2017-04-03 16:14
Sikerten=sikertelen

34138. Dulche2017-04-03 16:13
Elsőre sikerült a lombik?
GRATULÁLOK::))

Most akarok bejelentkezni hozzá magánrendelésre.Ott biztos másabb,mint a BMC-ben...
Sajna én már 2sikerten lombikon vagyok túl egy másik intézményben és váltottam...Remélem itt más lesz...!:)
(válasz Huri 34137. hozzászólására)

34137. Huri2017-04-03 15:39
Lombikkal sikerült. Magánba járok hozzá a Czeizel intézetben van a rendelése. Sajnos drága, 16.000/alkalom, de nem tudom elképzelni, hogy másnál jobb kezekben lennék.
(válasz Dulche 34136. hozzászólására)

34136. Dulche2017-04-03 15:36
Igen,ebben teljesen igazad van:)
Remélem megtalálom vele a közös "hangot".
"Nála" lettél várandós vagy spontán?
Terhesgondozásra magánba jársz vagy a Jánosba?Árban?

34135. Huri2017-04-03 14:51
Nekem viszont nagyon pozitív élményem van Szentiványival, terhesgondozásra is hozzá járok már. Sajnos nekem Szűccsel volt rossz tapasztalatom.

Amúgy én úgy gondolom, hogy mindegyikük nagyon jó, de meg kell találnod azt akivel te együtt tudsz működni.

34134. Dulche2017-04-03 14:04
Egyébként sajnálom,hogy nem sokan írnak ide...olyan jó volna minden dokiról vélemény...

34133. Dulche2017-04-03 14:03
Köszi,hogy megosztottad a véleményedet!
(válasz Orgona87 34132. hozzászólására)

34132. Orgona872017-04-03 10:34
Szia!
Egy sima kenetvételről majdnem sírva jöttem ki Szentiványitól.
A kacsát úgy tette be, hogy majdnem meghaltam, egyáltalán nem finomkodott. ( Több embertől is hallottam már, nem csak velem történt meg.)Bár nem hozzá tartozom, csak a dokim betegszabadságon volt azért kerültem hozzá akkor. Arra gondoltam hogy direkt nem figyelt rám, nehogy hozzá akarjak menni legközelebb. Szűcs doktor viszont rendes, ő normálisan csinált eddig mindent. Semmiképp nem mennék többet Szentiványihoz. Nyilván nem jelenti azt hogy rossz doki, egyszerűen nekem nem volt vele pozitív a tapasztalatom.
(válasz Dulche 34131. hozzászólására)