Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


4198. zsure
2010. febr. 27. 16:34
Itt vagyok ám:)
4197. zsure (válaszként erre: 4195. - Melone13)
2010. febr. 27. 16:20
Elég jó lehet az a fórum:) Mindjárt visszajövök, csak átköltöztetem magam az ágyra, és átszerelem az internetet is a laptopra, azt hiszem úgy kényelmesebb lesz.
4196. Kisbeeka (válaszként erre: 4190. - Zsure)
2010. febr. 27. 16:16

köszi a tippet! :)

megvárom a hétfőt,hogy mit mondanak,én szívesen kivárom az időt,csak nehogy addig elkezdjen az endó újra kifejlődni...

remélem jót teszek azzal,hogy nem a gyógyszeres kezelést választom!

4195. melone13 (válaszként erre: 4194. - Zsure)
2010. febr. 27. 15:39

Vagyok ám, csak találtam egy nagyon jó fórumot, és kénytelen voltam végig olvasni.

Dőlök röhögéstől:DD

Juj de jó, akkor talizunk valóban.Sőt szerintem egy váróban is leszünk, mert Szűcs nincs, Skriba doktornő helyettesíti:)

4194. zsure (válaszként erre: 4193. - Melone13)
2010. febr. 27. 14:26
Szerintem én is kb. úgy megyek. Úgyhogy akkor talizunk:)
4193. melone13 (válaszként erre: 4192. - Zsure)
2010. febr. 27. 14:14

Nem mondott időpontot a doktornő, szerintem olyan 8 körül ott vagyok.

És Te?

4192. zsure (válaszként erre: 4191. - Melone13)
2010. febr. 27. 13:35

Szia!

Az jó, ha talizunk:))) Hányra mész?

4191. melone13 (válaszként erre: 4189. - Zsure)
2010. febr. 27. 13:18

Szia!

Amíg csak picit vérezgetsz, addig nincs baj.De pihengess, ne csinálj semmit!Remélem minden rendben lesz!Szorítok érted:)

Én is csütörtökön megyek, tehát talizhatunk megint:)

4190. zsure (válaszként erre: 4187. - Kisbeeka)
2010. febr. 27. 11:28

Szia Kisbeeka!

Talán ha valamelyik doki magánrendelésére be tudod könyörögni, lehet, hogy nem kell megvárnod az előjegyzési időt. Viszont ezért fizetni kell. Csak szerintem ezt nagyon tapintatosan kérdezd meg, mert nem hiszem, hogy ezzel bármelyik doki is dicsekszik.

4189. zsure
2010. febr. 27. 11:19

Sziasztok!

Nem voltam tegnap:( Megint vérezgetek, kicsik jobban mint csütörtökön, de még mindig pisilésnél. Csináltam tegnap tesztet, halvány kétcsíkos. Azt mondta a doktornő, hogy amíg a hcg a szervezetben van ne essek kétségbe, ha nagyon véreznék, hétfőn vagy kedden menjek be, néznek hcg szintet, ha nem akkor csütörtökön kell mennem. Remélem utóbbi. Holnap is csinálok tesztet, remélem az már sötétedni fog:)

4188. melone13
2010. febr. 26. 20:29
jó éjt neked
4187. Kisbeeka (válaszként erre: 4186. - Melone13)
2010. febr. 26. 20:25

köszi az infókat,most én is lépek,talán holnap újra itt :)

jó éjt,addig agyalok!

4186. melone13 (válaszként erre: 4185. - Kisbeeka)
2010. febr. 26. 19:49

Hú jó kérdés!!!!!!!!!

én még hétvégén sosem mentem, nem is hívtam őket

próbáljátok meg, hátha

csak a baj ott van szerintem, hogy mivel most mennétek először, az első konzultációra 1 hónapot általában lehet számolni:(

nagyon sokan vannak..

próbáljátok meg szerintem személyesen, mondjátok el, hogy mi a helyzet, hátha meg lehet sürgetni kicsit a dolgot...

nagyon drukkolok


most picit eltűnök, szúrnom kell, aztán lehet meg is fürdök

de jövök vissza:)))

4185. Kisbeeka (válaszként erre: 4184. - Melone13)
2010. febr. 26. 19:42

hát most műtöttek ezzel,most akár spontán is lehetne,de mondta a műtő orvos,hogy nem sok esélyét látja a dolognak,ha már 4 évig nem sikerült...

endometriózissal valószínűleg kizárólag lombikra van esély..

a terhesség ráadásul "gyógyszere" is ennek a betegségnek,mindamellett,hogy vágyunk is a babá(k)ra.

nem tudom mennyi időm van,míg megint annyira kiújul a dolog,hogy műteni kelljen,most még frissen "meg vagyok tisztogatva",ezért kell sietni a dologgal.

Szerinted holnap van esély elcsípni őket,vagy szombati napon nincsenek ott?

4184. melone13 (válaszként erre: 4183. - Kisbeeka)
2010. febr. 26. 19:38

Úristen!

És ilyen súlyos endoval is lehet kezdeni lombikot?Ilyenkor nem műtenek előtte?Vagyis akkor megműtöttek, ugye?

És most nem kell szednem semmit rá?Mennyi idő alatt újul ki?

Hát mi is régóta várunk a babára, májusban 5 éve.

Hát néha én sem hiszem el, hogy eljutottunk idáig..

A férjemmel nálunk is minden rendben.

Nálunk is velem van a gond, mondjuk azért annyira nem vészes, mint veled.

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön minél előbb a baba nektek.

4183. Kisbeeka (válaszként erre: 4182. - Melone13)
2010. febr. 26. 19:01

de irigyellek,hogy már folyamatban van a dolog :))

4 éve próbálkozunk,nyáron kezdett a saját dokim vizsgálódni.

átjárhatóságit csinált,remélem nem kell újra.

párom tökéletesen alkalmas. :)


én viszont szörnyű kínokkal mentem be a kórházba 1 hónapja (!!!),ott volt mindenféle UH,vérvétel, EKG,stb...

akkor kiderült,hogy mindkét petefészkemben van ciszta,meg endometriózis is.

1 hónapot várattak a műtéttel,addig minden nap jól begyógyszerezve jártam dolgozni,ahol sajnos fizikai munkát végzek...


most operáltak,és kiderült,hogy a teljes kismedencém tele van,azaz elég súlyos a helyzet,állítólag évek alatt fejlődött ki.


pedig úgy szeretnénk már babát... 4 éve már.


most meg sürgősen kéne lombikra mennünk,hogy ne kelljen elkezdeni a gyógyszert szedni az endóra,mert amiatt 6-8 hónappal megint csúszik a dolog,addig nincs menstr. sem...

4182. melone13 (válaszként erre: 4180. - Kisbeeka)
2010. febr. 26. 18:56

Hát szerintem nem fognak kérni hsg-t is, de nem tudom, igazán, mitől függ, és ilyen esetben hogyan döntenek.

Súlyos endometriózis!!!!Ú, az nagyon nem jó!!Pároddal minden rendben?

Reggel azért nem szerencsés hívni őket, mert akkor kezdődnek a vizsgálatok, reggelente értekeznek, tehát kicsi az esélye, hogy sikerül elérni őket, és még tudnak is veled foglalkozni.

Ha nem okoz problémát, nem laktok messze, vagy útba esik, lehet személyesen a legegyszerűbb..

Mi most kezdjük a 2.inszemet, mindjárt szúrom is az első szurit.

4181. Kisbeeka
2010. febr. 26. 18:52

Az érdekelne még,ha tudnál benne segíteni,hogy ha volt júniusban hiszteroszkópiám, most meg laparoszkópiám 15-én (itt mutatták ki a súlyos endometriózist),akkor ugye nem kell a HSG-t újra csinálnom a BMC-ben?

most épp elég volt ennyi fájdalom. :(

4180. Kisbeeka (válaszként erre: 4179. - Melone13)
2010. febr. 26. 18:30

köszi,ez eddig jól hangztik.

csak kár,hogy nem lehet elérni őket :(

tegnap du. próbáltuk,ebből okulva párom egész reggel óta próbálkozott,az az egy alkalom jó is lett volna,ha nem csak annyit mond,hogy majd később..

később persze nem vették fel,közvetlenül azután sem,hogy addig foglaltat jelzett a telefon.

inkább menjünk oda személyesen?

kissé kiesik,és még 4 hétig feküdnöm kéne a műtétem miatt.


Te hogy állsz a dologgal?

Lombik vagy inszem?

4179. melone13 (válaszként erre: 4178. - Kisbeeka)
2010. febr. 26. 18:19

Nekem mmindig dél 1 körül sikerül elérni őket.Akkor általában felveszik...

Hát ajánlani orvost..Minenki a sajátjára esküszi k ugye.

Én személyesen csak Szűccsel, és ma Skriba doktornővel találkoztam még.

Szűcs doki segítőkész, türelmes, de lég szűkszavú.Kérdezni kell, mert magától nem biztos, hogy elmondana mindent..

De ha kérdezek, mindig normálisan válaszol, nem néz le hogy ezt sem tudom.

Skriba doktornő ő bőbeszédűbbnek tűnt a mai nap után, velem ős is kedves aranyos volt..

Szakmailag szerintem mindenki érti a dolgát..

4178. Kisbeeka
2010. febr. 26. 18:03

Sziasztok!

Mi is próbálkozunk 3 napja időpontot kapni a BMC-be,de nem veszik fel a telefont,amikor meg egyszer véletlenül sikerült,akkor meg nem volt alkalmas... :(

Pedig sürget az idő,nem szeretném elkezdeni az endometriózist visszaszorító gyógyszert..


Ajánlanátok orvost,hogy ha sikerülne beszélni velük,akkor kihez menjek?

Holnap is lehet őket hívni...?

4177. melone13
2010. febr. 26. 16:52

Sziasztok.

Jöttem, csak nagyon kidőltem, le kellett feküdnöm délután.

Nos Szűcs már szabin:((

Skriba doktornő helyettesítette, nagyon pozitív volt:)

Kezdhetünk újra, este már szúrok.Mindkét petefészekben 8-10 kicsi tüsző van:))A nyálkahártyám pontosan nem értettem mennyi, de azt mondta szépen vastagodik, sokkal jobb az érték, mint a múltkor.Tehát használ a méhpempő, és a teák:)

Persze nem árultam el a titkom:)

Rákérdeztem erre a cici fájós, rossz közérzetes dologra, és azt mondta, hogy ez természetes hormonkezelések után.Van akinek még 4-5 hónap elteltével is jelentkeznek ezek a mellékhatások..

De egyénfüggő, mert sokak észre sem veszik, hogy szurkálta magát..

4176. kismongi (válaszként erre: 4174. - Melone13)
2010. febr. 26. 13:04
szia melone! Hogy vagy rég beszéltünk.Van nálad valami hir?
4175. tücsi29
2010. febr. 26. 13:02

Hali csajok!!


Melone?..na mi volt?

Többiek?

Senki sincs?

4174. melone13
2010. febr. 25. 23:14

Nagyon drukkolok midenkinek!

Zsure pici vérecske semmit nem jelent!! Viszont erősödő +++++++++teszt már igen:)))))

4173. melone13
2010. febr. 25. 23:13

Sziasztok lányok!!

Én most jutottam ide.Szerintetek elküldtek szabira, aztán délután felhívtak, hogy be kell jönnöm éjszakára!Hát kösz.

És innen megy

Egyébként egész nap ritka rosszul voltam, bár most sem vagyok toppon.Délután pedig hű voltam magamhoz.Elmentem a postára csekket fizetni pénztárca nélkül:DDD

Innen megyek reggel a a BMC-be.:(

Hát Szűcs nem fog belém szeretni holnap az fix!!

Tetszik ez a kínai nők, terhes hörcsög megközelítáésaz injekciók tekintetében:))

4172. zsure (válaszként erre: 4171. - Kicsitücsi)
2010. febr. 25. 20:01
Jó éjszakát neked is. Biztos követni fogsz nemsokára, nem szabad feladni:) Én még lehet, hogy keresgélek a hűtőben:)
4171. kicsitücsi (válaszként erre: 4170. - Zsure)
2010. febr. 25. 19:59

Meghiszem azt, remélem én is követlek hamarosan. :)

Pihenj nagyon sokat és vigyázz Magatokra!


Most megyek, elteszem magam holnapra.


Jó éjszakát és szép álmokat kívánok!

4170. zsure (válaszként erre: 4169. - Kicsitücsi)
2010. febr. 25. 19:56
Azért jó érzés már itt tartani:)
4169. kicsitücsi (válaszként erre: 4168. - Zsure)
2010. febr. 25. 19:52

A csík erősségéből azért tudsz következtetni. :)

Tégy, ahogy jól esik, a lényeg, hogy nagyon drukkolok, és szorítok Neked, hogy sikerüljön. Miket beszélek? Hiszen már sikerült!!!!!! :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook