Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (1163. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

342. geridina2009-07-24 11:11
Mindenki máshogy reagál a stimura, és attól is függ, hogy hosszú vagy rövid protokollt csinálnak. Én 2 hétig kaptam a decapeptylt, addig nem kellett bejárni, aztán jön a stimu injekció, az pedig nálam úgy volt, hogy 1 hétig minden nap mentem, minden nap vérvétel, az eredmény után mondták meg, hány darabot kell aznap kapnom. A következő héten már csak kétnaponta kellett mennem. Szóval kb 2 hét volt összesen. Nekem így jött ki az 1 hónapos előkészítés a deca-val együtt
(válasz Ides 341. hozzászólására)

341. Ides2009-07-24 10:36
ne add fel,majd megoldódik minden:-)
lányok akik már jártak BMC-be stimukor hányszor kellett bemenni,illetve bejárni ellenőrzésre amíg megcsinálják az inszemet

340. Molyka2009-07-24 10:32
Bobett! Ilyet szerintem mindenki érzett már, mármint hogy valaki másról álmodozik. Ilyenkor elég egy álom, vagy egy vad idegen pillantása... Mindenesetre szorítok Neked, hogy jól döntsél és minden rendben legyen Veled.

339. Bobett2009-07-23 18:03
Köszönöm lányok! Igyekszem összeszedni magam, de a baj az, hogy már nem is róla álmodozom! Nem tudok konkrét személyt mondani, de valaki más! Most itthon van, alszik szokás szerint, de engem már nem is érdekel!Nem akarom ezzel szétrombolni a fórumot, úgyhogy nem is panaszkodom tovább! Majd lesz valahogy! Mindannyiótoknak nagyon sok sikert kívánok a babához! Egyszer remélem, hogy én is csatlakozhatom az édesanyák klubjához! :)))

338. Ides2009-07-23 16:35
nehéz ügy..mindenkinek,nekünk is volt hullámvölgy,10 éve vagyunk együtt,de túljutottunk rajta,pedig hidd el, mint nálad, nálam se volt egyszerű,kicsit hagyd és pihentesd a dolgot és ne stresszelj mindenen ,mert úgy érzem hogy most te is minden kis apróságon felhúzod magad(én is ilyen vagyok)most nálam,hogy ezek a nyamvadt kilók nem mennek le az megőrjít..pedig CH mentes kaját rendelek minden napra amiben max 350 kcal van így összesen 1200 kcal-t viszek be minden nap..1000 alá mondták hogy ne menjek mert akkor meg raktároz a szervezet..így is..akkor még..a fosós betegség alatt fogytam 1 kg-t és elkeztem úgy mint máskor enni,feljött 4 kg..már nem bírom,ááááá:D nah szóval kitartás
(válasz Bobett 333. hozzászólására)

337. Molyka2009-07-23 14:40
Nem tudok mit mondani. Nagyon tehetetlen helyzet és biztos szarul érzed magad. De most a cél előtt ne add fel... eddig végigcsináltátok (végigcsináltad?) akkor most már menni kell előre.
Személy szerint lehet hogy hülye vagyok, de a baba a legfontosabb dolog, érte minden megtennék. Még akkor is vállalnám és boldog lennék, ha nem lenne párom. Mondjuk az egy más helyzet lenne, meg biztos minden más lenne, de akkor is küzdenék.
Ha most szétmennénk a férjemmel megviselne, de lehet hogy az jobban, hogy kifutok az időből és mi lesz a babával... Nemtudom. Aztán lehet hogy másképp lenne ha labilis lenne a kapcsolat és akkor azt mondanám, hogy elég, feladok mindent.
(válasz Bobett 335. hozzászólására)

336. Miri12009-07-23 09:35
Molyka összesen 7-et kapok, ma van az utolsó adag, aztán holnap ultrahang, és kiderül hogyan tovább. a pocakom továbbra is fájdogál.
Bobett ez természetes, én két éve vagyok itthon, nemrég volt szerencsém pár napot dolgozni, nagyon jó volt emberek között lenni (igaz igyekszünk minél többet kimozdulni otthonról).
(válasz Molyka 329. hozzászólására)

335. Bobett2009-07-23 06:23
Pont ez az, amire nem vágyom! Az egyedüllét! 11 hónapot voltam itthon táppénzen, rengeteg időt töltöttem egymagamban, nem sok kellett ahhoz, hogy bekattanjak! Most már dolgozom, s nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de jól esik, mert ott legalább van aki hozzám szól!
(válasz Molyka 334. hozzászólására)

334. Molyka2009-07-22 21:08
Akkor lehet hogy kicsit el kéne menned csak úgy egyedül... nemtudom. Tényleg nem, de sajnálom.
(válasz Bobett 333. hozzászólására)

333. Bobett2009-07-22 19:21
Hidd el, hogy már mindent megpróbáltam annak érdekében, hogy figyeljen rám, foglalkozzon velem! De semmi nem jött be! Már beszéltem is vele, s két napig tartott a hatása, utána minden visszaállt a régibe! Nem vagyok boldog, s nem érzem azt, hogy fontos vagyok neki! Már tényleg nincs több ötletem!
(válasz Molyka 332. hozzászólására)

332. Molyka2009-07-22 18:56
Huha, nagyon negatív vagy. Ne add fel a kapcsolatotkat, tudom, nekünk is volt mélypont. Remélem rendeződik minden körülötted.
(válasz Bobett 331. hozzászólására)

331. Bobett2009-07-22 18:35
Igyekszem talpon maradni, csak nagyon nehéz, főleg úgy, hogy a párom is tojik a fejemre mostanában! A héten még egy délutánt sem töltöttünk együtt! Ma is megbeszéltük, hogy melyik busszal jövünk haza együtt, erre kiderült, hogy ő már rég a kertben van anyukámmal! Egyre inkább hajlok afelé, hogy kilépek ebből a kapcsolatból! Egyre jobban úgy érzem, hogy nem működik! Lehet, hogy az sem véletlen, hogy nem jött össze a baba! Szóval elég sz.r passzban vagyok!

330. Nanda2009-07-22 18:20
Én hozzá járok.
De vacillálok,hogy ha most sem sikerül,akkor máshova megyünk.
(válasz Pólika 319. hozzászólására)

329. Molyka2009-07-22 18:05
Akkor összesen hány merionalt lőttél be? Érdekes, abból lehet következtetni hogy kihez jár az ember, hogy milyen stimulálót kap. :)
(válasz Miri1 326. hozzászólására)

328. Molyka2009-07-22 18:04
:( Nagyon sajnálom, de eljön a Te időd is!
(válasz Bobett 324. hozzászólására)

327. Molyka2009-07-22 18:03
Igen, az. :) Növekednek a tüszőcskéid.
(válasz Miri1 323. hozzászólására)

326. Miri12009-07-22 18:03
holnap még kapom a Merionalt, pénteken uh, remélem utána jöhet a tüszőrepesztő:-) inszemináció kb. a 14. nap környékén lesz?
(válasz Bobett 324. hozzászólására)

325. Miri12009-07-22 17:54
Bobett fel a fejjel! én is irigykedve nézem a kismamikat, ismerőseim között is van két kisbaba és egy kismama.

324. Bobett2009-07-22 17:50
Szia! A BMC-ben én is ezt kaptam! Azért fáj a hasad, mert már érnek a tüszőcskék! Szóval ne aggódj, minden rendben van! Ez az összes stimuláló szernél így van! Ez a cél! Kívánom, hogy sok szép nagy tüszőt tudj növeszteni és sikerüljön a várva várt baba!
Olyan furi csajok! Akikkel először voltam beültetésen, azok most szültek! Mindenkinek sikerült akkor csak nekem nem! Annyira fáj belegondolni, hogy már én is ott tarthatnék, de még mindig baba nélkül vagyok, azóta túl három sikertelen beavatkozáson! De azért örülök is nekik!
(válasz Miri1 323. hozzászólására)

323. Miri12009-07-22 17:27
lenne egy kérdésem. Merionalt kapok, ma van a 6. nap, eddig semmi gondom nem volt, de most elkezdett fájni a hasam. ez normális?

322. Miri12009-07-22 17:24
Pólika ha így vesszük én is "szerencsés" vagyok, átjárható a petevezeték, hormonokkal is minden ok, túlsúlyos se vagyok, egyedül férjem eredményei nem a legjobbak. sőt már van egy gyerekünk, de a tesó nem akar jönni...

321. Molyka2009-07-22 16:15
:) Addig nem lehet egy nő boldog, amig el nem éri azt, amit akar, vagyis a kisbabát.
Egyszer vizsgált Zeke, köszönöm elég is volt belőle, mintha valami óriási sodrófát nyomtak volna belém. :S
Mesélj nuygodtan. Én is sok rosszat hallottam, de úgy vagyok vele, hogy valakiben bíznom kell, és most Koncz tanár úr az, akiben ezt az illetőt megtaláltam. Vannak rémtörténetek (Bobetté, akire ha rágondolok összeszorul a szívem) de emberek vagyunk, tévedhetnek az orvosok is... Csak ez a tévedés emberek sorsa felett dönt, és sokszor visszafordíthatatlan.

320. Ides2009-07-22 14:57
hát senkinek sem könnyű akinek nem jön a babó,vagy ezért vagy azért..
én Szűcshöz megyek majd,nem ismeret ,de Molyka mindent lecsekkol:D sztem Ő tud valamit:D

319. Pólika2009-07-22 14:36
Jaj lányok most látom milyen szerencsés vagyok! Nincs PCO-m, nincs pajzsmirigy problémám, átjárhatóak a petevezetőim, nem vagyok túlsúlyos (max 3-4 kg- felesleg van rajtam), apácskának is azért akad vmi használható a produktumában, a prolaktinomat Bromocriptinnel rendbehoztás és nem tudok róla hogy cukros lennék. Hozzátok képest én lehetnék a világ legboldogabb embere. Sok sikert kívánok mindenkinek és kérlek benneteket, hogy próbáljátok meg azt észrevenni ami van és nem pedig azt ami nincs. Ha nehezen megy akkor szívesen elmesélek egy pár hajmeresztő történetet amit a BMC folyosóján hallottam.
Jár még vki a Zekéhez?

318. Molyka2009-07-22 12:09
Nem, egyik sem törvényszerű, azonban van egy olyan része a dolognak, hogy ha valaki a PCO miatt kövér, akkor az visszavezethető a szénhidrát és az inzulin anyagcsere zavarára. Vagyis a szervezete nem képes lebontani a dolgokat, így hiába eszik keveset, hiába mozog, egyszerűen stagnál a szervezete.
Van egy koléganőm, 45 kiló sincs, durván PCO-s. Ott más probléma is van tudtommal.
(válasz Pólika 313. hozzászólására)

317. Ides2009-07-22 09:31
PCO-sok nagyrészének súlytöbblete van,olyan mint én vannak túlsúlyosok is,de vannak kifejetten soványak,tehát ebből nem lehet leszűrni,de nekem már kb 5 éve tudják hogy sok éretlen pete van a fészkemben,mégis a mostani dokim jött rá, hogy összetett ez a dolog,és PCO-s vagyok..bizonyosan csak a vérből lehet megtudni van-e probléma az inzulin szinttel,Molykának és nekem is magas,de nekem terhelés előtt is magas,nem csak evés után(kérdem én akkor ne is egyek vagy mi a fene?)
ezért sem értettem hogy a met-et miért nem írták fel nekem,miért kaptam pajzsmirigy gyógyszert...
nah mindengy már nagyon várom augusztus 27-én megyünk a BMC-be,és történjen valami,mert sztem mindenki csak ide-oda noszogat,meg hogy fogyjak..de hát így?

316. Miri12009-07-22 08:46
jövő héten lesz az első, már van egy kislányom de a kistesó nem akar jönni.
(válasz Molyka 309. hozzászólására)

315. geridina2009-07-22 07:58
Jó a kérdés:) Szerintem mindkettő igaz lehet
(válasz Pólika 313. hozzászólására)

314. geridina2009-07-22 07:58
Hááát, ez egy hosszú és csúnya történet. Kb 5 oldallal ezelőtt részletesen leírtam, de röviden leírom: odamentünk, kivizsgáltak, jött a spermavizsgálat ugye kétszer egymás után. Közölték, hogy oké, fasza, jöhet az inszem. Kész a stimulálást, fekszem az ágyon, jön a doki (azóta már nincs ott azt hiszem, egy öregember, nagyon únszimpatikus), hozza az anyagot a csőben, azt mondja "nem értem, maguknak miért lesz inszem, semmi esély rá, rossz a spermakép". Mondom mi az istent zagyvál itt össze-vissza? Miközben én már fekszem előkészítve, egy hónapos injekciózás után? Hát hogy most megcsinálja, de a következőt meg kell beszélni. Na, gondolhatod, hogy a három hetet hogy vártam ki, míg letelt. Tuti biztos voltam benne, hogy úgysem sikerül. Naná, hogy nem sikerült. Aztán kiderült, hogy a férjemnek astenozospermiája van, ami azt jelenti, hogy jó, jó, meg sok is, csak 1 óra múlva teljesen leáll a mozgásuk, tehát esélyük sincs betalálni:) Na, ezek után jött az első lombik, aztán a második, ami sikerült. Röviden ennyi
(válasz Molyka 308. hozzászólására)

313. Pólika2009-07-21 20:51
Várjatok: akkor az törvényszerű hogy aki PCO-s az túlsúlyos is? Vagy éppen fordítva? Aki túlsúlyos az PCO-s?