Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


4558. zsure (válaszként erre: 4551. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 6. 20:03
Én világ életemben kertes házban laktam, mindig is volt kutyánk. Meghalnék, ha nem lehetne. De ha nem kertes házban laknék, én sem kínoznám. Illetve attól is függ, hogy mennyit van otthon az ember. Mert a direkt benti kutyusoknak mindegy, hogy kertes nem kertes, csak el kell vinni sétáltatni őket. De tényleg csak akkor érdemes, ha az embernek van ideje foglalkozni velük.
4557. fc7d07cebe (válaszként erre: 4556. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:56
Aztán csak ügyesen!:)
4556. melone13 (válaszként erre: 4555. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 6. 19:48

Már készülődöm:)

8kor kell..

Nem ezt beadhatom magamnak, de amit múltkor kaptam azt csak orvos adhatta be..

Tehát kicsit eltűnök:))))))

4555. fc7d07cebe (válaszként erre: 4554. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:45

Szió!

Benyomtad a tüszőrepit? Gondolom Te is orvossal adatod be, vagy a Tiédet nem izomba kell?

4554. melone13 (válaszként erre: 4551. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 6. 19:34

Szió!!!!

Hát teljesen egyetértek veled.

Ha nem kertes házban laknánk nekünk sem lenne..Nem lenne szívem kínozni a 4 fal között..

4553. melone13 (válaszként erre: 4550. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:33
Elhiszem, de nyugi gyorsan el fog telni..
4552. melone13 (válaszként erre: 4549. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:33

:DDDDDDDDD

Akkor ötvözni kéne őket, és a végén kapnánk két tökéleteset:))

Eleinte én mosolyogva néztem, és mondogattam, én ezt így tuti nem fogom megcsinálni neki bármennyire is szeretem, mert erre nekem nincs időm..És olyan hatásos volt, hogy a mai napig ő pakolja el ruháit.Kivasalom, összehajtogatom, ahogy én gondolom, aztán ha nem méretes ő áthajtogatja magának:))


De ha hazaér a munkából akkor azért minden egy rakáson van ám, rendes férjhez méltó módon:D

2010. márc. 6. 19:31

Sziaszok!

De jó nektek, hogy van kutyátok. Én is nagyon szeretnék de rá kellett jönnöm, hogy addig amíg nincs kertünk nem kínozhatom azzal, hogy bezárva tartom egy lakásban...

4550. zsure (válaszként erre: 4548. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:29
Nekem most hónapoknak tűnik:(
4549. zsure (válaszként erre: 4547. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:28
Na az én drágám nem volt katona. Azért ilyen trehány disznó. Na jó, nem bántom, minden megcsinál egyébként. Csak engem ezzel kiborít, mert így olyan a ruhája, mintha a kutya szájából szedte volna ki az ember:( Tényleg néha el sem tudom dönteni, hogy tiszta, vagy koszos, olyan kupit csinál a szekrényébe. Egy darabig direkt nem raktam el a ruháit, tegye el ő. De nem bírtam tovább, csütörtökön rendet raktam a szekrényébe, még nem mertem benézni, hogy látszik-e még.
4548. melone13 (válaszként erre: 4546. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:24

Dehogy van messze..Nem hónapokról beszélünk:))

Majd itt leszek veled , és elütjük az időt:DDDDDDDD

4547. melone13 (válaszként erre: 4544. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:23

Ez most furán fog hangzani, de igaz: Néha mit nem adnék egy ilyen rendetlenebb férjért:DDDDDDD

Az én férjem sikerült a katonaságnak rendre tanítania..A szekrényében a ruhák mellé bármikor állítanék vízi mértéket..Minden szögre pontosan méretre hajtva, ahhoz hogy kivegyen 1 pulcsit képes az egész stócot kivenni, majd vissza a helyére........

Anyukám annak idején 1 hónapot adott nekem, hogy én ezt bírni fogom.Na ennek idestova több, mint 9 éve:)))

Néha tök jó, hogy ilyen rendmániás, de van mikor az agyamra megy vele........

Hát ezért vagyok kénytelen vasalni.Pedig azt rühellem a legjobban az összes házi munka közül.

4546. zsure (válaszként erre: 4545. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:20
Jó volna már, ha "kiszagolná" őket. Én is teljesen be vagyok már sózva, én a csütörtök miatt. Az még olyan messze van:(
4545. melone13 (válaszként erre: 4543. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:15

A az érdekes, nem tudjuk eldönteni, most akkor ki kit nem puszilgathat?:DDDDDDDD

Mondjuk furi, mert nálunk én vagyok a szigorú gazdi, a párom nagyon kényezteti..Mégis, ha egyedül alszom(elég gyakran), akkor odabújik mindig a lábamhoz..De ha a férjem is itthon van, akkor pedig a szobaajtóban alszik.Essünk keresztül rajta:)

Hidd el érezni fogja, ha veled lesznek a babáid!!!És nagyon fog félteni..

4544. zsure (válaszként erre: 4542. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:10

Akkor te sem unatkoztál. Hát ne is nagyon nyüzsögj a jövőhéten, és utána is csak óvatosan.

Te milyen rendes háziasszony vagy. Vasalás. Én nem szoktam vasalni, csak amikor muszály. Nem is lenne érdemes, láttad volna a férjecském szekrényét:( Majd elsírtam magam, rendet kellett raknom benne, na ő + egy gyerek a családban:)

4543. zsure (válaszként erre: 4540. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:07
Hát igen, nálunk is meg kell gondolni még a puszilkodást is. Pláne azért, mert engem nagyon véd. Nem bántja a párom, csak rászól, hogy kopjon le rólam, és finoman harapdálja a kezét. És közénk fekszik. Tényleg kíváncsi leszek mit fog csinálni legközelebb, ha megkapom a fagyibabákat. Tényleg nagyon érzik a dolgokat, nem véletlen, hogy azt mondják, az ember legjobb barátja.
4542. melone13 (válaszként erre: 4541. - Zsure)
2010. márc. 6. 19:06

Nagyon ügyes vagy.Az én konyhámra is ráférne egy tavaszi nagytakarítás:((

De most biztos nem...

Délelőtt bementem a céghez, elintéztem pár dolgot, mert jövőhéten nem dolgozok.Nem igazán lesz munka, gondoltam kellemeset a hasznossal, és pihengetek itthon..

Aztán főztem.Husi leves, petrezselymes krumpli rántott szelettel, és császármorzsa..

Mindezek után konyhai romeltakarítás, vasalás, és pihi!!!!!

Most meg már tiszta zizi vagyok, 8kor szúrom a tüszőrepiket:))

4541. zsure (válaszként erre: 4539. - Melone13)
2010. márc. 6. 19:00

Már csak kettőt kell aludnod:)))) Én sajttal töltött sonkát fogok enni salátával. Most valahogy nem kívánom a halat, mert elfogyott az az 1 fajta, amit a számba veszek, és mostanában nem lehet kapni. De rohadt válogatós vagyok:(

Hogy telt a napom? A konyhában tavaszi nagytakarítottam:) Ragyog minden, a többi helyiséget apránként:) Úgyse csinálja meg senki helyettem.

És te, mit csináltál ma? Azon kívül, hogy be vagy sózva:)))

4540. melone13
2010. márc. 6. 18:57

Zsure.Érdekesek ezek a háziállatok.Mikor babás voltam a kutyus állandóan bújt a hasamhoz, és nyaldosta, szimatolt..Eleinte el nem tudtuk képzelni mi baja van.Aztán +-t teszteltem...:))

Ha szomorú vagyok akkor is jön, bújik, vígasztal...

De iszonyatosan féltékeny ám..Előtte nem lehet ölelkezni, bújni apával, mert ugrál ránk, és reklamál:)))))

Ha rajta múlna, nem sokat kéne szeretgetnünk egymást:DDDDDDDDDD

4539. melone13 (válaszként erre: 4538. - Zsure)
2010. márc. 6. 18:40

Végül is lehet, hogy igazad van..Csak furi, mert eddig mindig éreztem, hogy feszít, most meg, csak néha mintha..

Hát már be vagyok sózva rendesen:))

Épp halacskát sütök magamnak vacsira:)

Hogy telt a napod?


A gyermek születik könyvre én is régóta vágyom..Lehet jövőhéten valamilyen formában meg i szerzem..Bár azt hiszem egyenlőre csak a könyvtár marad, de hát az is jobb mint a semmi..

4538. zsure (válaszként erre: 4536. - Melone13)
2010. márc. 6. 18:35

Szia!

Köszönöm jól, fáj a hasam. Azt hiszem nőnek a tüszőim. Egyébként tényleg ne aggódj, én is így voltam vele, ha emlékszel, írtam is, hogy olyan mintha ellopták volna a tüszőimet. Akkor én sem éreztem már semmit. Amikor clostival kezeltek és uhura jártam, mindig mondtam, hogy fájt a hasam, és mindig megvoltak a tüszők, úgyhogy mondta az uh-os, hogy biztos én azt érzem, amikor nőnek, nem azt amikor megrepednek. Lehet, hogy te is azt érezted és most nem nőnek már, a hétfőt várják:)

4537. zsure (válaszként erre: 4533. - Tücsi29)
2010. márc. 6. 18:31
Van egy könyvem, Gyermek születik, minden benne van, azt írják: a tüszőrepedéstől addig a pillanatig, amikor az embrió beágyazódik a méh falába, mintegy 8 nap telik el. A petevezetékben a megtermékenyített petesejt körülbelül 3 napot tölt, mielőtt elindul a méh felé.
4536. melone13 (válaszként erre: 4535. - Zsure)
2010. márc. 6. 18:29

Szió!!!!!!!

Dehogy hagyunk ki!Ne beszélj butaságokat.Hogy vagy???

4535. zsure (válaszként erre: 4533. - Tücsi29)
2010. márc. 6. 18:27
Engem ne hagyjatok ki a decemberi szülésből!
4534. melone13 (válaszként erre: 4533. - Tücsi29)
2010. márc. 6. 18:18

Hát tudod a franc se tudja.Mert ha picit korábban repedt a tüsző, akkor már lehetett a méhedben a petécske, mire a katonaság odaért..

Hát remélem is, hogy szülünk decemberben, mert különben panaszt teszek:DDDDDDDD

4533. tücsi29 (válaszként erre: 4532. - Melone13)
2010. márc. 6. 18:07

Szia!

Ne parázz!..mindhárman szülünk decemberben:)

még nem hiszem h beágyazódás lenne..még elvileg nem ért(-ek) le..vagy mégis?..2-3 nap, ugye..míg leérnek a méhbe..vagy rosszul tudom?

4532. melone13
2010. márc. 6. 17:38

Jaj lányok nagyon kedvesek vagytok..Valóban elkezdtem ám parázni:((

Pedig tudom nem kéne, na de akkor is...

Tücsi az alhasi szurka lehet beágyazódásos jel, ha jól tudom:))

Csumika!!!Neked is nagyon szorítok.Hisz tudod elegendő egyetlen megfelő kiskatona is:))))

4531. tücsi29
2010. márc. 6. 16:49

Szevasztok!


Melone..nekem is csak az inszem napján geszített..előtte csak lightosan szúrkált..én is paráztam, de csüt reggelre úgy feszített mindkét oldal...és estére elmúlt.

Nekem most az alhasam fájdogál..nem vészes..csak érzem h van hasam.

Csumi..a puffadás állítólag normális..nekem anno inszem után 4-5 nappal jelentkezett..alig tudtam kiegyenesedni, olyan voltam mint egy lufi..és szúrt mindkét oldalam..fel is hívtam az ügyeletet a jánosban, de azt mondták ha túlstimu lenne akkor sokkal jobban fájna...

Egy barátnőm, aki már megjárta a hadak útját azt mondta h sokkal jobb ha érzel valamit mintha semmit!

4530. fc7d07cebe (válaszként erre: 4529. - Melone13)
2010. márc. 6. 15:36

Szia!

Nem durrantak el az tuti, mert igazából a fájdalmakat pont az okozza, hogy eldurran (fájó, nyilaló érzés, én is azt éreztem tegnap). A sűrű, nyúlós folyás nekem már a tüszőrepi előtti napokban jelentkezik, szóval ez nem peteérés jel, hanem hormonálisan kicsit fel van fokozva a szervezeted. Beadod a repi szurit és pont jókor fognak eldurranni:) Szorítok Neked!:D

4529. melone13 (válaszként erre: 4528. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 6. 13:46

Hú ez a puffadás nagyon durva!

De reméljük, hogy ez jó jel:))

Én még csak ma adom b a repi szurikat, remélem ég nem durrantak el a tüszők, mert furi, hogy nem igazán érzem..

Az előzőnél nagyon feszített folyamatosan..

De olyan tojcsis folyásom van...

Na ez aztán tuti pé jel:)))))))


Csumika nagyon megy a drukk!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook