Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5040. zsure (válaszként erre: 5038. - Melone13)
2010. márc. 21. 18:45
Azért van a környezetemben pár olyan ember, aki nem érti a poént. De az is igaz, hogy azokat az embereket meg sem hívom:)
5039. hamona
2010. márc. 21. 18:44

Sziasztok!

Itt vagyok ismét, áprilisban nekifuthatunk a 2. lombiknak, reméljük sikerrel. Kezd valaki áprilisban?

5038. melone13 (válaszként erre: 5037. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:32

Drága, szerintem ezen ne aggódj:)

Hisz mindenki tudja, hogy ez valószínűleg csak poén:))

5037. zsure (válaszként erre: 5036. - Melone13)
2010. márc. 21. 18:31
Képzeld el, amikor olyan valakinek meséli aki nem ismer annyira, és mondjuk még nem evett a főztömből. Biztos nem jönne meg az étvágya nálunk.
5036. melone13 (válaszként erre: 5034. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:25
persze férfiak, viccelődnek ilyesmin!!!!!))))
5035. melone13 (válaszként erre: 5034. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:25
Hát ugye egyrészt a pénz, másrészt pedig a félelmem!!!!!!!!
5034. zsure (válaszként erre: 5033. - Melone13)
2010. márc. 21. 18:20
Igazából porcra harapott rá, csak azzal viccelődött, hogy a húslevesemtől. Mondjuk a porctól sem lett volna szabad kitörnie. Minden esetre ez a fog kérdés elég drága, ha pótolni kell.
5033. melone13 (válaszként erre: 5031. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:17
Mondjuk az is érdekes!Mert ha vmi kemény dolog, vagy ráharapsz vmire oké, de leves?
5032. melone13 (válaszként erre: 5031. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:10

Szegény:((

Most aztán nagyom együtt érzek vele:))

5031. zsure
2010. márc. 21. 18:04
A férjemnek a húslevesemtől tört ki a foga:(
5030. melone13
2010. márc. 21. 17:24

Sziasztok!

Makami én is csak azt mondhatom, hogy az utrotól nekem sem jött meg, pedig nem volt baba:(


Lányok én azért még bízok, hátha, hisz az ébredési hőm, még ma is magas volt, hát meglátjuk.Egyébként csütörtökön megyek vissza...

A mai amúgy sem az én napom, délután ettem egy kiflit, és eltört egy fogam:((

Pedig tegnap vettük, puha volt..Most parázok ezerrel ráadásul elég elől van, 4es felső fog..Fájni nem fáj, de mozog a belső fele.Simán kettétört függőlegesen!

Ez egy gyökérkezelt fog,nem tudom mi lesz vele, de rohadtul félek:(((((((

5029. zsure
2010. márc. 21. 17:11

sziasztok:)

Ki hogy van?

Melone, én azért még nagyon drukkolok csütörtökre!!!

2010. márc. 21. 14:19

Sziasztok!

Makami gratula a kisfiadhoz!:) Ha megfelelő mennyiségű sárgatest hormont kapsz inszem után és arra jól reagál a szervezted, akkor nem fog megjönni, ez így normális. Ha majd abbahagyod akkor rá néhány napra megjön, szóval ne aggódj.


Melone nagyon sajnálom a negatív tesztet...azért várj még néhány napot és ismételd meg...Egyébként mikor kell visszamenned?


Velem semmi különös, várom a holnapot és már nagyon szeretném abbahagyni az utrot, mert már vagy egy hete meg akar jönni de a gyógyitól nem tud...na mindegy holnapig már fél lábbal is kibírom...

5027. makami
2010. márc. 21. 13:27

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én is a BMC-be járok, de abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy van már egy 4 éves kisfiam, aki „pikk-pakk” összejött, a tesóért küzdünk.

PCO-m van, mint manapság nagyon sok mindenkinek. 1,5 éve próbálkozunk. A Skriba doktornőhöz járok, 2 stimuláción vagyunk túl. Az elsőt fél Merionallal kezdtük, amire nem igazán reagáltam jól. A másodiknál már 2/3 Merionallal mentünk, az bevált, mert a 9. napon már volt egy 21 és egy 16 mm-es tüszőm, méhnyálkahártya 10 mm volt. Mivel ez egy csütörtök volt nem lehetett inszem, mert mondta a doktornő, hogy legközelebb hétfőn tudna inszeminálni, de ez addig nem húzza ki, ezért másnap reggel 8-kor kaptam 2 Ovitrelle tüszőrepesztőt és szombat este 8-kor ún. terminált együttlétünk volt. Mondta, hogy nekünk ez működhet, mert a férjemmel minden ok, és nekem is átjárható mindkét petevezetékem. 20-án kellett tesztet csinálnom, de sajnos egyértelműen negatív lett. Nekem most az a meglepő, ha negatív a tesztem, akkor miért nem jön meg? Elméletileg ovuláció után 14 nappal biztos, hogy megjön nem? Egyébként tegnap az utrot is abbahagytam, remélem holnap nem kapok ki érte, mikor hívom a doktornőt, hogy negatív lett a tesztem. Szerintetek létezhet olyan, hogy tüszőrepesztőtől sincs ovuláció? Nem is értem, hogy utána miért nem hívott be uh-ra, hogy megnézze, hogy valóban megrepedt-e.

5026. melone13
2010. márc. 21. 07:22

Jó reggelt.

Lányok úgy tűnik nekünk sem sikerült.Reggel megcsináltam a tesztet totál negatív:((((((((

5025. zsure (válaszként erre: 5024. - Melone13)
2010. márc. 20. 21:03
Jó éjt mindenkinek!
5024. melone13
2010. márc. 20. 21:02

Zsure!

Szerintem fő az óvatosság, tehát pihizgess!

Nem lenne szerencsés , ha ez okozna csütörtökre galibát:(((

Tücsi!

Babahír mindig jó hír:))Neked pedig regenerálódást:)


Azt hiszem én elteszem magam holnapra, úgy érzem most talán tudok aludni!

Puszi, jó éjt mindenkinek!

5023. tücsi29
2010. márc. 20. 20:47

Hello lányok!

Megjöttem..Debrecenben voltunk..megszületett a banda első kisfiúja..nagyon cuki:)

na meg tegnap ennek örömére jól berúgtunk:)..most pihengetek..pusza

5022. zsure (válaszként erre: 5021. - Melone13)
2010. márc. 20. 20:37
Persze vigyázok! Nagyon rossz volt, hogy még a legegyszerűbb mozdulatok is perceket vettek igénybe. És jó volna, ha csütörtökre (és utána sem) jönne vissza. Lehet, ha az orvosra hallgatok, még ma is fekszem?
5021. melone13 (válaszként erre: 5020. - Zsure)
2010. márc. 20. 20:31

Keresgélj csak:))

Hát bízom én is benne, bár most elég fáradtnak érzem magam..De még kicsit próbálok ébren lenni, mert nem szeretnék megint hajnalban fenn kuruttyolni...És már a vasalni valóm is elfogyott:DDDDDD

Olvastam a naplód, hogy helyrejött a csigolyád, de azért csak óvatosan!!!!!

5020. zsure (válaszként erre: 5019. - Melone13)
2010. márc. 20. 20:23

Szia!


Itt vagyok egy ideje, csak keresgélek:))) Ihletet kaptam:) Jól vagyok, köszönöm, rendbe jöttem, úgy néz ki:)

Veled mi újság? Remélem fogsz tudni aludni ma, a finom tavaszi levegő biztos megteszi a hatását:)

5019. melone13
2010. márc. 20. 19:48

Sziasztok..LÁtom mindenki élvezi a tavaszt:))


Hát most éjjel se aludtam, szinte semmit..Nappal pakolásztam selejteztem, majd a du-t a levegőn töltöttem..De vártam már ezt az időt..


Ides!Szerintem beszélj a dokival!Valami tutira nincs nálad rendben!!!És obb minél előbb kideríteni..Szerintem..


Csumika!Hú, minden tiszteletem a párodé..A jog kegyetlen száraz téma.Elhiszem, hogy mindennki kivan..Én épp ezért nem fogtam bele másod diplomába..Lehet a házasságom már élné túl..

Na mindegy..

Komolyan csodállak benneteket a kitartásotokért..Meddőségi, suli, és egyéb magán jellegű problémák, mert szerintem mindenhol akad vmi, még ha nem is világrengető,..És sajnos a munkahely is elképesztő dolgokat tud kreálni a számunkra időnként..Mindezt együtt végigcsinálni, nem kevés erőt, energiát kitartást, és toleranciát igényel..


Tücsi, Zsure?Mi van veletek?El vagytok tűnve..

5018. Ides
2010. márc. 20. 11:05

43.napon vagyok és semmi..kezdek kiborulni...

idegbajos is vagyok 3 napja ,mondhatni hisztis picsa..ezt se értem akkor mi a facér nem jön meg? mondjuk a méhszáj bazi magasan van...

ááá ki érti ezt..:S:S:S

5017. fc7d07cebe (válaszként erre: 5016. - Melone13)
2010. márc. 20. 10:13
Egy polgár jog államvizsga...munka mellett csinálja másoddiplomán ezt a fránya jogot és már eléggé belefáradt -lassan már nemcsak ő hanem az egész család:D
5016. melone13
2010. márc. 19. 20:31

Hát nagyon úgy tűnik, hogy kezdünk besokkalnii..

Bár én szívesen szerint inkább tavasszal nyáron szeretnék kismami lenni..Pl most teljesen optimális lenne:))

Nagyon hajlamos vagyok felfázásra, ilyenkor pedig könnyebb kerülni..

De ha úgy adódik, 2-3hónapot tutira szünetelünk mi is......


CSumi?Mlyen vizsgája van hátra a párodnak?

2010. márc. 19. 19:38
Mármint úgy értettem, hogy a férjemnek kell még megcsinálnia egy vizsgát... csak nem tudok értelmesen fogalmazni:)
2010. márc. 19. 19:37

Sziasztok Csajszik!

Azt hiszem egyszerre jutottunk mélypontra:( Muszály lesz összekapnunk magunkat:D Én is érzem magamon, hogy fáradok-fáradunk testileg-lelkileg, de ezt én nagy részben annak tudom be, hogy még nem ért véget ez a fránya tél. Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de én tavasszal-nyáron sokkal optimistább-energikusabb vagyok.

Valamiért úgy érzem nekünk valahogy úgy kell igazítanunk a jövőben a beavatkozásokat, hogy lehetőleg télen, főképpen pedig tél végén pihizzünk, mert ilyenkor az ember hajlamosabb a depire, a szervezet is kimerül a vitaminhiánytól, kevés a fény.

Nálunk úgy fog kinézni a következő néhány hónap, hogy ha most márciusban nem fogjuk tudni elkezdeni a lombikot, akkor júniusig, amíg le nem vizsgázik mi is pihizni fogunk, gyűjtögetjük a lóvét (én majd méregtelenítek ezerrel), aztán szépen sorban nyugodtan újra elkezdjük:)

5013. melone13
2010. márc. 19. 17:30

Sziasztok!


Hát maximálisan iazatok van, hogy a férfiak mindazt sosem fogják átélni amit mi, és hajlamosabbak ideje korán feladni..

De azért ők is vágynak ám a babácskára, és a sikertelenség őket is ki tudja ám borítani, csak valahogy jobban titkolják, kezelik, mint nők..A büszkeség!

Néha én is azt érzem, hogy a párom nem is akarja igazán, és csak én küzdök, sőt vágtam már a fejéhez is..Pedig ha átgondolom ő is legalább annyira vágyik a babára, mint én..Csak ő másként éli meg..

Sosem felejtem el, mikor elhalt az első csöppségünk..Úgy zokogott velem együtt, mint egy kisgyerek..


Ha nekünk most nem sikerült, akkor mi tutira le fogunk állni kicsit.Mégpedig azért, mert én akarom, hogy pihenjünk.A férjem folytatná, de reálisan kell néznünk a dolgot..Anyagilag akármerről nézem, csak sok még ha inszemről is van szó..Nekünk ilyen téren nincs segítség, és sajna a lakáshitelünk már horibilis összeget képez havonta, amit ki kell gazdálkodni valahogy..Mikor felvettük oké számoltunk vele, hogy emelkedhet, de ennyit..

A lényeg,kicsit regenerálódnunk kell..

És gondolom a szervezetemnek is jót tesz majd a pihi..

A párom még nem tudja a döntésem, addig nem is akarom traktálni vele, míg nem tudjuk hanyadán állunk..

5012. Ides
2010. márc. 19. 16:21

műtét után volt egy petém,mégse jött össze azóta meg smmi..már a 42. napon vagyok ,se mensi se baba,így én se jutok 1-ről a kettőre ha a fejem tetejére állok,de zt viszont tudja a férjuram is,és mondta hogy úgy se fogjuk sajnos tudn összehozni amig be nem állítják a pé-m:(

hülye PCO,hülye kövérség hülye meddőség..így ki szeressen élni,mikor semmi nem jó amit szeretnék az életben?(se kajálnom nem lehet,a baba sem jön,pénz sincs elég..)

5011. tücsi29
2010. márc. 19. 14:34
ezt most megpróbáljuk..és ha nem sikerül akkor kihagyjuk a nyarat!..kell egy kis pihenő, mert megbolondulok..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook