Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5070. fc7d07cebe (válaszként erre: 5069. - Tücsi29)
2010. márc. 22. 16:34
Hát mit is írjak...egy tőlem tapasztaltabb és jóval okosabb nőci egyszer azt mondta nekem, hogy egy okos nő ilyen esetben nyel egy nagyot és megpróbálja visszaszerezni a férjét...ezt mondani könnyű, végigcsinálni nem annyira egyszerű, de ha érdemesnek tartod rá a férjed, akkor minden praktikát be kell vetni és visszaédesgetni. Persze azért az is fontos, hogy a másik fél is akarja rendbehozni, mert egyedül nem lehet egy kapcsolatért küzdeni. Amin keresztülmentek mostanság az a legstabilabb kapcsolatot is megingathatja, meg a férfiaknak a saját férfiasságukba vetett hitüket, az önbizalmukat is nagyon rombolja csak erről nem nagyon veszünk tudomást.Szorítok nagyon, és ne törj le, ügyi csaj vagy Te, remélem meg tudjátok oldani:D Jelentkezz ha van kedved dumcsizni:)
5069. tücsi29
2010. márc. 22. 16:09

bocs h így eltűntem..

gondok voltak..vannak..remélem nem lesznek..

szóval apa kicsit besokallt..bizonytalan..a baba üygben, az én ügyemben..:(...jelenleg elvágyódik, és lehet h egyedül vállalnám ezt a babát..

sokat beszélgettünk..remélem meg tudjuk oldani..én nagyon szeretném!

ezt az inszemet még végigcsináljuk,de utána leállunk...a sorsra bízzuk!

lehet h kicsit kevesebbet fogok jönni..le kell állnom erről a témáról és nem görcsölni...h rendbe hozzuk a házasságunkat!

szóval ez van:(..csak tudjátok, nem tűntem el:)

5068. fc7d07cebe (válaszként erre: 5067. - Tücsi29)
2010. márc. 22. 16:03

Hali!

Mizu?

5067. tücsi29
2010. márc. 22. 16:00
hello lányok
5066. fc7d07cebe (válaszként erre: 5065. - Makami)
2010. márc. 22. 15:20
Ne csüggedj, mert mindenki esete más és boldog-bolgodtalant inszemre küldenek, ha egy csöppnyi esély is van a terhességre, mert a lombik csak a legvégső megoldás. Ettől neked még lehet, hogy az inszem fogja meghozni a sikert:)
5065. makami (válaszként erre: 5028. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 22. 13:08

Sziasztok!

Csumika igazad volt, ma reggelre megjött, örülök neki, mert legalább mehetünk tovább. Holnap megyek a doktornőhöz, bízom benne, hogy most lesz inszem. Bár így benneteket olvasva, eléggé elkeseredtem, azt hittem, hogy az inszem sokkal "biztosabb", de sorba írjátok, hogy negatív a teszt. Ez nem túl bíztató...

5064. fc7d07cebe (válaszként erre: 5063. - Melone13)
2010. márc. 22. 12:22

Azért kérdeztem meg, mert ezidáig minden félét hallottam és kíváncsi voltam, hogy ő mint orvos mit mond, mit javasol, hogy tudjam mire számíthatok.

Úgy gondolom, hogy az ember nagyjából eltervezi előre, hogy mit hogy fog csinálni, mennyit pihen stb., de aztán az élet fogja alakítani, mert hallottam olyat akit már a stimuláció úgy megviselt, hogy az első pár szuri után már egyszerűen nem bírt dolgozni. Én úgy tervezem, hogy ha lehetséges az első néhány nap pihenés után dolgozni fogok, nem azért mert féltem a munkámat vagy ilyesmi, hanem mert kifejezetten nehezen viselem a kötelező tétlenséget.

Amiatt sem tudom mi lenne a helyes, mert az összes ismerősöm aki többedik lombikot csinált, mind mást mondott, volt akinek a fekvés jött be, volt aki meg a sok átfeküdt és sikertelen lombik után már a beültetés napján bement melózni és hármasikrek lettek...a franc sem tudja mi a jó...

5063. melone13
2010. márc. 22. 11:08

Csumika.

MÉg valami ami lemaradt..A pihenéssel kapcsolatban..

Nos az én véleményem a következő.Annyi pénz, energia és megpróbáltatás során jutunk el a babáig, én tuti pihennék lombik után..

Nem tudom mit dolgozol, de egy két hétre csak tudnak téged is nélkülözni..Nem?

Sosem tudni ugyanis mivel segíthetjük a babák útját..

Mondjuk lehet én elfogult vagyok, hisz 2 babámat már elveszítettem, és nem kívánom senkinek, hogy átélje mindazt amit én és akkor..

Persze kérdezz meg mást is, orvosokat is, 1-1 véleményre nem lehet hagyatkozni..

5062. melone13
2010. márc. 22. 10:08

Sziasztok.

Csumika, hát ez valóban nagy fejtörés..

De ha úgy érzed inkább várjatok!Szerintem Szűcs is megérti!

A vizsgálat az valóban gáz így..Nálam is van mindig törlőkendő:)

Mondjuk én mindig úgy megyek, hogy készülök a vizsgálatra..


Hát lányok eddig nálam eddig semmi..Talán még szerdán tesztelek egyet, nem tudom..Csütörtökön úgyis megyek..

A fogam még várat magára..Megnézte a fogdoki aki megcsinálja majd, mert a mi körzetink egy állat..Azt mondta mivel nem hozzá tartozunk, csak maszek alapon tudja csinálni, nem probléma e...Mondtam neki így is gondoltam:))

Telefonál még ma,hogy holnap, vagy szerda délelőtt, mert holnapra van egy ?-es betege.Ha ő lemondja mehetek.

Úgy néz ki most egy ideiglenes csapos megoldás lesz, mert a helyzet miatt nem röntgenez, míg nem tudjuk hanyadán állunk, és ha tuti, hogy nincs baba, akkor röntgenbabaügyileg

Azt mondta, amíg 0,5%esély is van, addig ő kismaminak tekint:)))))

A végső változat pedig korona lesz..

Hát valahogy ere számítottam én is..

Azért nem bánnám ha holnap túllenénk rajta..

2010. márc. 22. 09:41

Sziasztok!

Ma voltam a Szűcsnél konzultáción. Elég égő volt mert addig vakarta a fejét, míg odáig nem jutott, hogy megvizsgál, viszont erre én nem számítottam, le sem tusiztam reggel, meg én bébi törlőkendőt is hordok magammal, most persze az sem volt...hát égett a pofám, de már túl vagyok rajta.

Szóval arra jutott, hogy a férjemnek kell csináltatnia még egy tenyésztést, velem pedig az lesz a dolgok menete, hogy menstruációkor vissza kell mennem, szednem kell 3 hétig egy fogigátlót, aztán kezdi a stimut. Azt mondta kb. 100eFt gyógyiköltségre számítsak. Kérdeztem beültetés után mennyit kell pihenni, azt mondta, hogy max 3 napot de azt sem folyamatos fekvéssel, utána ülő munkát már nyugodtan lehet végezni. Hát ennyi!

Szívem szerint már most kezdenék, de ha az eszemre hallgatok várni kellene nyárig, míg a férjem letudja a vizsgáját...Szóval fogalmam sincs mit csináljunk.

5060. melone13 (válaszként erre: 5059. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 20:53

Nagyon aranyos vagy:))

Jó éjt, én is lassan megyek..

5059. fc7d07cebe (válaszként erre: 5058. - Melone13)
2010. márc. 21. 20:35

Szorítok, hogy túléld:D

Most megyek pihizni, kicsit elfáradtam.

Jó éjszakát, szép álmokat!

5058. melone13 (válaszként erre: 5057. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 20:26

Hát a körzetink egy vadállat, mármint nőben, de majd megpróbálom megkerülni a dolgot..Magánokat nem igazán ismerek, hála az égnek nekik szuper jók a fogaim..Életemben talán 3 éve fúrtak először fogam, mert el volt színeződve romlásnak indult egy, és megelőztük a bajt..

A gyökérkezelés szurikkal ment szintén akkor mert érzékeny volt nagyon, kiderült nagyon bénán áll a gyökér, és nyomódik..Akkor a húzás helyet azt választottam, de ugye az érzéstelenítés miatt semmit nem éreztem belőle..

És ennyi minden fogászati élményem:))

Hát ezért vagyok extra ideges..

De addig haza nem jövök, míg meg nem csinálják, az fix!!

És ha jöttem megírom mi volt, persze ha túlélem:)

5057. fc7d07cebe (válaszként erre: 5056. - Melone13)
2010. márc. 21. 20:19
Ne remegj, reméljük valami profi dokihoz kerülsz aki hipp-hopp helyrerakja. Majd írd meg ha túl vagy rajta.
5056. melone13 (válaszként erre: 5043. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 20:03

Köszönöm a tanácsod:))

Épp azt mondtam az imént a férjemnek, hogy addig nem alszok nyugodtan, míg rendbe nem rakják..

Tehát holnap reggel azonnal keresek egy fogdokit.

Bár most annyira ideges vagyok, remegek só szerint..

5055. fc7d07cebe (válaszként erre: 5054. - Zsure)
2010. márc. 21. 20:01
Jó éjszakát!
5054. zsure
2010. márc. 21. 19:57

Sziasztok!


Lelépek, mert eléggé elfáradtam ma. Jó éjt mindenkinek!

5053. zsure (válaszként erre: 5052. - Hamona)
2010. márc. 21. 19:41

Szia Hamona!


Köszönöm:) Neked is megy a drukk áprilisban:)

5052. hamona
2010. márc. 21. 19:36

Szia Zsure!


Drukkolok nektek a jövő hétre!

És persze drukk a többieknek is, mindenkinek jól jön :)

5051. zsure (válaszként erre: 5050. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 19:35
Gondolom olyan lehet. Nekem már nem kell azon rágódnom, hogy olyat teszek, ami a babámnak nem jó. Mondjuk még dohányoztam is, mélységesen elítéltem az ilyen embereket. Meg azokat is akik nem tartották tiszteletben a nemdohányzókat.
5050. fc7d07cebe (válaszként erre: 5049. - Zsure)
2010. márc. 21. 19:29
Hát más meg tud így élni:( Én soha nem dohányoztam, nem tudom milyen, de valahogy úgy képzelem, hogy aki terhesen dohányzik, az olyan mintha egy csecsemőnek nyomna a szájába egy cigit.
5049. zsure (válaszként erre: 5048. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 19:27
Nem is értem. Én is dohányoztam, de én le tettem a cigit. Nem bírtam volna azzal a tudattal együtt élni, hogy lehet hogy ezen múlott.
5048. fc7d07cebe (válaszként erre: 5047. - Zsure)
2010. márc. 21. 19:23
Teljesen igazad van...én azzal szoktam vígasztalni magamat, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje, van aki munkanélküli, betegek a szülei, nincs párkapcsolata stb. Nekünk ez jutott...Én legutóbb azon akadtam ki amikor a terhes munkatársnőmet néztem 9 hónapig hogy cigizik...Ne tudd meg mit éreztem...
5047. zsure (válaszként erre: 5046. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 19:06
Az a baj, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki megszenvedte a magáét. Sokan vagyunk. És ilyenkor annyira dühös vagyok. Hány és hány kis élet kerül olyan családba, ahol meg sem érdemelnék, vagy a kukába és még sorolhatnám.
5046. fc7d07cebe (válaszként erre: 5045. - Zsure)
2010. márc. 21. 19:01
Te már megszenvedted a magadét, úgyhogy mostmár maradni fognak...majd bíztatgatjuk őket:)
5045. zsure (válaszként erre: 5044. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 21. 18:54
Hát pozitív tesztben az előzőnél sem volt hiány, csak sajnos sokáig nem élveztem:(( De most továbbgondoltam, 9 hónapig maradnak is:))
5044. fc7d07cebe (válaszként erre: 5042. - Zsure)
2010. márc. 21. 18:51
Tényleg, Te jövő héten mész...de jó neked, ha minden jól megy nemsokára itt fogunk örömködni a pozitív tesztednek:)
5043. fc7d07cebe (válaszként erre: 5030. - Melone13)
2010. márc. 21. 18:49
Melone, ha megfogadsz egy tanácsot, akkor holnap a fogorvosnál kezdjed a napod...ezzel nem szabad játszani, ha kettétört akkor rohanj, mert ha tovább reped akkor elveszted a fogad, de ha még időben mész akkor talán meg tudják menteni. Ha így hagyod, pár nap alatt tovább repedhet, vagy darabokban elkezd kitörni...más kárából tanulj, én tudom miről beszélek:(
5042. zsure (válaszként erre: 5039. - Hamona)
2010. márc. 21. 18:48

Szia!

Mi most fogunk fagyibabázni jövőhéten:)

5041. fc7d07cebe (válaszként erre: 5039. - Hamona)
2010. márc. 21. 18:47

Szia!

Én nem tudok róla de azért szorítunk neked ezerrel!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook