Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5100. zsure
2010. márc. 27. 20:03

Sziasztok Lányok!


Várlak bennetek vissza!

5099. roncsika (válaszként erre: 5098. - Roncsika)
2010. márc. 27. 17:14
Ha maradt meg, és nincs rá szüksége szívesen átvenném.
5098. roncsika
2010. márc. 27. 17:13

Sziasztok.


Én is a BMC-be járok, már jó ideje. Most volt a 3. lombikunk, nagy örömünkre úgy tűnik sikeres volt. Tegnap tudtuk meg, és nagyon boldogok vagyunk, de egy kis negatívum is van a dologban, emiatt fordulok hozzátok.

Segítségre lenne szükségem, mert elfogyott a progeszteron injekcióm, és valamilyen oknál fogva nem lehet kapni. Ha valakinek maradt meg, akkor kérem írjon a veronika_h@freemail.hu-ra.


Nagyon köszi mindenkinek. Sziasztok. Veronika

5097. Ides
2010. márc. 26. 15:10
csajok,megjött..direkte hívtam őket mert sehol semmi ugy mondták ha lehet ne hétfőn menjek,de sajnos mivel ma vagyok az első napon,így hétfőn kell mennem ...
5096. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 5095. - Tücsi29)
2010. márc. 26. 13:49
5-6 db.
5095. tücsi29
2010. márc. 26. 12:53

szia!

igen,rémlett h valaki mondta ezt:)

nektek hány tüsző lett?

5094. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 5093. - Tücsi29)
2010. márc. 26. 12:44
Tücsi nekem is volt félbehagyott inszemem, túl sok tüsző miatt, és el tiltás ellenére együtt voltunk, hátha ennyiből "összejön". következő hónapban spontán lettem pocakos.
5093. tücsi29
2010. márc. 26. 12:35

a doki felajánlotta a lombikot, de nem kértem..

el vagyunk tiltva a szextől..

erre apa azt mondta h szexeljünk..

5092. tücsi29
2010. márc. 26. 12:28

Hello bello!


Melone..sajnálom:(..ez nem a mi hónapunk volt:(


nekem meg leállítotték...6 tüsző lett!!csak a jobb oldalon

5091. Ides
2010. márc. 25. 15:27
nekem is nega a teszt éd már a 48. napon vagyok jövő héten csütörtökön megyek,remélem nem addig jön meg...most már húzza ki addig:D
5090. melone13
2010. márc. 25. 12:17

Sziasztok.Megjöttem, nekem sem sikerült:(

Még uhut sem csinált:((

Most szünet, min 1 hó, de szerintem több is lesz..

majd jövök részletekkel, de mindjárt indulok dolgozni


puszika

5089. zsure (válaszként erre: 5087. - Tücsi29)
2010. márc. 24. 17:34

Sziasztok, szia Tücsi!


Holnap megyek:) Ma melózni voltam:(

5088. fc7d07cebe (válaszként erre: 5086. - Tücsi29)
2010. márc. 24. 15:07
Én csak azt tudom, hogy ha ilyen bizonytalanok a bevételeitek, az mindenkit felőröl pláne, hogy lépten-nyomon azt hallja az ember, hogy milyen nehéz mostanság normális munkához jutni...Nem könnyű ez a helyzet senkinek és csak reménykedhetünk, hogy rövidesen jobb idők lesznek. Ne rettegj éjszakánként, nem lehet úgy élni, hogy attól rettegsz mi lesz a kapcsolatotokkal, mert a bizonytalanságnál bármi jobb. Ki fogtok mászni ebből a helyzetből, úgy kell megpróbálni hozzáállni, hogy ez csak egy átmeneti állapot:)
5087. tücsi29
2010. márc. 24. 14:11
zsure?..veled mi van? ma mentél v hnap?
5086. tücsi29 (válaszként erre: 5084. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 24. 14:11

Hello!

Igen, az enyém megszünik(az egyik)..papának lesz valami nyárra de nem sok(táborok)...nagyon meglepődnék ha most jönne össze, mert eléggé kivan a lelkem..

apa ma hajnali 4-kor felkelt és gondolatokat írogatott, mert nem tudott aludni..én meg ott rettegtem az ágyban..nagyon rossz ez a bizonytalanság..:(..valójában még mindig együtt tervez, de vannak olyan tudományok(vagy hogyismondjam)nem materialista dolgok..amikben hajlamos elmélyülni..és nem tudom h ez jót tesz-e a kapcsolatunknak vagy sem..vagy összehúz minket vagy eltávolít..nem tudom..

5085. fc7d07cebe (válaszként erre: 5083. - Makami)
2010. márc. 24. 08:43
Nincs személyes tapasztalatom, de annyit tudok mondani, hogy ha van peteérés, akkor hajrá-hajrá, nagy baj már nem lehet:D Szorítok, hogy elkezdhesd a stimut!:)
5084. fc7d07cebe (válaszként erre: 5081. - Tücsi29)
2010. márc. 24. 08:41

Hali!

Jól értem, hogy a Te egyik melód most megszűnik és a férjedé is? Vígasztaljon, hogy a gyerekek a leglehetetlenebb pillanatokat tudják kiválasztani az érkezéshez:) Ne idegeskedj, ne gondolkodj, minden mindegy alapon csináld végig az inszemet aztán majd szép sorban rendeződik minden...mindig csak a sorban következő dologra gondolj a többivel ne foglalkozz és akkor minden rendben lesz:)

Mi nyárig pihizünk, aztán meglátjuk. Valószínű újra beiratkozom egy tanfolyamra, hogy felfrissítsem az angolomat. Most méregtelenítek és lúgosítok ezerrel, sportolgatok, iszom az algát, eszem a vega kaját, ezzel nyárig azt hiszem jól elszórakoztatom magam:D

5083. makami
2010. márc. 23. 19:09
Sziasztok! Voltam ma a BMC-be meglepően kevesen voltak. Sajnos az egyik petefészkem tele van cisztával, úgyhogy a 15.naptól Norcolutot kell szednem és mikor attól megjön mennem kell a 2.napon, ha minden ok, jöhet a 3.stimu.A doktornő szerint a jó oldalát kell nézni, végre volt peteérésem. Van hasonló tapasztalata valamelyikőtöknek?
5082. zsure (válaszként erre: 5081. - Tücsi29)
2010. márc. 23. 17:27

Szia tücsi!


Az jó ha meg tudtátok beszélni a dolgokat. Attól meg ne félj, hogy ha most leszel terhes. Mindig a megfelelő alkalomra várni?

5081. tücsi29
2010. márc. 23. 15:06

Helloka!


Na itt vagyok..egész éjjel bszélgettünk papával..most jobb:)..nincs még veszve semmi..

viszont úgy néz ki h az egyik melóm kuka, ami minusz 60.000Ft--ez nagyon gáz, mert a síszezonnak vége!..de legalább majd ez is összekovácsol bennünket:).

baszki, most meg attól félek h terhes leszek...(de ha már kifizettem a gyógyikat akkor végigcsinálom)..ilyen idagállapotban ha sszejön akkor akar jönni:)vletek mizu?

5080. melone13
2010. márc. 23. 08:32

Sziasztok lányok..Tegnap du nem tudtam jönni, dolgoztam, és nem volt net:((((

Remélem már lesz ma!!!!!


Csumika!Hát valóban a franc se tudja, mikor cselekszünk helyesen..Ha pihenünk, vagy ha nem..

Mindeni arra esküszik ami nála bevállt..

Én azért döntöttem most a pihi mellett, mert mivel tudom, ha ez most sikertelen(d bízom benne, hogy nem), akkor mi várunk néhány hónapot...És szerettem volna a magam részéről mindent megtenni a siker érdekében, a lelkiismeretem miatt.

Próbátam lekötni magam, és kiolvastam olyan könyveket, amelyek már régóta vártak rám..

De ezt valóban mindenki maga dönti el, maga érzi..


Tücsi!Nagyon sajnálom:(Nem is tudom ilyenkor mit mondjak..Sajnos ezen mi is átestünk, de még korábban..

Talán a legelső dolog amit ilyenkor mérlegelni kell, mennyit jelent őszintén számodra ez a házasság.

És most nem a kötődésről szól, hogy netán egyedül mit csinálsz..

Aztán rengeteg beszélgetés!De a babatémával ilyenkor valóban célszerű szünetet tartani, hisz annak semmi értelme, ha egy ilyen helyzetbe születik egy gyerkőc.Valamint sajnos vele a helyzet sem fog megoldódni..

Lehetséges, hogy a férjed valóban megrettent a rá háruló felelősségtől, de az sem kizár, hogy esetleg féltékeny a babára, hogy ezáltal ő szorul háttérbe..Furán hangzik, de sajnos gyakori eset!

Mindenképpen a probléma gyökerét kell kideríteni, honnan miko és mi váltotta ki belőle a dolog csíráját!

Ügyes csajszi vagy, meg tudod oldani a helyzetet, csak rengeteg türelem, tolerancia kell most mindkettőtök részéről..

Azért várunk vissza, ha úgy érzed,hogy jól esik egy kis dumcsi..


Zsure!Mindjárt csütörtök, és kismami leszel:))))

5079. fc7d07cebe (válaszként erre: 5071. - Tücsi29)
2010. márc. 22. 21:35

Tücsi lehet a férjecskéd megijedt ettől az egésztől...nem könnyű egy pasinak azt feldolgozni, hogy akár már 1-2 hónapon belül ő lesz az egyedüli családfenntartó...anyagilag-lelkileg nagyon nagy teher van a kispapákon, és lehet az előző babát még ő sem heverte ki.

Próbálj meg legalább Te higgadt maradni, hogy ne húzzátok le egymást a depibe...és ne hibáztasd magad, ne vedd komolyan amiket most elkeseredésében mond, hidd el ez az egész valószínűleg őt is megviseli, csak a férfiakon másképp jön ki:)

5078. zsure
2010. márc. 22. 19:20
Ha senki sincs, akkor sziasztok, jó éjszakát!
5077. zsure
2010. márc. 22. 19:08
Sehol senki:(
5076. zsure
2010. márc. 22. 17:18
Ja igen, a hsg kimaradt.
5075. zsure (válaszként erre: 5073. - Mimike23)
2010. márc. 22. 17:10

Szia!


Ha most mentek először, akkor el fognak küldeni mindenféle vizsgálatra titeket, hogy kiderítsék, hogy miért nem jön össze a baba. Neked a 20. napon nőgyogyi vizsgálat (uh), 3. és 21. napon hormon a párodnak sperma. És úgy tudom, hogy most már kötelező a clamidya szűrés is. Remélem nem hagytam ki semmit.

5074. zsure (válaszként erre: 5072. - Tücsi29)
2010. márc. 22. 17:03

Szia Tücsi!


Nehéz ilyen helyzetben mit írni. Ez még most annyira hiányzott az életedből. Mindent vegyél számításba, és ha tényleg megéri semmiképp ne hagyd, hogy tönkremenjen a házasságotok. Nem árt ha beszélsz róla mondjuk barátnőidnek (gondolom, hogy nem akarod világgá kürtölni). De ők ismerhetnek titeket és kívülállóként biztos segítenek neked.

5073. mimike23
2010. márc. 22. 16:53

Sziasztok


Szeretnék kérdezni töletek egy pár dolgot.Holnap megyünk Tapolcára Meddőségi központba ,de akik oda járnak azok most nincsenek itt fent.Mik lesznek az első beavatkozások,hogy folyik ez az egész?

5072. tücsi29
2010. márc. 22. 16:42
remélem rendbe jön minden..és egyszer csak-amikor nem is számítok rá-összejön a baba:)..és remélem ennek ő is örül majd:)
5071. tücsi29 (válaszként erre: 5070. - Fc7d07cebe)
2010. márc. 22. 16:41

ok..köszi:)..hát rajta leszek, mert ő életem értelme..

nem olyan nagy a baj..vagyis de..

szóval ez nem a közeli, hanem a távoli jövőt érinti(az talán rosszabb)..szóval össze kell szednem magam..

sajnos azt h nem jön a baba egyre inkább jelnek veszi..és mostanság a viselkedésemmel se magam felé húztam..

tudja h közös az életutunk, de azt érzi h lesznek olyan idők h külön leszünk..ezt nagyon rossz hallani..

kicsit össze kell szednem magam..

elég rossz esélyekkel vágtam megint bele ebbe a babaprojektbe..de azért ezt már végigcsináljuk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook