Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5160. Ides
2010. máj. 4. 08:36
Én is hozzá járok:D Én is szeretem:D Sztem tök jó doki.Ás igaz ami igaz nem bőbeszédű,de ha kérdezek mindig válaszol:D Csak ugye ne felejtsd el a kérdéseideidet:D
5159. melone13 (válaszként erre: 5157. - Marianna1980)
2010. máj. 4. 08:30

Szia.

Nekem Szűcs doki az orvosom.Én csak jót mondhatok rá, bár az igaz hogy nem egy bőbeszédű alkat.De ha kérdezek mindig normálisan válaszol, nem néz le, a számára alapvető, számomra kérdéses dolgok miatt.Nem kockáztat, inkább alapos, óvatos..

De ugye ez az én véleményem.

Én csak ajánlani tudom!

5158. tücsi29 (válaszként erre: 5157. - Marianna1980)
2010. máj. 3. 22:50

Szia!

Én ugyan nem hozzá jártam, de mindenki dícséri.

Elég szűkszavú, de állítólag jó doki...

Remélem segítettem:)

2010. máj. 3. 20:23

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni Kinek milyen tapasztalata van a BMC be a Szűcs dokival.Én még nem voltam de a dokim Őt ajánlotta.

Köszönöm

5156. johi80
2010. ápr. 22. 08:41

Sziasztok!

Köszönöm,hogy írtatok!

Estére beindult a vérzés,úgyhogy most kicsit örülök,akárhogy is bután hangzik.

Sikerült találnom egy olyan forum beszélgetést másik oldalon, ahol hasonló problémája volt egy hölgynek és azt mondta neki is a doki,hogy az utrogestán okozhatja.Valószínű nálam is dolgozott . Kicsit megijedtem hogy a pco nehogy bekavarjon,mert eddig nem volt gondom vele, mármint a menstuációval,hála. Próbálok figyelni is ez miatt az étkezésre is,de a húvéti csoki nyuszikáknak nem lehetett ellenálni.

Lehet hülyén hangzik,de muszály figyelni,mert nem is gondolja az ember mennyi kellemetlen dolgot tud okozni a helytelen táplálkozás.Ami a mai világban sajnos elkerülhetetlen.

Na jó nem kezdek el bölcselkedni,mert ezt mindenki tudja.

Nagyon köszönöm,hogy írtatok !kedves tőletek!

Mindenkinek drukkolok továbbra is!

5155. fc7d07cebe (válaszként erre: 5152. - Johi80)
2010. ápr. 21. 22:19
Ja és drukkolok, hogy a legjobb forgatókönyv szerint alakuljanak a dolgok és babóka legyen a dologban!:D
5154. fc7d07cebe (válaszként erre: 5152. - Johi80)
2010. ápr. 21. 22:18

Szia!

Igen lehet a hormonoktól, pláne ha most szedsz sárgatestet Utrogestan vagy valami más gyógyszer formájában. A PCO-tól már önmagában is elmaradhat a mensi.

Ha negatív a teszt, akkor elvileg nem vagy terhes, persze kérdés hogy jól teszteltél-e (elegendő vizeletből, milyen erős a teszt stb.)

Szóval bármi lehet, a legbiztosabb, ha konzultálsz a dokival a műtét előtt mindenképp, ő vérből tutira meg tudja nézni, hogy terhes vagy-e.

5153. zsure (válaszként erre: 5152. - Johi80)
2010. ápr. 21. 20:03

Szia johi80!


Szerintem hívd fel mindenképp a dokit. Lehet, hogy semmi komoly, de ő legalább meg tud nyugtatni.

5152. johi80
2010. ápr. 21. 08:34

Sziasztok lányok!

Kérdéssel fordulnék felétek.

Ápr. 2-án volt az első inszemem.A tesztek szerint negatív.2 itthon csináltam és 1 a BMC- be.

Úgy jött meg a menszeszem,hogy csak 2-3 csepp barnázás van,semmi más.Nem érzek semmi tünetet terhességre gyanakodás miatt.

Bár több probléma áll a háttérben .Policisztás petefészkek és egy polip, vagyis (még nem bizti,de nagy a gyanú )a méhemben.Jövő szerdán távolítják el.

Azon gondolkodom,hogy ez miatt felhívjam e dokit.Amikor hétfőn ott voltam kérdezte a mensi meg jött e és én igent mondtam,mert úgy nézett ki a dolog,hogy beindul a vérzés,de sajnos nem.

Szerintetek a hormonok közre játszhatnak benne?

Ha valaki tud tanáccsal szolgálni írjon pár sort.

Előre is köszönöm!

Én mindenkinek drukkolok,hogy valóra váljon egy nagy álma,amire tényleg igazán vágyik!!!! :0)

2010. ápr. 20. 23:52
Sziasztok! Miért nem nézettek egy inzulinszintet és akkor kiderül,hogy PCOS vagy e vagy sem,ha igen akkor diétával és tbl.-val könnyen lehet ezen segíteni.Én is így lettem anyuka sokévnyi próba után!!!Ja és már többeket is ismerek akiknek sikerült!!
2010. ápr. 20. 18:23

Sziasztok!

Kicsitücsi, nagyon köszönöm az infókat:)

D.Edith ne izgulj, egyáltalán nem gáz,(mondjuk én bevettem előtte reggel 2 db Cataflamot) utána vígan mentem vásárolgatni. Az egész vizsgálat öltözéssel-vetkőzéssel együtt sem volt több néhány percnél. Szorítok, hogy minél kevesebb bajt találjanak a kivizsgálásokon:)

5149. zsure (válaszként erre: 5148. - D.Edith)
2010. ápr. 20. 18:05

Szia!


Üdv nálunk:) Hsg. Nem ez lesz életed legszuperebb napja, de ki lehet bírni, mindannyian túléltük. Olyan lesz, mintha menstruációs görcseid lennének, kicsit hatványozottabban:( De ne félj, ez egy a sok szükséges rossz közül.

5148. D.Edith
2010. ápr. 20. 17:10

Sziasztok Csajok!

Én 2 hete kezdtem el járni ide, még csak most végzik a vizsgálatokat. Februárban sajnos elvetéltem, így kerültem ide. Az már biztos, hogy PCO-s vagyok. Na meg volt egy myomám, amit eltávolítottak. Két hét múlva megyek petevezeték átjárhatósági vizsgálatra (HSG?). Ti is voltatok, gondolom. Milyen, tényleg annyira fájdalmas? Csupa rosszat olvastam róla, nagyon félek.

5147. Ides (válaszként erre: 5146. - Melone13)
2010. ápr. 20. 15:09

Hát a férjemmel totál rendben,csak nekem van PCO-m inzulinfrezisztenciával és pajzsmirigy alulműködéssel,tesztoszteron túltermeléssel.

De én is remélem hogy jó lesz:D

Beleszámít az előírtba is,de annyit mondott a Szücs ha ez nem sikerül akkor inszem lesz.Ez is annak indult ugyan:D

Mondjuk inszemem még nem volt eddig,a másik is amsikerült de mégse,az is terminált volt.

És akkor nektek 1 hó szünet volt?Miért? Nekem azt mondta a doki hogy menjek a 2. vagy 3. nap a mensinél ha mégse jött volna össze,mert akkor nekikezdünk újra. Vagy neked ciszták is lettek? Azért?

5146. melone13 (válaszként erre: 5145. - Ides)
2010. ápr. 20. 09:07

Értem.Hú akkor nagy drukk.

És ilyenkor beleszámít a 6 inszembe?MÁrmint ami tv-ileg előírt?Akkor gondolom nálatok is rendben minden a férjuraddal,ugye?

5145. Ides (válaszként erre: 5141. - Melone13)
2010. ápr. 19. 18:24
Úgy volt hogy inszem lesz, de a doki mondta hogy hétfőig nem bírná ki a tüszőm,így terminált együttlét lett.Majd várjuk 27-én a "hatását" :D
5144. kicsitücsi (válaszként erre: 5143. - Fc7d07cebe)
2010. ápr. 19. 12:57

Szia! :)


Mi tavaly az egész nyarat végignyomtuk, és 1-1 doki legfeljebb 1-2 hétre ment szabira. Én személy szerint a Szűcs doktorhoz járok, és ő hétig volt távol. A Skriba doktornő helyettesítette.


Azt, hogy idén is ez lesz-e a protokoll (hogy stílszerű legyek) azt nem tudom.


Hamar elszalad ez a pár hónap, majd meglátod, és kezdhettek! Drukkolok!

2010. ápr. 18. 21:31

Sziasztok Csajok!

Nem akarom elkiabálni, de talán szépen-lassan elkezdődnek rendeződni a mi dolgaink is, úgy néz ki, hogy a rokonoknak - akiknek eddig mi fizettük a hitelt - lesz munka:)Ennek ők is, mi is nagyon örülnék, úgyhogy szorítsatok, hogy minden jól menjen.

Nekem a Férjecském nyomja a tanulást, közben dolgozunk ezerrel és vitaminokkal tömjük magunkat, hogy mire odáig jutunk, hogy elkezdhedjük a lombikot a legjobb formában legyünk.

Egyébként majdnem úgy volt, hogy elrohanok a Szűcshöz mert nem bírok várni nyárig, de aztán rájöttem, hogy muszály kibírnom azt a pár hónapot, nem terheletem a családot még egy plussz teherrel, ennek sajnos most egyszerűen nincs itt az ideje.

Szóval nálunk is pihi van, meg sportolgatás, de írjatok ha van bárkinél bármilyen fejlemény.

Akartam kérdezni, hogy tudtok arról, hogy nyáron dolgoznak-e a Jánosban? Mármint gondolom, hogy valamennyit dolgoznak, de nem tudjátok, hogy hogy fog menni a helyettesítés? Egyáltalán nyáron érdemes odamenni, van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

5142. tücsi29
2010. ápr. 18. 19:25

Hello!


Én is itt vagyok ám csajok:)

Nálunk teljesen leéllt a projekt, annyira h még védekezünk is:(

Egyelőre azon vagyunk, hogy minden rendbe jöjjön, szerencsére mindketten akarjuk:)

Remélem, hogy tényleg csak a bizonytalanság miatt nem jött a mi kis bébink és ha minden helyreáll köztünk akkor hipp-hopp babás leszek.

pusza mindekinek..és drukk aki rajta van az ügyön!!Tücsike

5141. melone13
2010. ápr. 18. 08:03

Sziasztok.

alóban nagy a csend.Mi kicsit lepattantunk a babatémáról,lelki okok miatt.Most kertrendezés, lakásszépítés az aktuális, közben valószínűleg felkeresünk egy természetgyógyászt.

A meddőségi herce-hurcát csak nyár végén, esetleg kora ősszel kezdjük újra.Addigra megtudjuk mit kell újra csináltatnunk, időközben elintézzük..

A hormonok mellékhatásai még mindig érzem, bár azért jelentősen enyhül.Hányingerem is ritkásabban van..

Hamona,drukk!!!!!!!!!!!.Azért mert nem írok még olvasgatok ám:)

Csumika látom Ti is pihiztek.

Ides?Nektek nem értem én tisztán.Most inszem volt, vagy terminált??????Mert inszemre készültetek,nem?Viszont a naplód lapján meg terminált.

5140. fc7d07cebe (válaszként erre: 5139. - Ides)
2010. ápr. 13. 15:46
Akkor 27-e lesz a Nagy Nap:) az már nemsokára itt van:)
5139. Ides
2010. ápr. 13. 10:47

Nekem pénteken tüszőrepi volt és hétvégén akció,majd 27-én kell tesztelnem:D

reménykedek egyelőre

2010. ápr. 13. 09:23

Sziasztok Csajszik!

Nagy a pangás, senkivel nem történik semmi????

Hamona, megy a drukk ezerrel!!!!

5137. melone13 (válaszként erre: 5135. - Hamona)
2010. ápr. 9. 13:11
DRUKK!!!:(((((((
5136. Ides
2010. ápr. 8. 19:58

Hajrá mindenkinek!!


köszi csajok,remélem én is hogy odatalál:D

5135. hamona
2010. ápr. 8. 16:10

Ides!

Én is szorítok, hogy minden rendben menjen!

Lányok, elindult a stimulációm...

2010. ápr. 8. 10:42

Sziasztok!

Ides szorítok, hogy odataláljon a megelelő oldalra:)

5133. Ides
2010. ápr. 8. 09:53
jah a páromé lejárt azt kértek,de nekem nem kértek még
5132. zsure (válaszként erre: 5131. - Melone13)
2010. ápr. 8. 09:44
Köszönöm. Akkor utánajárok, mert a páromnak is lejár májusban:(
5131. melone13 (válaszként erre: 5129. - Zsure)
2010. ápr. 8. 09:17

A spermakép fél évig, azt hiszem a többi 1 év.

Nekünk már szólt Szűcs, hogy májusban lejár apa eredménye:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook