Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5190. Macifül (válaszként erre: 5187. - Johi80)
2010. máj. 12. 22:45

Akkor valszeg téves infókat olvastam. én amúgy szülés előtt ittam.

Mindjárt olvasom is a lapot amit belinkeltél.

Vajon úgy is érdemes iszogatni ezeket, ha a férfi oldaláról van a nagyobb probléma?

5189. Níra74
2010. máj. 12. 18:39

szia Johi,

néztem én is a Gyuri bácsi féle babaváró teát, de a csomad ára 11.000 ft ami őrületesen drága. Annyit tudok, hogy nagyon jó energetikájú helyekről gyűjti a füveket, és ez valóban így is van. Valaki itta már esetleg? Mekkora mennyiséget takar ez az őrületes összeg?

5188. johi80
2010. máj. 12. 18:05

Szia Marianna!

Én nem ízesítem semmivel.Valamikor azt olvastam valahol,hogy a gyógyteákat ,ha lehet akkor ne ízesítsük.

Szerintem ez izlés dolga.

Az elején furi volt,bár az nem most volt .

Szerintem próbáld meg naturan inni.

5187. johi80
2010. máj. 12. 18:01

Szia Macifül!

Tudom sokan minden félét hallanak.Én egy olyan szakember tanácsára kezdtem el inni,aki 70 éve ezzel foglalkozik és rengeteg kibaba született az ő segítségével.Azt mondta azért jó a málna levél tea,mert rugalmas lesz tölle a méh és az esetleges görcsölés elkerülhető ,így kisebb az eséy a vetélésre.Igaz ezt mindig csak a 14. napig lehet inni ,vagyis míg érés van.A cickafarkot is iszom,de azt csak ritkán,mert megfájdul tőle a gyomrom valamiért.

[link]

5186. Níra74
2010. máj. 12. 17:56

Szia Zoé!

Szerintem érdemes hallgatni az orvosra.

Hány éves is vagy?

5185. Macifül (válaszként erre: 5250. - Zoé00)
2010. máj. 12. 15:38

Szia!

Szerintem érdemes várni az emelkedett prolactin szint miatt. én tuti nem vágnék bele addig míg az nincs a normál tartományon belül.

Mi is csúsztunk sokat mikor elkezdtünk járni, tudom milyen pocsék érzés, de talán így kellett lennie.

5184. Foxy Lady
2010. máj. 12. 14:51
Zoé, én elégkezdő vagyok ezen a téren, nekem csak lombik volt, így nem tudok segíteni.
5183. Foxy Lady
2010. máj. 12. 14:49
Anyacékla, én majd csak június elején megyek a BMC-be, akkor lesz az első vérvételem. Még én is csak most találtam a fórumra, de nagyon örülök neki, mert a kérdésemre rögtön megkaptam a választ:-)
2010. máj. 12. 13:32

Sziasztok lányok!

május 18 tól én is a BMC be járok. Csatlakozhatok hozzátok ???

5181. lilcsi1
2010. máj. 7. 17:11

Köszönöm én is a drukkokat!

Ides:mi volt ma?Mikor kezded az inszemet?


Johi80: sikerülni fog!Nem szabad másra gondolni. Már én is "beprogramoztam" az agyamat, hogy nekem is sikerülni fog. MInden negatív gondolatot el kell hessegetni. Kismamák leszünk nemsokára!!!!


Én most olasom a "Várva várt babák" c könyvet. Ott annyi elképesztő történetet olvasni. Pl 12 évig küzdöttek babáért, majd sikerült a lombik, ikrek születtek, majd spontán teherbe esett a lányka ...stb


Én nem iszom teákat, próbálok sok gyümölcsöt, zöldséget enni, nagyon odafigyelek. Nálunk mondjuk velem minden OK. Nálatok konkrétan mi a gond?

Az aviva tornát nem próbáltad?Állítólag nagyon sok mindenre jó.

5180. johi80
2010. máj. 6. 21:08

Szia Marianna1980!


Csak tud majd a doki valami megoldást a problémáidra.Én is szedtem tavaly nyáron closty-t,de nálam sem történt semmi változás, vagyis annyi,hogy emelkedett a progeszteron szintem és lett érésem ,de a baba nem jött :O((

Én nagyon rosszul voltam tőle.Mindenféle mellékhatás előjött.

Neked tényleg nehezebb a helyzeted,de hinni kell benne ,hogy összejön.

Engem is a hitem segít abban,hogy bízzak és akkor jönni fog a baba.

Fel a fejjel!!!

5179. johi80
2010. máj. 6. 20:56

Szia Ilcsi1!


Nekünk jövőhónap elején lesza második inszem.Jó lenne,ha sikerülne.Nálunk is a párommal minden rendben.Nálam akadozik a helyzet.

Elterveztem,ha nem sikerül a 2. sem, akkor A bükki füves ember Gyuribácsi babaváro teacsomágját fogjuk inni.

Bár Én már iszom a málnalevél teát ás most a palástfű teát,de akkor megcsináljuk azt a kúrát.

Ki tudja sok embernek sikerült ,akik már túl voltak minden féle lombikon és stb.Megpróbáljuk mi is.Drukkolok nektek,hogy sikerüljön

5178. Ides
2010. máj. 6. 20:46
jah és köszi én is a drukkot
5177. Ides
2010. máj. 6. 20:45

helyes drukk ezerrel:-)

ne is félj hiszen pik-pak bent lesznek a babók és már le is telt a 9 hónap:D

5176. lilcsi1 (válaszként erre: 5175. - Ides)
2010. máj. 6. 18:56

Akkor drukkolok!Sikerülni fog!

Nekem a jövő héten kezdődik a gyógyszeres felkészítés a lombikra. Mostmár majd pörögnek az események. De már nyagyon várom!Már nincs félelem bennem, állok elébe a dolgoknak.

5175. Ides (válaszként erre: 5168. - Lilcsi1)
2010. máj. 6. 18:50

Nah holnap BMC és remélem kezdődik a hamar a 3. inszem.Nálam vannak a gondok az uram pöpec.PCO ,inzulin meg ilyenek.

De reméljük most sikerül!!!

5174. lilcsi1
2010. máj. 5. 21:26

Szia Marianna1980!

Clostyt én is kaptam. Csak utána derült ki, hogy nem velem van gond. Férjemnél csak később kezdték el a vizsgálatokat.

Hidd el, Szücs doki ki fogja találni, mi lesz a legmegfelelőbb Neked!

5173. Marianna1980 (válaszként erre: 5170. - Johi80)
2010. máj. 5. 20:55

Szia johi80!

Már kaptam clostylbegit kezelést is. Semmi siker és 1éve szedem a bromocriptin is.

Kicsit bonyolult vagyok a tüdőembóliám miatt(nem szeretnek ez miatt)mert nem kaphatok mindenféle hormont.

5172. Marianna1980 (válaszként erre: 5169. - Lilcsi1)
2010. máj. 5. 20:51

A páromnál minden rendben.

Nagyon bízom a doktor úrban és persze nem adom fel.

5171. lilcsi1 (válaszként erre: 5170. - Johi80)
2010. máj. 5. 19:48

Szia johi80!

Te hol tartasz? Mi most készülünk az 1. lombikra.

5170. johi80
2010. máj. 5. 19:23

Szia Marianna 1980!

Én is a Szűcs Dr.Úr- hoz járok és bizton állíthatom nagyon alapos és precíz.Elég sok vizsgálatra elküldött engem,nehogy menetközben legyenek gondjaim.pl anyukám testvéreinek mellrákjuk volt,azért engem is elküldött ultrahangra,biztos,ami biztos módon a hormonok megkezdése elött.Látott egy duzzanatot az első inszem elött és polip gyanúval azzal is elküldött,hogy csináljanak egy histeroskópyás vizsgálatot.Végül is nem találtak semmit,de azt mondta nekem,hogy ezeket azért csinája,mert nem tartja értelmét annak,hogy csak adja hormonokat stb és nem történik semmi és a hátérben mebújó dolgokról tudomást sem vesz.Lehet,hogy pont ezek a dolgok okozzák azt,hogy nem jön a baby.

Csak jót tudok róla Én is mondani.

5169. lilcsi1 (válaszként erre: 5167. - Marianna1980)
2010. máj. 4. 21:32

Férjeddel rendben minden? Nálunk apánál vannak gondok.

Ne félj, Szücs dr úr a legjobbat fogja kitalálni. Rengetegen keresztülmentek már ezen és sokuknak sikerült.Nem szabad csüggedni, pozítívan kell gondolkodni. Reméljük, jövőre felkerülnek a mi babáink fényképei is a doktor úr falára.Fel a fejjel!

Egyébként hallottál már az aviva tornáról. Rengeteg nőgyógyászati dologra nyújt megoldást. (azt írják)Ha megírod az e-mail címed, elküldöm a könyveket.

5168. lilcsi1 (válaszként erre: 5166. - Ides)
2010. máj. 4. 21:26
Igen, és ez még csak az utazás költsége. Te mióta jársz a BMC-be?Hol tartasz most?Már írtam, Nekem ez lesz az első. Lombik lesz, az már az első pillanattól egyértelmű volt Szűcs dr úrnak. Én rendben vagyok, a férjemmel van gond.Régebben nagyon negatívan álltam ehhez az egészhez, de mostmár nagyrészt optimista vagyok. Sikerülnie kell! A pozitív hozzáállás az már fél siker.
5167. Marianna1980 (válaszként erre: 5165. - Lilcsi1)
2010. máj. 4. 21:05
Nem tudom,hogy lombik lesz e. Annyi biztos Székesfehérváron nem tudnak tovább kezelni az endometriózissal. Valószínű lombik. Félek ,mert nem tudom mi vár rám.
5166. Ides (válaszként erre: 5165. - Lilcsi1)
2010. máj. 4. 19:43

em nem kell mondani az árakat soproni vagyok ugyanannyi a távolság:D

2 és fél óra így reggel 3 kor kelünk és fél 4kor indulás...

egy alkalom 10 ezer alatt nincs meg,plusz a matrica az autópályára..

5165. lilcsi1
2010. máj. 4. 19:35

Igen, a gyógyszerek ára húzós lesz. Főleg, ha az ember 220 km-ről jár Budapestre...Szerencsére a főnököm nagyon megértő. Bármikor mehetek, ha kell. De a siker érdekében bármit megteszünk.


Mariann1980:

Nyugodj meg, Szűcs doktor úr ki fogja találni a lehető legjobb megoldást!Biztosan!Nagyon profi.

Nálatok is lombik lesz?Kitartást és csak pozitív gondolkodás. Másképpen nem megy. Sokszor nagyon nehéz, néha engem is utolér a pesszimizmus. Muszáj erőt venni magunkon.

5164. Ides
2010. máj. 4. 18:36
fizetni csak a gógyszerért kell,nem fizetős hely,tulajdonképp elég a gyogyikra kiadás is..éppen elég..ha sikerül,azért sokan visznek ajándékot
2010. máj. 4. 18:30

Sziasztok!

Először is köszönöm a megnyugtató szavakat a Szűcs doktor úrral kapcsolatban.

Mi még a legelején járunk.Majd június 22-én megyünk, addigra kaptam időpontot.

Endometriozisom van. A lehető legsújosabba a nőgyógyászom szerint.Nem kaphatok mindenféle gyógyszert,mert volt egy tüdőembóliám.:(

Bízom a BMC-ben.

Esetleg arról tudtok valami tájékoztatást,hogy kell e fizetni és ha igen mennyit?

Köszönöm

5162. lilcsi1
2010. máj. 4. 13:57
Sziasztok!Én is csak ajánlani tudom Szűcs doktor urat. Nekem Ő az orvosom. Nagyon alapos, mindent nagyon aprólékosan elmagyaráz. Már az első alkalommal, szimpatikus lett. Egyébként mi most májusban fogjuk kezdeni az első lombikot. Ti hol tartotok? Jó lenne néha sorstársakkal "beszélgetni".
5161. D.Edith (válaszként erre: 5149. - Zsure)
2010. máj. 4. 13:10

Köszönöm Zsure, hogy válaszoltál a kérdésemre.

Bocsi, hogy csak most írok, külföldön voltam.

Csütörtökön megyek a hsg-re, már jó lenne túl lenni rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook