Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


5430. lilcsi1
2010. jún. 15. 14:41
Köszönöm mindannyiótoknak a bíztató szavakat!Nagyon jól esik, csak még most nem igazán tudok felülkerekedini a bánatomon.
5429. 67c772efc3 (válaszként erre: 5422. - Lilcsi1)
2010. jún. 15. 11:39

Nagyon sokan nem tehetik meg, hogy "szórják" a pénzt...Jól teszitek, ha anyagilag nem annyira megtehrelő és júliusban újra próbálkoztok. Nagyon sajnálom, mert amiket meséltél, egyszerűnek tűnt, úgy sugallta, hogy minden rendben lesz... Ez nekem is egy tanulság, mert én biztosra veszem, hogy elsőre megmaradnak a babák és karácsonykor 3-an vagy 4-en ülünk a fa alatt....De újabb élő példa, hogy nem biztos....:(

Fel a fejjel, nem szabad feladni. Haladtok és idén még anya-apa lesztek!!!!!! A sírás segít, hamarosan előtőr belőled a küzdelmi vágy!!!!

5428. evask (válaszként erre: 5425. - Zsure)
2010. jún. 15. 11:36

Szia zsure!


te is long-os vagy? és ha jól emlékszem akkor Dr.Koncz tanárúrhoz jársz?

5427. evask (válaszként erre: 5425. - Zsure)
2010. jún. 15. 11:17

Szia!


Köszi a választ.

Akkor ne is vigyem magammal a stimu injekciókat holnap?

És ha egy vagy két hete késik akkor?

Úgy emlékszem neked is volt ilyen, neked mennyit késett?

Hol tartotok a 3. lombikkal?

Mi is a harmadikat csináljuk.

5426. zsure (válaszként erre: 5422. - Lilcsi1)
2010. jún. 15. 11:01
:((((
5425. zsure (válaszként erre: 5420. - Evask)
2010. jún. 15. 10:59

Szia evask!


Most csináljuk a 3. lombikot. Csak uhu, és vizelet van, vérvétel nincs. Addig nem kezdik el a stimut, ameddig nem jön meg a piri.

5424. Pólika (válaszként erre: 5422. - Lilcsi1)
2010. jún. 15. 10:15

lilcsi, valóban sírd ki magad. tudom milyen, nekünk sem sikerült az első, "gyászoltunk" elég sokáig. van olyan barátnőm akiknél 2 baba van, a kisfiú 6-ikra jött össze, fagyasztottból, a kislány nemsokára születik 8-ik nekifutásra, szintén fagyasztottból. szóval a lehetőség nálatok is ott van.

én amikor nem sikerült az első arra gondoltam hogy milyen szerencsé vagyok mert legalább van sperma, nincs elzáródásom, egészségesek vagyunk, stb. képzeld akiknél még biopszia meg esetleg laparoszkópia vagy egyéb műtét szükséges és még nálatok is nagyobb handycap-el indulnak.

kívánom hogy a júliusi próbálkozás sikerüljön. :)

5423. Níra74
2010. jún. 15. 09:54

Szia lilcsi,

háát nem is tudok mit írni..mert ilyenkor nehéz szavakat találni, meg nem is akarok okosságokat írni.. De nekem annyi mindenki mondta, hogy ha az első nem sikerül, semmiképpen ne essünk kétségbe, mert a legtöbbször elsőre nem jön össze. Tudom, hogy lelkileg és anyagilag is nagyon nehéz, de most muszáj tovább lépni. Sírd ki magad jól, aztán menj tovább. Mert ettől sajnos nem lesz jobb. Sok ismerősömnek csak 2-jára vagy harmadjára sikerült, és aki fagyibabával ment másodszorra, annak meg sikerült. Ezt soha nem lehet tudni. Jaj ne haragudj ha nagyon közhelyes voltam. Vigyázz magadra!!!

5422. lilcsi1
2010. jún. 15. 09:47

Sziasztok lányok!

Köszönöm a drukkokat!De sajnos nem sikerült...Most nagyon magam alatt vagyok. Tegnap óta csak sírok. De majdcsak túl leszek rajta...remélem.

Azt mondta Szűcs doki, hogy hagyjam abba az utrogestant, akkor meg fog jönni, és az ezt követő menzesszel el lehet kezdeni a követketőt. Az úgyis a fagyasztott embriók lennének. De ezt az oep nem támogatja, tehát 100 000 Ft. a beültetés.

A másik verzió, hogy kihagyunk 3 hónapot és szeptemberben kezdjük, ugyanígy a fagyasztottakkal.De ez már támogatott.

Döntöttünk, megyünk július végén. Csak a fagyasztott embrióknál még kevesebb az esély...:(

5421. evask
2010. jún. 15. 09:00

Sziasztok!


Még egy kérdésem lenne: a menszeszem még nem jött meg, így holnap elkezdhetik a stimulációt, vasárnap kellett volna megjönnie, de még semmi jele nincs.

5420. evask
2010. jún. 15. 08:55

Sziasztok!

Long protokollos vagyok,decapeptyl 15.napján/holnap/ megyek UH-ra és kezdődik a stimuláció. A papíromon csak UH és vizeletvizsgálat szerepel holnapi napra.Holnap vérvétel lesz vagy nem, mert máskor ilyenkor teljes műtéti laborra is volt vérvétel, de akkor szerepelt a papíron is amit a decapeptyl elkezdése előtt adnak ki, most pedig csak az UH és vizeletvizsgálat szerepel. Nem tudom, hogy holnap éhgyomorra menjek vagy sem.

Köszömön ha segíteni tudnátok, akiknek most volt vagy van long protokollja.

5419. Níra74
2010. jún. 14. 15:42

sziasztok,

már én is folyamatosan figyelem, van-e vmi újság. Nagyon várjuk lilcsi.

Közben én újra dolgozni mentem ma, igaz csak fél napra..és ma du. megint 37,5. Holnap megyek vissza a dokihoz. Két hete volt a műtét, az első hétben semmi nem volt. Nem is értem. Múlt hét szerda óta meg 37-37,3 között mozog volt néha 37,4 is. Most meg már 7,5. Egyszerűen nem is értem. Holott tegnap este épp h. 37 volt. Lehet nem is kellene mérnem, mert lehet már pszichés..dehát csak be vagyok parázva így műtét után, Igaz a bal oldalamon érzek pici nyomást néha, de más fájdalom nincs. Jaj úgy szeretnék már újra makkegészséges lenni!!!!

5418. Ides (válaszként erre: 5414. - Lilcsi1)
2010. jún. 14. 15:36

nah mizu? fejlemény???

MOnddmááá:D

5417. Níra74
2010. jún. 13. 19:48
Én is, én is, én is!!!!!!!!!!!!!!!drukk,, drukk, drukk!!!
5416. Foxy Lady
2010. jún. 13. 19:00
Megy a drukk ezerrel holnap!:-)
5415. Ides
2010. jún. 13. 14:07

SZURKOLUNK!!!!! hajrá

:D reméljük mindannyian:D:D én a hatökör meg a többiek:D

5414. lilcsi1
2010. jún. 13. 12:03

Sziasztok lányok!

Holnap kiderül, hogy van-e baba vagy nincs.

Drukkoljatok!!!

Puszi és kitartást mindenkinek!

5413. Nanda (válaszként erre: 5412. - Foxy Lady)
2010. jún. 12. 20:04
Köszi,aranyos vagy!:)
5412. Foxy Lady (válaszként erre: 5401. - Nanda)
2010. jún. 12. 19:15
Nagyon-nagy gratula a babához:-)
5411. Foxy Lady
2010. jún. 12. 15:38
Hogy bírjátok ezt a meleget kismamik?
5410. evaeva10
2010. jún. 11. 14:16

Sziasztok!

Hallottatok már olyanról, hogy a leszívott petesejtek közül egy sem termékenyül meg? Van értelme újabb próbálkozásnak?

5409. lilcsi1 (válaszként erre: 5407. - Níra74)
2010. jún. 10. 20:14
Próbálj kamillateát inni. Annak gyulladáscsökkentő hatása van. Hátha...
5408. lilcsi1 (válaszként erre: 5407. - Níra74)
2010. jún. 10. 20:12

Szia Níra!

Pihengetek, tv-zek, varrogatok...Ma már főztem is. (Eddig anyukám és anyósom ellátott, de mostmár vissza kell, hogy rázódjak a megszokott kerékvágásba.) Jó, azért megerőltető dolgokat nem csinálok. De hiányzik is a mozgolódás, mert nem vagyok egy otthonülős típus. Szinte minden pillanatom be van osztva, ha dolgozom. De jól vagyok. Már csak pár nap...Kíváncsi leszek.

5407. Níra74 (válaszként erre: 5406. - Lilcsi1)
2010. jún. 10. 11:24

Szia lilcsi!

Köszi az érdeklődést. Hát 37 alá nem ment azóta sem. Ma reggel mértem akkor 7,1 volt, most 7,2. Amúgy semmi bajom nincs, még a hasam sem érzem hogy esetleg fájna. Csak olyan meleg vagyok. Nem hinném hogy a nagy hőség miatt, mert akkor mindenkivel ez történne. Hmmm..nem értem én ezt...

Veled mizus? Hogy vagy?

5406. lilcsi1
2010. jún. 10. 08:53

Szép jó reggelt mindenkinek!

Hogy vagy Níra?

5405. lilcsi1 (válaszként erre: 5404. - Níra74)
2010. jún. 9. 19:06

Jól teszed!Kapcsolódj ki, ne gondolj a hőemelkedésre, akkor majd elmúlik.

Én ami sorozatot mostanában nézek, az a Szomszédok. Nagyon régi, de annyi aktualitás van benne. Gyakran nézem még az Animal Planet-et is.

Még mindig nagyon meleg van. 8 után majd sétálunk egy kicsit. Hátha hűvösebb lenne egy kicsit.

A gobelinnel még nem igazán haladok, pedig pár órát csináltam tegnap is és ma is. De nem hajt a tatár.

Jó pihenést és ne aggodalmaskodj!

5404. Níra74 (válaszként erre: 5403. - Lilcsi1)
2010. jún. 9. 18:42

kösönöm a kedves soraidat, nagyon aranyos vagy:)

Végül is ez még csak höem., talán nem kéne ilyen tragikusan vennem... hallottam, hogy sok nőnek akár stimukor vagy punkció után is van hőem.

Na ma nézem este a Yorkshire-i szívügyeket. Általában nem tv-zek, de ez aranyos sorozat:))

jaj akartam írni, a gobelin nagyon jó ötlet. Én még soha nem csináltam. Nagyon régen makraméztam, azt nagyon szerettem. Micsoda jó dolog volt, amikor a nők kötöttek, hímeztek. Anyukám pl. nagyon sok ruhát varrt nekem. Nem volt pénz, és ez sokkal olcsóbb volt.

5403. lilcsi1 (válaszként erre: 5402. - Níra74)
2010. jún. 9. 18:14

Szia Níra!

Sajnálom, hogy belázasodtál. Én is egyből arra gondolnék, hogy a műtét miatt van.

Mindenesetre ne idegesítsd magad! Attól csak felszökne a lázad.Nyugi!Próbálkozz hideg vizes törölközővel: karokra, csuklóra. Még ebben a nagy melegmen jól is fog esni. De lényeg, hogy ne idegeskedj, és ne sírj emiatt.

Dőlj le egy kicsit, hallgass valami jó zenét.

5402. Níra74 (válaszként erre: 5399. - Lilcsi1)
2010. jún. 9. 17:27

szia lilcsi,

előbb írtam egy csomót és elszállt((

A lényeg, 37,3 most a hőmérskletem és nem tom miért. Úgy kétségbe vagyok esve, hát sose gyógyulok meg?? :((((((( sírtam is egy sort. Dokival beszéltem, mondta műtéttől nem lehet. De ha holnap is van, menjek be hozzá. Remélem elmúlik. Ma keveset pihiztem.Emiatt lehet vajon??? Jaj annyira elegem van:(((

5401. Nanda
2010. jún. 9. 13:23

Sziasztok!Remélem nem baj,ha közbekotyogok kicsit,leírnám a tapasztalataimat.

Szóval nekem decemberben sikerült a lombik(3-dik),és mikor voltunk az eredményhirdetésen nálunk sem volt bent a biológusnő.Aztán a hatodik héten kellett visszamenni uh.-ra ,akkor azt hittem lesz még alkalom mikor"hálás" lehet az ember,de akkor már volt szívhang,és el is lettem engedve.Vagyis nem adtam senkinek semmit,de én soha nem éreztem hogy hátrányban lennék e miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook