Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem esznek a gyermekeim, mit tegyek? fórum

Nem esznek a gyermekeim, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 2. 16:46
Nem tudom, ez hogy van mert reggel óta nem evett egyik sem!
13. be52089f0e (válaszként erre: 12. - Beata21bea)
2009. ápr. 2. 14:42
Igazad van, hogy ha éhes, akkor úgy is fog enni. De nagyon rossz, hogy ott az ennivaló előtte és ő megint csak 2 kanállal evett vagy annyival se.
2009. ápr. 2. 10:35
figyu, ha éhesek, úgyis enni fognak... ha meg nem, csak magadat stresszeled. A kedvenc mondásom erre: "ha egy gyereknek van lehetősége enni, azaz nem direkt éheztetik, magától nem fog éhen halni"
2009. ápr. 2. 10:29
BÍZOM BENNE HOGY OTT LEGALÁBB ENNI FOGNAK.NEM ÉRTEM OLYAN EGÉSZSÉGESEK MINT A MAKK A NAGY FIÚ 4 ÉVES GYÓGYSZERT MÉG NEM KAPOTT
2009. ápr. 2. 10:27
nálunk a kicsi nem eszik szinte semmit.... otthon ... a bölcsiben meg mindent, repetát is kér... 2,5 éves... Ja, nálunk egy vacsija otthon kb. két kis szelet uborka... szóval nyugi
2009. ápr. 2. 10:23
IGEN EZT MONDJUK KÖNNYÜ MONDANI, MERT MI IS ÚGY NÖTTÜNK FEL HOGY REGGELI TÍZÓRAI, EBÉD UZSI VACSI.EZT SZERETTEM V.NA ÉN IS!EBBÖL SEMMI NEM SIKERÜLT.MINDÍG IDEGES VAGYOK EZ MIATT ÉS MAGAMAT OKOLOM ÉS KERESEM HOGY HOL VAN ELRONTVA.ENNEK ELLENÉRE JÓ HÚSBA VANNAK TALÁN FÉNYEVÖK
8. be52089f0e (válaszként erre: 5. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 2. 10:21
Az én gyermekeim nem.
7. ildiko0914 (válaszként erre: 3. - Brigi23)
2009. ápr. 2. 10:18
Az én tapasztalatom az, hogy ha jó étvágyuk volt is, ahogy nének változnak, a kislányom öt éves, nagyon jó evő volt kicsi korától kezdve, de egyre gyakrabban hallom mostanában tőle, hogy ezt vagy azt nem szeretem, pedig soha ilyen nem volt, amit a szájában tettem az megette, nem úgy mit a fiam, aki 15 hós, hogy ő már első perctől kiköpte ha vmi neki nem izlett, tehát ő teljesen más, van , amikor jól eszik, de nemrég olyan napunk is volt, hogy 2 almával volt, minden egyebet kiköpött-ilyenkor totál kivagyok én is, de azt mondták,ha éhes, hát megeszi-na ezt kell követni
2009. ápr. 2. 10:16
EZ VAN NÁLUNK IS NEM KAPNAK NASIT INKÁBB GYÜMIT MERT AZT IMÁDJÁK DE NEM AKAROM H VEGÁK LEGYENEK, KEKSZ BABAPISKÓTA
2009. ápr. 2. 10:14
nem esznek túl sok nasit?
2009. ápr. 2. 10:14

Én is ezzel a problémával küszködöm. Lánykám alig eszik, és nagyon válogatós. 20 hónapos és még nincs 10 kg.

Nem mondható vékonynak, mert kis növésű.

Mindig is elleneztem, hogy ha valaki kekszet ad pl reggelre a gyermekének, de én most annak is örülök, ha ilyeneket megeszik.

2009. ápr. 2. 10:11
mint írtam ez most kivétel általában úgy kell könyörögni egy falatért.pedig amikor megszülettek jó étvágyuk volt
2009. ápr. 2. 10:09
ha gyakran esznek ilyen tartalmas ételt, akkor néha el is hiszem, hogy kevesebbel beérik.
2009. ápr. 2. 10:07
??????most éppen nokedlit esznek pörivel reggelire.de ez kivételes alkalom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook