Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miert ennyire fontos a Paromnak, hogy en kezdemenyezzek? fórum

Miert ennyire fontos a Paromnak, hogy en kezdemenyezzek? (beszélgetős fórum)


13. 04f827001b (válaszként erre: 8. - Ármin Márk Anyu)
2009. dec. 17. 13:50
Tudod nagyon csínján bánt a természet a melleimet illetőleg,nagyon sokáig zavart a kis méret,nagyon gátlásossá tett majd 25 évig.Azután elváltam/nem a melleim miatt/Találkoztam egy ragyogó,imádni való férfival,nagyon szeretjük egymást és már egyáltalán nem zavar a mellem mérete.Ő adta vissza az önbecsülésemet.
2009. ápr. 2. 07:52
es sajnos sokszor vannak remkepeim otthonrol es egyszeruen keptelen vagyok neha ra!!!
11. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 9. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 2. 07:51
Az a baj, hogy ilyenekbol akad boven, es o altalaban meg teszi is alajuk a lovat, ha ott vagyok akkor is, ha meg nem el se tudom kepzelni mit csinal. Az is lehet baj, hogy igy ahogy viselkedik, hogy neki ennyire fontos a sex, nem tudom mar elhinni, hogy 8 honapig nem csalt meg! Annyi ideig voltunk kulon, mert O elore jott dolgozni ide, en meg anyosomeknal maradtam a gyerekkel. es oszinten el is szoktam attol hogy mindennap sexeljunk
10. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 4. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 2. 07:40
Igen O az a tipus, az eletemet ra bizom, mert tudom, hogy mindent jol csinal...probalom is, volt mar ra pelda, ahogy O hivja en masztam ra, de komolyan mondom en erre keszulok hetekig lelkileg.. vmi nagyon elromlott bennem. es az a baj, hogy azt nemerti meg hogy ez nem azert van mert nem szeretem!!!!
9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - Ármin Márk Anyu)
2009. ápr. 2. 07:39
nem a kilóid számán van a hangsúly,hogy ideális vagy sem.Nyílván csinos vagy 53kilósan,a hangsúly a változatosságon van.Együtt vagytok már évek óta,nyílván ő is vágyik valami újdonságra,és ha Te nem teszel erőfeszítéseket,hogy megadd ezt neki,akkor majd keres mást,aki minden tekintetben vadonat új lesz.És az,hogy Te ezt nem így érzed/látod mint ő,még nem magyarázat semmire.Ő férfi,ő így működik.Vagy elfogadod ezt,és próbálsz bizonyos keretek között a kedvére tenni(ami közben egyébként simán kiderülhet,hogy az új dolgokat Te is ugyanannyira élvezed majd)vagy majd lesz olyan aki kérés nélkül megteszi....
2009. ápr. 2. 07:35
Ha kinevettek, ha nem en pl csak folsoben sexelek... :-(
7. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 5. - C3e28a071f)
2009. ápr. 2. 07:35
bocsi, egyet, termeszetesen valtozott, de o aranyos es mindig mondja, hogy nem vagyok dagi... 165 cm, 53 kg... 46 voltam idealisan.
6. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 3. - RLindi)
2009. ápr. 2. 07:34
Imadok Vele sexelni, sose volt senkivel ennyire jo, de van egy nem keves lelki serulesem fiatal korombol, amirol tud is,hiszen Hozza koltozem el otthonrol, plusz ehhez hozzajon az, hogy a rettento pici melleim miatt is elegge szegyenlos voltam, vagyok... es nem erti.
2009. ápr. 2. 07:33
Mivel 2 gyereket szültél azóta és biztos megváltozott a tested,meg 5 év után kellene egy kicsit újitani a szexben.PL vegyél fel egy parókát vagy szexis fehérnemüt
4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Ármin Márk Anyu)
2009. ápr. 2. 07:31
Egy férfi az élet minden területén szinte(legalábbis jobb esetben)irányít,kezdeményez,véghez visz dolgokat.Ezért aztán a szexben néha jól esik nekik,ha ezek a dolgok lekerülnek a vállukról.Egyszerűen ez az oka,na meg az,hogy ahogy mi nekünk nőknek jól esik,ha egy férfi "ki kezd" velünk,úgy ez a szituáció az ő hiúságukat is legyezgeti,szexinek találják.Szerintem azért nem kér olyan hatalmas dolgot tőled...
2009. ápr. 2. 07:30

Szia! Szerintem csak arról van szó,hogy neki is szüksége van rá,hogy időnként éreztesd vele,hogy akarod Őt. Ne pedig úgy érezze,hogy csak kötelességet teljesítesz úgymond.

Szerintem megérné néha kezdeményezned Ő is megnyugodna és nem "fenyegetőzne" hülyeségekkel.

2009. ápr. 2. 07:27
5 eve leszunk egyutt majusban, ha ez neki nem tetszett anno se miert nem hagyott el felev utan??????
2009. ápr. 2. 07:26
Nem vagyok az a ramaszos tipus sexben, ha akar vmit kezdemenyezzen O, eleg, ha megfordit magahoz, utana mar ok, de elsore en nem... Parom elegge kedves, es altalaban feltuno jelenseg fiatal lanyok koreben (ahogy en hivom Oket kis picsaknal), es ma reggel kozolte Velem, hogy ne csodalkozzak ha majd engedni fog nekik, ha tovabbra is ilyen vagyok! de bezzeg mikor en voltam kiakadva, hogy a gyerekkel alszom, es Vele szeretnek meg ugye sexelni is, akkor az volt a valasz, hogy a gyereknek szuksege van ram, O meg itt lesz kesobb is, es még ugyis ráérunk!!! Akkor ez most miert nem igaz????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook