Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó gyulladás a szemben. Vajon mitől? fórum

Állandó gyulladás a szemben. Vajon mitől? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 00:11
köszike,de a kamilla nem jött be, de volt ugy,hogy egy kicsit megnyomtam, valami jött belöle, de utána ugyanugy visszanőtt :-(
2009. ápr. 1. 22:58
És még esetleg lehet a becsukott szemhélyat kamillafőzettel borogatni. (csak langyosan)
2009. ápr. 1. 22:52
Azt nem tudom,hogy hol az egyik,hol a másik odalról van szó,de ha árpára gyanakszol(viszket,és a szemhéj alatt kis fehér golyó van kézzel foghatóan) nekem is volt már ilyen: egyszerúen,amikor éreztem hogy "beérett" már nagyon kemény volt és viszketett,felfordítottam a szemhéjam és egy tiszta papírzsebkendővel egy határozott mozdulattal "lehúztam" az árpát a bőrről.
2009. ápr. 1. 22:27
A problámám, hogy hol az egyik, hol a másik szemem gyullad be, ugy látni, mintha lenne ott egy pattanásféle belül, párom szerint árpa, de 3-4 nap alatt elmulik, és 1-2 hét után ujra előkerül csak a másik szememen,szerintetek ez mitől van?
2009. ápr. 1. 22:26
állandó gyulladás a szemben.vajon mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook