Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek valaki, akinek jelzáloghitele van, és kötött biztosítást arra az esetre ha esetleg munkanélküli lett? fórum

Van köztetek valaki, akinek jelzáloghitele van, és kötött biztosítást arra az esetre ha esetleg munkanélküli lett? (tudásbázis kérdés)

2009. ápr. 1. 20:57

Nem tudom,de így nem jó..

Most abba a bankba megyünk ahol megkötöttük a szerződést ugyan ahhoz az ügyintézőhöz..

Ha el akar küldeni akkor valami fejeshez..

Szerződések vannak a kezünkben és igazolások hogy minden kért papírt beadtunk..

Nem a mi hibánk hogy gyakorlatilag bankon belül nem tudnak egymásnak egy papírt elküldeni...

10. hozi
2009. ápr. 1. 20:43
Olyan kiszolgáltatottak vagyunk egy ilyen helyzetben! Lehet, hogy jogi tanácsot kellene kérned?
2009. ápr. 1. 20:25

Az elmaradás abban a hónapban van amit a biztosító már átvállalt,tehát ha be is fizetnénk a pénzt vissza kéne kapnunk..

Csak a bank nem működik együtt a biztosítóval pedig egy és ugyan az a cég..


De köszönöm..

8. hozi
2009. ápr. 1. 20:23

Sajnálom, de ilyen tapasztalatom még nem volt.

Amit tanácsolni tudok, hogy ne hagyjad Magad!!!

Elképzelhető, hogy csak az elmaradás rendezése után fog a bank együttműködni! Őszintén kívánom Neked, hogy rendeződjenek a dolgok!!!!!!!!

Jó lenne, ha írnál majd a fejleményekről!

2009. ápr. 1. 20:13

A férjem nevén van,munkanélküli lett..

Van ilyen biztosításunk,és a biztosító át is vállalta 12 hónapra a törlesztést,csak azt mondják nem kaptak olyan listát a banktól még amiben benne van mennyit kell utalniuk..

A bank a biztosítót okolja és fordítva..

Közben a bank már fel akarja mondani a szerződésünk mert van elmaradásunk (nem sok)

Mit lehet ilyenkor tenni????

6. hozi
2009. ápr. 1. 20:08

Bocs, most vettem csak észre a pontos kérdést!

Mint írtam még nem volt rá szükségem, de bementem megkérdezni a bankba a múlt héten, hogy hogyan működik is ez. Nálam: van 2 hónap "önrész" elnevezésű idő, amikor még fizetnem kell!!! Majd a 61. naptól fizet a biztosító 9 hónapon keresztül!!!

Remélem tudtam segíteni ezzel a válasszal!:)

5. hozi
2009. ápr. 1. 20:01
Nekem van ilyen biztosításom, még nem volt rá szükségem, de mit szeretnél róla tudni?
2009. ápr. 1. 19:58
Mármint helyetted a kölcsönt
2009. ápr. 1. 19:58
Nekem jelzálog hitelem van, de most fogalmam sincs, hogy merre is keressem a szerződésben a kérdésedre a választ. Meg szerencsére van munkahelyem. De én úgy tudom, hogy ha önhibádon kívül lettél munkanélküli, akkor tuti fizetni kell.
2009. ápr. 1. 19:53
A biztosító át is vállalta a törlesztést a szerződésben megegyezettek alapján?
2009. ápr. 1. 19:52
Van köztetek valaki, akinek jelzáloghitele van, és kötött biztosítást arra az esetre ha esetleg munkanélküli lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook