Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök segítsetek! A körömágy körül néhány nap alatt elvált a körmömtől a zseléréteg, mi lehet az oka? fórum

Műkörmösök segítsetek! A körömágy körül néhány nap alatt elvált a körmömtől a zseléréteg, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2
23. zani (válaszként erre: 20. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 3. 13:41
oké majd beszámolok az eredményről :)
2009. ápr. 3. 11:23
Esetleg még az lehetett az oka, hogy a zselé ráfolyt a körömágyra...
21. mimmo33 (válaszként erre: 3. - FHelga)
2009. ápr. 3. 11:21

A tippet, nem a körömágyig ragasztják...Ami elvált, vagy fellevegősödött az a zselé.

Lehet, hogy nem kente be a körmét zsírtalanítóval, és azért levegősödött fel. Egyébként a hőmérsékletváltozás is befolyásolja a körmök állapotát, tartósságát

20. 2104cc91e8 (válaszként erre: 17. - Zani)
2009. ápr. 3. 10:40
Én is kíváncsi vagyok :) Majd írd meg hogyan sikerült, jó?
19. zani
2009. ápr. 2. 17:43
azt mondta h nála még soha nem volt ilyen probléma, majd meglátjuk. ha nem jó a körmömnek úgyis kiderül 2-3 nap alatt. meg azt is mondta, hogy nagyon nagyon ritka az akinek valóban nem bírja a körme. (mondjuk ettől még lehetek pont én az a ritkaság, de azért adok neki egy esélyt)
18. Dite
2009. ápr. 2. 17:40
Remélem ő tapasztaltabb lesz! Sok sikert hozzá.
17. zani
2009. ápr. 2. 17:32
van már új műkörmösöm, holnap délután megyek hozzá, kíváncsi leszek az eredményre... :)
16. zani
2009. ápr. 1. 20:02
bács kiskunban. köszi megnézem
15. Jaina
2009. ápr. 1. 19:52

Merre laksz?

Nézelődj a nails.hu-n, ott lakóhelyed szerint kereshetsz körmöst és megnézheted a munkáit is!

14. zani
2009. ápr. 1. 19:47
a héten keresek egy új műkörmöst, de honnan fogom tudni h ki a profi?
13. zani
2009. ápr. 1. 19:46
ezen már túl vagyok, megcsinálta újra de ugyanúgy levált. aztán visszamentem megint de már azért hogy szedje le az egészet. persze továbbra is szeretném, mert szerintem nincs annál szebb és nőiesebb mint egy ápolt, manikűrözött kéz. csakhogy közben elbizonytalanodtam, hogy lehet e egyáltalán az én körmeimre
12. Dite
2009. ápr. 1. 19:45
Ahogy a lányok írták több oka is lehet. Mivel izzadós a kezed, több figyelmet kell fordítani az előkészületre, zsírtalanításra. Írod hogy vékonyak a körmeid, erre megerősítő technikát kell alkalmazni. Ez lehet üvegszál vagy selyemszál. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön a bőrre vagy ne levegősödjön be még az anyag vastagságára is ügyelni kell. Ezekre egy gyakorlott műkörmös jobban odafigyel.
11. Jaina
2009. ápr. 1. 19:30

Zani, minden műkörmösnek két hét garanciát KELL vállalnia a munkájára.

Szóval menj vissza reklamálni, hogy belevegősödött, mert xar anyagot használt vagy xarul rakta fel! ngyen meg kell csinálnia újból elvileg.

Aztán keress másik körmöst...

10. zani
2009. ápr. 1. 19:12

ja úgy érted a domborút h karvaly? nem, nem az, úgy egyenes csak úgy domború keresztben. követi az ujjamat, még jó :)))

köszi h megnyugtattál. holnap megyek és keresek másik körmöst.

9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 8. - Zani)
2009. ápr. 1. 19:03

Ez a manikűrösöd tudatlansága és nem a Te hibád!

Nekem is a harmadik jött rá arra, hogy van olyan köröm, ami domború, az úgynevezett karvaly! Arra más TIP kell!!! Az Én körmöm: félkarvaly! Nekem külön veszi a tip-et mert csak az jó rá, és SOHA nem jön le azóta!!! Próbáld meg Vele megbeszélni! Sok sikert kívánok!

8. zani (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 1. 18:55
domború. elég törékeny, mostanában nem is törik hanem vízszintesen elválik egymástól a körömlemez rétegei. és nagyon vékony, puha. most akkor reménykedhetek? szívesen kipróbálnák más műkörmöst is, csak attól félek, ha tényleg bennem van a hiba akkor csak jól tönkremegy aűez az egyébként is ócska körmöm. :(
7. 4af30810d1 (válaszként erre: 4. - Zani)
2009. ápr. 1. 18:52
Abban is van lehet valami... ha izzadós a kezed..
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Zani)
2009. ápr. 1. 18:52
Milyen "fajta" a körmöd?? Sima, egyenes a felülete, vagy esetleg domború???
2009. ápr. 1. 18:51

Gondolom épített zselésed van, így azon nincs tipp, viszont a a zseléből jutott a bőrödre is a körömágyadnál, ezért levegős lett és levált. És igen, az is lehet, hogy nem volt rendesen előkészítve.. Hívd fel a körmöst, ki fogja javítani garanciában.. én így tennék.:)

Amúgy sem szerencsés a levegős köröm, mert a víz alámegy és akár be is gombásodhat..:(

4. zani
2009. ápr. 1. 18:51
jaj örülök h ezt írjátok mert már attól féltem, hogy nekem nem bírja a körmöm. egyébként is a hajam is meg a körmöm is extrém gondoskodást igényel, és ezért gondoltam, hogy velem lehet a baj. egyszer azt hallottam, hogy van akinek ledobja a körme, ha pl.izzadós a tenyere. és nekem ilyen.
2009. ápr. 1. 18:46
Belevegősödött,mert nem ragasztotta rá rendessen a tippet,és a körmöd nem volt jól előkészitve.Próbálj ki másik műkörmöst
2009. ápr. 1. 18:44
Szerintem elcseszte a műkörmösöd, annak nem szabadott volna elválnia.
1. zani
2009. ápr. 1. 18:43
Egyszer csináltattam magamnak szép körmöket, zseléset, de a körömágy körül néhány nap alatt elvált a körmömtől a zseléréteg. mi lehet az oka? milyen technikát kell alkalmazni, hogy nekem is lehessen szép manikűröm?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook