Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök segítsetek! A körömágy körül néhány nap alatt elvált a körmömtől a zseléréteg, mi lehet az oka? fórum

Műkörmösök segítsetek! A körömágy körül néhány nap alatt elvált a körmömtől a zseléréteg, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2
53. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 50. - Kata726)
2011. szept. 20. 18:47

Igen. Nálam 50ft/db, és swarovszky.

A sima zselés franci, mindenféle dísz nélkül 5500.

52. reload
2011. szept. 20. 13:40

Van, aki felszámolja, de szerintem max 100ft 1db. Az én körmösöm nem számolja fel :)


Első építés 4200FT, töltés 3800Ft :)

2011. szept. 20. 13:35
Ti mennyiért csináltok egy zsélés mükörmőt?Köszi a választ!
2011. szept. 20. 13:34
Azt szeretném kérdezni, ha követ kérünk a zselés mükörömhöz az drágább?? Köszi a választ!
49. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 48. - Zani)
2009. dec. 21. 19:54
Nem. Az történik valszeg, hogy a körmösöd egyre jobban megcsinálja.
48. zani
2009. dec. 21. 19:51

létezik h a körmöm hozzászokik a zseléhez?

nem akarom elkiabálni, de az utóbbi időben már sokkal kevésbé levegősödik fel, gyakorlatilag csak 1-2 körmöm és annak is csak a széle, 1 mm. simán elvagyok/lennék vele akár 4 hétig is, vagyis kitarok, deazért már a 3. héten várom h menjek, mert már csúnyán lenő. viszont nem nagyon akarok gyakrabban menni mert azért drága mulatság ez.

47. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 46. - Mandula23)
2009. okt. 4. 19:03

Hát úgy, hogy túl vastagon keni, és lefolyik a körömsáncba. Ettől klasszul fel tud levegősödni.

Amúgy meg simán lehet, hogy nem csak a fényzselével van a gond.

46. mandula23 (válaszként erre: 45. - 57aa4ea1e8)
2009. okt. 4. 14:37
A fényzselét hogyan lehet rosszul felkenni? Mit ronthat el közben a körmös? Sajnos nálam ez lehet a baj, mert múltkor 4 hétig tökéletes volt fényzselével, most viszont még csak 2 napos és már kicsit fellevegősödött. :(
45. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 37. - Mandula23)
2009. szept. 28. 08:50
Ha rosszul van felkenve a fényzselé, akkor levegősödhet. Egyébként pedig sokkal jobb, és tartósabb, mint a lakk.
44. Babbbbaaa:D (válaszként erre: 43. - Zani)
2009. júl. 27. 21:05
Ok, majd írok úgy 2 hét múlva. :)
43. zani (válaszként erre: 41. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 26. 10:01
ha kipróbáltad a fényzselé nélküli manikűrt légyzi írd le a tapasztalatodat. köszi.
42. zani (válaszként erre: 36. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 26. 09:59

nekem is mindig a széle levegősödik, és mostmár megfigyeltem, hogy csak azok a körmeim amiket gyakran használok, vagyis a jobb kéz 2,3,4. a többi az szépen tartja, csak a munkám során sokat írok és ahol a tollat támasztom azt nehezen viseli. így most beállt a rend h 3 hetente járok,ezzel meg vagyok elégedve, mert addigra amúgy is sokat nől. eleinte engem is bántott h az enyémen már 1 hét után látom h nem tökéletes, a többieknek meg 3-4 hét után is masszív.de ez egyrészt csak nekem tűnt fel, másrészt pedig a semmihez képest ez is sokkal jobb. egyébként a műköröm viselését is meg kell tanulni, hozzá kell szokni.

nekem már volt jó hosszú hegyes is, azt imádtam, csak azt gyakran törtem, ezért most rövid hegyes lettem.

2009. júl. 18. 13:34

Ok, köszike!:)

Remélem majd nekem is be fog válni ez a dolog....

:)

40. mandula23 (válaszként erre: 38. - Babbbbaaa:D)
2009. júl. 18. 13:13
Nálam ez bevált, de persze nem tudom,h mondjuk neked is megoldást jelent-e a problémádra. Egy körmös fórumon olvastam, hogy akár ez is okozhatja a fellevegősödést, ezért én ennek tudtam be, azóta nem is próbáltam fényzselével. Szerintem simán megkérdezheted a körmösöd erről, nem árt ha ő is tudja,hogy néhány napon belül már gázosak a körmeid. Vagy csak egyszerűen mondd azt, hogy most nem szeretnéd annyira csili-vilire, ezért nem kell fényzselé. Jobb ötletem nincs. :)
2009. júl. 18. 08:09

Na???

:)

2009. júl. 17. 20:00

Ma volt töltetve a körmöm, ilyenkor csodaszép, nagyon szeretem.:) Viszont kíváncsi vagyok, 2 nap múlva mit fogok érezni...:S

Tényleg igaz ez a fényzselés dolog???

Legközelebb meg fogom mondani a körmösömnek, hogy ne rakjon rá...

De mégis hogyan mondhatnám meg? Nem lesz kicsit olyan "lekezelő"? Nem fogom megbántani? Vagy milyen kifogást találjak???

:)

2009. júl. 17. 11:49
Lehet, hogy ez nem mindenkinél működik, de én észrevettem,hogy ha fényzselé van a körmömön, akkor fellevegősödik (2 nap után), míg ha csak átlátszó lakkal van áthúzva akár 4 hétig is bírja. Gondolkozom, hogy más márkájú fényzselével kipróbáljam-e, de nem merek kockáztatni.
2009. júl. 16. 17:13

Új vagyok.:D

Nekem is ez a problémám...midig fellevegősödik, és néha le is törik. Most 3 körmöm jött le, holnap megyek és újrarakatom...

Nagyon elkeserítő nézni ahogyan másnak megtartja a körme levegősödés, törés nélkül 4-5 hetet is, az enyém meg...2 nap után már pattan is föl.:(

Főleg oldalt szokott, a körmöm szélénél...:((

2009. júl. 16. 14:19

helló!

a körmeim hozzáedzettek a zseléhez, úgyhgy most már nincs gond. 2,5-3 hetente megyek mindig újat csináltatni. A jobb kezemen nekem is azért már a 2. hét után kezd elválni a zselé, de ez azért is lehet, mert ugye jobb kezes vagyok. A ballal soha semmi gond. Asszem ha kicsit vigyáznék is a körmeimre, nem lenne gond a jobb kezemen sem.

nemsokára megyek, valami jóő színeset csináltatok :)

örülök h neked is bírja már a körmöd!

34. zani (válaszként erre: 33. - 9b326ae96f)
2009. máj. 9. 09:28

na hogy állnak a körmeid?

legutóbb ápr. 29-én voltam, akkor elég csúnyák voltak a körmeim kicsit szomorkodtam is h már egy hét után h nézett ki, gondoltam is h nem lesz elég kéthetente járni, na de havi 3x menni az abszurd! anyagilag is, az majd 10000 ft! az volt az érdekes, h csak a jobb kezemen a 2, 3, 4-es ujjam (bocs h így írom csak anno zongoráztam és ehhez szoktam) de mindkét oldalon jó mélyen felvált, a jobb 1, 5 ujjam és a bal kezem mindegyike szinte tökéletes volt. amikor meglátta a körmösöm az volt 1. kérdése h szoktam-e a fogaim között kocogtatni a körmeimet. szoktam. azt mondta ne csináljam mert picit megpattan akkor vége, alálevegősödik. megfogadtam a tanácsát, azóta nem csinálom és most 10 naposak a körmeim és magamhoz képest gyönyörűek. persze én látok alaltta minimális buborékot, de azért letöredezni nem fog, nem akkora a probléma. plusz színes, mintás és nem is feltűnő. úgyhogy most valszeg nem kell mennem még a hééten ami atz jelenti h több mint 2 hétig bírja!! ennek most nagyon örülök. mert havi 2x szívesen elmegyek manikűröztetni, de 3x nem szerettem volna.

2009. ápr. 24. 17:17
úgy néz ki így hosszabbítással bírja a körmöm :) remélem már így is marad :)
32. zani
2009. ápr. 19. 10:13

jajjjj, véletlen rányomtam....

folytatom onnan: mindig azt figyeltem.

2 hetes volt a körmöm pénteken, csütörtökön voltam ismét a körmösnél, amikor megigazíotta, tehát ammi fel volt válva azt lecsiszolta, de csak azt a részt és újra zselézte, INGYEN!!! nagyon aranyos volt, azt monddtaajándék, megh most különben is kísérletezzünk, h kitapasztalja, mi nekem a jó. mert én már mindig műkörmöket akarok!! nem mondok le róla. ha kell eljárok 2 hetente vagy 10 naponta, csak legyenek szép körmeim és kezeim. megérdemlek ennyit.

és majd az lesz, h végig színes lesz a körmöm, nem csak a vége lesz díszített, és akkor ha fel is levegősödik nem fog látszani mert eltekerja szín. úgyis szeretem ha valami dögös, szexis szín van a körmömön.

szóval 2 tanácsot tudok adni neked:

1. ahol fellevegősödött ne piszkáld, ne emelgesd, mert akkor csak jobban leválik.

2. ne add fel, köss magaddal kompromisszumot ahogy én is tettem,mert még így, nem tökéletesen is szebb a körmöm, és jobb a közérzetem, az önbizalmam, mint amikor cak a saját kis körmeim voltak. az egyrészt elég vékony, gyenge volt, gyakran letört és nem is lakkkoztam, mert nekem nincs arra türelmem és kedvem h 2 naponta lakkozzam újra a körmeim. NE ADD FEL!! ez is egy fejlődő szakma, egyszer majd feltalálják a mi körmünkre való műkörmöt is :D

31. zani
2009. ápr. 19. 10:03

a porcelánról nem hallottam semmit, biztos nem a műkörmösöd hibája, ha már korábban is volt ilyen problémád.

én is imádom a körmeimet, egész más a közérzetem, sokkal nőiesebbnek érzem magam, sokan meg is dícsérték h milyen szép, pedig nem is mutogatom, csak egyzserűen észreveszik :) lehet h kicsi bátrabban gesztikukálok, most h szép ápolt kezem van és nem kell dugdosni hanem nyugodtan megláthatják, és azért veszik észre.

én most úgy állok, hogy amikor megcsináltattam, akkor másnap már láttam h levegősödik picit, kb 3 nap múlva szinte minden körmöm 1-1,5 mm-re fel volt levegősödve, de nem vált fel tovább, úgy maradt, és mások nem is veszik észre hacsak nem direkt megmutatom. persze engem zavart mert mindig azt figye

2009. ápr. 18. 19:48

Zani! Nem vagy egyedül! Hasonló cipőben járok. Egy éve tetettem tippes, zselés körmöket. Amíg a tipp rajta volt, még csak bírta a zselé, bár akkor is levegősödött egy-két helyen, de miután kezdett lenőni a tipp, s végre csak a saját körmöm lett volna, a zselé pár nap után jött le, így feladtam, lereszeltem az egészet.

Most megint belevágtam, miután a testvérem már 1 éve járt egy műkörmöshöz, s soha semmi gondja nem volt vele. Gondoltam megpróbálom. Hááát mit ne mondjak :S most csak zselét kértem a körmeimre, ill. 2-nél hosszabbított is egy picit. Másnap mentem vissza, mert 2 körmömről jött le már a zselé. A körmös nagyon csodálkozott is. Ingyen kijavította, sőt azokat még plusz valami speciális folyadékkal ellátta, h jobban ráépüljön a körmömre a zselé, de ez mind hiába. 3 nap múlva: szörnyen néznek ki a körmeim. Szinte mindegyikről hiányzik zselé, vagy a körömágynál levegősödni kezdett (mondjuk ez nem vészes). 2 körmömnél, amiket hosszabított is: ott maradt csak épp a zselék teteje, bár egy nagyon picit, mintha a körömbőrágynál ott is elkezdene levegősödni.

nem tudom mi legyen. Holnap megyek vissza. Abban maradtunk, hogy meghosszabbítjuk egy picit mindet, hisz az a 2 még szinte ép. De gondotam arra is, hogy talán ki kéne próbálnom a porcelánt, mert olavstam a neten, hogy van akinek az vált be, míg a zselé nem. Eléggé el vagyok keseredve, mert olyan szépek voltak a körmeim, mikor megcsinálta, s úgy érzem abszolút nem az ő hibája, hisz másoknak ilyen nem volt, akik hozzá járnak, velem lehet a baj :( esetleg tudtok valamit modnani a porcelánról? mennyire jó, mennyire ajánljátok? előre is köszi!


Szandi

29. zani
2009. ápr. 7. 16:36
megjöttem a kontrollról, azt mondta a körmösöm, hogy szerinte még ne mondjak le, mert nagy valószínűséggel nem fog tovább levegősödni. jó lenne, mert akkor kompromisszumot kötnék magammal, hogy habár nem tökéletesek, de lennének szép körmeim. mert ha pl. egy színesebb mintás körmöt csinálunk akkor már nem is látszik. szóval most gondolkozik a mintán, húsvét után ismét találkozunkés megbeszéljük h történt-e változás.
28. zani (válaszként erre: 27. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 6. 10:49
most úgy áll a helyzet h mindkét oldalon kb 1 mm-re van fellevegősödve. holnap megyek "kontrollra", majd megmondja h szerinte marad ez már íyg vagy tovább, mélyebben is elválik a körmömtől. mondjuk ha így maradna az még jó lenne akkor megtartanám mert végülis nem feltűnő, nem látszik csak én látom mert tudom h olyan.
27. 2104cc91e8 (válaszként erre: 26. - Zani)
2009. ápr. 6. 08:07
A két nap alatt semmi változás??? Ezek szerint jó lett??
26. zani
2009. ápr. 4. 10:57

ő is azt mondta amiket itt írtatok h nem megfelelően zsírtalanított stb. ő most mindenfélét rakott a körmömre tapadás elősegítőt meg ilyeneket, hát ehhez ő ért h mik kellenek... az biztos h nagy gondot fordított rám, aprólékos munkát végzett, meg mindent úgy csinált h már tudta az előzményeket, h nem egyszerű nekem fenntartani a zselét. a sablont is ami egyébként öntapadós és állítólag másoknak szinte fáj amikor leveszi az is nekem aig akart odaragadni a bőrömhöz.

azt beszéltük meg h kedden jelentkezek, h milyen lett.

25. 2104cc91e8 (válaszként erre: 24. - Zani)
2009. ápr. 4. 10:46
Az új manikűrös nem mondott semmit, hogy mi volt a hiba az előzőnél??? A most felrakott körömre vállalt garanciát??
24. zani
2009. ápr. 4. 10:36

tegnap voltam megcsináltatni a körmeimet, nagyon szép lett, tetszik és imádom h szépek,

de mégsem felhőtlen az örömöm mert már látom h oldalt kezd elválni a zselé a körmömtől... Brühühü :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook