Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Célkitűzéseink fórum

Célkitűzéseink (beszélgetős fórum)


1 2
2016. febr. 15. 22:54
Ösztöndíj, és elhúzni innen, hamarosan. :)
2008. aug. 9. 19:42
angol nyelvizsga letétele :)hmm majd pszichologiai egyetem... :)
2008. jan. 29. 14:00
Műkörmöstanfolyam elvégzése.
28. tinendo (válaszként erre: 27. - 984ff08d0b)
2007. okt. 29. 11:46
:))
2007. okt. 29. 11:44
Célom, hogy elmosogassak :D nemes és egyszerű cél :D Távolabbra nem tervezek többnyire :)))))))
2007. okt. 15. 15:43
Célok, motivációk nélkül nem lehet élni. Célom, hogy pszichológus legyek, ha addig élek is, de megfogom valósítani.
25. 6b94deaef4 (válaszként erre: 24. - 6b94deaef4)
2007. júl. 21. 06:44
eltűnt a segély kérős bankszámla számos emberke :o
2007. júl. 17. 15:13
lehet, hogy kéne nyitni ez a bank számla számom topikot.?
2007. júl. 17. 14:42
Tulelni ezt a nyarat is es a leheto legtobb penzt hazavinni!
2007. jún. 9. 22:00

Már nincsenek célok.

Túlélni az aznapot.

2007. márc. 17. 16:19
Anteaval ertek egyet! Szerintem a "majd" nem jobb, mint a "most"! Ugyanis mire eljutsz "oda", az "amott" meg vonzobbnak tetszik majd! Kell celt kituzni. De az alapgondolat legyen a fejlodes, es az "utazas" elvezete! Nekem egy alapgondolatom, hogy barmi tortenik velem abbol mindig csak epitkezem! Meggyozodesem, hogy azert tortennek velem a dolgok, hogy hozaadjanak valamit a szemelyisegemhez. Igy mindenbol a leheto legjobban jovok ki. Mert igy allok hozza!
2007. márc. 17. 13:33
Legfontosabb az egészség. Ha az megvan, minden elérhető.
19. rocker
2007. márc. 17. 01:26

Mindig csak elerheto celokat tuzz magad ele.Ha tul nagyok,csalodas lesz el nem eresuk.

Szeretnek meg egy gyereket!!!!!

18. babi83 (válaszként erre: 17. - Virág3)
2007. febr. 23. 12:26
Hűha, hát ebben minden benne volt, amit kiegészítenék még, ha nem haragszol, egészséggel, boldogsággal, és így már teljes is a kép!
2007. febr. 23. 12:24

Cél?

Hmm.Egy nagyon jó érettségi,vegyenek fel az egyetemre,azt végezzem el,egy jó munkahely,egy jó pasi,egy családi ház,pénz,gyerekek(ezt csak kb 10 év múlva)!

Jah,és fogyjak le 12 kg-ot!!!!!

2007. febr. 19. 06:55

A célok kítűzése és elérése nagyon fontos az ember életében. Viszont nem mindegy, hogy a célok megvalósítása során milyen eszközöket veszünk igénybe.

A nők életcélja, vagy inkább a hivatása a gyermekvállalás a család létrehozása és működtetése. Sajnos manapság egyre inkább az önmegvalósítás nyer teret a nők körében.

2007. febr. 18. 16:43

Mindemképpen fontos ,hogy legyenek céljaink!

Célszerű mindig uljabb dolgokat kitűzni magunk elé.

Én nagyon szeretnék már egy kisbabát!

Szeretnék én is végre anyuka lenni,és gondoskodni a csalodomról!

Szerintem ez a legcsodálatosabb dolog a világon !

Már kezdek teljesen kétségbe esni hogy talán soha nem élhet át ezt a dolgot,de azt nem bírnám ki!!!

Ettől függetlenül megpróbálok mindet megtenni ennek érdekében,de sokszor nagyon nehéz.

Ráadásul tudom ,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával!

Nagyon együttérzek minden nővel aki szeretné átélni ,milyen érzés egy gyermeknek élettet adni,és felnevelni!

2007. febr. 18. 02:42
Biztos fontosak a celok, de en az utat szeretem, ami elvezet valahova. Nem igazan celt tuzok ki, hanem egy fejlodest, es azt, hogy elvezzem az eletet. Nem az a legfontosabb, hogy tudjam hova tartok, hanem hogy az ut, amin haladok vigyen valamerre. Nem szeretem az eletet tulstresszelni, probalok mindenhez mosolyogva allni es mindennek ugy indulok neki, hogy csak a kovetkezo akadalyt vegyem sikerrel, utana majd gondolok az azt kovetore. Ez nem volt mindig igy, de erre jutottam. Attol, hogy valaki ugy erzi, eppen log a levegoben, es nincs celja, nem kell ketsegbe esni. Valami kivaltotta ezt nala, kezdjen el valami ujjal foglalkozni, nezzen magaba, biztos a helyes uton haladt, hogy ide jutott? Nem a celtalansag a baj, hanem ha a napi utunkon nem talaljuk a helyunket, ha az utat sem latjuk amin haladunk, az a gond, a celt hagyjuk majd akkorra, amikor mar elotte allunk. Lehet nem a legtortetobb felfogas ez, de mindekeppen idegeket kimelo :))
13. suani (válaszként erre: 2. - Anita72)
2007. febr. 17. 22:36
Szia Anita, itt Anita! Ha a 72 a születési éved akkor majdnem egy évjárat is vagyunk. Az én kisfiam még csak 4 éves, de már parázok a suli miatt, elég aktív a kis törpe, amúgy a húga sem semmi. Én átképzés alatt állok, ha nagy leszek virégkötő leszek, úgyhogy a munkahely keresés nálam is szerepel. Költözni is szeretnénk, de előbb még el kell adni valahogy a házunkat.Bocs ha ezzel untattalak, de úgy láttam van hasonlóság a nevünkön kívül is. Üdv: Ani
12. mironi
2007. jan. 27. 23:00
boldog párkapcsolat, egy jobb munkahely, egészség
2007. jan. 27. 22:22
Le akarok fogyni 60 kg-ra. Számomra ez az alfája és az omegája mindennek. Úgy érzem, ha rendben lesz a súlyom, akkor minden rendben lesz körülöttem. Lehet, hogy ez nagy tévedés, de ki kell próbálnom...
2007. jan. 27. 21:03

Nos...ujjabb cél áll elöttem...

a férjem lelépett.

uj élet, uj kapcsolat,

-csak már elfelejtettem,hogy is kell ismerkedni....de remélem ujra belejövök:)

2006. dec. 3. 22:54
elsősorban lefogyni, sportolni, vidámnak lenni, sikeresen vizsgázgatni az elkövetkezendő időszakban. közben jöhet egy boldog karácsony, és egy szupi egyhetes sielés! lehetne a célom a szerelem is, hiszen elsősorban erre vágyom a legjobban. csakhogy ez nem csak rajtam múlik úgyhogy teszem a dolgom és egyszer biztos rámtalál az akinek csakis én kellek. ha meg nem...:( erre való az összes többi cél h attól még legyen okom örülni másnak is. én legalábbis így működök.
8. tinendo (válaszként erre: 5. - Kisgé)
2006. dec. 3. 10:18

Mindenkinek vannak céljai. Kinek a pénz, kinek a szerelem, kinek a jobb állás..

Én is sokáig gondolkodtam úgy miután apukám meghalt, hogy soha nem fog nekem sikerülni semmi sem.

Majd amikor végiggondoltam az életemet,h. milyen életutat szeretnék leélni, elhatároztam,h. tűzök ki magam elé célokat, persze olyanokat amiket meg is tudok valósítani és amiktől boldog leszek.

Kerestem egy olyan szakmát, ami érdekelt, tanultam és addig kerestem munkahelyet, amíg meg nem találtam.

Igen ám, de a szerelem messzi ívben elkerült. :((

De nem adtam fel, mégha voltak nehéz pillanataim is. Mindig az lebegett a szemem előtt,h. vmikor boldog leszek, csak várnom kell, ne legyek telhetetlen. Nem siekrülhet minden 1xre.

Mint sok fiatal, é is jártam szórakozni, és 1 napon megismerkedtem a jelenlegi barátommal, akivel a mai napig is 1ütt vagyunk és megadta nekem azt a csodát, amire szinte minden nő vágyik, 1 babát. :)

Jelenleg a különköltözésen dolgozunk, ez a köv. vágyam.


Bocsika, ha untattalak.

Én csak annyit tudok neked mondani,h. gondold át az életedet. Tűzzél ki olyan célokat magad elé, amiktől boldog leszel, mégha eleinte nehéznek is tűnik a megoldásuk.

Ha kitartó vagy, előbb vagy utóbb ha mindegyik nem is, de sok teljesülni is fog közülük néhány.

De ne add fel az első kudarc után a céljaidat.

Gondolj arra, hogy ha teljesül az álmod boldog leszel.

Sok sikert!

7. gpetra (válaszként erre: 5. - Kisgé)
2006. dec. 3. 10:13

Szia!


Szerintem már azzal elkezdted, hogy felismerted a problémát. Két évvel ezelőtt én is ebben a cipőben jártam, akkor megismertem a vőlegényemet, akiről rögtön tudtam, hogy életem párja, pedig már teljesen feladtam a reményt, és azt hittem, hogy én akkor már biztos, hogy egyedül fogok megöregedni. Az egyik (legnagyobb) problémám megoldódott, és ez az útkeresésben is nagyon sokat segített. Szerintem Veled is így lesz. A lényeg: nem szabad görcsösen ragaszkodni a célok eléréséhez, persze tenni kell értük, de kicsit sodródj! Az állás kérdés már nehezebb ügy, nekem már évek óta nem jelent kihívást, és ezt utálom, ezért elkezdtem egyetemre járni, kitűztem a határidőt, amikorra el kell végeznem és fel kell állnom a munkahelyemről. Ez valamennyit segít, de ezen a területen nekem is gondjaim vannak.

A célkitűzésekről még annyit, hogy ne egyszerre akarj mindent!

2006. dec. 3. 09:49
Álmaim között szerepel hogy pszihológus lehessek és hogy elérjem az 59kilós álomsúlyt.Most több nem jut eszembe,mert mostanában nem gondolkozom ilyeneken
2006. dec. 3. 09:22

Sziasztok!



Épp ezzel küzdöm mostanában, hogy valószinüleg elveszítettem a célt a szemem elől, csak homályos kis foszlányaim vannak, amik nem hajtanak előre. Kissé berozsdásodtam. Betunyultam jelenlegi állásomba, abba, hogy épp egyedül vagyok és képes vagyok negatívan gondolkodni, elveszíteni önbecsülésemet; azaz azt gondolom, á, én úgysem kapok jobb állást, á én nem találom meg a társamat, mert mittudomén, nincs.


Valaki tud tanácsot adni, hogyan álljak fel ebből a híg és langyos tavacskából? Tudom, a célkitűzés lenne a legfontosabb, de hogy kezdjem?

4. tinendo (válaszként erre: 3. - Sitecom)
2006. nov. 16. 09:46

Az anyagilagközép szinten tartás nálam is az egyik cél. :))

A gyermek(ek) tiszteséggel felnevelése a másik.


"Mindenkinek azt kivánom,hogy az álmait a vágyait véghez tudja vinni!!!:)" - hogy a szavaiddal éljek, ezt kívánom én is mindenkinek!

2006. nov. 16. 09:33

Életcél..hmm:)

Rengeteg célom volt már az életben.Fontossági sorrendben ,el is értem!

-kis segitséggel "édesapám révén"családi ház"de még részlettörlesztésen 3 évig"

-szeretö család "2 gyermek/ikrek/,tényleg házias szeretö férj"-persze ezért rengeteget tettem én is :)

-azt hiszem biztos munkahely,s szakmámban elismerés-persze ezt sem adták "ingyen":)

-jogositvány szerzés-itt féltem talán a legjobban,de sikerült :)

Persze még sorolhatnám,hogy miket értem el kissebb nagyobb sikerekkel.

Jelenlegi célom!:-a lehetöségeimhez képest a fiukat rendben ,szépen felnevelni , s ha odakerül a sor tiszteséggel szárnyukra bocsájtani.Tartani a középszintet anyagilag.Mindig ujdonságot hozni-adni a házaságomba.

Én pozitiv embernek vallom magam,s remélem mindehez eröm is lesz:)

Mindenkinek azt kivánom,hogy az álmait a vágyait véghez tudja vinni!!!:)

2006. nov. 16. 09:19

Amit már elértem: nyugodt család 2 gyerkőccel, közepes szintű anyagi biztonság hitel nélkül

Jelenlegi életcél: lakásvásárlás talán hitel nélkül , új munkahely keresés (lejár a szerződésem), gyerkőcöt felkészíteni az iskolakezdésre

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook