Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogyan szoktátok mérni magatokat centivel? fórum

Ti hogyan szoktátok mérni magatokat centivel? (tudásbázis kérdés)


11. csera (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2009. ápr. 8. 08:57
A haskörfogat valódi mérése úgy történik, hogy nem a legvékonyabb résznél, hanem a köldök magasságában és annyira megszorítva, hogy elforduljon, de nem szabad behúzni sem a hasat!
2009. ápr. 1. 13:08
Szerintem, ha fogyás-ellenőrzéshez méred, akkor nagyjából mindegy, hogy szorosan vagy lazán, csak legközelebb is ugyanúgy csináld. :o)
2009. ápr. 1. 12:03

Ja azt elfelejtettem:ha nadrágvásárlás miatt kérded,vagy mondjuk katalógusból sznél vásárolni,stb..akkor természetesen a combot is a legerősebb részén,felül kell mérni.

Melltartóvásárlásnál nemcsak a mellbőséget,mell alatt is mérned kell.

Ezt mind egy katalógusból olvasom,amit a kezemben tartok,így írják,remélem segít...

2009. ápr. 1. 11:59

Hello!

Fentről-lefelé!

:)

De én nem szoktam mérni magam! Attól úgysem fogok nőni!!

7. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Ibuska1990)
2009. ápr. 1. 11:59
Szorítani nem kell,de túl laza se lehet,hogy lógjon a mérőszalag:)
6. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Ibuska1990)
2009. ápr. 1. 11:49
Lazán.(Nadrágot is úgy választasz, hogy lazán álljon a lábadon, ne szorítson.)
2009. ápr. 1. 11:47
Nem kell megszorítani.Az nem a tényleges adatot mutatja szerintem.
2009. ápr. 1. 11:45
Ha a mellbőségedet:a mell legerősebb részén,vízszintesen körbeméred,ha a derekad,akkor azt a törzs,ill derék legkeskenyebb részén,a csípőbőséget a csípő legerősebb részén vízszintesen körbe,ha a magasságod:azt cipő nélkül,összezárt lábbal fejtetőtől talpig.....
2009. ápr. 1. 11:40
Attól függ,mit szeretnél mérni...
2009. ápr. 1. 11:37
Lehet hogy butusnak tűnik a kérdés de nem igazán értem. Mondjuk ha a combomat mérem, akkor ha úgy mérem lazán ahohy átéri ugy 55cm. Ha viszont szorosan akkor 52. Most akkor hogy kell? Lazán vagy meg kell szorítani?
2009. ápr. 1. 11:35
Ti hogyan szoktátok mérni magatokat centivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook