Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces és beugratós sms-ek április elsejére fórum

Vicces és beugratós sms-ek április elsejére (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vicces és beugratós sms-ek április elsejére

2009. ápr. 11. 14:43
vannak nagyon jók én is tudtam egy párat, majd ha beugrik megirom
2009. ápr. 1. 16:21

Üdvözöllek földlakó! Én a Sziriuszról jöttem. Mi a sziriusziak sms útján szaporodunk, ahogy most veled ... A gyerektartás miatt még jelentkezem.

-------------------------------------------------

Ezt az üzenetet 3000évvel ezelőtt indították el azzal a céllal, hogy megtalálja a világ legnagyobb marháját! Küldetés teljesítve!!

-------------------------------------------------

Kezedbe veszed a rózsaszín húsdarabot a tövétől le-föl húzgálod, minden jó húzás után valami fehér fröcsköl és azon gondolkodol, hogy utálsz tehenet fejni!

-------------------------------------------------

2009. ápr. 1. 15:18
Ezeket énmind ellőttem már régebben, és nem csak április 1-én. Nagyonjók, és a reakció se semmi. :)
14. SDitti
2009. ápr. 1. 13:04

Gyengéden ujjaid közé veszed, szádhoz emeled, nyelveddel finoman kitámasztod, fogaiddal óvatosan ráharapsz, elmosolyodsz és kijön a mag. Kérsz még egy szotyit?


Élvezem ajkaid gyűrűjét, cserébe az élvezetért szádba juttatok egy kis lét, és szomjad nyomban tovaszáll mert én vagyok a szívószál!


Forróságtól izzadva vágyom rád!Nyelvemmel érezni akarom minden négyzetmétered és élvezni amint hideg zuhanyként hűtöd le tüzelő testemet! Imádlak:COCA-COLA !:)


Hosszú és kemény, beveszem a számba. Ide-oda mozgatom, egyre mélyebben, és gyorsabban, már folyik valami fehér a számból, mikor végre kiveszem a FOGKEFÉT!


Imádod édes testemet, szereted, ha a szám a szádhoz ér. Fellegekben jársz, ha testedben érzed meleg cseppjeimet. Vajon ki lehetek? JOHNNIE, JOHNNIE WALKER!


Simizel, Becézgetsz, érzem már a lábam között a nedvességet, lassan a hátamra fektetsz és gyengéden levetkőztetsz.... Hurrá, új pelust kapok!


Tegnap éjjel őrülten kerestelek! A csupasz testemen akartalak érezni! Aztan mégis csak nélküled kellett elaludnom! Hol voltál te hülye pizsama?

2009. ápr. 1. 13:02

Hello!


De jó is ezeket feleleveníteni.

Nekem ez volt a kedvencem:


"Nézem a Napot, és Téged látlak.

Nézem a Holdat, és Téged látlak.

Nézem a csillagokat, és Téged látlak.

Nem mennél arrébb ...meg, nem látok Tőled semmit!"

12. d@nu
2009. ápr. 1. 12:01

Én is küldtem egy smst, köszi.


A nővérem egy időben rengeteget telefonálgatott az akkori párjával, és mindig nagyon látványosan félrevonult, ha a srác kereste. Ezért átírtam a telefonszámomhoz a nagy Ő nevét és felhívtam. Látványos félrevonulás, felveszi, én lerakom. Értetlenkedő fejjel visszajön. Újra csörög, félrevonul, felvesz, lerak, visszajön... :D Kb. a harmadiknál megunta, visszahívta, kinyomtam. Kellett néhány hívás, mire rájött, hogy miért fulladozunk a röhögéstől, de sebaj. :P :D

Ehhez persze olyan telefon kellett, ami nem írja ki a számot híváskor. A jelenlegivel már nem hinném, hogy el tudnánk játszani. :DDD


A férjem most hívott, azt mondta, mától Influenzának fog szólítani. :DDD

2009. ápr. 1. 11:53

Szerettem volna valami szépet,kedveset,erotikusat,izgatót,szexit küldeni,de sajnos én nem férek rá a kijelzőre.


Forró éjjeleken berepülök az ablakodon és elkezdem szívni a tested legérzékenyebb pontját!

Üdvözlettel:egy szúnyog


Két bogár dug egy fán.Nem messze ül egy harmadik.Arra repül a méhecske,s megkérdezi a harmadiktól:

-Te vagy a cserebogár?

-Nem,én csak nézem.


Önnek egy jó éjt puszis üzenete érkezett.Kérjük a cuppanás után hunyja le a szemét,és álmodjon az üzenet küldőjével:CUPP!!!

2009. ápr. 1. 11:51
Engem reggel azzal ébresztett a párom, hogy esik a hó...a tegnapi eső után el is hittem:D Most meg pólóban rohangálok.
2009. ápr. 1. 11:41

Az Őn horoszkopja a hétre a következö: Rengeteg virággal lesz elhalmozva, rengeteg dicséretet fog kapni. De ne lepődjön meg, ilyen egy temetés!

(na jó ez egy kicsit morbid...) :) de nekem tetszik :D

2009. ápr. 1. 11:32

:DD

én is elküldtem az esernyőset a páromnak, mindjárt jön a reakció...

:) de nagyon jók ezek!

2009. ápr. 1. 11:28

:D nagyon jók :)))


olyan ismimnek szoktam másik számról küldeni, akit jól ismerek és nem fog megharagudni, pl. nyert egy autót, sürgősen hívja ezt a számot: és akkor megadom a saját számom, mert fejből úgysem tudják :DDD vagy "sajnos a telefonjával visszaéltek, nemsokára letiltjuk, kérjük mielőbb hívja a következő számot egyeztetés céljából, tisztelettel: ügyfélszolgálat": és megint az én számom van ott :) vagy ilyesmi :))) és mondjuk nem veszem fel egy darabig :D olyankor vagy meglátja, hogy az én számomat írja ki a telefonja névjegytárolója, vagy a 3. hívásra felveszem és elváltoztatott hangon kicsit rájátszok még a dologra :))))


de ma csak telefonáltam egyet :DD

2009. ápr. 1. 11:27
esernyős- ment....:) nemsoká ebédszünet, hamarosan olvassa:D:D:D
2009. ápr. 1. 11:23
Én az influenzásat küldtem el a férjemnek. Köszi pi!!!!:-)
2009. ápr. 1. 11:20
Ezek nagyon jók!!! :DDD
2009. ápr. 1. 11:08
Jók!!!Az agyasat elküldtem a páromnak!!Kíváncsi vagyok a reakciójára!!!:):):)
2009. ápr. 1. 11:06
Tetszenek!:) Köszi!
1. pi
2009. ápr. 1. 11:03
Néhány humoros, vagy annak szánt üzenet bolondok napjára. Elküldhetitek barátaitoknak, szerelme(i)teknek, hogy mosolyt csaljatok arcukra ezen a napon. (Ha már a kilincset nem tudjátok összekenni fogkrémmel :DDD)

Ugrás a teljes írásra: Vicces és beugratós sms-ek április elsejére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook