Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2014. máj. 6. 17:22
Na azóta vártam még, hátha valami csoda folytán halványul , de sajnos ugyanolyan a szemöldököm, mint a kezelések előtt :( Fölöslegesen ment el a pénz, és mentek el a napok azzal a varral a homlokomon, és már 4 szemöldököm van, mert mellette azért szorgosan szedem a biotint és kenem ricinussal a szemöldökömet, hogy kinőjön az eredeti :D
1191. K.Andyka82 (válaszként erre: 1190. - Cirmicica77)
2014. ápr. 20. 23:18

Igen, a testszínű festékre nem jó a lézer,mert nem nyeli el..

Sok szerencsét a rejuvihoz,remélem találsz valakit aki megfelelően elvégzi,és nem húz le..Mert annak elvileg már látványosnak kellene lennie,ha ennyiszer voltál..

1190. cirmicica77 (válaszként erre: 1189. - K.Andyka82)
2014. ápr. 18. 20:43
lézert semmiféleképpen nem akartam és most sem, mert még többször kell oda járni, mint rejuvira és már volt olyan javítás a szemöldökömön, hogy testszínnel fedték le a régi tetkót, így arra nem is jó a lézer, ha jól tudom, csak a sötét színekre. Szóval lézer semmiféleképp nem és ne is ajánlja ezt nekem senki. INkább találnom kellene valakit rejuvival, aki nem akar lehúzni és minél tovább oda járatni, hanem rendesen kiszedné minél hamarabb és kész. Most lehet, hogy naivnak tűnök, de nagyon elegem van abból, hogy több szolgáltatóval beszéltem, akik először jöttek az akár első alkalommal is kijön minden dumával, aztán amikor konkrétumokat akartam hallani és megbeszélni tényleges kezelést, akkor mindjárt jött a legalább 3-4 alkalom kell verzió. Nagyon elegem van ebből.
1189. K.Andyka82 (válaszként erre: 1188. - Cirmicica77)
2014. ápr. 18. 20:15

Juj,ilyet még nem igazán hallottam hogy rejuvival szednének szemöldök tetoválást..

Szerencséd,hogy nem lettél heges,mert azért az arcodra vigyázni kell!

Ilyen esetben szerintem a lézer a megoldás..igaz ott meg kifehéredhet a szemöldök,de az biztos látványosabb lenne két alkalom után..

2014. ápr. 17. 23:36
Sziasztok! Én 2x voltam rejuvis kezelésen, a szemöldökömet szerettem volna eltávolíttatni, szinte semmi változást nem látok, elég csalódott vagyok. Hegről nem panaszkodhatok,igaz, eredményről sem. 2 nap alatt leesett a var, alatta kis rózsaszín bőr, pár nap múlva nyoma sem volt, hogy rejuvin vettem volna részt. Kinek hány alkalom alatt tűnt el a szemöldöke?
1187. Skemely (válaszként erre: 1185. - K.Andyka82)
2014. ápr. 4. 20:10

Szia!


Neked is köszönöm, hogy írtál. Olvastam, amit korábban megosztottál a fórummal, sajnálom, hogy te is így jártál.

A próbakezelés NAGYON hasznos lett volna!!!

Persze így a rejuvi szakemberek járnának rosszul, hiszen ha valakiről kiderül, hogy allergiás rá, az nem fog visszamenni, és a teljes árat kifizetni. Nem csoda, ha mélyen hallgatnak erről a mellékhatásról...


Egy barátomnak is volt tetoválása (én sosem láttam, még azelőtt eltávolíttatta, hogy megismertem) és ő is lézerrel szedette le. Semmi sem látszik, még csak halványan sem. Nagyon dicsérte a szakembert, ezért most elkértem a címét, és el fogok menni hozzá, első körben megnézetni az enyémet, aztán hogy javasoljon valami megoldást.


Örülök, hogy te a félresikerült rejuvi után végre biztatóbb irányba indulhattál, remélem én is így leszek nemsokára :)

Ha lesz időd képeket feltenni, annak örülnék.

1186. Skemely (válaszként erre: 1183. - Bellavita21)
2014. ápr. 4. 19:57

Szia!


Köszönöm, hogy írtál. Bocsánat, hogy csak most válaszolok, korábban nem volt időm.


Hát igen, sajnos én nem voltam elég körültekintő, azt hiszem nagyon akartam, hogy jó legyen ez a módszer, azért nem voltam kicsit gyanakvóbb, talán akkor jobban meggondolom.


Szerencsére úgy tűnik, lesz egy jó lézeres szakember, akivel meg tudom nézetni, hátha tud valami pozitívumot mondani rá.


Neked sok sikert a procedúrához, remélem gyorsan eléred a célod! :)

1185. K.Andyka82 (válaszként erre: 1182. - Skemely)
2014. ápr. 2. 19:59

Kedves Skemely!

Mintha rólam szólna amit írtál..Szinte ugyanez történt velem is..Nálam annyiban más,hogy a kezelő készséges volt,de sajnos a krémeken és tapaszokon (ami szintén egy vagyon volt..) kívül nem tudott mást ajánlani/tenni..Itt egy próbakezelés lett volna jó,mert akkor nem is folytattam volna..

Szerintem nagyon sok embernek lett kelodios a rejuvi után,csak erről nem szeretnek beszélni..

Ezt mindenképpen nézesd meg egy szakemberrel.Leginkább először bőrgyógyásszal,majd egy lézeres szakemberrel.

Én jövő héten megyek lézereztetni a keloidos rész közötti festéket.A keloidot havonta fénylézerrel kezelte,ez hatásos volt,majd elkérem a fotóimat,és felteszem ide.Már nagyon halvány és nem annyira dudoros,van ahol teljesen meggyógyult..Ez egy allergiás reakció a rejuvira,amit nem lehet előre tudni,ezért kéne a próbakezelés..

Ha kicsit lejjebb elolvasod a hozzászólásomat,akkor láthatod,hogy én is ugyanígy jártam..

Szóval a lényeg az,hogy nincs veszve semmi,de először tényleg a keloidot kell kezelni,aztán jöhet a többi.Én már nagyon várom,mert az enyém már elvileg lézerezhető..Jövő héten úgyis írok milyen lett..

1184. garnier
2014. ápr. 2. 12:47
Sziasztok! Ma voltam az első lézeres kezelésen,a kézfejemen van egy eltávolítandó tetoválás.. Háát,nem mondom hogy kellemes érzés volt,és még messze van a cél,de én hiszem hogy sikerülni fog,és idővel megindul a halványodási folyamat!! :)
2014. márc. 31. 18:15

Skemely,


nekem már a képek alapján sem volt szimpi a rejuvi.

Lézer hatásos, szép lassan ugyan, de halványodik a tetkóm. Pechemre a zöld a legnehezebben elhalványítható szín, így elég hosszadalmas a kezelés.


A keloidra én nem mennék rá lézerrel. De ezt mindenképpen bőrgyógyásznak mutasd meg. A keloid rendellenes szövetszaporulat, azt sokkolni lézerrel nem túl célravezető dolog szerintem.

1182. Skemely
2014. márc. 31. 14:42

Kedves Fórumozók!


Frissen regisztráltam, ez az első hozzászólásom. A regisztrálásra az vett rá, hogy épp Google-ben kerestem a tetoválás eltávolítás címszavakra, és láttam, mennyi hozzászólás van itt, nem egy kihalt topic.

Kicsivel több, mint 2 éve, némi utánaolvasás után belevágtam a Rejuvi kezelésbe. Amit már rettenetesen megbántam. Az első hülyeség, amit elkövettem az volt, hogy nem olvastam utána rendesen. Nagyon meggyőzőnek tűnt ez a módszer, amiket találtam róla, és úgy tűnt, eleget tudok. Természetesen nem hittem azoknak az előtte-utána fotóknak, amik most is fent vannak a neten. Még én is 5 perc alatt megcsinálok egy ilyet photoshopban. Nincs garancia rá, hogy azok valódi, nem manipulált fotók. De nekem már az is elég lett volna, ha alig láthatóvá halványodik a tetoválás.

A kezelő, akihez mentem, nagyon lelkiismeretesnek tűnt, megnézte régi műtéti hegeimet, amik nagyon szépek, szinte láthatatlanok, valamint a másik 5 tetoválásomat is (amiket szeretek, nem szedetném le őket), kikérdezett, nem volt-e soha hegesedésre hajlamos a bőröm, nem volt-e gond a többi tetkóval. Szerencsére soha nem volt ilyen gondom, minden sebem mindig szépen és gyorsa gyógyul, a tetkók is olyan simán és hamar, ami még a tetoválókat is meglepte. Bár most már azt mondom, bár inkább lett volna ilyen bajom, akkor lehet, hogy nem vágok bele a Rejuviba…

Szívemre tehetem a kezem, hogy 110%-ig lelkiismeretesen végeztem az utókezeléseket, egy csepp víz sem érte a sebet, amikor leestek a varok, naponta 3-szor kentem a javasolt szilikonos krémmel. Tényleg őszintén mondhatom, hogy soha egy alkalom sem maradt ki. Egészségesen is élek, sportolok, sok vizet iszom, nem dohányzom, sosem szolizom (sőt, napozni sem szoktam, nagyon fehérbőrű vagyok, a vállamon lévő tetkót szinte soha nem érte napfény, mert ujjatlanban nem szoktam lenni, tehát ilyen károsodásnak sem volt kitéve az évek alatt). A tetkóról még annyit, hogy csak fekete színű volt, és az egyik legjobb pesti szalonban készült, szóval nem házi pancsolt munka.

Mégis olyan csúnya keloidos lett a bőröm, amit még soha nem láttam. A tetoválást foltokban szedte ki, ahol megmaradt, ott legalább még sima a bőr, ahol viszont kiszedte, ott púpos, piros, heges. Nem használt az a szilikonos krém semmit sem, pedig utána is nagyon sokáig kentem, vásároltam 8-9000 Ft-ért a patikában a tubusokat.

Mikor küldtem képet a kezelőnek, hogy most hogy néz ki, nem válaszolt, telefonra sem.

Tudom, hogy aláírtam a papírt, miszerint az egyedi elváltozásokért nem felelősek, hát gondolom nem is tehetek nagyon semmit, egyem meg, amit főztem.

A második dolog, amiben nagy hülye voltam, hogy nem kerestem rá a neten angolul erre a technikára, csak magyar oldalakat kerestem.

Mikor már gyanús lett, hogy nem úgy gyógyul, ahogy kellene, rákerestem angolul is, és találtam nem egy külföldi fórumot, ahol pontosan az enyémmel megegyező tünetekről panaszkodnak sokan. Ha ezeket korábban olvasom, sosem mentem volna erre a kezelésre, hiszem az egyik húzóerő a Rejuvi mellett, a lézerrel szemben, az volt, hogy utóbbiról több helyen írták, hogy hegesedést okoz, míg a Rejuvi garantálta a minimális hegeket.

Aki tud angolul, érdemes végigfutni némelyiken:


[link]


[link]


[link]


Tőletek az lenne a kérdésem, szerintetek lenne-e esély a megmaradt tetoválást eltávolítani lézerrel? Vagy az ilyen keloidos bőrre azzal már nem is lehet rámenni?

Ha néhány kicsi foltban ilyen maradna a bőröm, az nem zavarna, sokaknak a védőoltás után is hasonló heg marad. De ez, ahogy most kinéz, félig tetovált, félig "csak" sebes, egy katasztrófa az egész, így nem maradhat.

2014. márc. 29. 07:03

Sziasztok!


Én is belevágtam a lézeres eltávolításba.

Valaki tenne fel képet,hogy milyen tetoválása volt és 2-4-6 hét után milyen lett az eltávolítás után neki.Én tettem fel,hogy milyen volt és 2 héttel utána milyen most.

1180. Byaaty29 (válaszként erre: 1178. - -Noémi-)
2014. márc. 26. 13:44
Köszönöm szépen :) Igen hallottam róla, de nem tudom foglalkozik e eltávolítással, majd utána érdeklődök. Viszont ma tudtam meg, hogy egyik ismerősöm most vágott bele leszedetni a tetkóják egy Tattoo szalonban itt Nagykanizsán. Kiváncsi leszek, hogy változik majd neki és, hogy milyen eredménye lesz.
1179. -Noémi- (válaszként erre: 1176. - K.Andyka82)
2014. márc. 26. 12:17
Jajj Istenem, biztos rossz lehet hogy behegesedett, én is ettől parázok!!! Láttam itt a neten, hogy a lézertől is alakult ki hegesedés. Nekem egy anyajegyet szedtek le lézerrel, napokig szörnyű látványt nyújtott, mint egy kráter, pont az arcomon,de aztán elmúlt, kenegetni kellet egyfolytában aloe veraval. Picit még látszik a nyoma, de csak közelről. Mondjuk ez egy kis pötty, nem egy nagy terület, mint a tetkó... Ha nem lenne előítélet én ellennék vele, de majd még átrágom magam rajta :) Azért köszönöm a biztatást!!!! Én is kívánom a legjobbakat!!!
1178. -Noémi- (válaszként erre: 1175. - Byaaty29)
2014. márc. 26. 11:44
A neten találtam egy bőrgyógyászt ott Nagykanizsán, aki csinál lézeres kezeléseket. Azt nem látom, hogy tetoválás eltüntetésével is foglalkozna, de lehet érdemes lenne megkérdezni, hogy nem-e tud valakit ajánlani, ha Ő maga nem végez ilyesfajta kezelést. :) Dr. Szeghy Balázs, nem ismered?
1177. K.Andyka82 (válaszként erre: 1175. - Byaaty29)
2014. márc. 25. 20:10
Szia!Neten nézelődj,biztos van a környéken ilyen! :)
1176. K.Andyka82 (válaszként erre: 1172. - -Noémi-)
2014. márc. 25. 20:09

Igazán nincs mit! :) Az igazság az,hogy nekem is ilyesfajta tetkóm van,és már évek óta szeretnék megszabadulni tőle..Nekem eredetileg egy szögesdrót volt a karomon (teljes szalag..) de aztán én is megbántam,hiszen az sem egy szokványos minta,főleg nem egy nőn..Ekkor jött a hülye ötlet,hogy átalakítassam..ne kérdezd milyen megfontolásból,de úgy gondoltam,hogy valami virág mintával lágyíthatnának rajta..valami szörnyű lett..egy 5 éves szebbet csinál..mondanom sem kell hogy természetesen nem szalonba mentem,hanem ahhoz aki az elsőt is csinálta..Azóta takargatom ahogy tudom,mivel tényleg nagyon gagyi.A rejuvit kívül végezték el,és most a hegek miatt olyan mintha negatívba lenne benne ez a minta,gondolhatod..Közte meg ott a festék még,szóval gyönyörű..ennek már két éve és most látom az alagút végén a fényt..Az elején el sem akarta vállani a dokim, azt mondta,ebbe nem nyúl bele,majd amikor látta ratjam mennyire kivagyok,közölte,hogy egy valamivel még próbálkozhatunk a szteroid injekció helyett.És akkor jött a festéklézer,ami szépen lassan,de hatásosan megszűnteti ezt a gyulladást és végre a héten nekiállhatunk a külső rész lézerezésének is.Már nagyon várom. A belső részt eddig egyszer ütötte át,az folyamatosan változik,halványul..szóval nem kell elkeseredni ha azonnal nem látható javulás,mert a szervezet folyamatosan "dolgozik rajta".:) Majd valamikor teszek fel róla képet is.

Én már nagyon megbántam,hogy nem hallgattam senkire,csak a magam feje után mentem és a rejuvit választottam..lézerrel már lehet régen eltűnt volna a tetkóm,és még hegem sem lenne..

A lényeg,hogy jól gondold át,hogy biztosan akarod-e és aztán ha eldöntötted akkor már "csak" a megfelelő szakembert kell megtalálnod. :) Sok sikert,és kérjük a beszámolókat! :)

1175. Byaaty29
2014. márc. 25. 16:12

Sziasztok! Nekem is van egy eltávolítandó tetkóm.

Ez már az 5. és már nagyon vártam, hogy megcsináltassam, az egyetlen ok, amiért halogattam az az volt, hogy egyik osztálytársamnak volt ilyen és nagyon tetszett, de nem akartam úgy, hogy még egy osztályba járunk. Eljött a szeptember én meg rohantam a tetkóshoz, egy korona a tarkómon alatta egy felirat ami persze más mint az övé. Amint meglett egyből levert a víz, hogy nem kellett volna egész éjjel nem aludtam, 1 teljes hónapon át minden nap sírógörcsök jöttek rám... Azóta minden nap eszembe jut és rosszul érzem magam tőle. Csak addig akartam, amíg meg nem lett.. Pedig odavagyok a tetoválásokért, mindegyiket szeretem egyedül ezt nem... Rosszul érzem magam ha már érzem, hogy egy picit is kilátszik. A hajamat is ritkán kötöm fel, akkor is csak olyan felső van rajtam amiben nem látszik. Most már teljesen mást csináltatnék. Nem tudom mit tegyek. Próbáltam elfogadni, de valahogy nem megy. A lelki világomra ment rá ez az egész.. Már előre félek, mi lesz nyáron. :( Amúgy Nagykanizsai vagyok és nem nagyon hirdetlek itt eltávolítást, pedig csakis szakemberre bíznám.

1174. -Noémi- (válaszként erre: 1173. - Vivvv)
2014. márc. 25. 12:17
Szia Vivvv! Nem haragszom! :) Köszönöm a biztató szavakat!!! Agyalgatok még rajta.. Lehet, hogy meg kéne várjam az őszt és addig majd kiforrja magát :)!
1173. Vivvv (válaszként erre: 1172. - -Noémi-)
2014. márc. 25. 11:22
Véletlenül tévedtem ide és ne haragudj hogy beleszólok, de ha Neked tetszik, akkor ne azzal törődj hogy mások mit mondanak. Én magam nem vagyok tetkópárti, nincs is tetoválásom, de akinek ez valami fontos dolgot jelképez, annak miért ne lehetne? A r.ncság életvitel és felfogás kérdése, nem kinézeté. Egyébként nagyon sok a tapintatlan, neveletlen ember, akik kéretlen megjegyzéseket tesznek mások külsejére, de egyszerűen nem kell őket figyelembe venni. Nyilván unalmas az életük. :)
1172. -Noémi- (válaszként erre: 1171. - K.Andyka82)
2014. márc. 25. 10:46
Köszönöm a választ!!! :) Van néhány lézerklinika itt Debbe, és a weboldalaikon is van felrakva referencia, kérdés az, hogy tényleg az övéké-e... :( Nekem a derekamon van egy úgynevezett "ri..ncrendszám" :( Bennem tavaly nyáron tudatosult, hogy ha egy nő a derekára rakat tetkót az általánosítva van könnyűvérű nőnek ;( Én 2001-ben csináltattam, ill. kaptam az akkori páromtól akivel 10 évet nyomtunk le, és abból a megfontolásból tetettem oda, hogy majd idősebb koromban simán el tudom takarni egy olyan ruhával és esetleg a munkahelyen sem kell virítania (irodában dolgozom) ha nem akarom! Eszembe nem volt, hogy bármilyen vonatkozásban is valami szexuális dologra utaljak vele :( :( :(!!!! Egyébként semmi extra, egy szolid virágmotívum ami fekete és pici fehér is van benne, nyilván a fehér az már ott marad, azt a lézer nem szedi ki, én attól a rejuvi módszertől picit tartok. De lehet a fehér magában már nem is látszana. Szóval ez az én történetem, és lehet nem is kellene a szóbeszéddel foglalkoznom, mert amúgy nekem még mindig tetszene maga a tetoválás. Imádom, hogy a legtöbb ember ilyen előítéletes, kritikus és bíráskodó másokkal szemben, mindenkinek először a maga háza táján kéne számvetést tartania!!!! :( :( :( Én azt az elvet vallom, hogy mindenki azt csinál saját magával amit akar, ha azzal nem árt másoknak!!! No jóóóól kipuffogtam magam :). Kívánom, hogy mindenki sikeresen szabaduljon mag a nem kívánt tetkóktól, én még morfondírozok rajta és közben keresgélem a megfelelő szakembert! :) További szép napot!!!
1171. K.Andyka82 (válaszként erre: 1167. - Z. Betti)
2014. márc. 24. 21:28
Én szó szerint a saját bőrömön tapasztaltam meg..
1170. K.Andyka82 (válaszként erre: 1168. - -Noémi-)
2014. márc. 24. 21:27

Szia!

Szerintem az nem mérvadó,hogy hányszor mentek át rajta..Nekem az eredeti mintát takarták,tehát van olyan rész ahol kétszer mentek át rajta,és az is ugyanúgy halványul mint ahol csak szimplán..Mindenképpen nézzél referenciát,kérdezősködj,ha tudsz,beszélj olyannal akinek már volt több kezelése.

1169. -Noémi-
2014. márc. 24. 12:58
Ja és igen, Debrecenből van itt valaki?? :) Próbálom átolvasgatni a bejegyzéseket, de olyan sok van :). Ha valaki tud itt Debbe jó szakembert várom a tippeket! :) Előre is köszi!!!
1168. -Noémi-
2014. márc. 24. 11:55
Sziasztok! Nekem is van egy tetoválásom, ami fekete és sajnos 3x lett átvarrva, mert mindig tökéletesítgették :( Szerintetek ezt el lehet tüntetni a nélkül, hogy heges maradna??? :S Persze gondolom menjek el orvoshoz, csak attól félek, hogy kifogok egy olyat, aki csak a végösszeget látja majd benne és úgy is igent mond erre a kérdésre..:(
1167. Z. Betti (válaszként erre: 1166. - K.Andyka82)
2014. márc. 23. 21:42
Teljes mértékben egyetértek veled. Az én tapasztalataim alapján is a lézer a nyerő. A praxisomban egyetlenegy keloiddal történő gyógyulás sem volt. Szépek, hegmentesekaz eltávolítás eredményei. A rejuvis képek alapján a sebgyógyulása elég hosszú és rizikós.
2014. márc. 21. 21:23
Sziasztok!Már elég régen nem jártam itt..Nekem mindkét módszerrel kezelték a tetkómat.A karomon van egy szalag tetkó,a belső oldalát lézerrel a külsőt rejuvival..Én csak annyit tudok ajánlani saját tapasztalat alapján,hogy mindenki nagyon gondolja át,hogy melyiket választja..Nekem a lézer jött be,már volt pár kezelésem,de az utolsó az,ami igazán látványos volt.Azt vettem észre,hogy folyamatosan változik,halványul folyamatosan még a kezelés után hónapokkal is úgyhogy nem kell elkeseredni,mert van eredmény,csak lassan megy. A rejuvival kezelt rész sajnos behegesedett,amit most éppen festéklézerrel kezelnek,mivel a dokim szerint(nem ő csinálta a rejuvit) allergiás lettem a rejuvira (gondolom valamelyik összetevőjére) és ezért gyógyul ilyen nehezen..Konkrétan lassan két éve gyulladásban van még mindig..Most már látszik a javulás,de lassan két éve nem tudok felvenni olyan ruhát amilyet szeretnék és eléggé rányomja a bélyegét a mindennapokra is..Nem volt előre látható a dolog,éppen ezért azt javaslom mindenkinek aki rejuviban gondolkodik,hogy bármilyen jó hírű szakemberhez fordul,a PRÓBAKEZELÉS alap! Nálam ez valljuk be elmaradt,én sem gondoltam volna,hogy bármi probléma lehet belőle,mivel korábban sosem voltam hajlamos keloidos hegesedésre..egészen mostanáig..Egyébként nagyon sok helyen kijött a festék,de a nagyja heges maradt..A hegek közötti maradék festék lézeres kezelését most fogjuk elkezdeni,eddig nem lehetett a gyulladás miatt.Bízom benne hogy jövőre már felvehetek bármilyen ruhát és tudok végre gátlások nélkül starndra menni és nem kell minden nap ezzel foglalkoznom..Szóval a lényeg,hogy nagyon gondoljátok meg,és próbakezelés mindkét eljárásnál!A lézer már nem olyan horror áru,nekem jelenleg egy 15x3 cm-es szakaszt kezelnek 10.000-ért ami két éve máshol a töbszöröse volt..
1165. Bellavita21 (válaszként erre: 1163. - Z. Betti)
2014. márc. 14. 16:20
Igen, a teljes területen átmentek, a zöld nehezen jön ki (kis rózsa volt a bokámon). Epilaserre jártam. Mit próbáljak ki helyette? Ha már egyszer a dokim sincs már, mert meghalt...
1164. demmer
2014. márc. 8. 13:06

Szerintetek is fiú létemre nagyon lányos tetoválást csináltattam?A virág könyöknél nagyon gáz rajtam?Nekem tetszik stb csak mások olyan rossz szemmel nézik.Egyre jobban gondolkodok hogy eltávolíttatom vagy el lehet takarni más tetkóval?


[link]

Üdv

1163. Z. Betti (válaszként erre: 1162. - Bellavita21)
2014. márc. 8. 10:26
Milyen szímű a tetoválásod? Mekkora a területe? A teljes területen átmentetek 16-szor? Nekem ez a 16 is soknak tünik.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook