Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1252. Timkoo (válaszként erre: 1251. - Rádi Odett)
2014. szept. 3. 09:09

Kedves Odett! Kifaggathatlak? :) Hova jársz? Milyen időközönként? Milyen lézer? Mennyibe kerül? (ez már szinte mindegy)

Kb. 10 éve jártam a Bársony rendelőbe, 8-szor voltam, eredmény szinte semmi. A bőröm heges, érdes lett. Újra nekifutnék, ha lenne egy kis remény :)


Köszi előre is!

2014. szept. 2. 18:48

Sziasztok!


Én most vagyok túl a 4. lézeres kezelésen.Sehol egy heg!Én csak ajánlani tudom,pedig az enyém színes volt.Teszek fel képet,hogy milyen.

1250. Z. Betti
2014. aug. 28. 19:35
Az nem igaz, hogy a lézer után törvényszerű a heg szövet kialakulása. Nálam egyetlen alkalommal fordult elő, az is nagyon pici területen. A még nem teljesen meggyógyult varat lekapta a páciens, és a helyén egy enyhén behúzódott atrófiás heg keletkezett. Keloidos, kidudorodó heggel a lézer után soha nem találkoztam.
1249. guardian (válaszként erre: 1248. - Garnier)
2014. aug. 24. 13:13
sajnos az minden esetben hegesedni fog, kisebb vagy nagyobb mértékben. ha a festék fel is szívódik a mintha ugyan úgy látszódni fog a bőr sérülései miatt hegként. pont! az ezzel foglalkozók váltig álíthatják az ellenkezőjét, hiszen az üzletnek mennie kell.
1248. garnier
2014. aug. 23. 23:14
Sziasztok!Két lézerkezelésen vagyok túl,most a nyár miatt szüneteltetem,viszont az lenne a kérdésem,az normális dolog hogy heges a bőr a minta vonalán?Mikor begyógyult elkezdtem kenni contractubex-el,kicsit jobb lett,de még mindig érzem ha végighúzom rajta az ujjamat.Tapasztalat? Le szeretném fedetni majd a mintát,de előtte halványítani kell,csak hát így,hogy a hegesedés miatt ki kell hagyni sok időt,elég hosszadalmas lesz :(
1247. Z. Betti (válaszként erre: 1246. - Byaaty29)
2014. aug. 23. 15:15
Én jól felnagyítottam a képed, de egyáltalán nem látom hegesnek. Az ősszel én nekifutnék a helyedben, ha igazán zavar.
1246. Byaaty29
2014. aug. 23. 11:35
Akkor most nagyon nem tudom mi legyen. Ez az eleve heges dolog eléggé elkeserített. Van még 4 tetoválásom egyiknél se hegesedett, igaz azokat más csinálta. Merjek nekiállni vagy azzal csak ártok magamnak?
1245. guardian (válaszként erre: 1242. - Byaaty29)
2014. aug. 18. 20:50
a képen is látszik sajnos az, hogy már maga a tetoválás heges, néhol túl mélyre mentek. a studióban jól mondták lézerrel nagyon-nagyon sok pénzt fog felemészteni és nem fog eltünni teljesen, hegesedni pedig fog! takarás a legjobb módszer, csak ugye azt nem szeretnéd.
1244. Z. Betti (válaszként erre: 1242. - Byaaty29)
2014. aug. 15. 18:51
Sajnos arra garanciát vállalni nem tudunk, hogy 100%-osan eltünik. Ha tökéletesen sikerül az eltávolítás, a bőr teljesen sima hegmentes lesz. Egy halvány árnyék azonban maradhat. Idővel az is kikopik, de azt már csak koptatással lehet siettetni.
1243. Beu23
2014. aug. 14. 14:13
sziasztok! Új vagyok a témában, szeretnék egy régi szemöldök tetoválást frissíteni, de akihez mennék azt mondta, hogy még sötét ahhoz hogy lehessen rámenni új színnel. jelenleg szürkés-kékes, de mindig rámegyek ceruzával és mások elvannak ájulva, hogy hú hol csináltattam a tetoválásomat, hát mondom magamnak húzgálom, alatt már tökre nem ilyen. Régen kb. 3 éve csináltattam meg, akkor még jól nézett ki úgy egy évig aztán kezdett kopni meg komolyan a formája se ilyen volt. érdemes lézerrel eltávolítattni? mennyire fájdalmas? és persze mennyibe kerül... :D köszi a válaszokat.
1242. Byaaty29 (válaszként erre: 1241. - Z. Betti)
2014. aug. 12. 13:52
Mit gondoltok teljes egészében eltávolítható, vagy marad valami folt, árnyék, ill. a bőr milyen lesz utána? Barnul a többivel együtt vagy beáll egy színre és mindig látszani fog, hogy volt ott valami.
1241. Z. Betti (válaszként erre: 1239. - Byaaty29)
2014. aug. 7. 10:51
Szia! Én is úgy látom, hogy eltávolítható. Valóban hosszadalmas, de megoldható. Érdemes lenne próbát csináltatni a szöveg területén, és akkor látható lenne, hogy reagál a lézerre.
1240. 3bd393e567 (válaszként erre: 1239. - Byaaty29)
2014. aug. 6. 17:57
a képek alapján, amit a neten láttam, szerintem ezt el lehet tüntetni. Azt hittem, azért vagy kétségbeesve, mert teljes satír, nagy felületen. Én egy bőrgyógyásznál voltam, aki tetoválás kiszedéssel is foglalkozik, ő csinálta az első lézert. Küldök vagy rakok fel képet, ami sikerül :)
1239. Byaaty29 (válaszként erre: 1238. - 3bd393e567)
2014. aug. 6. 13:22
Fekete, és kb. 8x8. Egy korona alatta szöveg. Abban a pillanatban megbántam, hogy megcsináltattam :( Előtte nagyon akartam, de igazából érzelmileg semmi kötődésem hozzá, csak rosszul érzem magam a bőrömben, mióta viselem. Van több tetkóm, és ez az egy amivel nem vagyok kibékülve.. A többit imádom és nem rejtegetem. Ha ez nem lenne már mást csináltatnék, és teljesen biztos vagyok benne, hogy azt szeretném. Kicsit lejjebb a hátam közepére egy arab írás ami sokat jelentene. Elég központi szerepet játszik az életemben a szeretet, így arról. De kitudja megvalósulhat e :/ Teszek fel képet.
1238. 3bd393e567 (válaszként erre: 1237. - Byaaty29)
2014. aug. 5. 21:32
Szia! Nagy tetoválásod van? Milyen szìnek vannak benne? Lehet, hogy ezen is múlik..
1237. Byaaty29
2014. aug. 5. 11:04

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy itt közületek valakinek sikerült teljesen eltávolíttatni a tetkóját? Az a helyzet, hogy én nem szeretnék rá semmilyen takarást, csak h tűnjön el rólam, de félek h látszani fog a helye. Nem merek belevágni. Tegnap voltam érdeklődni egy tetováló stúdióban, ahol csinálnak eltávolítást, de nem kecsegtettek semmi jóval. Legalább 20 kezelés de akkor se biztos, hogy eltűnne. Ő inkább a takarást javasolja. Nem jutott még el odáig a technika, hogy el lehessen távolíttatni egy tetkót teljesen mindenféle nyom nélkül??? Teljesen el vagyok keseredve :(

1236. sylvia31
2014. aug. 4. 08:55
Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy Debrecenben kit ajánlanátok mert csak Szegedről meg Budapestről olvastam itt a fórumban..
1235. Éva85
2014. aug. 3. 14:11

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy ilyen aktav ez a fórum, sokat segített abban hogy döntést hozzak!


Én egy régi tetoválást újítottam fel, amit azóta ezerszer megbántam...

Szeretném lézerrel eltávolítattni.

Budapesten kit vagy kiket ajánlotok?


Válaszokat és esetleg képeket nagyon megköszönném, persze privátban.


Előre is köszönöm!

1234. Z. Betti (válaszként erre: 1233. - Z. Betti)
2014. júl. 17. 19:51

Bocsánat, a fálydalom elirás. Helyesen: fájdalom.

:-)

1233. Z. Betti (válaszként erre: 1232. - 3bd393e567)
2014. júl. 14. 07:28
Szia! Tapasztalataim alapján azt javaslom, hogy várjál még legalább 2 hónapot a lézerezés megkezdésével. A naptól, víztől, és a fertőzési veszélyektől óvni kell min. 2 hétig, és ez ilyenkor nyáron elég nehezen kivitelezhető. A fálydalom elviselhető, de mindig érzéstelenítjük egy kicsit.
2014. júl. 13. 19:37
Sziasztok! Most szeretnék menni először lézerre. A bokámon van egy pici kék virág fekete kerettel. Kit ajánlanátok Bp-en? Ezzel lehet utána úszni, vagy ezt sem érheti víz egy ideig? Köszönöm, ha segítetek!! ...és fáj nagyon közben?
1231. Rádi Odett (válaszként erre: 1230. - Jankie)
2014. júl. 8. 09:45
Szia!Én Szegedre járok a Honvéd tér 5. MINI LASER Clinic-be.Már 3 alkalommal voltam és már nagyon sokat fakult a tetkóm.Van már fent képem,nézd meg ha gondolod.Múlt héten voltam,majd arról is teszek fel képet.
1230. Jankie
2014. júl. 7. 11:32

Sziasztok!


Szegeden készülök a Szent Gellért magánklinikába lézeres eltávolításra. Kifejezetten fehér bőröm és fekete tetoválásról van szó. A honlapon 1000Ft/ cm2 árat olvastam,de ez csak iránymutató ár (elvileg).

Van esetleg valakinek tapasztalata velük? Volt már valaki náluk? Köszönöm előre is a válaszokat!

1229. Redman (válaszként erre: 1227. - A4c08bc146)
2014. júl. 5. 12:19
Kiszedték végül a tetkót vagy maradt?
2014. júl. 3. 21:44

Sziasztok!

Egy ideje nem néztem fel,mert jegeltem a lézerezést,de újra megyek majd a pár hét múlva..Voltam plasztikai sebésznél a hegemmel..hát nem kecsegtet sok jóval..

Bőrátültetés lenne a megoldás,amit altatásban végeznének ,amire én nem hajlok..Illetve a darabonkénti kimetszés lehet még opció,ez már jobban hangzik..de még keresgélek..

Addig meg marad a lézer..

1227. a4c08bc146 (válaszként erre: 1198. - Z. Betti)
2014. jún. 28. 21:18
Medarid Miskolcon! Hát, már én is látom, hogy lehúzás volt. Máshol a feléért is megcsinálták volna, mint kiderült. De úgy gondoltam, inkább a bőrgyógyász! Na sza...t se ért:( Ez van. Tanulópénz volt. Elég sok. Nem ajánlom Őket! Kedvesek, de ez nem így működik.
1226. Redman
2014. jún. 27. 17:35

Érdekes téma:-)


Ismerős próbálta régebbi tetoválásait eltávolíttatni munkája miatt volt amit sikerült volt amit nem . Lézerrel kezeltette és a régebbi "amatőr" tetoválásai maradtak meg az újabbakat amiket " profik "csináltak ki tudták szedni helye is szépen gyógyult.

A magyarázat az volt hogy a korábban használt tinták nem bőrbarát cuccok voltak , legtöbbször ami volt vagy amit tudtak szerezni azzal tetováltak. Nem ritkán pl vegytintával csinálták na azt szinte esélytelen kiszedetni.

1225. Wildy89 (válaszként erre: 1214. - Sylvia31)
2014. jún. 27. 09:38
Szia! Lézermagánklinikán csinálnak lézeres eltávolítást, én kedden megyek először, kíváncsi leszek...
1224. potyek
2014. jún. 26. 22:31
1223. pandamackó*** (válaszként erre: 1222. - Mel1104)
2014. jún. 24. 21:16
Amikor fejembe vettem,hogy el kellene távolitani,rákerestem neten és olyan boldog voltam mikor olvastam a rejuviról...idekeveredtem ez által a fórumra,ahogy elkezdtem olvasni is volt egy csomó pozitiv hozzászólás...már majdnem amellett döntöttem,de nem volt a környeken aki csinálja...ez is egy jel volt...aztán elkezdték írogatni a negativ tapasztalatokat..azt nagyon sajnálom hogy mások kárán tanultam,mert jobb lenne ha senki nem csalódott volna..lehet nekem sem fog sikerulni lézerrel eltávolitani de legalább nem lesz heges..úgyhogy köszönöm mindenki véleményét,sokat segítettek,,
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook