Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


2010. márc. 3. 19:16

nem nem!!!

amiről te beszélsz az nem az amit nekem csinálnak!!! sem a gép sem a kezelés sem semmi nem olyan.Tudom a mamutban milyet csinálnak a madonnában.

Már eleve a gép nem egyezik.

Ott egy ilyen kis tollszerű valami van rákötve egy csővel egy gépre és nem teszi rá a bőrre henm csak odatartja kb 1 cmre és szinte kiégeti a bőrből a cuccot.

Nekem nem ilyennel csinálják!

141. slöj (válaszként erre: 139. - Ee50b7c391)
2010. márc. 3. 14:48

Utána néztem, és szerintem ugyanolyan géppel csinálják a te kezelésedet is. Az Epilaser klinika is foglalkozik azokkal a szolgáltatásokkal ahova jársz. Csak a Q kapcsolt lézer alkalmas tetoválás eltávolításra, ami teljesen hegmentesen gyógyul, ha szakember csinálja.

A Mammutban van egy szalon, azt hiszem a Madonna. Láttam az egyik munkájukat, hát gyönyörű heges maradt a hölgy szemöldöke. Lehet, hogy hamarabb végzett, de én inkább megyek többször, de szép marad a bőröm. Igaz, hogy néha türelmetlen vagyok, de kivárom akkor is. Mint mindenhez, ehhez is érteni kell. Az Epilaser klinikán a doki több mint 10 éve ezt csinálja.

140. slöj (válaszként erre: 139. - Ee50b7c391)
2010. márc. 3. 14:32

Szia,

A szétrobbant festék okozza a környező szövetek károsodását. Nekem vérzik fél órát, addig ott maradok és jegelem, és itatom fel a vért egyszerre. Doki mondta, a növényi alapú festék nem vérzik. Utána 3 napig úgy be van dagadva az arcom mintha összevertek volna. Egy vastag varréteg keletkezik rajta, és az 10 után esik le. Nem marad utána semmi, vagyis hegmentes.

Különben a régi tetkókat könnyebb eltávolítani, mint a sminktetoválást.

Láttam videókat a neten a lézeres eltávolításról, többségük nem vérzett semmit. Ez a festéktől függ.

139. ee50b7c391 (válaszként erre: 138. - Slöj)
2010. márc. 3. 12:38

Seb???Milyen seb?Neked sebes?

Nekem nem volt sebes és ne is lesz az sose,ha sebesedne az baj lenne.

Valammi nagyon drasztikus az ahova ti jártok!Nekem semmi külsérelmi nyom nem látszik rajta, mikor vége a kezelésnek az egész bőröm fehéren világot a tetkó ami meg fekete az zöld , kb 5-10 percig ilyen és utána visszaáll rendesre. Nekem mult péntekes volt utoljára kezelésem és hétfő óta folyamatosan minden nap egyre világosabb és világosabb, pl tegnap óta a másik oldal ami eddig nem halványult, teljesen elmosódott lett és már most olyan ez is mintha a felső bőrrétegből kijött volna a festék és csak alul lenne.

Azt mondta a csaj nekem aki csinálja, hoyg hagyni kell neki időt és kb 1 hét alatt éri ez egy kezelés a hatását.

Miért nem próbáljátok ki ezt a fajtát? Mert ahogy látom scak fizettek és semmi eredmény.

Meg amugy el se tudom képzelni, hoyg ha sebes a kezelés után nektek akkor ha mentek 10szer mondjuk , akkor 10 sebesedés ugyan azon a területen, heg nélkül marad.

Én nem tudom nektek milyen módszerrel csinálják de ezt ait én csinálok csak ajánlani tudom!!!

138. slöj (válaszként erre: 134. - Nikiti)
2010. márc. 3. 10:31

Szia Nikiti!

Én úgy tudom, hogy azért nem csinálják nagyobb energiával, mert akkor hegesedne. Azért csinálta az első pár alkalmat 300 -al, mert megkérdeztem.

Nálatok is úgy van, hogy mikor félig lejött a seb akkor super világos, mikor meg az egész lejön utána visszasötétedik?

Az mondják, hogy a kezelések száma függ a festék összetételétől, mennyiségétől és a bőrbe tetovált mélységétől.

Ez igaz, mert a javító tetoválásom a 9 réteg 2 kezelés után eltűnt. Láttam a bézs színű festéket a kezelés után, ahogy szét lett lőve. A fekete festék vas-oxidot tartalmaz, azért ilyen nehéz eltávolítani. Most szürke a szemöldököm. Türelmetlen vagyok, a pénzem meg fogy. 240 ezerből 100 ezret a kozmetikusomnak fizettem ki a javíttatásért.

Most jut eszembe, hogy volt egy csaj a klinikán (mikor én is voltam) akinek az utolsó kezelése volt, a hatodik. A szemöldökét távolíttatta el.

Kitartás mindenkinek.

2010. márc. 3. 08:45
és mondom nekem valami 25-ös számot emlegetett a csaj mikro csinálta de nem tom mi a mértékegység, majd ha megyek legközelebb megkérdem. Most mennék pénteken, már alig vártam de közbe kiszedik a fogam holnap ugyhog tuti ne mmegyek majd csak hétfőn, pedig biztosan nagyon nagy lesz a változás a 3. után.
136. ee50b7c391 (válaszként erre: 134. - Nikiti)
2010. márc. 3. 08:43
szia nekem nem csinálnak szőrtelenitést, csak tetkóeltávplitást és 2 kezelés után látható az eredmény. olvass vissza irtam mindig mi van.
2010. márc. 3. 08:42

Ahol van ilyen gép és végleges szőrtelenítést csinálnak vele, ott csinálják az eltüntetést is.Ez biztos, mert annyi a kül. a kettő között, hoyg már frekvenciával csinálják.Ahova én járok ott csinálnak hegeltüntetést, szőrtelenitést, tetkóeltüntetést, meg bőrhibák eltüntetését ezzel a géppel.

Szinte 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy meglesz a kívánt eredményem mert , 2 után is a tetkóm egyik odala kb már csak félg látható.Mostanra már teljesen oylan mintha (csak mondok egy számot) 4 mm mélyen lenne a festék, és a felső 2mm már felszivódott, és ezáltal kb fele annyira intenziv a szine mint a másik oldalnak. Még mindig látszanak benne a tetováláskor tűvel huzott csikok, ezek szinte fehérek. De ez csak a vékonyabbok , finomabb résza, ami vastagabb ott mosta második után oylan mint a másik oldal az eslő után. Ugyhogy én bizakodó vagyok.

Sztem nekem nem fog kelleni 10 kezelés,ahogy igy elnézem 6-8 között elég lesz. Eddig a 2 alkalom 6ezer volt, alkalmanként 3-3.

Sztem próbáljátok ki ezt, mert beszéltem énis olyannal aki klinikán akarta eltüntettetni a tekóját és csak kinlódott vele meg fájt neki és szart sem ért.

134. Nikiti (válaszként erre: 131. - Slöj)
2010. márc. 3. 08:07

Szia!

Szerinted mekkora az a legnagyobb amin kezelni lehet Joile, mert 5 alkalom nekem is 450-en volt

Az a baj hogy nekem már a dokim sem hisz benne pedig nem akarom feladni, én Sopronba járok onnan azért nehéz lenne bárhova bejárni sajnos

Tücsi neked akkor hasnál a sima IPL szőrtelenítés eltáv. kezeléssel?

133. 276f1d46c8 (válaszként erre: 132. - Andianyuci)
2010. márc. 2. 18:48

Sziasztok!

Jó hírem van: tesztjelleggel a kezelőm kipróbálta a Palomar Estelux epiláló lézert rajtam, és mondhatom, hatásosabb mint az eddigi tetkólézer, tehát tudatom, hogy működik! Nekem spec. sokkal jobban is fáj (jóleső fájdalom, csak tűnne már el!)

2010. márc. 2. 18:08

Sziasztok!

Sajnos még nem jutottam el erre krémes betetoválásra,de tegnap rákerestem a neten és már többen csinálják,de a közelemben senki,sajnos.

Árakban viszont egész jókat írtok,persze vannak kivételek a 240e forintos szemöldök és társai,de nekem a lézer nagyon drága lenne,mert olyan nagy,hogy 60e forint lenne alkalmanként,de persze nem lehet egyszerre a nagysága miatt.

És amúgy aki csinálja ezt a krémeset Ő azt mondta,hogy a lézer azért nem hatásos,mert nem bírja felrobbantani a festéket,hanem a festékréteg tetejére(a bőr alá)képez egy hegréteget,ami miatt halványabbnak tűnik a tetoválás,de eltávolítani vele nem tudják.

Én már lassan ott tartok,hogy nem is tudom mit higgyek......

Ha valakinek eltűnt lézeressel azonnal jelezze!

Mindenkinek kitartást!!!

Ja megnéztem az IPL-t is a neten és a végleges szőrtelenítésnél találtam meg,ami elkondolkodtatott,mert amikor nézegettem ezt az eljárást olvastam olyat,hogy tetovált felületen nem alkalmazzák,azt ki kell hagyni,nos lehet ezért,mert kifakítja vagy ami nekünk még jobb lenne eltünteti.De olyat nem sokat találtam,aki ezzel a technikával tüntet el tetoválást.Tücsi8.3 szerencsés vagy!

Neked is és mindenkinek nagyon sok sikert az eltüntetéshez!!!!!!!

131. slöj
2010. márc. 2. 17:43

Sziasztok! Elolvastam az összes hozzászólást, és el vagyok nagyon keseredve. Én is járok lézeres tetoválás eltávolításra. Nekem a szemöldökömet kell. Szőke vagyok, és feketét csináltak. Próbálták először elfedéses módszerrel, úgy hogy bézs színt tetováltak rá többször, de nem jött be, újra visszasötétedett feketére mikor felvitték rá a végleges színt. A kozmetikus ajánlotta az epilaser klinikát Pesten az Alig utcában. Kifizette az első két kezelést, ami elég volt arra, amit ő tetovált bele. Ez összesen 9 réteg volt. Elején 300 joule energiával csinálta a doki a kezelést, az ötödiktől pedig 450 joule-al. Nekik is Q kapcsolt lézerük van. 7 alkalmon vagyok túl, de nem úgy halványodik ahogy várnám. Múltkor azt mondta a doki, hogy még 2 alkalom, most meg, hogy még 2-3. Mondtam neki, hogy utoljára azt mondta, hogy csak 2, erre ő, hogy sok a festék. Eddig összesen az útiköltséggel együtt 240 ezer!! forintomba van. Kaposvári vagyok. Már nagyon elegem van! Nem bízom már senkiben.

Én is hallottam arról a szerről ami kilöki a festéket, ha betetoválják, de félek tőle, mert 6% a hegesedési esélye.

2010. márc. 2. 14:55

mármint mit küldjek el??

Nem tudom már hol olvastam, csak beütöttem a google-ba hogy ipl tetkóeltávolitás.Ott adott ki vmit és azt olvastam el.

129. Nikiti (válaszként erre: 128. - Ee50b7c391)
2010. márc. 2. 09:26

el tudnád küldeni ha nem gond az oldalt ahol olvastad mert én nem találok ilyet

köszönöm szépen

2010. márc. 2. 08:31

nekem rendes tetkóm van,nem kozmetikai.

A szemöldökömet és a számat kivéve az összes tetkóm rendes.

127. Nikiti (válaszként erre: 126. - Ee50b7c391)
2010. márc. 2. 08:26

köszönöm

nekem 2 éves és nem nagy de nekem nem sok a változás, de a tied rendes tetko vagy kozmetikai?mert én mikor kerestem nekem N Q kapcsolt lézert dobta ki.

Nekem egy kezelés 10 e ft habár rendes a doki mert 2 alkalommal már nem kért szerintem ő is látja hogy semmi

remélem egyszer sikerül habár már a fájdalomküszöböm csökkent

2010. márc. 1. 12:33

pénteken voltam a másodikon és már azóta is változott sokat,ahol vékony volt a vonal amugy is ott van ahol már majdnem el is tünt és ami a legnagyobb változás, ma már olyan az agész hogy látszik benne ahol a tetováló a tüt huzta a bőrön, ott a festéknem fehér csikok vannak, szóval látszik a konkrét hely ahol a tű volt, teljesen ki van világosodva.Ahol meg vastagabb a tetkó ott meg sokkal vékonyabb és fakóbb és apró bőrszinű pöttyök vannak benne.

Ez a tetkó 10 éves. Ugyhogy nem mai darab.De lehet hogy nincs mélyen,azért tünik már most fel a változás.

Én békéscsabán lakom itt csinálja egy csaj egy kozmetikai szalonban, 3000ft egy alkalom,de gondolom ez függ a mérettől is.

2010. márc. 1. 12:28

Szia! Nekem azt mondta a csaj,hogy 25-ösön csinálja.

IPL az egy ilyen villanófényes valami, igazán nem tudom micsoda, de ezzel csinálják a tartós szörtelenitást, a bőrhibák helyreállitását, májfolt eltüntetést, ilyesmit. De pontosan nem tudom énis cak a neten kerestem rá mikor mentem először, hogy mi is az az ipl,hát ezt adta ki, és mondta a csaj is hogy egy csomó mindent lehet ezzel kezelni.

Nekem be szokta kenni a tetkót egy zselével és ráteszi azt a gézet, nagyon erős fénnyel villan és közben a tetkónál szúr mint az állat és forró. Nem tart sokáig de picit fáj.

124. Nikiti (válaszként erre: 121. - Ati015)
2010. febr. 28. 21:50

SZia nem tudod véletlenül mekkora frekvencián kell hogy hatásos legyen a lézeres kezelés mert én már az 5. en vagyok tul de még semmi vált és most próbáltuk a 450-et?

Köszi

123. Nikiti (válaszként erre: 122. - Ee50b7c391)
2010. febr. 28. 21:47

De jó nekd én most vagyok túl az 5. kezelésen lézeres de nekem minimális a változás semmi ilyet nem tapasztalok, már az orvosom is adja fel azt mondja valószínű olyan makacs a festék amit bevittek. Nem tudja valaki hogy mekkora az a frekvencia a lézeresnél aminél már működik, sajna nem tudom de egyszer valaki irta hogy attól is függ, mert nekem mosr 450 frekvencián próbálják.


Mi ez az IPl?még én nem hallottam róla és hol csinálkák

122. ee50b7c391 (válaszként erre: 121. - Ati015)
2010. febr. 28. 19:21
Megvolt a második is, teljesen elmosódott lett olyan mint egy vizfestékkel készült kép, a vonalak teljesen megváltoztak, alaktalanná és formátlanná vált. Gondolom, mivel nem egyformán bontja fel a festéket a fény és nem egyformán dolgozza fel a bör ezért ilyen.Remélmem.És fáj,Na jó nem fáj de érzékeny ott a bőr és pedig az eslő után nem volt az.Ja és egy csomó helyen pöttyös lett, mármint ugy értve hogy a fekete festékben apró pöttyök vannak bőrszinüek.
121. ati015 (válaszként erre: 120. - Ee50b7c391)
2010. febr. 26. 21:10

Szia!

Hát ha van lehetőséged ki próbálni mind a kétféle módszert.

A lézeres kezelés, hatásos kérdés milyen lézert használnak!

Én is egyszer voltam, nálam is elég látványos hatást tett.

De a lézerrel kezelt részen, megvastagodott a bőr, és néha elég érzékeny is, pedig már 3 hónapja a kezelésnek. Persze egy átlag sebhez képest lassabban, 2 hét alatt gyógyult össze.

És képeken is látható, hogy nyomot fog hagyni az egész, a festék eltűnik, de a kezelés, hatása megmarad. Több hegem is van, fizikai sérülések által, de eddig ez az egyetlen amely, ilyen érzékeny, s szinte mindenre, hidegre, melegre, időjárásra!

Kíváncsi vagyok neked milyen lesz, majd, remélem nem ilyen :-)

És ha megtudod mondani, hogy hova jársz, kihez, és menyiért van egy kezelés?

Sok sikert az eltüntetéshez:-)

Szia!

2010. febr. 23. 12:12

Sziasztok!

Ma megvolt az első IPL tetkóeltüntetéses kezelésem, végül ezt választottam nem a festékkiszedő betetoválását, de csak azért lett ez mert kiváncsi vagyok mindkettőre, és ezt a tetkómat ezzzel a másikat amit nem szeretek a másikkal akarom majd leszedetni.

Szóval nem mondom, hoyg fájt de azért kellemetlennél több volt, oylan mintha egy tűt szúrnának belém és azt felforrósitanák, de mindez a pillanat töredéke alatt történne.Mikor végetünk az egész tetkó ammi amugy fekete, teljesen zöld lett és fehér lett körülötte. Kb olyan 5 percig volt olyan és amikor ez elmult akkor a vékony vonalak szinte megfeleződtek, a vastagokban meg apró pöttyök vanna ahol már átüt a saját bőröm. Egészen meg vagyok lepődve , hoyg látoma változást, olyanokat irtak itt sokan, hoyg 10 után se volt semmi meg ilyenek, és teljesen arra számitottam, hoyg sz.rt sem ér lehet ez az egész. De kellemesen csalódtam, egy hét mulva megyek ujra ha nem lesznek rajta apró sebek és szerintem nem fog kelleni a 10 kezelés sem. Ha mindig ilyen jól tűni el akkor sztem 6-7 max elég lesz.

Üdv mindenkinek!

119. stuxx (válaszként erre: 118. - Ee50b7c391)
2010. febr. 18. 19:16

Írtam privit!

Olvasd el, hátha érdekes.

2010. febr. 18. 18:21

Sziasztok!

Szeretnék olyanoktól kérdezni, akiknek már volt ilyen beavatkozásuk.

Melyik a jobb és miért? Melyik lesz a végén a szebb? Vannak e hátrányai és mik azok?

Szóval akinek már csinálták bámelyiket az írjon!

Szeretném leszedetni az egyik tetkómat, a gyűrűs ujjamon van és nagyon ronda. Nem tudom melyiket válasszam. A villanófényesre azt mondták, hoyg kb 10 alkalom kell hogy eltünjön és egy alkalom 3ezer, a másikat csak egyszer kell betetoválni és az 25ezer. Árban tehát majdnem ugyan annyi, az érdekelne akinek már volt ilyenje azt melyiket választotta és miért? Melyiknek milyen veszélyei lehetnek?

117. ében11 (válaszként erre: 116. - Petya5)
2010. febr. 16. 17:54

nem tudom megmondani hogy így eltűnik-e-még több pigment lesz a bőröd alatt-az biztos.

az a könny csepp elég pici, így érdemesebb lenne lézeresről érdeklődni-megpróbálni.mivel a kicsi tetoválásról van szó lehet ez eredményesebb lehet.

116. petya5
2010. febr. 16. 16:19
Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni,hogy olyan létezik e,hogy az eredeti tetkót fehérrel átütik aztán kevernek színt a bőröd színéhez és azzal ütik át?Nekem ezt mondta egy tetkós.Ugyanis van egy könnycsepp a szemem altt és el szeretném tüntetni.Ha valaki tud erről valamit légyszi írja le köszönöm
2010. febr. 14. 18:55

bemásolom ide,amit olvastam róla,hátha így jobban tudtok segíteni,ha több az infó róla!

A Rejuvi honlaptól:

Rejuvi Tattoo Removal: Tetoválás eltávolító rendszer. Tartalmaz fájdalomcsillapító krémet, speciális pigment eltávolító tintát és egy utókezelő krémet. Egyedülállóan 1-2 kezeléssel 98%-os hatékonyság, nincsenek maradandó hegek, sokkal kevésbé fáj mint a lézeres kezelés és jóval olcsóbb is.

A kozmetikus lapjáról:

Az eltávoltás menete:



* megunt, vagy elrontott tetoválás területének fertőtlenítése,


* érzéstelenítés,


* Rejuvi tetováláseltüntető emulzió beütése, a tattoo pontos felületén,


* az emulzió komplexet alkot a bőrben és magába szívja a festékpigmenteket,


* a bőr felszínén, varrat formájában kilökődik a festék-komplex a bőrből,


* a varrat leválik a bőr felszínéről, s egy új, ideiglenes

rózsaszín bőrréteg képződik a tetoválás helyén,


FONTOS - az otthoni utókezelési eljárások betartása !



ÁRAK :



A bevezetés időszakában az árak képletesek, az ábra méretétől függően: 5-15.000,-Ft (anyagfelhasználástól függően), a pácienseim hozzájárulásával az elkészített munkákról fotó és írásos dokumentációt készítek.


A lézer nélküli tetoválás (tattoo) eltávolítása nagyon hasonlít a hagyományos tetoválásra, viszont ebben ez esetben nem színező festéket, hanem egy speciális festékmegkötő anyagot juttatunk a bőrbe, a tattoo rajzolatába.

Mivel a testtetoválások festékanyaga a bőr mélyebb rétegében helyezkednek el, mint a sminktetoválásoké, illetve különböző összetételű festékanyagok kerültek forgalomba az utóbbi időben, ezért eltávolítási technikájuk is eltérő.


Előfordulhat, hogy a teljes kiszedéshez - főleg régebben használt egyes festékek esetében - 2 vagy 3 kezelésre is szükség lehet 3 hónapos intervallumokban.



Az, hogy a tetoválás milyen régi, szerencsére csak kis mértékben befolyásolja a kezelés sikerességét. Egy tanulmány szerint a kiszedés sikerességi aránya sminktetoválások esetében közel 100%-os. Ugyanez az arány 90% körüli a testtetoválások esetében, azért valamivel alacsonyabb, mert ezekben az esetekben a festék általában a bőr mélyebb rétegében helyezkedik el és előfordulnak néha akár olyan polimer alapú festékek is, amelyekkel nem képes kilökődő komplexet alkotni a Rejuvi emulzió.

Ugyanezen tanulmány szerint keloidos heg a testtetkó kiszedési esetek 6%-a után alakult ki. Ez jobb technikai kivitelezés és főleg polisziloxán alapú lappal (Medigel, Medipatch, stb.) vagy géllel (Kelo-cote, Zeraderm, stb.) való utókezelés esetén majdnem biztosan elkerülhető lett volna!

2010. febr. 14. 18:50
bocsi,az krém akart lenni,nem krám. :)
2010. febr. 14. 18:47

Sziasztok!

Új vagyok itt.Kerestem valami tapasztalatot a tetoválás eltávolítás menetéről és sikerességéről,de nagyon kiábrándultam a lézeresből(bár elötte sem voltam odáig érte),mert nem olvastam olyat nálatok:"Igen,túl vagyok rajta és sikerült!"

Elszomorító,hogy ebből is üzletet csinálnak,mikor ilyen sokan vagyunk,akik megszabadulnának egy megunt vagy elrontott tetoválástól!

És amiért még itt vagyok,az az,mert kerestem egy bizonyos módszert,de itt nem írtatok róla,lassan bejön Magyarországra egy új termék a Rejuvi Tatto Removal,amit beletetoválnak újra a tetoválásba és összeolvadva a festékkel együtt kilökődik.(legalábbis az én nyelvemen elmagyarázva)

De van egy kozmetikus,aki már csinálja,és az Ő oldalán olvastam róla,meg a Rejuvi honlapján.

Ő valahogy be tudta hozatni az USA-ból.

Azon gondolkodom,hogy elmegyek hozzá,1-3 alkalmat ígérnek(azt tudjuk miktől függ az alkalmak száma),szerintem nem hangzik olyan vészesen,mint,amiket eddig láttam:lézer,kimetszés,elfedés,stb.

Ráadásul nekem nagyon nagy,ha heges maradna vagy csak halvány akkor is eléggé feltünő lenne a méretéből adódóan.

Ha tudnám,hogy nem lehet kivarázsolni,akkor inkább otthagynám,de ez a krám szimpi,bizalomkeltő.

Kérlek titeket,ha van bármi jó tanácsotok,írjátok meg!

És ha belevágok,akkor mindent dokumentálni szeretnék felétek,hátha sikerrel járok és esetleg ezzel nektek is segíthetek és ti is megszabadulhatnátok a nem kívánt "ékességetek"-től.

Várom a válaszokat!

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook