Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 15:09

Helló mindenki, megjöttem, infókkal teli :)))

Szóval a szőrtelenitést a lézeres részével csinálják az amit nekem, a tetkóeltávolitást azt pedig villanófénnyel, tehát a fény süti össze a festékrészecskéket és nem lézersugár. Ez a különbség a tietek meg az enyém között, Pesten és itt van összesen ilyen gép még csak az országban, mondta a csak a nevét meg a számát de elfelejtettem :)) Pénteken megyek a 3. kezelésre, addig meg kell gyógyulni a fogamnak :) és akkor megiroma nevét a gépnek.

Azt tudom még, hogy ausztriában szinte már a moder eltávolitások keretében csak ezt a gépet használják, és hogy 70%al kiméletesebb és 45%al hatékonyabb mint a lézeres.

Azt mondta, hogy azért lesz nektek gennyes meg véres és sebes, mert a szövetet és az alatta lévő nem tom mit nyirja ki a lézer.

Itt meg a fény anniyra nagy lux(ez valami mértékegység)-al villan, hogy összesüti a festéket és nem mesterségesen kiforr a bőrből hanem a szervezet maga dolgozza fel és nyeli el apránként a saját pigmentjei közé.

Valami ilyesmi :)


Ha jó lesz a fogam akkor már csütörtökön megyek, azt mondta most hoyg látta, hogy 6 elég lesz :))

171. ee50b7c391 (válaszként erre: 169. - Bilkó)
2010. márc. 8. 15:03

Szia!

Nekem is van kép a naplómban 478.bejegyzés asszem, de lehet hogy 487 :) nekem ipl-es villanófénnyel csinálják,nem lézerrel,az eredmény magáért beszél, 2szer voltam eddig de ha minden jól megy pénteken megyek a 3. ra addig remélem meggyógyul a fogam.

Énis hallottam jókat róla de még látnni nem láttam élőben olyat akinek ezzel szedték ki.

170. Andianyuci (válaszként erre: 169. - Bilkó)
2010. márc. 8. 13:39

Sziasztok!

Szia Bilkó,ha minden simán megy én szerdán megyek az első Rejuvi eltávolításra,majd rakok fel képeket.

Mindenkinek kitartás!!!!

169. Bilkó
2010. márc. 8. 13:28

Üdv mindenkinek!

Sajna nekem a lézeres eltávolítás nem jött be, 10. kezelés után is csak 20-30százalékot halványodott. Alkar tetkó aminek nagy része zöld, azt még nehezebb "kiszedni".

Amit a Rejuvi eltávolító gélről írnak, az nagyon biztató.

Van valakinek tapasztalata erről az eljárásról?

168. ee50b7c391 (válaszként erre: 161. - Slöj)
2010. márc. 8. 12:38

Szia!

Nekem is barnával van a szemöldököm tetoválva és mégis olyan mint a fekete. Nem minden bőr egyforma, lehet, hogy ha megint megcsinálják barnával akkor is ilyen lesz, nem?

Nem félsz ettől?

167. ee50b7c391 (válaszként erre: 166. - Nikiti)
2010. márc. 8. 12:27

Ja azt el is hiszem, hoyg az fáj, nekem 25ös erősséggel csinálják, a szörtelenités meg 75-ös !!! Tuti kuvára fáj.

A fogam,hát arról csak anniyt , hogy jobb mig nem tudod meg miylen is ez :(((

fáj angyon.

166. Nikiti
2010. márc. 8. 09:14

Annyira nem fáj szerintem a tied rosszabb ahogy barátnőm elmesélte mikor neki csináltak végleges szőreltáv. Csak kellemetlen utána hogy folyik belőle a trutyi:-)meg sebesedik


nem tudom még mennyi kell nekem h eltűnjön?


Fogad jobb?

165. ee50b7c391 (válaszként erre: 164. - Nikiti)
2010. márc. 7. 15:01

Atya úr isten!!!!!!

Soha,de soha nem mennék tetoválás eltüntetésre ha igy nézne ki egy kezelés után.

El se tudom képzelni , hogy nem fáj amikor csinálják.

Mostmár egészen biztos vagyok,hogy homlokegyenes mást csinálnak nekem mint nektek.


Annyit tudtam meg hogy összesen 2 ilyen gép van az országban még csak amivel nekem csinálják,az erősséget változtatva kell kapcsolni, hogy épp heget gyógyitson,tetkót szedjen le vagy pl szőrtelenitsen.

Vérezni és sebesedni tilos minden kezelés után,ha ilyen előfordul nem szabad több kezelést csinálni,mert épp az a lényege, hogy nem hagy nyomot,sem a kezeléskor sem utána.

Állitólag eza ma ismert legmodernebb eljárás, csak anevét felejtettem el.


Hű nagyon fája fogam de mondhatni még jobban megfájdult mikor megláttam a képeket.


:((((

164. Nikiti
2010. márc. 7. 14:01
sikerült a képek a naplómnál található
163. Nikiti (válaszként erre: 162. - Ee50b7c391)
2010. márc. 7. 13:49

jobbulást kívánok én is neked ill. segítséget kérnék, nem tudom feltölteni a képeket nektek bmit csinálok, van vmi nagyság aminél nagyobb nem lehet?

köszi

2010. márc. 7. 08:13

Lányok,bocs de holnap sem fogok menni ,majd talán kedden de valószinübb a szerda.Nagyon kivagyok a fogamal,most éjjel tudtam csak aludni az előző2-n semmit és nem akarnál elcseszni az egészet azzal,hogy huzatot kap a fülem vagy a pofám.Pokoli kinokat élek meg ugyhogy amig nem biztos a javulás nem fogok menni sehova. Bocsi,nem gondoltam, hogy ilyen hosszadalmas lesz a felépülés.

szép napot

161. slöj
2010. márc. 5. 14:09

Sziasztok,

Tettem fel képet a szemöldökömről. Most ilyen, koromfekete volt. Jó mi? Pedig én barnát kértem.

A hónap végén akarok menni újabb kezelésre, majd megkérdezem a dokit az IPL-es gépről, mert nekik is van. Nagyon nem merek kockáztatni, és kísérleti nyúl sem akarok lenni, mert nekem az arcomról van szó, nem bírnám ki, ha heges maradna. Azt írják az IPL-es kezelést nem lehet végezni tetoválás környékén, és az eltávolított helyén. Szerintem: no comment. Neked szerencséd van Tücsi, neked bejött. Jobbulást a fogad helyének. :):):)

160. Nikiti (válaszként erre: 159. - Ee50b7c391)
2010. márc. 5. 08:07
ok igyekszem a hétvégén feltenni
2010. márc. 4. 15:00

amugy meg nem ér, hogy csak nekem van róla kép, tegyetek fel ti is, irjátok oda hány alkalom utn...stb.

énis kiváncsi vagyok a tiétekre.

158. ee50b7c391 (válaszként erre: 154. - Slöj)
2010. márc. 4. 14:46
5600 Békéscsaba Andássy út de nem tom hány szám és a nevét se tudom. Kb egy olyan 2-3 hónapja nyilt.Nem tudom a nevét mert régen hiteliroda volt a helyén és még az ő táblájuk van kint ugyhogy a szalon nevét konkrétan nem is tudom.
157. ee50b7c391 (válaszként erre: 155. - Ee50b7c391)
2010. márc. 4. 14:28
a naplóim közt az elsőben van a kép, 478. bejegyzés.
156. ee50b7c391 (válaszként erre: 151. - Slöj)
2010. márc. 4. 14:27

Mint már mondta, nekem nem vérzik, ezért nincs rajta seb sem.

Én mára már egészen biztos vagyok, hogy totál más a két cucc amit nektek és amit nekem csinálnak.

Először egy keddi napon voltam és ugy volt hogy rá egy hétre mehetek megint, de pénteken(multhéten)arra jártam és benéztem, ont nem volt senki és mmegcsinálta.

155. ee50b7c391 (válaszként erre: 150. - Slöj)
2010. márc. 4. 14:24

A naplómban van a kép, nem az adatlapomon:)))

Mai első bejegyzésben van róla több kép is.

Én békéscsabai vagyok,nem budapesti.

Lányok, a héten bizi nem megyek sehova. Most szedték ki a jobb lati bölcsfogamat, máris irom a naplómba az "élményt" ugyhogy hétfőn lesz a napja amikor meg tudom kérdezni milyen gép is pontosan.

Addig legyetek türelemmel,bocsi de totál ko vagyok.

154. slöj
2010. márc. 4. 13:26
Tücsi légyszíves a szalon nevét írd le ahova jársz, és hogy hol van. Utána keresek a neten, és felhívom őket az lesz a legtisztább. Köszi
153. slöj (válaszként erre: 152. - Nikiti)
2010. márc. 4. 12:54
Viszket nekem is, de egy pár hétig érzékeny is.
152. Nikiti (válaszként erre: 151. - Slöj)
2010. márc. 4. 11:58
Nekem csak viszket de nagyon nem érzékeny , neked nem?
151. slöj
2010. márc. 4. 11:27
Hova jársz tücsi? Budapesti vagy, mert megnéztem az adatlapodat, de nem volt rajta. És még egy feltűnt nekem: tényleg hetente tudsz menni? Annyira meggyógyul? Nekem a seb jön le 10 nap után, és olyan érzékeny mint állat. 3-4 hetente lehet nünk menni, mert addigra gyógyul. Én 6-8 hetente járok mire nem érzékeny.
150. slöj
2010. márc. 4. 11:14

Sziasztok!

Én csak egy képet találtam rólad, a többit már leszedted tücsi?

Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen géppel csinálják. Rengeteget kerestem más módszer után a neten, de mindig a Q kapcsolt lézerbe botlottam, mivel csak az a lézer alkalmas a tetkó eltávolításra.

149. Nikiti (válaszként erre: 148. - Ee50b7c391)
2010. márc. 4. 09:14
De durva elhiszem hogy hiszel benne,hogy eltűnik ez nagyon hatásos kérlek akkor kérdezd meg hétfőn a dokidat pontosan mert ilyet én is szeretnék
2010. márc. 4. 08:54

Feltettem a naplómba képeket.

Az első kép a kezelések előtti, aztán van az első után, a második után és van egy a mostani állapotról.

cSAK azért tettem fel, hogy lássátok, nem sebes nem vérzik igazából smmi nem látszik rajta csak az hoyg napról napra egyre fakul.

147. Nikiti (válaszként erre: 141. - Slöj)
2010. márc. 4. 08:30

Én is ezt olvastam mindenhol Tücsi megkérdezed pontosan hogy atiedét mivel csinálják mert utána nézek én is itthon van e hasonló csak azért kellene pontosan hogy nem vágjanak át


Ksözi

146. Nikiti (válaszként erre: 140. - Slöj)
2010. márc. 4. 08:29
Hát nekem is vérzik és olyan mintha elégne a kezed és felhólyagosodik majd kipukkam mint egyvízhólyag és az szárad le, utána a tetkó felülete fényesebb lesz
145. Nikiti (válaszként erre: 138. - Slöj)
2010. márc. 4. 08:25
Hát nekem sebesedik majd lejön de nem sok változás max világosodott de hegesedés már látszódika legutolsó részen, mintha varr lenne, de nekem nagyon kevés helyen fakul, nem tudom meddig bírom igy eredménytelenül habár nekem a doki rendes nagyon mivel valószínű ő sem látja a változást már kétszer nem kért lovét érte
144. Nikiti (válaszként erre: 136. - Ee50b7c391)
2010. márc. 4. 08:22
Értem csak hogy jól értettem e kérdeztem rá hogy olyannal mint a végleges szőr eltávolítás, hogy olyannal csinálják? de már értem köszi
2010. márc. 3. 19:22

azon a klinikán ahova te jársz a neten ne irják milyen a gép, de én leirtam az enyémet hoygan csinálják, ha neked is bekenik zselével és ráteszi a gépet és villan és süt akkor ugyan az, scak akkor nem tom miért van az hogy nekem 2 után már látszik az eredmény, neked meg rengeteg pénz után sem.

Én azért mentem ide, mert bnőm a hátáról szedetett le egy 2 tenyérnyi nagyságú félig feket félig szines remekművet és 8 alkalom kellett hozzá, közel sem kerlt anniyba mint amit te már most kifizettél, és se hire se hamva sebnek, hegnek, sose várzett neki ahogy nekem se.

Abban igazad van, hoyg én se mennék el aegy kozmetikába ahol vesz az illető egy gépet és vállal vele ezt azt de fingja nincs mit csinál, viszont ezek szerint csak jobb ahova én járok, nem? Mármint ha azt vesszük hogy pénz és eltünés akkor ez a jobb. Sztem amugy meg lehet hogy tök más a kettőnké mert mondom a csaj valami 25-ös erősségről beszélt, te/ti meg is többszázas értékekről irtatok.

Ez a gép amivel ő csinálja azt tudom, hoyg uj és talán 2 van az országban még csak.

Amint eljutok oda asszem hétfőn már rendbejöna foghuzásom helye és menni tudok, és megkérdezem milyen a gép.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook