Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1342. guardian (válaszként erre: 1341. - Krino30)
2015. jan. 30. 22:44
amúgy nem rossz ötlet :)
1341. krino30 (válaszként erre: 1340. - Guardian)
2015. jan. 30. 21:50
guardian! szerintem felezzünk, és megcsináljuk egymásnak! hm? :) (nem nevet, komolyan gondoltam) nekem is nagy, ha a gépet egyedül veszem, nekem akkor is megérné, ja és az enyém kék :)
1340. guardian (válaszként erre: 1339. - Angie's)
2015. jan. 30. 20:22
annak örülök, hogy itt olvasva utána néztem a lézeres gépek árának, mert viszonyag nagy felület egész vádli, comb amit kezelni kellene nálam és ez rendes fekete/vörös tetoválás. így amint lesz lehetőségem beszerzek egyet, ezután elérve a számomra megfelelő eredményt féláron tovább adva még mindig jócskán spórolok.
1339. angie's (válaszként erre: 1336. - Guardian)
2015. jan. 30. 10:18
Így is lehet gondolkodni.:) Én, a javíthatatlan optimista, abban reménykedem, hogy csak a bőr tűrőképességét méri fel. Bár jobb helyeken erre van az ingyenes próbalövés ;)
1338. Captainrush (válaszként erre: 1336. - Guardian)
2015. jan. 30. 10:01

Erre gondoltam,és a többség az meg is teszi,tisztelet a kivételnek.

Így lesz egy 5-6 alkalmas eltávolításból 10-12 alkalom. 1 évből 2 év,és dupla annyi lóvé a kezelőnek.

1337. Z. Betti
2015. jan. 30. 09:24
Én a lassú üzemmódban használom, nagyítos szemüvegben (a lézeres sötét szemüveg alatt), így minden lövésem célba talál. (nem is gazdagodtam még meg). A jól végzett, eredménnyel kecsegtető lézerezés után bőrpír, pici hólyagosodás,duzzant, pörkösödés, viszketés következik. Ez a természetes folyamat.
1336. guardian (válaszként erre: 1332. - Angie's)
2015. jan. 30. 08:47
és szépen meglehet duplázni, triplázni a kezelések számát amit a páciens fizet :)
1335. kicsibecca (válaszként erre: 1334. - Angie's)
2015. jan. 29. 20:58
Akkor biztató is meg nem is,amúgy a kezelő úgy 50 körüli bőrgyógyász dr-nő,na majd kiderül egy pár hónap múlva,:)
1334. angie's (válaszként erre: 1333. - Kicsibecca)
2015. jan. 29. 18:16
Elsőre mindenképp, ha nem túl merész a kezelő. Nem ismeri a bőröd, túl nagy tapasztalata sincs valószínű, óvatos volt. Ez a jobbik eset, azt gondolom....
2015. jan. 29. 14:29
Sziasztok,kedden voltam elsőnek lézeres kezelésen,érdeklődnék a tünetek iránt /bőrpír,viszketés,hólyagosodás,duzzant/ami általában szokott lenni ,de nállam semmi 2-3 pici piros pont ami látszik,bár a kezelés sem fájt/vállamon van/szerintetek most akkor ez a normális???
1332. angie's (válaszként erre: 1330. - Captainrush)
2015. jan. 28. 22:29
Kb.igen. Nem lassabb, csak több lövésszám. :) A kezelő gyorsan lő. :) Hatékonyabb, de veszélyesebb is. Szóval csak tapasztalt kezelő jöjjön szóba.
1331. krino30 (válaszként erre: 1329. - Rádi Odett)
2015. jan. 28. 21:47
hű Odett! azért nem semmi, hogy ilyen halványnak 6 kezelés kell! kissé aggasztó számomra :)
1330. Captainrush (válaszként erre: 1328. - Angie's)
2015. jan. 28. 21:42

Szia. Örülünk ha hozzászólsz.

Szóval a lassabb hatékonyabb,mert ha messzebbről lövik kisebb felületen oszlik meg a teljesítmény?

Jól értem? :)

2015. jan. 28. 17:54

Sziasztok!


Én nem bánom,hogy belefogtam a lézeres kezelésbe,eddig meg vagyok elégedve az eredménnyel.Mondjuk nem gondoltam az elején,hogy ilyen sok kezelés kell majd,de ha már belefogtam végig csinálom.Tettem fel képet,hogy most hol tartok,ha valkit érdekel,nézze meg az adatlapomon :-)

1328. angie's (válaszként erre: 1303. - Captainrush)
2015. jan. 28. 14:08
Szia! Bocs, hogy belevauzok,de hadd mondjak el valamit. A lézergépek lencséje mindig távtartóval van felszerelve. Ezt a gyártók úgy kalibrálják, (ált.4-7 cm),hogy a beállított teljesítmény ezen a távon ne roncsolja a bőrt. Ha ettől a távtól eltér a kezelő (messzebbről lő) a leadott teljesítmény kisebb helyen eszkalálódik, tehát erőteljesebb lesz a hatás. (nagyobb robbanás, nagyobb hő, nagyobb a bőrroncsolás veszélye) Gyakorlott kezelők(mint Betti) már bátrabban eltérnek a gyári távtartótól,mint a kezdők, mert megvan az a bizonyos tapasztalat, ami alapján pontosan tudják, hogy meddig nem okoznak hegesedést.Szóval adott helyen a 2 perc azért fordulhatott elő, mert közelebbről lőtt a kezelő, ergo 1 lövés átmérője nagyobb volt...a teljesítmény azon a területen oszlott meg. Hatékony ez a lövés is, csak max.több alkalom kell, de tuti hegmentes. :)
1327. krino30
2015. jan. 24. 03:13
Neked mid van? Mekkora feluleten? A keket azert ne add fel, van 3-4 hullamhosszon mukodo lezer is az orszagban,ami viszi a keket :)
1326. adam891001 (válaszként erre: 1279. - Mel1104)
2015. jan. 23. 23:27
Köszönöm a tippet. Én ma voltam nála,megvolt az első lézeres kezelés. Mit mondhatnék? Nagyon fájt,de ki bírtam. Árban szerintem korrekt volt, nem beszél mellé a hölgy, elmondta h mivel elég jól megvan csinálva a tetkóm és aránylag friss, nem biztos hogy egykönnyen kijön.. A kék biztosan nem. A fekete is legalább 5-6 kezelés,ha nem több. Lényeg hogy belekezdtem, ha a feketét kiveszi már megérte a szenvedés és a kiadott pénz.a kéket pedig valami alternativ módszerrel megpróbálom majd(plasztikai sebészet mondjuk). Kitartónak kell lenni,mert bizony ez egy 1-2 éves procedúra! Képet is fogok majd mellékelni hátha érdekel valakit :) Sziasztok
1325. krino30 (válaszként erre: 1323. - Lara2010)
2015. jan. 23. 21:32
el lehet halványítani/ távolítani, de szokj hozzá a rövid ujjúhoz, mert cirka 1-2 év, mire eredményt hoz a lézer. Fel a fejjel, csak nem olyan vészes :)
1324. Lara2010
2015. jan. 23. 11:13
Nem tudom feltenni nem engedi :(
1323. Lara2010
2015. jan. 23. 11:08
Helló,nekem egy 2 hónapos tetoválásom van és elszeretnem távolítani :/ a gyermekeim neve van az alkaromon de nem lett jó.... És büszkén kellene viselnem de nem tudom és azóta csak hosszú ujjú felső van rajtam mert nem tudok megbekelni vele!mennyire jók ezek a lézeres kezelések? És hányszor kell menni, hogy szépen elhalvanyuljon? Teszek felkképet róla, hogy milyen! Kérlek segítsetek mert egyszerűen már bele vagyok betegedve! :(
1322. krino30
2015. jan. 22. 19:00
Maga a gép nem rossz, megnéztem a paramétereit, és jobb, mint amilyenekkel a nagy átlag (akiket eddig láttam) dolgozik. A tanfolyamot egyébként gyanúsan szinte ingyen adják a gépek mellé, persze mindenki döntse el hogy ez elegendő-e ahhoz, hogy elinduljon ebben a "szakmában". Akinek pedig van egy kis igénye, úgy is betartja az utasításokat, és pontról pontra követi az oktató anyagot! A te munkád úgy gondolom több szakértelmet igényel, hiszen több mindent csinálsz, maga a kozmetika is egy komoly szakma, amiben csak kevesen tudnak igazán jól helyt állni
1321. Z. Betti (válaszként erre: 1320. - Krino30)
2015. jan. 22. 06:47
Az a lézer pedig nem lehet egy nagy teljesítményű, és még így is elérte a kívánt eredményt. Bár én azért nagyon kíváncsi lennék, hogy honnan indult. Azért ezt a módszert senkinek sem ajánlom. Én mielőtt elhatároztam, hogy akarok lézerezni, elvégeztem egy tanfolyamot az ország egyik legelismertebb lézeres orvosánál. Még így is adódtak olyan problémák amire nem voltam felkészülve. Magamat pedig biztos nem tudnám olyan precízen kezelni, mint a pácienseket. Részben a fájdalom, és részben a lézerezés technikájából adódó sajátosságok miatt.
1320. krino30 (válaszként erre: 1319. - Z. Betti)
2015. jan. 21. 19:14
A vegeredmeny azert nagyon szep lett, es meggyozo, csak furcsa volt, hogy feketebol lett olyan amilyen..egy ev alatt eleg szepen kivettea keket neki, ugyhogy talan nekem is van remeny :)
1319. Z. Betti (válaszként erre: 1318. - Krino30)
2015. jan. 21. 19:09
Ez a jelenség alátámasztja azt, hogy a lézer a kék színnel nehezebben boldogul. A fekete pigment nem csak fekete, hanem kék összetevőket is tartalmazott. A lézerezés során a fekete pigmentek eltüntek, a kékre meg nem volt eredményes. A pigmentek mindig több szín keverékéből állnak. Ez tovább nehezíti az eltávolítást, mert nem lehet előre látni, hogy milyen színekből áll az a tetoválás.
1318. krino30 (válaszként erre: 1315. - Z. Betti)
2015. jan. 21. 13:28
szia Betti! ma egy érdekesség jött szóba, a gépek témájában, amire te tudhatod csak a megoldást, mert te foglalkozol az eltávolítással! Van egy srác, aki árulja a gépét, amit Dániából vásárolt. Saját tetoválására vette, mert a felület miatt jobban megérte neki a beruházás, mint elmenni szakemberhez (egy millió forintot jósoltak neki) a tetoválás fekete volt, elmondása alapján profinál csináltatta, körülbelül 2 éves munka, és egy éve kezdte el az eltávolítást magán. Az eredmény bíztató, szép halvány lett neki, de kék, és nem fekete. Teljesen égszínkékre kivilágosodott neki a fekete, és aztán az halványodott.. az eredmény neki megfelel, mert takartatni megy. Ez hogy lehet? ilyenek az új fajta festékek? mert a gépről nehezen tudom elképzelni, hogy másképp működik, mint az átlag. A gép típusát itt nem írnám le, esetleg privátban, ha gondolod.. köszi a választ előre is
1317. krino30
2015. jan. 20. 22:24
Ahogy mondod..bar nekem meg sokat kell olvasnom,mert a kek szin a legkemenyebb dio.. egy probalovesnek alavetem majd magam, elkepzelheto, h soha nem jon ki, megmarad egy kek folt..akkor pedig inkabb maradjon a tetko. Varom a kepeket :)
1316. K.Andyka82 (válaszként erre: 1314. - Krino30)
2015. jan. 20. 21:08

Igen,szerencsére olyanok vannak inkább itt többségben,akik megértik,hogy milyen lehet ez a helyzet..

A hétvégén teszek fel képeket,éppen most cseréltem kötést,fantasztikus! :)

Bár a felszívódó varratról más elképzelésem volt,de nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a végeredmény.:)

Az eddigi képeket kell megszerkesztenem,hogy minél többet tudjak feltenni,és megpróbálom előkotorni a rejuvisakat is,amikor még rajta volt a varr..

Fel a fejjel,előbb-utóbb Te is megtalálod a megoldást!Azért is jó ez a fórum,mert lehet hogy itt olyan tanácsokat kapsz,amivel jelentősen le tudod rövidíteni ezt a folyamatot!:)

1315. Z. Betti (válaszként erre: 1312. - Krino30)
2015. jan. 20. 06:26
Nem szeretném, hogy letiltsanak a hoxa-ról, ezért erre inkább privát üzenetben válaszolok.
1314. krino30 (válaszként erre: 1313. - K.Andyka82)
2015. jan. 19. 20:46

szia Andika! igen, jó ha minél többet beszélünk a témáról, így a laikusok is jobban átlátják a helyzetet! Rólam pl már ketten letettek, aztán rájöttem, hogy csak azért, mert a lézerünk nem alkalmas színes tetoválásra, effektíve nem eltüntetni nem lehet, csak máshoz kell fordulnom. Egyenlőre ez még gyerek cipőben jár az országban, mert eléggé költséges, de reméljük ez is rutinnak fog számítani, ahogy a kozmetikai tetoválás eltüntetése is! A megbánás pedig nem szégyen, mert kevés ember van, aki egy életre szóló döntést képes hozni, de egy két rosszindulatú embert leszámítva itt úgy is olyan emberek találkoznak, aki tenne a tetoválása ellen.

Hogy halad a gyógyulásod? igazán irigy vagyok, hogy túl vagy életed ezen szakaszán :)

2015. jan. 19. 18:37

Sziasztok!

Na,hogy fellendült a fórum,jó ezt látni! :)

Van akinek a tetoválásnál is keletkezik heg,csak azt nem veszed annyira észre,mivel takarja a festék..

A lézer után volt,hogy egy-két helyen felhólyagosodott a terület,majd amikor lejött a varr,akkor rózsaszín volt a bőröm,de ez szépen kifehéredett,majd bepigmentálódott..Szerintem ha megfelelően van kezelve utána,akkor nem lehet belőle gond..A kezelés után még hetekkel,sőt hónapokkal is halványul a tetkó,én volt hogy kihagytam több időt is mint 8 hét..

Eltávolítás szempontjából nincs különbség a két napos,és a két éves tetkó között,ott csak a festék minősége,fajtája,és mélysége számít..

Az meg hogy valaki megbánja a tetoválását,benne van a pakliba..csak van a ki elfogadja,van aki leszedeti..Néztem egy videót egy srácról,aki az arcáról és a testéről is leszedette a tetkóit..lézerrel..na az durva látvány volt,és gondolom piszkosul fájhatott is..A tanulópénz sajnos nem kevés..de ha kitartóak vagyunk,akkor előbb -utóbb lesz eredménye! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook