Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
322. Andianyuci (válaszként erre: 309. - Kris84)
2010. ápr. 20. 21:06
Nem volt lézerezve,ez az egy rejuvi kezelésem volt eddig,s mivel sokáig gyógyul,csak ősszel folytatom.
321. Andianyuci (válaszként erre: 308. - Sgaara)
2010. ápr. 20. 21:05

Szia!

Írd le mire vagy kiváncsi és szívesen válaszolok.

320. kris84
2010. ápr. 20. 12:23
Nincs mit megköszönnöd, az a helyzet hogy nyom nélkül sajnos nem lehet megszabadulni tőle ha viszont van ott egy halvány rózsaszín felület, vagy ha még műtétben gondolkodsz, hegek amik idővel kifehérednek, persze min. 10 év, de gondos krémezgetéssel előbb is. Vagy legvégső esetben egy takaró tetoválás el kell tudni dönteni ki mit tud jobban elviselni magán. Szőrös karúak előnyben:-)
319. kris84 (válaszként erre: 318. - Nikiti)
2010. ápr. 20. 12:19

szia Nikiti!


Nekem a Márti mondta hogy elvileg a lézerheg is jelentősen halványítható vagy a zeraderm krémmel vagy van még egy drágább krém 10eFT körül, nem jut eszembe a neve, elég hatásosnak tűnnek nézdd meg a linket amit küldtem.

Mondjuk nem fér a fejembe hogy neked sima fekete a festék, az én feketémet szétcsapta vagy két alkalomból azért mert általában valami természetes anyagból van pl. szénszármazék, valószínű a tied valami pancsolt festék lehet, szalonba csináltattad? az is lehet hogy mélyen van, milyen régi a cucc? Én is azért várok hogy rezdüljön végre a Bilkó képügyileg mert nekem is van lézerezve mint neki, látni akarom mi a stájsz mielőtt belevágok.

318. Nikiti (válaszként erre: 317. - Kris84)
2010. ápr. 20. 11:51

Köszi a sok hasznos infót:-)

de tudod mi a legdurvább hogy amikor én elkezdtem mondtam a dokinak csak akor álljunk neki ha tutira eltűnik mivel nekem látható helyen van ha nem tűnik el hagyjuk az egészet,(mivel én a viszektés miatt keresetem fel ami még mindig brutális)

ő erre azt mondta hogy nem tud olyan embert mondani akinek nem tűnt el, 5 alkalom után már azt mondta hogy hát ez nem igen mozdul-pesszimistább volt mint én

De lehet hogy visszamegyek hozzá és megkérdezem mondja meg annak az embernek a nevét akinek eltűnt mert országos szinten nem igen hallottam ilyenről


Ja és a lényeg hogy foltos, inkább hagytam volna az egészet de most igy elég gázul néz ki és miatta nyáron nem igen akarok hosszúujjuban mászkálni

Rejuvin gondolkodom itt a környéken Ausztriában nem tudom hol lehet pedig biztos van


Mindegy köszi mégegyszer

317. kris84
2010. ápr. 20. 10:28

Szia Nikiti!


A kimetszésnél nincs hatásosabb, viszont mindenképpen hegszövet képződik ennek milyensége függ az alkattól, hajlamtól kis túlzással ha az oltás helye amit kiskorodban kaptál nagyon gány akkor nagy az esély rá hogy keloid keletkezik, ami egy kidudorodó a bőrszínendtől jelentősen eltérő kitüremkedés lehet, szerintem van olyan zavaró mint egy tetoválás. Bővebben [link]


Én voltam jó pár konzultáción általában úgy kezeltek mint egy férget aki megérdemelte ogy egyszer barom módon döntött, mondanom sem kell ált. 5000 FT környékén van egy ilyen. Plasztikai sebészeknél nem érdemes próbálkozni, horribilis árakkal dolgoznak vagy nem foglalkoznak vele, kórházban érdemes kérdezősködni ahol van plasztikai sebészet. Én találtam egy idős sebészt nagyon tisztességes potom összegért elvállalná de nagy lenne a heg és ki tudja milyen minőségű eztán ahogy Euro mondta lehetne a heget is lézereztetni, vagy fagyasztatni bővebben: [link]

Itt dolgozik amúgy a sebész prof. is.

Nem akarlak elkeseríteni mert már így is látom hogy eléggé el vagy keseredve, meg nem értek hozzá de szerintem a tied olyan nagy kiterjedésű hogy nem vállalná el mert kb. úgy nézne ki mitha felhasították volna az egész karodat, de az is lehet hogy a kanjikat egyenként ki lehetne vagdosni. Ha már ebbe gondolkodsz érdemes lenne szerintem elküldeni neki a képeid, biztos válaszolna, régóta praktizál, rááadásul nem kerülne semmibe igaz, nála a konzultáció is ingyenes volt, régivágású tisztességes ember, ha van rá mód hogy segítsen megteszi, a frankót fogja mondani.

Nem tudom mi a helyzet Sopronban eü. téren lehet hogy ott is akadna valaki, de szerintem próbáldd meg ezt a dokit, utána még esetleg a rejuvit attól függ mit mondd, de tudnod kell hogy ez altatásos műtét lesz ha lesz ami ugye szintén nem veszélytelen, nehéz ügy ez a kibaszott tetoválás ha tehetném visszacsinálnám dehát nemlehet. Remélem tudtam segíteni.

316. Nikiti
2010. ápr. 20. 08:07

Valaki tud valamit a kimetszésről mert én most már azon gondolkodom vágják ki a franca

az legalább hatásos?

315. euro (válaszként erre: 312. - Nikiti)
2010. ápr. 20. 06:47

[link]

[link]

lehet válogatni :)

314. Sgaara
2010. ápr. 19. 20:18
én is neki szeretnék álli!:) én még Andianyuci képét illetve válaszát várom. remélem sikerrel jártál...
313. kris84
2010. ápr. 19. 13:13
Bilkó most már tényleg tehetnél fel képet, sokat segítenél vele, én is nekifognék a rejuvinak ha látnám hogy van értelme.
312. Nikiti (válaszként erre: 311. - Euro)
2010. ápr. 18. 19:58

Te tudod annak a készüléknek a nevét ami tényleg olyan ami hatásos mert most már szembesíteném ezeket a "kedves" nem "lehúzós" orvoskat

egy kicsi elégtétel lenne

311. euro (válaszként erre: 310. - Nikiti)
2010. ápr. 18. 16:52

pff.... na most ha ezek után valaki elkezdi a lézeres tetoválás eltávolítást, az már tudni fogja,hogy mire számíthat..... mi figyelmeztettük.

Amúgy ez tényleg csak Magyarországon megy így...

ha külföldön kezeltek volna(mindenkit),már tuti nem lenne szükség a 4.kezelésre,nem ám a 14-re...

Fél misi egy ilyen készülék (ami tényleg "AZ") már azon gondolkozom befektetek egy ilyenre :)

szép napot mindenkinek!

310. Nikiti
2010. ápr. 18. 12:07
Raktam fel uj képet miután lejött a varr hát a változás nuku, de nem heges amugy azt vettem észre hogy a mérete csökkent kb fél cm-t fura
309. kris84
2010. ápr. 15. 16:58
Andianyuci neked a rejuvi előtt volt lézerezve?
308. Sgaara (válaszként erre: 297. - Andianyuci)
2010. ápr. 15. 10:09

Szia!


tudnál nekem is némi informácioval szolgálni ez ügyben?:) eléggé el vagyok keseredve elég nagy tetoválásról lenne szó viszonta rejuvirol eddig csak jot hallottam s már hivatalos magyar oldala is ahol azt írják hogy hamarosan elérhető lesz minden termék:) érdemes belevgni? igazából én nem úgy akarok tőle megszabadulni hogy tökéletesen láthatatlan legyen mert mást szeretnék rá varratni! előre is köszönöm

307. euro (válaszként erre: 306. - Nikiti)
2010. ápr. 14. 19:28

Sziasztok.

Mondjuk ezt én is csak megerősíteni tudom,bár számomra egyértelmű,hogy a hozzá nem értés és a pénz lehúzása áll az egész mögött(!)

Aki most szeretné elkezdeni a lézeres tetoválás eltávolítást,csak akkor vágjon bele,ha :

- nem sürgeti az idő (min 2 év)

- van feles 300 000 forintja

- ha már tényleg meg akar szabadulni tőle.

ennyiiii

üdv mindenkinek

Ui.: most,hogy kezd bejönni a rejuvi,kíváncsian várom,hogyan kezdenek manipulálni azzal is,hogy jobban megérje nekik....mert már itt is lehet olvasni,hogy 3-4 kezelés is kelhet....én kb 1 évvel ezelőtt már külföldi oldalakon olvastam ezt az eljárást,de érdekes módon akkor még garantálták,hogy 1 kezelés TEHÁT EGY(!) kezelés 98%-ra kiszedi a RENDES tetoválásokat, független,hogy színes,vagy milyen mélyen van.

ERRŐL ENNYIT!

306. Nikiti
2010. ápr. 14. 11:43

Hát leesett a varr, de semmi változás 7. kezelés után tehát biztosan állíthatom hogy az itthoni lézerkezelés egy nagy k..i lehuzás

már csak a rejuvi maradt reménykedjünk

én most pihit tartok és várm a nyarat max ősszel

305. Sgaara
2010. ápr. 12. 23:13

sziasztok!


új vagyok itt viszont az én problémám is az mint nektek. sose gondoltam volna hogy megunok 1-2 tetkomat mert van 1 jópár ám az utóbbi döntésemm(ami elég nagy lett megbántam..) eddig rengetegt olvastam a lézerről de valahogy nem volt az az érzésem hogy huuu ez tényleg jo...szal elég rossz előérzetem volt. ám itt a fórumon olvastam erről a rejuvi módszerről...utána olvasgattam neten is videokat is néztem és most valahogy azt érzem hogy ez tényleg működik. elég csunya a kezelés utáni látvány, viszont sok utolagos képet láttam rola ami nagyon bíztató. és teljesen mindegy mekkora hol van színes vagy fekete mindent elvisz... ami talán negatívum hogy elég sok az utolkezelése... ami mivel ekkor aintervallum könnyen elrontható és elég költséges, ám még mindig jobb mint a lézer....

véleményeitek? :) bence

304. Nikiti (válaszként erre: 303. - Bilkó)
2010. ápr. 12. 21:55

Max ha ezt még bevállalom de csak ősszel

kicsit nehéz innen megszervezni az utazást de ami pozitivum hogy 3 havonta kell kb menni

Köszi aranyos vagy

303. Bilkó (válaszként erre: 302. - Nikiti)
2010. ápr. 12. 21:39
Ne add fel! Ez a Rejuvi úgy tűnik működik. Kép hamarosan!
302. Nikiti
2010. ápr. 12. 21:33

Én azt hiszem feladam a lézeres itt Mo-on szerintem nagyon kezdetleges cipőben jár és lehuzás az egész szerintem nem is nagyon értenek hozzá


Szomoú hir hogy ahol lézereszték ott nem hatásos mert nekem már az egész lett lézerrel kezelve akkor tényleg meg kell barátkoznom életem egyik korábbi döntésével.

hát:-(

301. misskiss (válaszként erre: 299. - Bilkó)
2010. ápr. 12. 16:29
Legalább?:(
300. euro (válaszként erre: 299. - Bilkó)
2010. ápr. 12. 14:42

Szia.

Tudnál feltenni képet?

Csak hogy több kezelést összevetve tudjunk valamiféle átlagot vonni, hogy mégis mire lehet számítani .... köszike

üdv!

299. Bilkó
2010. ápr. 12. 14:20

Sziasztok!

Nekem elég korán esett le a "var" 1-2 hét után. Ahol volt lézeres kezelés ott nem lett olyan látványos a változás, de mintha a festék feljebb jött volna a felszín fele egyes helyeken(vagy csak vékony a bhámréteg). Ahol nem volt lézerezve, ott jobban működött a Rejuvi, és ott jó hatásfokkal tűnik a festék, de nekem is vörös a terület, tapasztalatból, kb 2hónap, mire meggyógyul teljesen. Szerintem ebből a kezelésből is kell legalább 3 db, a látványos változáshoz.( mégsem 10-15, mit a lézernél!

298. misskiss (válaszként erre: 294. - Elixír)
2010. ápr. 10. 15:54
Nekem is :)5*5... Nekem azt mondták, hogy lehetséges, mert elég rugalmas a bőr...
297. Andianyuci (válaszként erre: 285. - Nikiti)
2010. ápr. 10. 14:18

Szia!

Igen Pesten.Priviben küldöm az infót.

296. Andianyuci (válaszként erre: 287. - Sz87)
2010. ápr. 10. 14:14

Szia!


Nekem 3 hét után estek le,de még mindig eléggé piros,pedig már 1 hónapja volt a betetoválás.

A gyógyulási folyamat 2-3 hónap,de leírtam mindent részletesen olvass vissza egészen addig,amíg a fórumra kerültem.

Ha látható helyen van,illetve a srtandolásban gondot okoz,várj őszig,én is akkor folytatom majd,már én sem megyek bele a nyárba jobban,ígyis juniusra gyógyul be teljesen elvileg.

De amúgy csak ajánlani tudom,tényleg működik!

295. euro (válaszként erre: 292. - Kris84)
2010. ápr. 10. 12:50

Szia.

Nekem az alkaromon van és elég nagy.

A lézeres kezeléssel én már nem fogok bajlódni tovább!

Tisztában vagyok azzal,hogy a rejuvi lenne a megoldás számomra (és másnak is) de azért én még kipróbálok egy másik módszert is! :)

A sráccal nem találkoztam, mert azóta rendőrként áthelyezték máshova és nem tartom vele a kapcsolatot,de biztos eltüntette a heget azóta (valahogy).

üdv.

294. elixír
2010. ápr. 10. 09:47
kivágatni?nekem a csuklómon van...::S
293. kris84
2010. ápr. 9. 16:59
Bilkó merre vagy?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook