Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
382. Brigi0430 (válaszként erre: 379. - Kris84)
2010. máj. 4. 19:18
Az enyémet nem lehetne elfedni a sajátommal, mert teljesen máshogy tetoválta a csaj, mint ahogy a sajátom van! Így 4 szemöldököm lenne... :S Amíg kinőtt a sajátom, frufrut vágattam! Igaz még most is kicsit gáz 5 napig amíg sebes, de már nem foglalkozok vele, hogy megnéznek emiatt az utcán! Mivel tudom, h 5 nap után úgyse fogja senki látni!
381. Brigi0430 (válaszként erre: 377. - Qq71gu44)
2010. máj. 4. 19:14
Bársony klinika és ott is a doktornőhöz, mert a pasi az epilaserben is van és nagyon sokan panaszkodnak rá... Amúgy barna volt a szemöldököm!
380. philipk (válaszként erre: 378. - Kris84)
2010. máj. 4. 18:32
Én a nem kívánatos tetkót is akartam, mindegyik a föld, univerzum, csillagok körül forog, az egyik egy napkitörés, amiből kifakadnak a csillagok, a másik egy nap, amielőtt egy tengeri madár száll a hullámokba, a 3. egy dns ( ez a nem kívánatos ) és még akartam egyet, ami a hidrogén atom jele lett volna úgy megoldva, hogy a felső kis kör helyén a hold áll, a vastagabb kör, belül pedig a föld bolygó, de a dns-es minta miatt most elment a kedvem a tetováltatástól. Tehát nekem szándékom volt a számomra fontos dolgokat, úgymint nap, dns, csillag, madár, atom a testemen látni, egyszerűen csak a jelenlegi minta nem jön be. Részemről tehát tudatos volt, csak nem jól sült el, eddig. Majd meglátom mennyire fogom megszeretni vagy mégjobban megutálni :)
379. kris84
2010. máj. 4. 18:22
Majd elfelejtettem a szemöldökösöktől kérdezem, abszolút analfabéta vagyok hozzá de ha kinő a saját szemöldököd azzal nem lehet elfedni? vagy ott végleges szőrtelenítés után volt a tetoválás?
378. kris84
2010. máj. 4. 18:19

Sziasztok!


Amúgy tényleg hihetetlen hogy erre képesek csak, igaz ámerikába már van tenyésztett bőr, gondolhatjátok az mire ide elér, na és milyen áron.....


Azért Euro ne add fel, a tiédet nem lehet kivágni? Lézer semmiképpen, akkor már inkább rejuvi vagy takarástetkó. Tényleg jobban eszünknél lehettünk volna mikor csináltattuk, én speciel egy haláleset után súlyos mentális zavaromban követtem el, tényleg ki miért varratott?

377. qq71gu44 (válaszként erre: 376. - Brigi0430)
2010. máj. 4. 14:07

Szia!

És Te hova jársz kezelésre? Milyen színű volt a tetoválásod?

2010. máj. 4. 13:14

Helló!


Nekem igaz csak sminktetoválásom van (amit szedetek), de meg se fordulna a fejembe,h mondjuk kimetszésre menjek, ha rendes tetkóm lenne! Szerintem előbb tetováltatnék rá! Na de mindegy! Nekem szerencsém van a lézerrel! 3 kezelés után a jobb szemöldököm már szinte teljesen eltűnt, a balba még van egy kicsit, de a következő alatt az is kijön! Ha meg nem, akkor lesz még 1 vagy 2! Én is tiszta vér meg sebbes vagyok, ahogy kijövök a dokitól, de nekem 5 nap alatt leesik a heg és semmi baja sincs a bőrömnek alatta!

Kitartást mindenkinek!


U.i.: Bajusz Huba állítólag tényleg jó Szegeden!

375. philipk (válaszként erre: 373. - Euro)
2010. máj. 4. 12:09
még mindig ott van a rejuvi, elég hatékonynak tűnik, minden eljárás közül ez a legszimpatikusabb.
374. Nikiti (válaszként erre: 373. - Euro)
2010. máj. 4. 09:49
Van egy srác akinek kimetszéssel eltüntették a tetkóját a válláról apró vágással olyan mintha elvágta volna vmivel de nem vészes, én most ezután fogok érdeklődni, én a lézerbe már nem hiszek marad a kimetszés ha vmit tudok jelentkezem
373. euro
2010. máj. 4. 09:29

Na mélységes tisztelettel itt vagyok.....

Nem nagyon írtok a fórumba, csak nem haldoklik a téma :)

Voltam dokinál és az van,hogy 2010ben NEM TUDNAK BŐRÁTÜLTETÉST CSINÁLNI! :)))

ill. tudnak csak az olyan lesz mint a hányás!!-heges,mély luk, varr körben,lehet kidobja a szervezet,lehet hogy letapad az izomhoz, lehet hogy szövődménye lesz,más színű lesz,más szőr lesz...és amit még nem mondott...örök életre maradandó OCSMÁNY heg marad vissza! na ez a 21.század orvostudománya EZ EGY KI..SZOTT VICC! de persze attól függetlenül megcsinálják csak hát írd alá a papírt,hogy vagy olyan "hülye" hogy vállalod :) :)

Szeretném kérni mindazokat,akik voltak szegeden a bőrklinikán lézereztetni,mert (állítólag!) ott tényleg olyan lézerrel csinálják és az tutira jó,hogy mi a tapasztalat ill.van-e..... én már ezen is csak mosolyogni tudok, de ezt ajánlották... és megint csak visszatértem oda ahonnan indultam... a KU..A lézerhez! :) vicc

gyerekek aki tetkót csináltatott és most el akarja tüntetni az finoman szólva beszopta... ennyiii :) hát segíteni nem tudtam senkinek,de azért szép napot mindenkinek

ÜDV!

JAH még csak annyit hogy a bőrátültetést ingyen csinálják ill. álja a TB.

2010. ápr. 30. 22:14

Sziasztok!

Csak jó tanácsként: aki a Madonna szalonba (Mammut) akar menni lézeres kezelésre jól gondolja meg. Én 2x voltam, eredmény: vérzés, mély sebek. Átmentem az Epileserbe egy csepp vér nélkül megúsztam.

Ezt főként a sminktetoválással rendelkezőknek írtam, ugyanis nekik esélyes a lézeres eltávolítás. Így is min. 6 kezelés kell, a tartós tetoválásnak akkor.....pff.

371. Kutya78
2010. ápr. 30. 13:39

Sziasztok!


Nekem is van egy nem kívánatos sminktetoválásom, amit szeretnék eltüntetni.

2 kérdésem lenne, jó lenne ha valaki tudna segíteni:

-van valakinek tapasztalata a Szegedi klinikával, illetve az Alfa Med (Kolat Zsuzsanna) klinikával kapcsolatban?

Én négyszer voltam az Epilasernél, azt mondta a doki, hogy az lesz a legutolsó kezelés, de sajnos nem tűnt el, így átszeretnék menni máshová.

Előre is köszönöm (-:

370. Nikiti
2010. ápr. 30. 07:27
Mondjuk én kimetszést akarok és az egyikket lehetséges mert a lézer után gáz lett
369. Nikiti (válaszként erre: 366. - Euro)
2010. ápr. 30. 07:17
Kiváncsian várom én is a fejleményeket mert én is ezt akarom tenni, nekem is mindegy
368. kris84
2010. ápr. 29. 19:38
Philip írtam neked privátba.
367. kris84
2010. ápr. 29. 19:32
Üdv! Sajnos biztos hogy heg lesz, az viszont nem biztos hogy szebb ha átültetéssel csinálják, jelentős bőrszíneltérés lehet. Az a baj hogy annyi itt a változó, hogy nehéz megjósolni hogy fog kinézni, egy biztos korai utókezeléssel, krémek bioptron lámpa stb...jelentősen befolyásolható a végeredmény. Nekem vagy 15cm hosszú lenne a heg, nem merek belevágni pedig akkor eltűnne nekem is egyből, valamit valamiért...Még a takarásban is gondolkodom, nem érzem hogy melyiket lenne könnyebb elviselni.
366. euro (válaszként erre: 362. - Kris84)
2010. ápr. 29. 17:37

Hello.

Sajnos elfoglaltságai miatt csak kedden tudok vele találkozni.

Nagy vonalakban közöltem vele,hogy mi lenne az én "kis" problémám és a reakciójából nem az jött le,hogy lehetetlent kérek, ha konzultáltam a dokival megírom részletesen, hogy hogy kivitelezhető ez a dolog.

(ez legalább tuti, kivágják az egészet úgy ahogy van)

Én sajnos már odáig jutottam,hogy az sem érdekel ha heges lesz, csak tűnjön már el a francba!

Üdv mindenkinek....

365. Andianyuci (válaszként erre: 364. - Andianyuci)
2010. ápr. 29. 11:06
Szerintem hívd fel és mond neki,hogy küldtél e-mailt,tetoválás képpel,nézze meg és mondjon rá valamit,és akkor bizti hamarabb lesz válasz.
364. Andianyuci (válaszként erre: 363. - Philipk)
2010. ápr. 29. 11:05

Szia!

Tudtommal az az e-mail címe,lehet olyan sokan írnak neki,hogy nem ér rá válaszolni olyan hamar,meg ugye dolgozik is egyfolytában.

363. philipk
2010. ápr. 28. 21:36

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a Nitsch Márti email címe megváltozott?

nekem ez van meg: nitsch.marti@gmail.com

362. kris84
2010. ápr. 28. 18:31
Sziasztok! Euro mire jutottál a sebésszel?
361. philipk
2010. ápr. 28. 10:05
szerintem ebből a rejuvi lesz, megvárom , amíg teljesene be nem gyógyul és elmegyek a Mártihoz egy próbára, olvasataim szerint tényleg működnie kell az én esetemben, reméljük.
360. Nikiti (válaszként erre: 354. - Philipk)
2010. ápr. 28. 07:48

Nézd meg az enyémet kb ilyen csak a friss állapotról nincs képem akkor olyan mint amikor elégeted és felhólyagosodik


Amugy néztem a E:KA képet azt hiszem nekem pl körülötte nem is halványodott a bőröm legalábbis nem látható ennyire

Szerintem a lézer gagyi, habár az én orvosom még mindig azt állítja hogy eltűntethető

359. euro (válaszként erre: 353. - 276f1d46c8)
2010. ápr. 27. 17:05

Szia....köszi a képeket, ez is csak bizonyítja amit már mindenki TUD, hogy a lézeres kezelés felejtős dolog a "rendes" tetoválás eltávolítására. :(

Szép napot!

ÜDV mindenkinek...

358. Bilkó
2010. ápr. 27. 13:19

Üdv mindenkinek!

A lézeres kezelések után volt, h nekem is gyorsan meggyógyult, de volt, hogy teljesen felpuffadt és hólyagos lett, kb. mint egy égési sérülés. /kezelés közben a szaga is olyan volt :)/

A gép energiája lehetet erősre állítva, és/vagy nem megfelelő fertőtlenítés?

2010. ápr. 27. 10:36

Sziasztok!

Gyorsan elolvastam miket írtatok,és csak annyit szertnék ideírni,hogy én a saját tetoválásom helyén semmilyen hegképződést nem vélek felfedezni,ha begyógyult és már nem piros teszek fel képet,ha sokára jelentkeznék,akkor senki se felejtse el,hogy költözni fogok és azért van.

Kitartás mindenkinek!!!!!!Sziasztok!

356. 276f1d46c8 (válaszként erre: 355. - Kris84)
2010. ápr. 26. 19:54
Nekem lézer után kicsit piros egy napig, aztán két napig sötétebb, aztán mintha mi sem történt volna, várom a halványodást. Var, seb, vér, dudor semmi!
355. kris84
2010. ápr. 26. 19:51

Lézer után baszottul bedagadt varrasodás vagy két hétig, kezelés közben állatira vérzik is. Most úgy néz ki mint egy halvány égési heg, a minta kivehető csak nincs benne szín.

Nálad lehet szerintem a legeredményesebb a rejuvi mert se lézer, profi tetováló (egyenletesen került be a festék, nem ment túl mélyre) és valószínű a festék is profi nem valami pancsoltszar volt. Nem nagyon találtam lépet énse külföldi oldalon hogy ilyen opciók mellett hogy néz ki egy profi tetkó eltáv után de ez a legjobb lehetőség szerintem, a Márti többet tud mondani az biztos.

354. philipk
2010. ápr. 26. 19:44

persze sérül, rosszul fogalmaztam elnézést, csak nem olyan sérülés történik rajta , mint amilyen a két krém oldalán találhatóak. A lézer után Neked milyen heg keletkezett? tudsz képet feltenni? felpuffadt bőr, varrasodás? olyan hegre gondolsz, mint amikor lehorzsolod valamidet és mondjuk lekaparod a varrt? olyan heg maradna a rejuvi után is?

amúgy a rejuvis eltávolítás minden esetben alaklmazható? jelen esetben az én mintámmal nincs semmi gond szerinted? csak, mert olvastam valahol, hogy a Márti azt mondta bizonyos mintára, hogy nem javasolja? mitől függ?

2010. ápr. 26. 19:42
Sajnos nincs friss képem, most tettem fel olyat, ami 12. kezelés utáni. Most is hasonló, csak néhány helyen szaggatott lett...
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook