Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
472. misskiss (válaszként erre: 470. - Prince87)
2010. júl. 12. 21:12
5*5 os , ki lehet vagatni,en nem tudom, hogy csinalta, de a papiromon azt irta , hogy bor alatti es feletti kimetszes,meg aramot is hasznalt,(ezt onnan tudtam meg, hogy minden fulbevalom, meg piercingem ki kellett venni ) :), csak marad vissza egy S alaku heg, azert nem vallalja sok orvos....de lehet, es engem nem zavar a heg. Lehet,hogy fugg magatol a mintatol is ez az egesz...eleinte igen , kicsit huzodott a borom,meg meg benne van a cerna,de a bor is regeneralodik,(meg elasztikus is) meg olyan kremet kaptam, ami kifejezetten erre van, de azert metszi ki kettobol, hogy ne terhelje meg a borom....Telefonaltam elotte a szegedi klinikara is, es kicsit megijedtem, amikor hallottam, hogy az orvos nem vallal ilyen mutetet...es azt mondtak, hogy felesleges konzultaciora is mennem, mert csak a lezert alkalmazzak...Elmeseltam a problemam, es meg jobban meglepett amikor azt mondta, hogy szerinte 20 kezelesbol kijon...Na...Az internetes oldalon pedig a legdurvabb tetkok is kijonnek 5-8 kezelessel, de ezek szerint a melyebb vonaltetko 20......Nekem a rejuvi se a lezer nem felelt volna meg,azert, mert nagyon melyen volt( es van a maradek) festek, es ott sem egyenletesen...lehet, hogy lehetseges lett volna ugy is, csak en nekem mar teljesen elfogyott a turelmem, igy legalabb tudom, hogy maximum fel ev mulva AZ nem lesz ott...ha pedig csunya heg lesz, 100 euroert vallalja majd a hegkorrekcios mutetet, de az orvos azt mondta, hogy nem lesz ra szukseg.Es persze en is latom, hogy gyogyul a seb,( bioptron lampaval is vilagitom, mert a seb gyogyulasatol fugg, hogy mikor metszi ki a maradekot- vagy 2 vagy 4 ,de max 6 honap mulva )es , hogy mire szamithatok...Es meg vagyok elegedve...
471. Nikiti (válaszként erre: 469. - Misskiss)
2010. júl. 5. 14:17

Szia én is amellett voksoltam csak nem tudom hol csinálatassam mivel a bizalmam már nem igen van

nekem is van acsuklómon is akkor van rá lehetőség hog ykivágják ,mert én szombaton voltam egy dokinál aki azt mondta hogy ott nagyon vékony a bőr (nekem még vannak fenn képek az eltáv.ról) -szerinted lehet

te hol csinááltattad és menniyért?

470. prince87 (válaszként erre: 469. - Misskiss)
2010. júl. 3. 00:02

Szia!

és mekkora volt a tetkod? a csuklón pontosan hol volt helyileg? m nekem lent van (2.5 cm X 3cm) de azt mondták, h nem lehet kimetszeni, m kevés a bőr...

nekem nagyon halvány a tetko (rózsaszínű) és mivel friss, bízom a rejuviban... szted?

Remélem nem marad nagy heged:)

szép estét!

2010. júl. 2. 18:33
A heg idövel teljesen ki fog halványodni, és az annyira nem feltünö, mint a fekete...Nekem a rejuvi nem lehetett megoldás, mert nagyon mélyen volt a festék,összevissza,ráadásul a csuklómon, és elvesztettem a türelmem...Sokkal nagzobb sebre számitottam
2010. júl. 2. 18:27
Sziasztok!végül a kimetszést választottam...nem bántam meg, csak kicsit nehéz igy az élet,hogy nem érheti a bal kezemet viz, se semmi legalább 4 napig.majd a végső eredményekröl teszek fel képeket,most be van kötve, de higgyétek el, ugy érzem magam ,mintha ujjászülettem volna, és a heg ami viszamarad egy S betüre fog hasonlitani, de ez egyáltalán nem zavar. Nagyon rendes az orvosnő, nagyon kedves is volt. Most antibiotikumot és fájdalomcsillapitót szedek, elektromos árammal összehúzta a sebet, de hogy milyen lesz a végeredmény, még nem tudom...Mindenesetre eddig meg vagyok elégedve.és örülök ,hogy ezt a megoldást választottam.
467. Nikiti (válaszként erre: 406. - Euro)
2010. jún. 29. 11:54

szia


mi ujság hogy haladsz mert nekem az orvos sikeresen elcseszte és most igy nyáron győnyörű a kezemen

segít valamit co2 mert a hegesedés engem sem érdekel már

466. prince87 (válaszként erre: 465. - Ében11)
2010. jún. 26. 18:08

Szia!

én már felkerestem 1 plasztikai sebészt aki foglalkozik ezzel a rejuvival, azt mondta, h várjak őszig és utána csinálhatunk 1 ponttetsztet, ott kiderül, h működik-e vagy sem, iil., h hegesedik-e. (azt mondta, h a csukló nem 1 hegesedős hely)

gondoltam a takarásra, így is menne, de azért teszek 1 próbát, max utána takartatok.

465. ében11 (válaszként erre: 460. - Prince87)
2010. jún. 26. 12:43

én ezt nem is értem-ennél a módszernél mondják előre hogy heges lesz?

esetleg egy jó bőrgyógyász plasztikai sebésszel lehetne beszélni hogy lézerezés után mit kellene használni hogy ne hegesedjen.

vagy gondoltál arra hogy csak halványítsz rajta és utána egy új pillangóval eltakartatod?

még mindig jobb egy szépen sikerült pillangó mint egy heges bőr!főleg ha olyan helyen van.általában anyagilag is olcsóbb takartatni-de azt csak a legjobb helyen ajánlom-nehogy még egy kevésbé profi tehetséges tetováló keze alá kerülj.

464. ében11 (válaszként erre: 459. - Kris84)
2010. jún. 26. 12:39

:)

hát igen, de mellette más is dolgozik ott nem csak ő.szintén hasonló profizmussal színvonalas munkával-esetleg hozzájuk be lehet férni.

az a jó az időpontba hogy rá lehet készülni-bőrrel is, meg anyagilag is.

463. Brigi0430 (válaszként erre: 462. - Prince87)
2010. jún. 25. 19:21

Én félnék a rejuvitól! Ahogy olvastam, a többieknek heges lett... :((( Mondjuk vannak már nagyon jó heg halványító krémek, csak az a kérdés, hogy azok ilyennél hatásosak-e...

Kitartás!!

462. prince87 (válaszként erre: 461. - Brigi0430)
2010. jún. 25. 18:57

nekem a csuklómom 1 rózsaszínű pillangó van 2,5 cmX 3 cms, már sokat halványodott magától, remélem megszabadulok tőle és utána igyekszem nem csinálni nagy hülyeségeket az életemben.... annyira kivagyok:((

köszi a válaszod!!

461. Brigi0430 (válaszként erre: 460. - Prince87)
2010. jún. 25. 18:54

Helló!


Igaz, nekem sminktetkóm van, de max 2 lézerkezelés és már teljesen eltűnt, hegmentesen!

2010. jún. 25. 18:36

Hali!


van olyan vki akinek sikerült tetkoját eltávolítania (hegmentesen???)

kicsi csalódott vagyok a tetkom miatt, félek, h nem szabadulok meg tőle soha:(( persze gondolhattam volna rá előbb is, de a tetkos elszúrta! erre nem számítottam... remélem a Rejuvi nyújt megoldást, ősszel vágnék bele...

köszi mindenkinek!

459. kris84
2010. jún. 22. 18:18

Sziasztok!


Üdv Andi, jó hogy megint köztünk avgy az már kevésbé hogy hegeket hagyott a rejuvi,nekem nem domborodik ki de hasonló színű mint a tied. (lézerrel)


Gondolom a többieknek is ilyesmi lehet, bár bőrtípustól függ ez is szerintem. Bilkó merre vagy, a tied hogy halad? Euró is nagyon eltűnt remélem nem égette szét a karját.

A Celtic Moon tényleg profi szalon, de James mestert még telefonon elérni se nagyon lehet, időpontilag meg egy évre előre be van táblázva szóval.........

Hegtetoválás elég sokkoló de a legyógyult képek azért nem annyira brutálisak, a műfaj hazai képviselője Zagyvai Gábor, [link] elég meredek amit csinál.

458. ében11 (válaszként erre: 454. - Andianyuci)
2010. jún. 22. 11:35

Szia!

igen,ritkán tesznek fel takarásról képet.mindenképp megéri személyesen bemenned legalább egy helyre.mert élőben megnézik a tetkód, és úgy többet látnak meg lehet beszélni a megoldásokat-és itt még nem kötelezed el magad.szóval nem kell bevállalni semmit.de érdemes meghallgatni a tetkóst.kehet az üzletben sokkal több munkáról tudnak neked fényképet mutatni-esetleg éppen egy készülőben lévő munkát is megnézhetsz.szerintem menj be nyugodtan, nem kerül semmibe csak pár perc szabadidődbe!

457. slöj (válaszként erre: 452. - Borenbukk)
2010. jún. 22. 11:13

Szia,

A formája az ilyen marad, azzal nincs semmi bajom, mert szeretem. Még azt akarom, hogy világosodjon, és arra szeretnék világosbarnát rátetováltatni. Szemöldökszőröm alig van, vagyis szinte nincs. Tudom, hogy mit érzel, mert engem is frusztrál állandóan, hogy még mindig nem jó. Már nagyon várom, hogy elérje azt a színt ami nekem megfelel, és akkor jó 3 hónap szünet a végleges szín tetoválásáig. Muszáj annyit várnom, hogy meggyógyuljon rendesen a bőröm.

Nem könnyű tanácsot adni, mert nagyon kevés az országban a jó szakember, aki ért hozzá. Először is el kellene menned egy megbízható profi sminktetoválóhoz, hogy adjon tanácsot. Lehet, hogy nem is kell lézereztetned, mert tud rá megoldást. Akihez én mennék, ő Pesten dolgozik a Váci utcában Kalcsu Katinak hívják. Az én kozmetikusom annó nála tanult. Nagyon profi. Sajnos nem ő csinálta az eredeti szemöldökömet.

Majd hozzá fogok menni. A Kata fent van a neten, szerintem egy konzultációt megér. www.kalcsukati.hu

Valamit lépned kell, mert tényleg bekattansz.

Sok sikert!

2010. jún. 21. 22:57

Sziasztok!

Tetoválás elfedés közepette olyat láttam,amitől felfordult a gyomrom,de komolyan,csak erős idegzetűeknek ajánlom,hogy megnézze,érdemes,mert egyből kiderül,hogy mi tetovált emberek milyen normálisak is vagyunk,és vannak milyen elvetemültek is.

Szóval egy közismert videómegosztó portálon írjátok a keresőbe azt,hogy hegtetoválás és nézzétek meg.

Amúgy csak arra voltam kíváncsi,ha rámennek a hegre milyen lesz ott a tetoválás,de ehelyett....

Szóval szörnyű dolgot láttam,még mindig kivagyok....

2010. jún. 21. 22:18

Ja és feltettem a másik tetkómről is képet,azt is nézze meg az akit érdekel,az is heges és csúnya!

Üdv mindenkinek!

454. Andianyuci (válaszként erre: 446. - Ében11)
2010. jún. 21. 22:17

Szia!

Megnéztem az oldalt,de nem találtam elfedéses képeket,tudsz segíteni hol keresem,vagy lehet csak átsiklottam felette..?

De felveszem velük e-mail-ben a kapcsolatot,hogy mit mondanak,egyáltalán érdemes-e bemennem személyesen.Hogy elvállalnak-e és persze hogy mennyi,az az annyi nagyságrendileg.

De köszi még egyszer!

453. Andianyuci (válaszként erre: 447. - Ében11)
2010. jún. 21. 22:02

Szia!

Köszönöm szépen a választ,hogy vetted a fáradságot,és komolyan őszintén megírtad a véleményed és segítettél.

Szívesen megválnék tőllük,de,ha egyszer ilyen csúnya,akkor úgy gondolom egy valóban izléses szép tetkóval jobban járnék.

Amúgy van egy 3. és egyben az első tetoválásom,amit nagyon szeretek,attól például nem válnék meg semmi pénzért,bár takarható helyen van,és régi kifakult már 12 éves,de nagyon szeretem.

Megnézem amit írtál,és még egyszer köszönöm!

452. borenbukk (válaszként erre: 450. - Slöj)
2010. jún. 21. 11:55

Szia!

Azt szeretném kérdezni,hogy neked már így marad, mint a képen. Olyan már nem lesz mint eredetileg volt? Nem tudom mit csináljak. Lassan kezdek bekattanni!

451. Nikiti (válaszként erre: 443. - Andianyuci)
2010. jún. 21. 09:48
Nekem most a hegesedésre mert elg csunya lett a lézer után a hozzá nem értő doki elégette contractubex-et ajánlotta hogy ez jó hogy evvel kell kenni de nap fény állítólag nem érheti, én evvel nem törödöm.
450. slöj (válaszként erre: 448. - Borenbukk)
2010. jún. 20. 18:06

Szia,

Nem tűnik el a szemöldökszőröd, csak én a kezelés előtt leborotválom, hogy könnyebben tudja a doki a kezelést végezni.

449. Brigi0430 (válaszként erre: 448. - Borenbukk)
2010. jún. 20. 14:48
nem tűnik el tőle! az enyém mindig kiszőkül, aztán visszajön a színe...
448. borenbukk (válaszként erre: 441. - Slöj)
2010. jún. 20. 13:29
Köszönöm a tanácsokat, de még azt szeretném kérdezni,hogy a szemöldökszőr is eltűnik a lézertől?
447. ében11 (válaszként erre: 446. - Ében11)
2010. jún. 19. 23:45

megnéztem a tetoválásaidat.Hm, megértem hogy miért vágtál bele az eltávolításba.

a te esetedben-mivel nem zárkózol el hogy legyen tetkód-az is elég ha halványodik lézerezés után a minta-mert utána egy új ábrával már rá lehet menni.

mondjuk azt nem értem hogy az eltávolítás után semmilyen kezeléssel nem lehetett volna kivédeni a hegesedést?krémezés-fóliázás?

én a helyedben gyűjtenék pénzt-nem sajnálnám és tényleg egy profi stúdióban-amit ajánlok olyan-évek óta a legjobb magyar tetoválók dolgoznak ott, akik külföldön is elismertek illetve a főnök nagyon kényes-csak a legjobbakat alkalmazza.Szóval ha megvan a pénz akkor belevágnék.szerintem takarást fognak ajánlani.lehet javítani a meglévőt is de megmondom őszintén azok az ábrák amik neked vannak formailag is hibásak nem szépek.de ha takarás készül az valamivel nagyobb lesz-csak így lehet elérni hogy ne látszódjon a régi minta és általában színeset szoktak ajánlani-a színekkel árnyékokkal jól lehet takarni-ettől ne félj.biztos tervet fognak készíteni így előre fogod látni a tetováló mit ajánl neked.ha a kezelést betartod akkor nagyon szép tetoválásod lehet-amit szívesen mutatsz majd :)

és még annyi, hogy talán a heg is kevesebb lesz.legalábbis a barátnőmnek volt egy csúnya tetkója ami kidomborodott a bőréből-nem jól készítették neki-és takarás után úgy gyógyult le neki hogy a dudorosság elmúlt.de ezt majd a tetkós mondja-hiszen én nem látom élőben mi történt a bőröddel-menj el mielőbb úgyis várni kell szerintem nem fognak rögtön tetoválni rá.

446. ében11 (válaszként erre: 445. - Andianyuci)
2010. jún. 19. 23:31

Szia!

Látom Bp-i vagy.mindenképpen stúdiót keress fel,ott tudnak neked segíteni-javítani, de általában takarás-tehát egy másik minta szokott ilyenkor felkerülni.mert sokszor az eredetinek a formájával is gond van-nem esztétikus, szimmetrikus stb.

de ezt majd úgyis mondják ott helyben.ha gondolod keress fel több helyet is-hasonlítsd össze a munkákat-és hogy mit ajánlanak.sajnos ilyenkor már nehezebb dolgozni azon ami megvan-így nem száz százalékban azt kapod amit szeretnél hanem amit ki lehet belőle hozni-és azt meg a tetováló látja jobban-jobban kell az ő véleményére hagyatkoznod.

én tudok egy jó stúdiót ahol maximális a munka minősége celtic moon tattoo ra keress rá neten.ha munkákat nézel, főleg a takarás javításokat keresd.

2010. jún. 19. 20:10

Szia!

Szerintem a heg,az heg marad,csak halványodik,finomodik kicsit,de,ha van valami régi heged nézd meg milyen,és megtudod milyen lesz,nekem van,és így inkább nem csinálom tovább szerintem,hanem valami profival megszépítem ezeket,ha már vannak,legyenek szépek.

Sajnos ez van......!

Apropó ki tud ajánlani profi tetoválóművészt?

Köszi

444. prince87 (válaszként erre: 443. - Andianyuci)
2010. jún. 19. 16:21

szia!


szted nem múlik el később?

nekem a csuklón van az orvos azt mondja, h ott ritkán hegesedik...

már nem tudom mit csináljak, el vagyok keseredve!:(

köszi

2010. jún. 19. 14:54

Sziasztok!

Raktam fel egy képet,nézzétek meg,de szerintem csúnyán heges lett,a bőröm abszolút megváltozott.

Ezzel is számoljatok,ha a rejuvi mellett voksoltok.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook