Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2010. aug. 20. 22:40

Sziasztok!

Megosztanám Veletek a saját eltávolítós élményeimet.A kézfejemen van egy zöld ábra,ami már elég régóta zavar.Se elfedetni nem akarom,sem ezt.Egy Budapest melletti városban lévő bőrgyógyász-plasztikai sebészhez mentem,aki elég olcsón csinálja a többi neten találtakhoz képest:1000 Ft/négyzetcenti.Az enyém több mint 40,így egy alkalom is több volt mint 40000.Fájt közben,hólyagosodott,fájt utána sokáig.Nem sok erdedményt láttam.Ráadásul a doki mondta,hogy a zöld makacsabb,mint a többi festék,legalább 6 alkalom kell.Egy kezelésen még voltam hasonló "sikerrel".Aztán a szokásos két havi szünet.kkor anyagi gondjaim miatt nem mentem.Egy hasonló cipőben lévő munkatársam javasolta ,hogy van valami anyag,amit a Bosnyák térnél beütnek és kidobja.Rákerestem a neten,így akadtam Mártira.Túl vagyok az első rejuvin és egy kicsit most bosszankodom ,hogy miért voltam ilyen türelmetlen és akartam mindenáron a var alá nézni,mert ma leszedtem:két hete voltam.Az eredmény viszont bíztató:a terület kb 90%-án kidobta a festéket és a maradék helyen is jócskán halványabb.Heges csúnyán ugyan:egy mély árokszerűség,de ez beforr,voltak már durvább sebeim,ismerem-hentes vagyok-kicsit gennyes,de szépen gyógyul.És ha ránézek feldobódom,hogy na végre és hurrá van remény,hisz' annyira látványosan kijött.Jah és egy fekete tetkót is szedettem ki azt az alkaromról.Ott még varas,de ahonnan -hülye fejjel-leszedtem a vart,ott is látszik,hogy kidobta festéket(Még a var bőr felőli oldalán is láttam festéket beleivódva).Biztos,hogy fogok még menni,és hiszem,hogy kijön a többi is.Jah és a helyen ahol már behegedt egyáltalán nem csúnya forradásos,olyan,mint "új korában".

501. csoki5 (válaszként erre: 499. - Andianyuci)
2010. aug. 11. 22:25

Hello!

Ígérem rakok képet fel ,már elkészítettem ,csak egy kis technikai ok van a számítógép és a gép összekapcsolása között.De amint lesz lehetőségem és másik számítógépem feltöltök.


tarkóm: sebes ,de már szebb már amennyire egy ilyen seb szép lehet...


csuklóm: most telt le ma a két hét ,sebes egy két helyen ,de van ahol kopott két foltban meg kijött a szín. Inkább olyannak tűnik ,mintha a festék így összegyűrődött a csuklómon és kifele szeretne jönni (legyen így)

De még nem hiszem ,hogy a héten megyek villantani!!!

500. misskiss (válaszként erre: 497. - Nikiti)
2010. aug. 10. 20:43
5*5ös 400 euro, de két részletben kell fizetni...az ettől kisebb 200, az ettől nagyobb 600...amint azt látom irta csoki is, hónap mulva lesz kivágva a másik része, mert addigra fog megnyúlni a bőröm...azután, amennyiben szükséges, lesz egy hegkorrekciós műtét , de majd valamikor egy év múlva számithatok arra, 100 euro körül van az ára. Vajdasági vagyok, (szabadkai),itt egy plasztikai sebész van...Korzo utca, a neve Specijalna bolnica -estetska hirurgija Sveti Stefan...Nekem meg az a bajom, hogy szeptemberben költözök Pestre, és elég cifra lesz ez az egész
499. Andianyuci (válaszként erre: 498. - Csoki5)
2010. aug. 8. 17:53

Szia!

Gratula,hogy ilyen jól haladsz!De tényleg!

Kaphatunk pár képet? :)

498. csoki5
2010. aug. 8. 11:00

Sziasztok!

Nem rég írtam ide,hogy nekem meg kell válnom a tetoválásaimtól.

És mindenkinek köszönöm ,hogy leírta saját tapasztalatait,mert sokat lehet belőle tanulni.

Akkor most elmondom ,hogy én mire jutottam.

Nekem szeptember közepéig kellett vmit csinálni velük ,mert akkor megyek ki külföldre.

A tarkomon levő tetoválás mérete: 3,5 cm x 2cm(pontos mérés után) .Ezt 2hete vágták ki itt Budapesten egy plasztikai sebész.Nagyon rendes volt bár az ára húzós is volt, és mondta,hogy legalább egy 6-7 cmes heg lesz mert csak borostyán alakba lehet kivágni. De nekem S.o.S. volt.

A csuklómon lévő tetoválás egy 1,5 cm x 2,5 cm. erre őszinte volt és mondta ezt nem lehet kivágni egyszerre ,mert csak annyi bőrt lehet innen kimetszeni (meg máshol is) amennyit meg lehet csipni a kezeden és az nincs 2,5 cm .Lehetőségek: 1. 2 x kell megvágni ,várni kettő között fél évet ,hogy nyúljon a bőr(mert azt ugye tud)2.Vagy alá rak ilyen bőrtágítót,de az csak 100 ezernél kezdődik... 3.Máshonnan pótolja 4. hosszába 8 cmes heggel kivágja ,de ezt mondta ,hogy ő nem fogja megcsinálni mert esztétikailag csúnya mivel az izmos és az ízületek hajlása vízszintes a csuklón ezért ezt nem igazán lehetne ,meg nagy heg lenne utána.

Így maradtunk abban ,hogy ezt lézereztetni kéne ,mert ez ha nem is jön ki hamar ,de tudom takarni egy órával a későbbiekben. Bár ő a sima lézert ajánlotta ezt a q-sat ,de én nem ilyenen voltam.

Hanem itt olvastam valakinél ,hogy volt ilyen villanófényesen,amivel szőrtelenítenek. azért ezt választottam ,mert a csuklónál eleve,nem vastag a bőr és nem lehet olyan mélyre tetoválni mint pl. a tarkómon...Tehát 1,5 hét telt el egy kezelés óta és csak egy 5 mm-es helyen jött le a seb ,de ott már nincs meg a tetoválás,de vmi kis seb vagy hegféle tuti lesz ahogy nézem... a Többit még várom elvileg szerdáig le kéne esnie az egész sebnek ,mert 2 hetet mondtak ahol voltam.És ekkor lehet még menni ha van vmit kiszedni .Most várok,hogy mi lesz.

Remélem érthető volt amit leírtam és másnak is segítek ezzel!Ha szeretnétek kérdezzetek nyugodtan!

Köszi nektek is a tapasztalatokat +1X !!!!

497. Nikiti (válaszként erre: 495. - Misskiss)
2010. aug. 6. 09:36

Szia


hol csináltattad mert én is ezt a módszert választom habár nekem májusban volt az utolsó kezelésem-lézeres- és azóta drasztikusan halványodik és ahol a hozzáértő doki csinálta ott nincs is heg és a fele festék felszívódott, amit a másik elcseszett ott nekem durva vérömlényes:-(, de a kimetszés a tuti és mennyiért csinálták


köszi

496. Andianyuci (válaszként erre: 495. - Misskiss)
2010. aug. 5. 19:11
A végeredményt nem is lehet látni?
2010. aug. 5. 18:09
Egyébként én a kimetszést választottam,és maximálisan meg vagyok vele elégedve.Egy hónap telt el az első műtétem óta(még csak egy lesz, szükség esetén lehet, hogy három, de az már csak hegkorrekció), és kitaláltak már olyan krémet a hegekre...És kétszer kezelem naponta bioptron lámpával.
2010. aug. 5. 17:57
Akarom mondani, feltöltöttem A képet...ez az egy képem van róla, mert nem akartam megörökiteni
2010. aug. 5. 17:55
Sziasztok! Akit érdekel, megnézheti a tetkóm, ami már nincs meg teljesen,:)csak félig, cérnával...
492. Andianyuci (válaszként erre: 487. - Prince87)
2010. aug. 4. 22:13

Szia,köszönöm.... :)

Szerintem neked van remény a rejuvival,de nekem ez a sok fekete és nagy felület,reménytelen....

Majd,ha meglesz az új jelzem felétek,akár képekkel is.

Mindenkinek sok szerencsét!

És köszönöm mindenkinek a sok segítséget!

AmúgY A KÉRDÉSEDRE A VÁLASZ IGEN,JÓ HELYEN JÁRTAM,a Márti volt az első,aki elvégezte elöször és Ő náluk tanulta meg mindenki,a plasztikai sebészt is ismeri,mert én is gondolkodtam rajta,de mondta,hogy elöbb meg kellett tanítani tetoválni,aztán megtanítani használni a rejuvit,de egy gyakorlottabb tetoválósban én jobban biztam.Az anyag működik,csak heget hagy maga után.......

De én a helyedben,és ezt a magam kárán okulva mondom,hogy elfedetném testszínű festékkel és szép maradna a bőröd és nem lenne annyira feltünő,mintha a heg marad majd ott a helyén,bár én azt kívánom ne legyen heges,de félek mindenkinek az lesz tölle.....

Döntsetek ésszerűen,használjátok mások rossz tapasztalatait,hogy ti ne járjatok így,hiyzen azért van ez a fórum,hogy segítsünk!!!!!!

Éljetek a segítséggel,még ha nem is a kedvetekre való a segítség,útólag már bánhatja az ember,hogy mégis csak azt kellett volna inkább.....

Mérlegeljetek és döntsetek jól!!!!!

Sok szerencsét mindenkinek!!!!!!!

Sziasztok!!!!!! :)

Bocsi,hogy ilyen hosszú válasz volt!! :)

491. slöj (válaszként erre: 490. - Fotkabb)
2010. aug. 4. 21:57
Köszönöm. :-))
490. fotkabb (válaszként erre: 489. - Slöj)
2010. aug. 4. 20:12
Szia! Valóban szerencsém volt,mert el is lett rontva.De elég mélyen volt.Nem a szokványos smink tetkó,hanem újított a csaj,aki csinálta,és mélyebbre tetoválta.Akkor kitartást neked,és remélem minél előbb eltűnik!:-))
489. slöj (válaszként erre: 486. - Fotkabb)
2010. aug. 3. 20:40

Szia,

Iszonyatos nagy szerencséd volt, azt gondolom tudod. :-)))Valószínű, hogy nem tetoválták olyan mélyre.

Nem sokára megyek a 14.!! kezelésre. Jó ilyet olvasni, hogy csak 2 kezelés kellett az eltüntetéshez.

Nagyon sajnálom azokat akik el akarják tüntetni a tetkójukat és hamis ígéretekkel rábeszélik olyan beavatkozásra amitől heges lesz a bőrük.

Tudom, hogy milyen érzés az mikor valamitől meg akar az ember szabadulni, és bármire képes lenne azért, hogy sikerüljön. Ezt használják ki a szolgáltatók.

Mindenkinek kitartást és több sikert! :-))

2010. aug. 3. 16:02
Eddig a legértelmesebbek azok voltak akik abbahagyták és a takarás mellett döntöttek .. a többiek csak szenvednek. ... ne haragudjatok, de mennyi ideig akartok még ezen lovagolni? Nem megy .. kész .. hiába próbálkoztok .. láthatjátok a legfőbb bizonyítékot: NINCS OLYAN AKINEK EGY RENDES (nem smink) TETOVÁLÁST ELTÁVOLÍTOTTAK VOLNA HEGMENTESEN ... lézerrel átverés csak .. rejuvi heges .. kimetszés heges ... nem tudom mi kell még nektek, hogy ne dobjatok ki még több pénzt.
487. prince87 (válaszként erre: 485. - Andianyuci)
2010. aug. 2. 23:11

Szia!

Hát sajnálom, h ez lett a vége.:( de tuti, h jó helyen jártál? mármint és is olvastam több helyen, h van rejuvi, de inkább választom a kicsit drágább plasztikai sebészt, és talán ki tudja szedni. bár bevallom őszintén parázok, m nem feltétlenül szeretnék heget... persze én hibám, minek tetováltattam? de talán kijön mivel kicsi, rózsaszínű és a csuklón van (ott vékony a bőr), ez az utolsó reményem...:S

remélem találsz olyan tetkot amit szívesen viselnél.

szép estét! és nagyon köszi a sok segítséget!

486. fotkabb
2010. aug. 2. 18:35

Sziasztok!

Nekem is volt sminktetoválásom (szemöldök),és 2 lézeres kezelés elég volt ahhoz,hogy teljesen eltűnjön; és még a szemöldököm is visszanőtt.

2010. aug. 2. 17:08

Sziasztok!

Már rég nem írtam,remélem elnézitek nekem! :)

Már lassan 5 hónapja,hogy voltam a rejuvi-s eltávolításon és még mindig nem gyógyult meg teljesen,és nagyon nagyon heges lett.

Jártam másnál,aki más anyaggal dolgozik,Ő azt mondta ne folytassam,Ő pedig nem szeretné bevinni ezt a másikat sem,mert semmi sem garantált,az sem,hogy kiveszi maradéktalanul,és az sem,hogy nem lesz heges.Szóval nagyon sok pénz lenne és sok idő és utána egy nagy heges felület.

Így úgy döntöttem,hogy profi tetoválóhoz fordulok segítségért és valami szép,ízléses dolgot tetováltatok rá.....

A gond az,hogy mivel nem szeretnék tetoválást,nagyon nagy dilemma,hogy ugyan akkor is mit szeretnék egy életen át magamon hordani????

Szóval,aki bátor,hisz,és van sok pénze tüntessen,én aszt hiszem már egyikbe sem tartozom,én varratok....,ha elszánom magam és eljutok,és tudom mit.

De azért maradok és néha benézek......,ha nem bánjátok..... :)

Mindenkinek Nagyon sok szerencsét sokkal sokkal többet,mint nekem volt!!!!!!!

Sziasztok!!!!!!

484. slöj (válaszként erre: 483. - Brigi0430)
2010. júl. 24. 14:43
Köszönöm. :-) Jó hétvégét! :-)
483. Brigi0430 (válaszként erre: 482. - Slöj)
2010. júl. 22. 22:50
Drukkolok, akkor már nem sok van! Kitartás!
482. slöj (válaszként erre: 481. - Brigi0430)
2010. júl. 22. 20:08

Szia!


Örülök, hogy sikerült ennyivel megúsznod. :-)Javaslom, hogy bonts pezsgőt, mert én azt fogom tenni. Én 13 kezelésen vagyok túl. Még 1-2 kezelés van hátra.

2010. júl. 21. 14:32

Sziasztok!


Jelentem, a szerencsések táborába tartozom, mert 5 kezelés alatt eltűnt teljesen a szemöldököm! :)


A többieknek kitartást kívánok!!!

480. Nikiti
2010. júl. 21. 13:11

sziasztok

kb 2 hónapja ha nem több hogy nem nyultak a tetkomhoz mert lézter nem segített és azt vettem észre a napokban hogy kopik vagyis tűnik el az amelyiket nem égették el van olyan rész ami nem is látszik pedig azokat csak 4x kezelték

és ott heg sincs

habár én is a kimetszésnél vagyok viszont acsuklómnál ott ahhoz nincs elég bőr ott lehet hogy lézereztetem ősszel visszamegyek


csak gondoltam megosztom veletek ha sikerül látható képet feltenni teszek fel

479. Sarrah (válaszként erre: 478. - Prince87)
2010. júl. 20. 16:42

Szia!

Az enyém 8 * 9 cm-es. Nagyon régen csináltak egy házilag pancsolt tetkót, ami eléggé kifakult az évek alatt. Ekkor hülye voltam és elfedésként ráüttettem valamit, amit megbántam, mert nem is tetszik. Ez se volt túl korán. Ráadásul a bal felkaromon van. Végülis el tudom takarni, de pántos fölsőt azóta nem hordok.

Reménykedem a rejuviban. De ha nem válik be, akkor énis kimetszettem a fenébe. Engem sem érdekel, hogy ott lesz egy vágás, még ha 9 centi hosszú lesz is.

Csak azt nem tudom mennyibe kerülne így ez az egész. Mármint ha először rejuvi, aztán ha nem válik be, a kimetszés. Mert van most erre pénzem, de az véges... Lehet egyből ki kellene vágatnom. Nem tudom... De az tuti, hogy ősznél hamarabb én sem vágok (vágatok :) ) bele.

478. prince87 (válaszként erre: 476. - Sarrah)
2010. júl. 20. 15:47

szia!


én is a rejuvit szeretném kipróbálni, de majd ősszel... Neked mekkora a tetkod? és hol van?

remélem eltűnik mindkettőnknek!

:)

477. Sarrah
2010. júl. 19. 23:57
rejuvi*
476. Sarrah
2010. júl. 19. 23:51

Sziasztok! Végigolvastam az összes kommentet! Akkor hát összefoglalva:

Ha sminktetoválásod van, akkor nyugodtan menj lézeres kezelésre, persze ekkor sem mindegy, hogy ki kezel és milyen géppel. A legjobb - talán- ez a Q Yad kapcsolt gép (vagy mi a fene:). Így 2-4 kezeléssel már meg is szabadulhatsz a nem kívánt sminktetkótól, persze a kipirosodásra és feldagadt bőrre számítanod kell.

Ha rendes tetkód van, semmiképp ne menj lézereztetni, mert csomó pénzt dobsz ki gyakorlatilag a semmire! Gyerekcipőben jár ma Mo-on ez az egész. Két esélyed van: a renuvi és a kimetszés.A renuvi sikeressége több dologtól függhet. A tetkód színétől, anyagától, a korától, a bőröd minőségétől, stb., stb... Magyarán: vagy sikerül, vagy nem. Ez az igazság. Az esély 50%, ÉS Ezt nem tudhatja előre senki. (Nyilván aki kezel az azt fogja mondani, hogy tuti eltávolítható!Azért ha ez nem is olyan sok pénz, de azért csak pénz...)Számítanod kell ezen felül a hegesedésre is. Magyarán, hogy marad némi bűnjel a bőrödön. Aogy olvasom, igazából még senki nem írt, akinek totál láthatatlanná és meg nem történté tudták tenni a bőrén a tetkóját, no de mint ahogy írtátok (és már én is) ez az egész procedúra még csak kísérletezés stádiumában van.

A másik esély a kimetszés. Így maradni fog egy sebhely (kinek mekkora a tetkója) de sokaknak ez inkább elviselhető, mint a már rég megútált minta a testén.És még mindig ott az esély a heg halványítására krémekkel, illetve lézerrel (mert erre jónak tűnik) és utolsó mentsvárként; plasztikai műtéttel.

Szerintem én is először a renuvival próbálkozom, aztán a kimetszéssel.

Köszönöm nektek, hogy mindezt megosztottátok! Nagyon sokat tanultam belőle. Kitartást kívánok mindannyiónknak! :) Üdv!

Ui.: ha valamit nem helyesen írtam, bocs..már túl sok volt az info 483 komment után.. :)

475. csoki5
2010. júl. 13. 12:48

Szaisztok!

Én új vagyok és én is szenvedek a tetoválás eltüntetésével.Ha tudnátok segíteni azt megköszönném ,közben olvasgatok is ám!

Az lenne a kérdésem ,hogy rendelkezem 2 db tetoválással az egyik a csuklómon 2x2cm jel ,a másik egy 4x2 cm -es a tarkómon,mivel ezt gyorsan kéne eltávolítani külföldi munkalehetőség miatt,gondoltam egy sebészeti kivágásra, kimetszésre? ez lehetséges e az adott helyeken illetve méreteket illetően, amúgy mindkettő fekete színű semmien más szín nincs benne?!

Ki tud ajánlani egy jó plasztikai sebészt Budapesten egy normális áron?

Kösszi mindenkinek!!! Kitartást!!!


Misskiss!

Megyek Hétvégén Szabadkara esetleg egy telefonszámot meg címet átküldenél nekem ,megkérdezném ott is Látom Te már túl vagy Rajta!

köszi

474. Nikiti (válaszként erre: 473. - Misskiss)
2010. júl. 13. 11:08

köszi hát sok sikert

nekem is már csak ez maradt mert nekem a lézeres után nagyon be van gyulladva és fár megtelik vérrel vagy mi és duzzadt, mikor visszamentem a dokihoz azt mondta hogy igy löködik ki de csak az egyik ez fura


Mindegy

473. misskiss (válaszként erre: 471. - Nikiti)
2010. júl. 12. 21:32
400 euro, amit ket reszben fizetek... Az elso (esetemben) 250 euro, ami belefoglalja a ket kimetszest,gyogyszerekre kellett meg kb 20 euro ( antibiotikumok, fajdalomcsillapitok az esetleges gyulladasok megelozesere, valamint a kremek-virusolo, bortagito, stb), a kovetkezo 100 euro az utolso korrekcios mutet...Szabadkan ( Vajdasag)csinaltattam, itt egy plasztikai sebesz van...tehat nem tudtam nagyon valogatni...:) Kulonben tole tudom azt is , hogy van lehetoseg bortagitasra az 50 euro+, valamit ratesz kivul a kezedre es ott megnyulik a borod , konnyebb kimetszeni...Valami ilyesmi... Nekem is vekony a borom,de mondom ez valami bor alatti kivagas, alulrol iletve belulrol :) es kivulrol...Az arakat amint lattam kis tetovalas eseten ,200 euro (a hegkorrekcioval egyutt), kozepes (5*5 cm-tol kezdodik, az ettol kisebb kis tetovalasnak szamit) 400euro, a nagyobb (nem tudom mennyitol kezdodik),600euro..De mindegyik ket reszletben...Nekem az a szerencsem, hogy egy utcaval lakok arebb a kozponttol, igy nem gond minden nap elmenni akar sima ellenorzesre, vagy kotozesre,vagy fertotlenitesre
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook