Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
532. Nikiti (válaszként erre: 519. - Havran)
2010. nov. 4. 08:14
Szia megtudod mondani hogy milyen típusú géppel ill lézerrel csinálták, mert gratula ez szuper eredmény
531. Andianyuci (válaszként erre: 519. - Havran)
2010. okt. 31. 10:02

Szia!

Tiszta szívből gratulálok ehhez a nagyszerű eredményhez,azt hiszem sokan lennénk most a te helyedben!

Nagyon örülök,hogy valakinek így sikerült,így legalább tudjuk,hogy van remény,bár az én két nagy tetoválásom eltüntetése feladva,se annyi pénz,se annyi időt nem szánnék rá,bár nagyon szívesen megszabadulnék tőllük.

További sok sikert és köszönjük,hogy megosztottad velünk,szerintem sokaknak adtál reményt a képekkel,az eredménnyel! :D

530. slöj (válaszként erre: 529. - 97a112dae6)
2010. okt. 30. 11:53

Szia,

Teljesen igazad volt, és jól tetted, hogy nem fizettél. :-)) Felháborító, hogy mi megy ebben az országban.

2010. okt. 29. 09:48
A pultnál meg mondták amikor számon kértem őket,hogy most ez ,hogy is van erre közölték az orvos dönti el,és utána közölték ,hogy ötezer lesz a vizsgálat én meg közöltem ,hogy nem fizetek mert ez egy átverés én kértem kezelést amit nem kaptam meg és nem azért utaztam ennyit egyeztetés után,hogy ne kapjam meg a kezelést,erre közölték akkor ne fizesek de már kiabált a pultos csaj,úgy hogy a koléganő elismerte ,hogy ő a hunyó!!Na ez a pénzlehuzás!!!
2010. okt. 29. 09:43
A Bársony klinikán is voltam,és ott nem fizettem ki a pénzt!!!Azt tudni kell,hogy úgy kértem az idő pontot,hogy kezelésel egyben közöltem a méreteket is tudtam,hogy akadálya sincs részemről a kezelésnek,telefonon azt mondták rendben.Amikor oda mentem a dr-nő megvizsgált és mondta minden rendben egyeztesek kint időpontot kezelésre,én mondtam most már úgy kértem az időpontot,hogy kezelésel együtt erre közölte kizárt erre nincs ideje ez egy órát vesz igénybe és nem ér rá.
527. 97a112dae6 (válaszként erre: 526. - Slöj)
2010. okt. 29. 09:37
Neked is jó hétvégét!
526. slöj (válaszként erre: 525. - 97a112dae6)
2010. okt. 29. 09:14

Szia,

Pécsre járok, és ez nekem sokkal közelebb van. Sajnos nem tudtam, hogy ők is foglalkoznak ezzel, véletlenül tudtam meg. Különben először is oda mentem volna.

Jó hétvégét! :-)

525. 97a112dae6 (válaszként erre: 516. - Slöj)
2010. okt. 29. 08:55
A doki is ezt mondta,de már most észrevehető a halványodás.És köszi a biztatást.És most hova jársz?
524. Havran (válaszként erre: 523. - Slöj)
2010. okt. 27. 15:10
Én csak a saját tapasztalatomat irtam le,sajnálom,hogy másoknak nem jött össze a dolog.
523. slöj
2010. okt. 27. 09:39

Szia,

A legelső alkalommal, mikor mentem hozzá, azt mondta, hogy 2-3 alkalom és kijön. Most volt a 15. kezelésem. Több, mint 10 éve ezt csinálja. Szerinted nem látta, hogy mennyi kell? Ugyan már?!

A nő aki jegyzi a bejelentkezéseket, azt mondta nekem telefonon, hogy csak menjek, mert most akciós a kezelés, mivel panaszkodtam neki, hogy szinte semmit nem világosodott. Egy kicsit furcsa, nem?

Ha elolvasod az összes hozzászólást, meglátod, hogy nem én vagyok az egyetlen akit meg akart rövidíteni. Néha azért jól is kell dolgoznia, mert akkor nem járna oda senki, és oda a jó híre a klinikának. Emlékszem, hogy az egyik alkalommal nagyon panaszkodott, hogy kevés a vendég. Vajon miért? Érdekes, hogy a Pécsen végzett kezelések hatásosak.

522. Havran (válaszként erre: 521. - Slöj)
2010. okt. 26. 18:08

Szia!

Nekem mindössze háromszor mentek át a szemöldökömön és tényleg nagyon jó lett,akik ezt csinálják kimondottan ilyennel foglalkoznak,hogy elrontott tetoválást korrigálnak,én mondhatni nem hittem a szememnek már az első alkalommal,hogy milyen jó lett.Sőt nem is géppel csinálták hanem valami fura szerkezettel amin rendeteg tű volt, azt bögdösték a tetoválásba.Nekem nagyon jó volt,főleg azután,hogy csináltak egy szép fekete szemöldököt ami orditott a fejemen.Én igazán az epilaserre se tudok rosszat mondani,nekem nem igértek semmit, amit elmondott a pasi,hogy mi a menete kb az is történt,mostmár a vége felé szokta mondani,hogy ez az utolsó már tuti,akkor kicsit leállitom.Tény én sem gondoltam,hogy ennyi kezelés kell,de igazán ez az én hülyeségem volt,hogy anno magamra tetováltattam.Voltam a bársonyban is ott nem is vállalták el.Hát az meg,hogy pénzéhes azt nem tudom,mert volt olyan,hogy kint várakoztam és jött valaki valami kezelésre ami elött nem szabadot volna napozni és az ürge napozott és nem csinálták meg neki.Ha csak a pénzre mennének akkor megcsinálta volna,nekem ez például tök szimpatikus volt.Igazából mindenkinek bizonyára más a tapasztalata,megfelelni sajnos mindenkinek nem lehet.

521. slöj (válaszként erre: 520. - Havran)
2010. okt. 26. 17:03

Szia,

Nekem is tetováltak beige rétegeket a fekete szemöldökömbe, k.b. 10 alkalommal, de nem jött be. Alig változott valamit, a kozmetikus csaj mindig bizonygatta, hogy jó lesz ez, de mikor a végleges szín rákerült, ugyan olyan lett, mint előtte. 100 ezret fizettem ezért. Utána jött a lézer, akit a kozmetikus ajánlott. A Pesti Epilaseres doki egy hantás, pénzéhes csaló. A Pécsen végzett kezelések hoztak csak eredményt. Az orvos rendes, és korrekt.

Kitartást! :-)

520. Havran
2010. okt. 25. 22:44
Vissza néztem egy pár oldalt,megnéztem a képeket is nekem egyáltalán nem igy nézett ki a tetoválásom kezelések után,max egy kicsit piros volt.De látszik is a képeken,hogy nem is egyenletesen halványodott hanem elég furán.Olvastam,hogy sokan sminktetoválástól is megakarnak szabadulni ha nem véglegesen vagy csak arról lenne szó,hogy halványitani,erre is van megoldás.Nekem is a szemöldököm tetoválva van amikor másodjára csináltattam akkor a csaj olyan feketét csinál nekem,hogy tiszta ideg lettem.Kutattam az interneten és találtam olyat,hogy elrontott tetoválást helyrehoznak.3 alkalom kellett hozzá,és helyrehozták,hozzá teszem elötte még probálkoztam a csajjal aki elrontotta,hogy kiszedje,szanaszét tetovált valami ki tudja mivel,de semmi eredménye nem volt.Szóval ez az eljárás ez is sminktetoválás csak annyi,hogy egy alkalommal,kétszer mennek át a területeten elöször egy testszinüvel utána a kivánt szinnel,szineket nem kevernek csak kész szinekkel dolgozott a lány,nagyon gyönyörű barnát csinált.Nagyon elégedett voltam 3 alkalommal kellett menni 30.000 ft-ba került.Kb 4-5 évig tartott most kezd kikopni.
519. Havran
2010. okt. 25. 19:00

Sziasztok!

Új vagyok a forumon,gondoltam megosztom én is a történetemet.2 tetoválásom van illetve volt vagy még egy kicsit van is.Szóval egy a vállamon egy a bokámon.Én amikor elkezdtem csináltam fotot róla.Kb 4-5 év alatt értem el ezt az állapotot igaz,hogy volt amikor kihagytam fél évet is, de ha valakit érdekel szánok rá időt és összeszámolom hányszor voltam és mennyibe van,de az összeg szerintem kb 400.000 ft.A bokámon ami volt az hamarabb eltünt a vállamon ami van az még mindig látszik valamennyire.Ami lényeg két különbözö helyen csinálták a tetoválást anno.Kb 10 évig voltak meg, egy idő után nagyon elkezdett zavarni,és elkezdtem a kezeléseket. Én is arra a bizonyos lézerklinikára járok.Igérni semmit nem igértek, de erre én sem számitottam,hogy ilyen sokáig fog tartani,viszont nem bántam meg és ujra kezdeném,mert tényleg nagyon zavart.Különben nekem is az utobbi időbe állandóan azt mondogatja a pasi,hogy ez lesz az ultolsó,én meg mondom fejeze már be, majd meglátjuk.Azt is mondja,hogy nagyon sok festék van illetve volt benne,azért tart ilyen sokáig,ezt csak azért hittem el neki, mert ami a bokámon volt az tényleg hamarabb eltünt.Lehet csak kábit.Fájni iszonyatosan fájt,most,hogy már nincs benne annyi festék szinte alig érzem.Raktam fel képeket akit érdekel nézze meg.Igazából azért is fotoztam, mert ami igazán zavart,hogy egy ilyen drága mondhatni nem olcso eljárásról nem tudnak mutatni fotokat.

518. Nikiti (válaszként erre: 517. - 82499f2528)
2010. okt. 25. 18:02

Ha nincs más vákasztásod és rengeteg türelmed és végleges elhatározás, igen de ezt majd csak a végén

én most tartok kb a hetedik kezelésnél + egy kimetszés

517. 82499f2528 (válaszként erre: 509. - 276f1d46c8)
2010. okt. 25. 16:07
Megéri?
516. slöj (válaszként erre: 515. - 0357981cba)
2010. okt. 25. 15:56

Szia,

Láttam a tetkódat. Mire az egész eltűnik, legalább 10 kezelést kell elszenvedned. Nekem is fekete volt a szemöldököm, és 15 kezelésen vagyok túl. Amíg az Epilaserhez jártam (7 kezelés) alig világosodott.

Szinte semmit.

Kitartást és sok sikert! :-)))

2010. okt. 19. 12:54

sziasztok!

én is Epilaser klinikára járok.már a második kezelésen vagyok túl.A kezeléseim egyenként kerülnek 20000Ft-ba.Maga a kezelés rettenetesen fájt,de vísztont mivel az enyém fekete látványos a kezelés után a szín fakulása most már szürke a kontur és a satirozott rész már alig látszik.van fent kép.

514. slöj (válaszként erre: 513. - Bellavita21)
2010. okt. 7. 13:28

Szia! Tudod bizonyítani? Kaptál számlát? Mert én nem, és szerintem te sem. Én nem láttam, hogy valakinek adtak volna. Tudod, hogy hány hasonló, és ennél durvább esetek vannak amik eltűnnek a süllyesztőbe? Az egyik ismerősöm műhiba miatt MEGHALT!!!! és tudod, hogy mi lett belőle? A nagy SEMMI.

Fölöslegesen hergeled magad, és pocsékolod rá az időd, egy jelentéktelen összeg miatt.

Azért sok szerencsét! :-)

2010. okt. 5. 20:37
Nem fogom annyiba hagyni. Ez a helyzettel való visszaélés. SZerintem a Juszt műsora vagy a FÓkusz ráharapna az ilyen történetekre.Nem szabad hagyi, hogy ezek az orvosok ezt megtehessék, ez átverés! Kérek mindenkit, aki tud, írja meg címét és elérhetőségét a tetovalaseltavolitas@gmail.com emailcímre, hogy adott esetben legyenek olyan személyek, akik ebben az ügyben mellék állnak.
512. Nikiti
2010. okt. 5. 10:25

A lényeg Bellavita hogy az én orvosom az elején azt mondta hogy el lehet majd mikor nem halványodott azt mondta ez nem fog menni, de ő nekem 2-3 ingyenes kezelést csinált + kimetszést isingyen csinálta

a lényeg hogy kb én nem mentem 6 hó-ig és most kezd felszívódni vhol olvastam hogy a megadott 4 hét kevés de nekem qyag lézerrel csinálják én most megyek vissza 6. kezelésem lesz

Ha teheted metszesd ki nekem most lett de csak egyet lehet az orvosomat bkinek tudom ajánlani nem huz le és nagyon jó munkát végez

511. slöj (válaszként erre: 510. - Bellavita21)
2010. okt. 5. 10:19

Szia,

Hagyd ott a francba! Én is jártam hozzá a múlt évben. Velem is ezt csinálta, hogy még ennyi meg annyi kezelés. Most Pécsre járok. Én megmondtam a véleményem, de mindig kimagyarázta magát. Orvost perelni? Magyarországon? Kész öngyilkosság! Akinek komoly egészségkárosodást okoznak, az sem nem tud ellenük nyerni. Nekem eddig 300 ezer Ft.-ba van az eltávolítás a lézerezést megelőző halványítással együtt.

Mindenkinek kitartást, és sok sikert! :-)

2010. okt. 5. 01:41
Sziaszok, Az Epilaser klinikiára járok. RÉgi tetoválás, s azt ígérte az orvos, hogy 4-6 kezelés során elmúlik. Az elsőnél még halványodott is.Utána már 6-8 kezelést mondott. Most, a hetedik után egy árnyalatnyival halványabb, de csak jóindulattal. EZ a kis halványodás 80 ezer forintomba került eddig. Holnapra bejelentkeztem, és azt tervezem, hogy kicsit elbeszélgetek a dokival.Egyszerűen érthetetlen, hogy ezt a mai Magyarországon meg lehet csinálni. EZ átverés. Még rákölthetnék 3x ennyit, akkor is megmaradna, ha ilyen ütemben halványodik.És persze van rá magyarázat, zöld színű ilyen festék lehet stb. NODE EZT AZ ELEJÉN IS LÁTTA!!!!....legközelebb csak eredményre vagyok hajlndó fizetni. Ha eltünteti, fizetek, node nem a kezelésekért ????Mivel anno a májfoltjaimmal is teljesen ez volt a helyzet, ott 130 ezret hagytam ott-s akkor hagytam a fenébe az egészet, így most már duplán ideges vagy, s most már szeretnék a sarkamra állni. Kíváncsi vagyok, hogy jogilag van-e bármilyen lehetőségünk perelni őket. Szerintem előre kell látniuk, hogy sikeres lesz-e a beavatkozás vagy sem, ha meg nem tudja megmondani, miért dolgozik ott? AZ én munkámért sem ígéretekért fizetnek, és azért mert dolgozgatok, hanem kőkeményen az eredményt a teljesítést várják el. AKkor ők miért tehetik azt amit tesznek??? Szóval önkéntes sorstársakat keresek, akik mellém állnának és igazolnák azt, hogy ez az egész klinika egy pénzlerántoda. Akár szívesen el is juttatnám a hírét a médiába, hogy jó nagy port keverjen. Holnap megpróbálom elérni, hogy adja vissza a pénzemet, vagy tüntesse el innentől ingyen a tetoválásomat, különben kimegy a híre ország-világnak, elég sokmindenkit becsaptak már, ahogy olvasom....S remélem, hogy mellém állnátok kártérítésért! légyszi jelezzetek vissza!
509. 276f1d46c8 (válaszként erre: 508. - Nikiti)
2010. okt. 4. 15:53
Én még mindig lézereztetek...Húszon felül járok, de mindig fakul, csak lassan. Már nagyon halvány. Kitartásom az van, csak eredmény is legyen! Mindenkinek sok sikert!
508. Nikiti (válaszként erre: 507. - 276f1d46c8)
2010. okt. 3. 12:30

tettem fel

és ti hol tartotok mert igen eltűnt mindenki

507. 276f1d46c8 (válaszként erre: 506. - Nikiti)
2010. okt. 2. 14:19
Ha tudsz, tegyél fel képeket!!!
506. Nikiti
2010. okt. 1. 11:00
tök szép lett mint egy rotring hegy vastagságú vágás látszik heg semmi
505. Nikiti
2010. szept. 22. 10:40

Egy hete kimetszették a legutolsó jelet, tegnap voltam kötéscserén kb 6 cm hosszú csik lesz

de atöbbit nem lehet marad a lézer

504. Nikiti
2010. szept. 1. 10:29

SZiasztok, csak gondoltam megosztom veletek, hogy tegnap ujból voltam a régi dokimnál hogy szeretnék kimetszést, hát csak a legutolsó jelet vágja ki mert a többit nem vállalja be azt mondta egy női karon ilyet nem csinál mert az lehetetlne ill. olyan csunya lesz+ ingyen megcsinálja-és ő is mondta idézem"rohadt sokat fakult" a tetoválás igy folytatom

Egy reményem megmaradt hogy ő tényleg nem akar lehuzni eddig az 5 kezelésből csak 3-at fizettem

Hát nem adom fel lesz kép teszek fek ujakat

Kitartás mindenkinek

503. 276f1d46c8 (válaszként erre: 502. - Varjúdombi mesék)
2010. aug. 21. 15:49

Szia!

Mázlista vagy, nekem rejuvi után (szintén Márti) sokkal sötétebb és vastagabb lett a minta, mivel feljebb hozta a festéket a bőrrétegben, de nem dobta ki. Nem mentem újra, ismét lézereztetem...

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook