Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
592. kingik
2011. máj. 27. 10:37

Sziasztok!


Én már voltam kb 5-6 lézeres kiszedésen, már halványabb lett és egyáltalán nem hegesedik. Bp, a régi Bécsi úton van egy plasztikai sebészet ott (is) végeznek ilyet. Nekem azért kell mennem még, mert valahogy olyan anyaggal került a minta a bőrömbe, amit sznte alig tudott szétrobbantani a lézer. Birom nagyon a fárjdalmat, de egy-egy ilyen kezelés...hát, nem finom :) De a végtermék a lényeg és az, hogy eltűnjön arról a területről.

591. d447a32ed7 (válaszként erre: 585. - Liliangyal)
2011. máj. 26. 20:28
Szia. én egy kezelésen vagyok túl. Abszolút hegmentesen gyógyult be. Úgyhogy lassan jöhet a második kezelés. Ha gondolod, szívesen küldök képet.
2011. máj. 26. 13:09
És még egy apró kiegészítés, most olvastam lentebb hogy a Rejuviban valaki nem bízik és nem jön az eredmény: A Rejuvi egy 20 éve! létező tetoválás kiszedő emulzió, amit egy kínai orvos találta fel egy amerikai kozmetikai kutató laboratóriumnak. Tehát a vele kapcsolatos tapasztalatok, dokumentációk 20 évesek. Csak nálunk nem ismerték és nem használták a szert, itt kb. 1-2 éve jelent meg. Sajnos nagyon sok mindenki hirdeti hogy végez vele eltávolítást, viszont majdnem sehol nem látni saját képeket, mind a gyártó honlapján található fotóval reklámozza a tevékenységet. Ha kerestek megfelelő szakembert ehhez kérjetek fotókat, ha valóban ezzel dolgozik, akkor kell legyen egy csomó dokumentált esete, eredménye. Ne higgyetek általánosságokban győződjetek mindig meg a saját szemetekkel!
2011. máj. 26. 12:48

Sziasztok! Régóta olvasom ezt a fórumot és akkora a tájékozatlanság és az információ hiánya hogy most úgy döntöttem szeretnék tisztázni pár alapvető dolgot, ami remélhetőleg segít mindenkinek a tisztánlátásban! Megpróbálom ezt úgy tenni hogy nehogy véletlenül is reklámnak minősüljön és töröljék a hozzászólásomat, ez úton is kérem a tisztelt moderátort, ha valamit nem talál megfelelőnek írja át, de ne törölje az egész tartalmat, mivel véleményem szerint erre itt igen nagy szükség van!

Elsőként alapvető zavarokat szeretnék kitisztázni, mi a lézeres tetoválás eltávolítás és mi a kémiai? Egyáltalán ki tudja mikor mi történik?

Nos a lézer összeroppantja a régi festék szemcséket, amelyek a bőrödben találhatóak, majd még mélyebbre beviszi azokat, abban a reményben hogy majd a nyirokkeringés ezeket elszállítja és így kiürülnek a bőrből. Tehát a lézer nem kiszed! Ez fontos itt mindig azt olvasom hogy lézeres kiszedés, ilyen nincs. Fontos a lézer szín specifikus, magyarul a színes tetoválásokra nem hat a lézer energiája, ez fontos! Továbbá én amilyen lézerrel kezelt tetoválást eddig láttam az mind heges volt! Továbbá rengeteget olvasok a neten, a külföldi tanulmányok arról számolnak be, hogy mivel ezeket a festékszemcséket szétrobbantják a lézerrel, de nem ürülnek ki a bőrből maradéktalanul és ezek a szétzúzástól szerkezetükben, molekulájukban megváltoztak így ami bent marad az rákkeltő lehet. Hangsúlyozom lehet és ez nem az én véleményem, én nem vagyok orvos, nem tudom megítélni, de több független szakértő ezen a véleményen van.

A kémiai eltávolító módszerrel úgy jön ki a tetoválás, ahogyan az annak idején bement, a bőrödön keresztül. A hatásmechanizmusa rém egyszerű, a tetoválásodhoz használt festék fémet tartalmaz, a kiszedő emulziónak pedig mágneses hatása van. Azt betetoválják a régi tetoválásba, ott amennyi festéket tud magába szív és felhozza azt a bőröd felszínére, ahol az a varral együtt kiborul a bőrből. Hogy pontosan hány kezeléssel fog eltűnni az egész tetoválásod, azt az első alkalom után lehet megmondani. Sminktetoválások 95%- ban elsőre kijönnek, testtetoválásoknak 3-5 alkalom kell. Ja itt olvastam higy ez a módszer is heget hagy, igen akkor ha nem megfelelő géppel van végezve, azaz közönséges testtetováló gép nem alkalmas a kémiai eltávolításra, mert valóban roncsolja a bőrt, én ezt csak úgynevezett nagy precíziós mikropigmentáló géppel engedném végezni, a probléma csak az hogy egy ilyen gép nagyon drága, ezért kevesen dolgoznak vele, illetve ha igen akkor ez megmutatkozok a kezelés árában.

Remélem tudtam segíteni ha bármilyen kérdésetek van szívesen válaszolok, tényleg azt szeretném elérni hogy legyen már rálátásotok erre a témára és tudjatok jól dönteni, ahhoz pedig az kell hogy tisztában legyetek az egyes alternatívák pontos menetével, velejáróival és az elvárható eredményekkel!

2011. máj. 25. 22:37
Ezer oka van annak, hogy ki és miért akar szabadulni a tetkójától.
2011. máj. 25. 22:23
Miért kell eltávolítani? Amikor valaki tetováltatja magát, akkor nem szólnak, hogy tartósan megmarad? Vagy nincs idő dönteni, hogy kell-e vagy sem?
2011. máj. 25. 22:21

Sziasztok!

Már néhány éve én tévolítok el (kozmetikai) tetoválást lézerrel, de nálam szite elenyésző a hegesedés veszélye. Ha minden tanácsot betartasz, nem szeded le a pörköt, krémezed rendesen nem lesz heges. Persze feltételezve, hogy jól, jó géppel lézereztek. Én a rejuviban és társaiban nem bízom. Annyi ilyen csodaszert dobtak már be, és az eredmény valahogy nem jön.

585. liliangyal (válaszként erre: 574. - D447a32ed7)
2011. máj. 25. 14:49

Szia,

Nagyon tartok attól, hogy csúnya heg marad a rejuvi után is, bár állítólag sokkal jobb, mint a lézer. Én nem voltam még érdeklődni se, de nagyon szívesen megválnék egy 16 évesen elkövetett hülyeségemtől. Nekem érzékeny helyen van, a dekoltázsnál, így félek, ha nekiállok eltávolíttatni rosszabbat teszek, mert heg marad, és akkor se így se úgy nem hordhatok kivágott ruhákat.Te hány kezelésen jártál már? És milyenek az eredmények? A neten van egy két ijesztően heges kép a rejuvi után. Köszi a választ

584. jucusa (válaszként erre: 582. - D447a32ed7)
2011. ápr. 25. 20:12
Azért megköszönném ha küldenél nekem egy fotót a kezelés után milyen lett a tiéd. Köszike:)
583. jucusa (válaszként erre: 582. - D447a32ed7)
2011. ápr. 25. 17:49
Halika! A lézerrel egy bajom van,hogy iszonyú drága,és lehet akár 20 alkalom is.Én egy dokival már leveleztem erről,Dr Kelemen Ottóval aki mikor meglátta a fotót annyit írt, Judit,Jééézusom:)A kimetszésnek is van több típusa.A kicsiknél simán kimetszi, a nagyobbnál pedig van a szukcesszív kimetszés ami több lépcsőből áll,tehát nem egy alkalommal csinálja.És van a gyökeres kimetszés és bőrpótlás amikor átforgatja a bőrt.Az uccsó pedig a bőr expander beültetéssel végzett gyökeres eltávolítás,ami kicsit nekem durván hangzik.A honlapján le van írva részletesen az összes módszer.Én most felkerekedek és elmegyek egy konzultációra.Remélem biztató lesz és találok valami jó,és nem túl húzós megoldást.A rejuvirol itt írt pár csajszi akik nem túl jókat írtak,na meg ott is jó párszor el kell menni.
582. d447a32ed7 (válaszként erre: 581. - Jucusa)
2011. ápr. 25. 15:09
Hello! Ekkora területet ki lehet metszeni? Én is a lézer és a kimetszés között vaciláltam. Elmentem egy plasztikai sebészhez és azt mondta ekkora tetoválást, mint az enyém( 10*12) nem ajánlatos és nem tudja megcsinálni. Honnan tenne át annyi bőrt? Ő ajánlotta a rejuvit. Egyszer voltam és látványos eredményt lehet vele elérni. Heg nélkül.
581. jucusa
2011. ápr. 25. 09:50

Sziasztok!

Végig olvasgattam én is a fórumot,és igen okosabb lettem.Nekem van egy 17* 8 cm-es tetkó a vállamon amitől mindenképpen szabadulni akarok.Az első pici volt, ami részekben megmaradt.azt hittem a tetováló cseszte el.Elmentem egy másikhoz aki egy nagyobb mintával takarta...na az is kijött félig.Kanadában egy szalonba csináltattam egy tényleg profival a 3. takarást,mondanom sem kell ő lett a legnagyobb...és persze ő is kopik,és kikandikál az alatta levő.Így lett ilyen nagy.Ez már 8 éves,és baromira zavar,mikor megkérdezik,hogy ez miii???Áhhhh a lézer nagyon húzós lenne, és már a rejuviban sem hiszek.Marad a kimetszés.Nem érdekelnek a hegek,mert az a karom tiszta heg,egy gyerekkori baleset miatt.Éppen azért volt a tetkó,hogy levegye a figyelmet a hegekről,hát jól levette.:( Így kiderült,nem a tetoválók voltak a rosszak hanem a bőröm nem bírja,egyszerűen kidobálja a festéket.Most 2 orvossal veszem fel a kapcsolatot,az egyik helyben, a másik Pécsen akivel szimpatizálok.Csak kérdés mennyibe fog ez még fájni nekem? Aki átesett már ilyen jellegű kimetszésen kérem írjon :)

580. amelle25 (válaszként erre: 579. - Nikiti)
2011. ápr. 21. 19:59
Köszönöm:-)
579. Nikiti (válaszként erre: 578. - Amelle25)
2011. ápr. 20. 14:40

Aranyos vagy de az enyém rendes tetkó, halványodik de h eltűnik e valaha és ha már a szakember is igy áll hozzá

én amugy nagyon gondolkodok a plasztikain egy más ki lett vágva -a többit befedéssel:-(

remény hal meg utolsára

kösz neked is sok sikert

578. amelle25 (válaszként erre: 577. - Nikiti)
2011. ápr. 14. 20:12
Szia Nikiti! Semmi esetre se add fel!:-) Én szemöldök tetoválás eltávolításra járok (eddig 2x voltam). Nekem nagyon érzékeny a bőröm mindig sebes lett és a szemem is bedagadt de 1 hét múlva mindig begyógyult.:-) Már halványodik és nagyon szertném ha eltűnne 1x mert teljesen más ívben van a tetko mint az eredeti szemöldök vonal.
577. Nikiti
2011. ápr. 14. 13:30

Sziasztok

hát engem elkeserítettek voltam egy profi tetoválónál aki nem biztat szerinte nem lehet teljesen eltünteni a tetoválást, halványodik bmilyen kezekéstól de vmilyen formában ott marad.

lézeressel az enyém meg be is hegesedett és most azt kezelem hátha lehet rajta segíteni

Van akinek van pozitiv eredménye hogy ne adjam fel

2011. ápr. 11. 18:45

Sziasztok

úgy látom a rejuwi módszer jobb....bár nem tudom. békéscsabán vagy környékén alkalmaznak már ilyet? vki tud segíteni? köszi

és esetleg lézeres tetkóeltávolítást ki csinál?

nagyon köszi

575. dia11
2011. ápr. 11. 12:07
Sziasztok!Én is a rejuwit választottam és már a 2.kezelésen vagyok túl.Az elsö kezelés után már volt eredmény,megkopott és volt egy darab,ahonnan teljesen eltünt a festék.A 2.kezelés eredménye 3-4hét után lesz látható,miután leesik a varr.Györbe járok kezelésre,de a kozmetikus dolgozik Budapesten is.
2011. ápr. 11. 09:16
Törölték a tegnapi hozzászólásom. Szóval újra. Én a rejuvit választottam, és nagyon örülök neki. Fájdalommentes és látványos az első kezelés után is. Ha vkit érdekel, nagyon szívesen írok részletesebben a kezelésről. Tudok küldeni képeket is az eredményről. Dóri
573. niobaby
2011. ápr. 10. 15:56

Sziasztok!


Hát, ez nagyon megnyugtató Dórika1986! Köszi, hogy segítettél a döntésben! Szerintem én is rászánom magam a rejuvira, csak az a baj, hogy Győr pont az ország másik végén van! Amúgy drága? És hány alkalom kell?

572. radar
2011. márc. 28. 21:47
Sziasztok szerintetek erre a halvány, kikopott kis tetoválásra melyik módszert kéne alkalmazni(képek az adatlapomon)? Lézer vagy rejuvi? Főleg olyanok írjanak, akiknek van már tapasztalata legalább az egyikről.
2011. márc. 28. 13:36

Sziasztok.Az volna a kérdésem hogy testtetoválást ( szemöldököm tetováltam anno,de szeretnék minnél előbb megválni tőle s sajnos nem smink tetoválás)

hogyan tudnék hegmentesen leszedni.Elég csúnya lenne,ha az arcom heges maradna.Esetleg saját élmény vagy link amit javasol?Előre

is köszi a válaszokat.

570. niobaby
2011. márc. 19. 15:40

Sziasztok!


Hallott már valaki a Pink Smink szalonról? Győrben van, de Pesten is dolgozik a kozmetikus. A honlapjukon olvastam, hogy foglalkoznak rejuvival. Elég látványos képek is vannak, azért jó lenne többet tudni róla.

Ha valaki járt már ott, esetleg leírhatná!

569. niobaby (válaszként erre: 568. - Ami nincs)
2011. márc. 17. 19:10
Nagyon szépen köszönöm, és viszont neked is! Várom a fejleményeket!
568. ami nincs (válaszként erre: 567. - Niobaby)
2011. márc. 17. 15:10

Március 30-ra van időpontom.Persze,leírom,hogy mi történt.

Dr. Végh Miklós az orvos,06 30 507 67 18,ez a telszáma.

[link]

Olvasd el Te is,amiket ír!

Kitartást kívánok Neked,ne add fel,nem szabad,mindig hinni kell!!!

567. niobaby (válaszként erre: 566. - Ami nincs)
2011. márc. 17. 15:03
Ok, nagyon megköszönöm, ha megadod, mert őszintén nem bízom annyira a lézerben! A rejuvi az utolsó reménysugár! Mikor mész pontosan? Elmondod a tapasztalataidat?
566. ami nincs (válaszként erre: 564. - Niobaby)
2011. márc. 17. 13:00

Én most készülök egy rejuvit végző plasztikai sebészhez,ha gondolod megadom az elérhetőségét.

Március végén megyek hozzá egy ingyenes konzultációra,ő azt írja a honlapján,hogy testtetoválások esetén 92%-ban tűnnek el a tetkók.Azt is írja,hogy az előzetes lézeres kezelés sem akadály,ezzel akár fel is gyorsulhat az eltűnési folyamat.Testtetkóknál átlag 2-5 kezelés kellhet,a gyógyulási folyamat 7-28 nap.Remélem ez a valóságban is így van,ahogy a honlapján szépen leírogatta...remény hal meg utoljára,én is már kb bármire képes lennék,hogy megszabaduljak tőle!

565. ami nincs (válaszként erre: 563. - Qq71gu44)
2011. márc. 17. 12:53
Köszönöm szépen a válaszodat!
564. niobaby (válaszként erre: 562. - Qq71gu44)
2011. márc. 17. 09:06

Szia!


Érdekes, mert nekem Szegeden nem mertek hozzányúlni, mondván, hogy nem marad szőr a szemöldökömön. Persze lehet, hogy annyira reménytelennek látták a dolgot, hogy nem merték mondani. Szóval szerintetek a rejuvi csak kozmetikai tetkónál hatásos?

563. qq71gu44 (válaszként erre: 562. - Ami nincs)
2011. márc. 16. 19:37

Szia!


Bajusz Hubáról annyit, hogy a kezeléseket nem ő, hanem 2 bőrgyógyász hölgy felváltva csinálja.


Nagyon modern, igényes rendelője van. Olcsóbbak a kezelések. Nekem a Madonnában 22-23 ezer, az epilezerben 18 ezer, Szegeden 15 ezer volt egy kezelés.


Kezelések után kicsit feldagad a szemöldököm, de mire hazaérek már nem vészes. Nincs vér, nincs seb...


Egy-egy kezelés után 2-3hétig semmi változás, aztán hirtelen elkezd kopni. Kezelések között min 6 hetet kell várni, de nekem legutóbb azt mondták, hogy legalább 3 hónapot várjak. Mehettem volna hamarabb is, de semmi értelme nem lett volna.


Ha jól tudom csak hétköznap rendel, legalábbis nekem mindig ilyen időpontokat adtak.


Remélem segítettem :)

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook