Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
622. angie's (válaszként erre: 620. - Nikiti)
2011. jún. 24. 19:34
Persze, nem rossz, a maga idejében meg egyenesen zseniális volt, de fejlődött a tudomány, miért ne lehetne még annál is jobb?:-) Hangyányival (kb. egy ezressel) drágább csak a Kelo-cote,és sokkal tutibb sztem.:-)
2011. jún. 24. 16:44
Én most csináltattam....dehogy tüntetném el!:)))))))))
620. Nikiti (válaszként erre: 619. - Angie's)
2011. jún. 22. 08:48
Nekem nagyon jó volt és régi heg nekem bevált
619. angie's (válaszként erre: 618. - Nikiti)
2011. jún. 22. 07:19
Annál azért lényegesen jobbak vannak már. Pl. Kelo-cote...
618. Nikiti (válaszként erre: 611. - 276f1d46c8)
2011. jún. 21. 13:35
Contratubex nagyon jó több hónapon át rendszeresen használd
2011. jún. 18. 21:44
Sziasztok!8 napja túlestem egy rejuvis kezelésen,eddig nagyon elégedett vagyok,a hátamon van a tetkó,ráadásul egy műtéti hegen,ezért egy-két helyen leesett 3 nap után a var,de látható az eredmény,sokkal halványabb,nem heges,nem piros!És ugye nagyobb részét még nem is látom!Szerintem sokkal szembetűnőbb a változás,mint a lézernél,ott egy kezelés fel sem tűnik!
616. d447a32ed7 (válaszként erre: 615. - Liliangyal)
2011. jún. 17. 20:12
Szia, természetesen. A küldött fotók az első kezelés után. Egy kezelésem volt csak! Lassacskán jöhet a második. :-)
2011. jún. 15. 11:32
Köszi Dórika a fotókat..most nagyon gondolkozom, hogy belevágjak-e, mert ahogy látom 4. kezelés után, még jócskán látszik, tehát elég sokszor kell menni..
614. 4512e47322 (válaszként erre: 613. - 276f1d46c8)
2011. jún. 11. 12:47
ok:) már válaszoltam priviben.
613. 276f1d46c8 (válaszként erre: 612. - 4512e47322)
2011. jún. 11. 12:34
Épp most tettem fel a lapomra...
612. 4512e47322 (válaszként erre: 611. - 276f1d46c8)
2011. jún. 11. 12:16
Szia küldj fotót a pinksmink1@gmail.com- ra!
611. 276f1d46c8 (válaszként erre: 610. - 4512e47322)
2011. jún. 11. 11:59
Köszönöm a sok információt... Valóban testtetováló, illetve sminktetováló tűvel végezték a beavatkozást... Elég meggyőzőek a kommentjeitek, ezért érdekelne, milyen készítményt javasolnátok a hegesedésre (van-e esély egyáltalán 1 év után teljes gyógyulásra). Kösziönöm!
610. 4512e47322 (válaszként erre: 605. - 276f1d46c8)
2011. jún. 11. 09:42

Szia szeretném részletezni milyen hibákból eredhet a rossz és valóban szomorú tapasztalatod!

Az hogy valaki "profi sminktetováló" semmit nem jelent a Rejuvi használatához! Hogy értsd és pláne kezelni tudj a Rjuvival ahhoz rengeteg tudás kell (amit itthon nem hogy nem tanítanak, de még nem is hallottak róla)és úgy teljesen más felszerelés mint a sminktetováláshoz!

Én amint ezt már több összefoglalásomban is leírtam NEM engedném végezni a Rejuvit csak nagy preciziós mikrópigmentáló géppel. Sem sminktetováló kis ceruza gépekkel, sem hagyományos testtetováló géppel. El sem hinnéd de Magyarország legtöbbet reklámozott és egyik legdrágább legjobb nevű sminktetováló gépét 15 éve ugyan abban a formában lehet kapni, azon azóta nem fejlesztettek semmit! Pedig a technika kicsit változott ennyi idő alatt, ugye? Tehát a heget a rossz, silány gép és tű okozza, ahogyan ezt már Angie is leírta.

Vissza térve a varra, a sminktetoválások magasabban helyezkednek el ő bőrben mint a testtetoválások, a Rejuvi lényege az hogy a bőrbe ugyanoda vigyük be ahol a régi tetoválásod van, tehát a jó szakembernek ezt tudni kell. Ha sminktetoválást kezelek, a var 7-12 nap alatt esik le, testtetoválásnál ez általában mindig 3 hét. Utána van akinek a bőre majd hogy nem teljesen ép, nem piros nem irritált (lásd fotók, amelyeket szívesen megmondom hol láthatsz) de van akinek piros és duzzadt a bőre, ez mindenkinél egyéni. De mivel most jön a legfontosabb rész az utókezelés, ezt a megfelelő hegesedést gátló készítménnyel minden esetben teljesen megtudjuk gyógyítani!

Nagyon sajnálom hogy az egyetlen jó alternatívát a lézerhez (amelyet én nagyon ellenzek, már korábban leírtam a tényeket, hogy miért) a rossz felkészületlen, rosszul felszerelt "szakemberek" így rossz hírbe hoznak! Ez nem az én munkámnak árt igazán, hanem annak a sok elkeseredett embernek aki igazán megakar szabadulni a tetoválásától, de a hír elijeszti és már ezért nem veszi a fáradtságot hogy maga meggyőződjön.

Vagy aki sajnos így járt mint te, amit igazán sajnálok. Ha segíthetek neked azzal kérlek küldj fotót mi történt vele hogy megnézhessem és véleményezhessem, hátha még nincs minden veszve:)

609. 4512e47322 (válaszként erre: 608. - Angie's)
2011. jún. 11. 09:27
Le a kalappal! Ilyen professzionálisan még senkit nem hallottam összefoglalni a Rejuvit! Köszönöm mindent elmondtál:)
608. angie's
2011. jún. 10. 22:09
Iszonyú nehéz tanácsot adni látatlanban. Csak standard dolgokat lehet átadni, de természetesen mindenki egyéni adottságokkal bir (nincs hosszú i-m). Hegképződéshez info lehet, ha volt műtéted, mélyebb vágásod, ami már gyógyult, regenerálódott. A gyógyulási idő (azaz a varasodás ideje a leválásig) közel pontos belövéséhez szintén. Ha nem volt ilyesmi, lutri, mert kivülről nem megitélhető, tiszta genetika kérdése. A heggyógyitó kenőcsök nagy segitségek lehetnek, ha becsületesen kenitek őket, és professzionálisak. Érdemes a legjobbat venni, akármilyen drága. A szakember kiválasztásánál fontos, hogy profi gépe legyen, orvosi mikropigmentálásra alkalmas (ezek nagyon drágák, cca. 1,5-2 millió forintba kerülnek), sima sminktetováló vagy testtetováló gép nem jó, mert a tű keresztirányba is mozoghat, felszakitja a bőrt, és képezhet csúnya heget a rejuvi betetoválásával. Szóval összetett a dolog nagyon, sokmindenre érdemes figyelni vendégként, lelkiismeretes szakemberként meg rendelkezni kell a tudással, a géppel, és a kézügyességgel. Ezek nélkül kudarc, rossz szájiz lehet a vége.És mindezt kibicként mondom, aki kicsit konyit a bőrhöz.
2011. jún. 10. 22:00
Hát, én nem kaptam kedvet a tetoválás eltávolítás ezen formájához, pedig keresem a lézer alternatíváját. Lézerrel sem egyszerű (2év tapasztalat után sem), de a gyógyulása sokkal gyorsabb, és kockázat mentesebb. Sajnos még csak 1/2 éve készítek fotó dokumentációt, de ha kéri valaki, e-mail-ben küldök néhányat.
606. angie's (válaszként erre: 605. - 276f1d46c8)
2011. jún. 10. 21:02
A varasodás a gyógyulás. Van akinél gyorsabb, van, akinél lassabb....sokmindentől függ...életkor, dohányzás, cukorbetegség lehetősége...etc. Azt hiszem, félreértetted a megfogalmazást, pedig oda írtam a teljes regenerálódást is.Az hosszabb idő, 3-12 hónap is lehet. A csúnya hegképződést profi hegkezelő krémekkel (nem contractubex, annál sokkal profibbak vannak már, szilikonlaposak)lehet befolyásolni, de így is van kb.6%-nyi csúnya hegképződés, ez genetikai hajlam, nem kiküszöbölhető. A festékek között pedig vannak polimer-alapúak (nem fémtartalmúak), ezekre hatástalan a rejuvi. Ezért van a próbakezelés. Sajnálom, hogy így jártál.:-(
605. 276f1d46c8 (válaszként erre: 604. - Angie's)
2011. jún. 10. 18:50
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ekkora tapasztalat áll a hátatok mögött (mert a hozzászólásaitokból úgy tűnik)? 7-28 nap alatt gyógyul? 4 hétig csont var van a bőrön, utána kezd lepotyogni. Nekem jó fél év alatt gyógyult be 1 kezelés után, a mai napig heges és a festék még mindig ott virít! Ismerek olyanokat, akik szintén így jártak a rejuvival, pedig profi sminktetováló végezte a beavatkozást. Szóval én ennyire nem állítanám az eljárás sikerét.
604. angie's (válaszként erre: 593. - Vadmandula)
2011. jún. 10. 18:12
Elég hosszadalmas, mivel testtetkónál több kezelés kell, és 7-28 nap alatt gyógyul egy kezelés után. Testvérek között is fél év legalább, mire végeredmény születhet.....szép végeredmény meg a teljes regenerálódás után....így nem csoda, ha nem találsz itthon full végeredményt. Próbakezeléses, majdnem teljesen gyógyult bőrt találhatsz, ha igazán keresed.:-)
603. angie's (válaszként erre: 602. - Angie's)
2011. jún. 10. 17:55
Jövő hét szerdán fent lesz.
602. angie's (válaszként erre: 601. - Niobaby)
2011. jún. 10. 17:37
A rejuviból annak a kedves lánynak igen. Jóval halványabb lett állítása szerint is (én már azt láttam), de még feketés. Pinksmink mondta, hogy ezt már át lehet barnítani, így költségkímélőbb volt a vendégnek, és szép lett az eredmény. Felteszem a fotót a barnított, friss tetkóról az adatlapomra, hogy megnézhesd.
601. niobaby (válaszként erre: 598. - Angie's)
2011. jún. 10. 13:37

Szia angie's!


Sajnos, nem én voltam, akit láttál Bp.-en. Az én szemöldököm borzasztó! Kékes-zöld, és mára kezd "nonfiguratív" alakot ölteni, ahogyan a tetováló festék a szemöldök körvonalán szétterjed.

Egyelőre gyűjtöm a bátorságot, hogy bejelentkezzek Pinksminkhez, csak annyira csalódtam az egész sminktetoválásban, és tetováló kozmetikusokban, hogy még érlelem....Mindenesetre jó hallani, hogy neked tetszett Pinksmink munkája!S mindez 1 alkalom volt?

600. angie's
2011. jún. 10. 09:57

A rejuvit vizsgálgatva az alábbi következtetésre jutottam: A kálcium-, magnézium-, és cinkoxid ismert nehézfémmegkötő, számos területen alkalmazzák (még belsőleg fogyasztva is nehézfémmegkötő, találtam ilyen adatot.). A tetováló festékek pigmentjei 98%-ban fémtartalmúak, tehát a hatásmechanizmus ezen alapul. Festék-nehézfém vs. rejuvi-nehézfémmegkötő. A szervezet meg szépen végzi a dolgát, a steril gyulladással kilöki a festékes rejuvit.:-)Nyilván fontos a bőrszakadást elkerülni, mert az csúnya heggel gyógyulhat, tehát nem mindegy, milyen géppel viszik be a rejuvit, és a mélység is fontos.Tiszta sor, hogy csak ott tud dolgozni a rejuvi, ahova eljut.

Kibicként, a józan paraszti eszemre hallgatva, és a kémiai, anatómiai ismereteimet felhasználva következtettem, hisz nem vagyok szakértője a témának, de kémiában, anatómiában otthon vagyok. Én hiszek benne, abszolúte logikus, az említett oxidok pedik már bizonyítottak számos területen. Ételben is előfordulnak,mindannyian megettük már, és élünk, tehát biztonságosak, a cinkoxidot még Antal Vali sem tartja mérgezőnek.:-D

599. angie's (válaszként erre: 595. - Z. Betti)
2011. jún. 10. 09:30
Akinek segítség lehet- Pinksmink Bp.-en nálam dolgozik, tegnapelőtt 2 rejuvit csinált az orrom előtt (1. kezelések, testtetkók, úgyhogy várom a következő alkalmat), múlt héten pedig egy 1 alkalmas rejuvi után gyógyult, testtetováló festékkel tetovált szemöldököt láttam (halovány feketével jött a lány, nagyon szép volt, nekem már úgy is nagyon tetszett), amire Pinksmink rátetovált egy csodaszép barnát, ami tökéletesen lefedte a régit, kicsit korrigált is a formán, hát, elájultam. Remélem, a lányzó azóta maradéktalanul boldog, mert friss sminktetkós barnán is csodaszép volt a szemöldöke, mostanra meg már leeshetett a var is.:-)Szóval, amit én láttam, az roppant meggyőző.
598. angie's (válaszként erre: 573. - Niobaby)
2011. jún. 10. 09:11

Szia!

Létezik, hogy téged láttalak a múlt héten, Rejuvi után gyógyultan, szép, halvány feketés szemöldökkel jöttél,nem kékkel( nekem már az is tetszett:-D) és gyönyörű barnával mentél? (Bp.-i szalonban)Pinksmink csinálta, én meg néztem.:-)

597. EmeseH
2011. jún. 6. 23:19

Sziasztok!


Nekem olyan kérdésem lenne,hogy nem is olyan régen csináltattam tetoválást,de nem jól lett megcsinálva és egy része ki is jött,a maradékot meg inkább eltávolítanám akkor.Ujjakon van egyébként.Valaki tud Pécs környéki eltávolítót?És mit javasoltok,melyik módszert használjam?Nincs még 1 hetes..

596. liliangyal (válaszként erre: 591. - D447a32ed7)
2011. máj. 30. 10:30
Igen az jó lenne, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen egy kezelés utáni állapota, illetve hogyan gyógyul. köszi!
2011. máj. 29. 15:55

A rejuviról sok korrekt leírás található a neten. Olvass utánna, és számodra is világos lesz, hogy valaki szakértője, vagy sem az eljárásnak.


"Milyen anyag az eltávolító emulsió?

Sok összetevője megtalálható az élelmiszerekben és kozmetikai termékekben is. A mennyiségi sorrendjük a következő: víz, cinkoxid, magnéziumoxid, kalciumoxid, n-propanol és bensoesav. A kezelés engedélyezett a különböző egészségügyi és biztonsági hivatalok által egész Nagy-Britanniában. Az érintkezési felület a szerrel kicsi, a kémiai koncentrációja alacsony, semmiféle veszélyt nem jelent. Mindamellett, a kezelésenként felhasznált 3 ml anyag nagyobb része nem is jut a bőrbe."

Mindenki válassza azt a módszert amelyikben jobban bízik.

Referenciák nélkül ne vágjon bele senki!

Kis keresgélés után a Mo-i forgalmazó megtalálható, ők biztos tudnak tanácsot adni, hogy ki alkalmazza a közeledben ezt az eljárást.

Remélem tudtam segíteni.

594. vadmandula (válaszként erre: 582. - D447a32ed7)
2011. máj. 28. 19:15
Szia!Te hol csináltattad a rejuvit,mert fogalmam sincs kihez érdemes menni?
2011. máj. 28. 15:16
Én az epilaserben voltam kezelésen,26 alkalom után tűnt el.Heget abszolút nem hagyott!Viszont van egy másik tetoválásom ami szines,és arra kipróbálnám a rejuvit,mert a lézeres nagyon drága,meg az állítólag nem hozza ki a szines tetoválást!Az a gyanús,hogy akik csinálják a rejuvit,fotót nem találok,csak a kezelés közben!De engem a végeredmény érdekelne!Ha valaki tud küldjön már fotót!
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook