Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2011. okt. 25. 20:56

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy újra megélénkült ez a fórum is. Ha meguntátok, itt az ideje a lézeres tetoválás eltávolításnak. Ne féljetek tőle! A jól, jó készülékkel végzett lézeres eltávolítás szép gyógyulási képet ad. A gyógyulás folyamata lényegesen gyorsabb mint a más módszereknél. (Az azonban itt is igaz, "gyakorlat teszi a mestert"!) Optimális esetben is 1/2 év szükséges egy motívum eltávolításához. A tapasztalataim szerint azonban inkább egy évvel érdemes számolni. Természetesen a kozmetikai tetoválások eltávolításánál ennél lényegesen hamarabb lehet szép eredményt elérni.


Tehát ne féljetek, sokkal kevésbé rossz mint gondoljátok! Ha a teljes eltávolítás hosszadalmas is, már a részeredmények is sok örömöt okoznak.

Három éve lézerezek, ha kéritek szívesen adok tanácsot privátban is.


Üdv: Betti

681. 4512e47322 (válaszként erre: 680. - 6f3d8fc6a3)
2011. okt. 25. 12:20

Kedves Settyke, nem tudom melyik vendégem, vagy leendő vendégem lehetsz, de nyugodtan kérdezz engem, ha már rólam van szó. Szívesen mutatok lézeres képet, befejezett kezelésem lézerrel szemöldökökről van, amelyek szintén végleges testtetováló festékkel készültek, maradéktalanul eltűntek a bőrből, 3 kezelésre volt szűkség és hegmentesen gyógyultak. Testtetoválásról nincs befejezett kezelésről dokumentációm, az idő rövidsége miatt, mivel a Q- kapcsolt zafír ND YAG lézert augusztusban vásároltam. A Rejuvi féle módszerrel 2 éve végzek eltávolítást, itt már volt időm dokumentációra szert tenni. Sokáig válogattam a gépek között, ami a lézert illeti, nagyon bizalmatlan volta, ennek a gyártónak az eredményi meggyőztek és azóta sem csalódtam az ígértekben, eddig beváltott a gép minden ígéretet. A lézer használata mellet pont azért döntöttem, mert ahogy Te is írod, kellet egy alternatíva olyan tetoválások eltávolításához, amelyek elhelyezkedése, mérete, vagy egyéb okok nem teszik lehetővé a Rejuvi használatát.

Egyébként a Bors csütörtöki száméban a 24-25. oldalon az Életmód rovatban találsz mindkét módszerről bőséges összefoglalást a róla és munkásságomról készült riportban.

Ha bármiben segíthetek, kérlek keress, üdv. pinksmink

680. 6f3d8fc6a3 (válaszként erre: 679. - 276f1d46c8)
2011. okt. 24. 20:36
Igen,dolgozik,de eddig csak rejuvis képeket láttam..Nekem csak azzal lehet,mert olyan helyen van,hogy ledörzsölném a varrt,és csúnyán gyógyulna..Megbízok benne,csak még nem láttam képeket,ezért érdekel.
679. 276f1d46c8 (válaszként erre: 678. - 6f3d8fc6a3)
2011. okt. 24. 19:28
Dolgozik ő egyáltalán lézerrel? Én úgy tudom, csak rejuvival...
2011. okt. 24. 14:02

Sziasztok!

Volt már valaki sminkpinknél lézeres eltávolításon?Mert képeket csak a rejuviról találtam,de engem érdekelne a másik verzió is!Köszi!

677. 6f3d8fc6a3 (válaszként erre: 673. - Angie's)
2011. okt. 16. 19:43
Hát igen,elég drága egy olyan üvegcse,ha jól láttam 48 ezer..Kérdés hány kezelésre alkalmas..Nemsokára én is megyek,kíváncsi vagyok mennyi lesz alkalmanként.Az az igazság,hogy úgy vagyok vele,mindegy mennyibe kerül csak tűnjön már el!:) De biztató,hogy írtad,rugalmasak ilyen szempontból..
676. 6f3d8fc6a3 (válaszként erre: 671. - 276f1d46c8)
2011. okt. 16. 19:40

E.K.A!

Látom nagyon szépen halványul,és tűnik el a tetkód!Nekem is hasonlóm van(nem mintába),remélem az enyém is ilyen szépen eltűnik!:)Én két héten belül megyek,már nagyon várom..Kb. 5 éve..:D

675. angie's (válaszként erre: 674. - Kinga0523)
2011. okt. 16. 10:25

Szia!

Ne ijedj meg, nem lesz semmi baj. Mosd meg nyugodtan a tetkós részt is, antibakteriális szappanos vízzel(víz érheti pl. zuhanyzáskor nyugodtan, csak áztatni nem szabad), utána hámosító, sebgyógyító kenőcsöt vegyél a gyógyszertárban. Panthenol, dexpanthenol tartalmút. Ennyi sztem elég a patikusnak, hogy megfelelő kenőcsöt találjon neked. vazelin nem a legjobb, mert nem lélegzik alatta a bőr, lassabb a gyógyulás folyamata, plusz halványíthatja a tetkópigmentet.

2011. okt. 13. 10:02
Sziasztok! Segitsegre lenne szuksegem, tegnap kb 26 oraja keszult el az elso tetovalasom, egy gekko a hasam aljan es a farka egy picit mar a nadragnal van (ami ugye egesz nap horzsolja vmilyen szinten, felek ott majd nehogy kihalvanyodjon. a merete kb noi tenyer nagysagu, ugy 15cm eleg nagy. a problema az, hogy kulfoldon vagyok, 1het mulva megyek haza de addig ugye kezelni kellene, a tetovaloval nem nagyon tudok szot erteni a nyelvhasznalat miatt, adott egy kis ampulla szeru sikosito anyagu 10mles kremet, hogy mar azonnal ha hazaertem naponta 3x kenjem vele a sebet, tgenap hazaertem, tettem ezt majd uj folia vissza nem mertem vizzel atmosni hanem korulotte nedves torlokendovel probaltam a raszaradt vert letorolni, ma ugyanez, na most eltelt 24ora es sok helyen olvasom hogy le kellett volna obliteni szappanos langyos vizzel 3orankent most nagyon felek hogy mivel ezt csak most tettem 24ora utan problema lesz. a masik problema itt Bepanthen kenocs nem igazan van. valami mas megoldas? vazelin es testapolo amit tudok kerlek segitsetek minnel hamarabb hogyan tovabb, ahogy irtatok ez egy eletre szol!!! elore is koszonom. Kinga
673. angie's (válaszként erre: 671. - 276f1d46c8)
2011. okt. 10. 17:04

Na, igen. Betetoválni max. 1 óra, eltüntetni sokkal hosszabb....:-)De ha valóban szabadulni akar valaki a tetkótól, megéri.

Az árak: A rejuvi üvegcse árát valaki lentebb kikereste, nem olcsó már önmagában sem. De az eltávolítás ára korántsem lehúzás! Elgondolkodtatok rajta, hogy mennyibe kerül a valóban profi gép hozzá? Másfél-két milka. A tanfolyam, ahol megtanítanak kezelni vele? Az is százezres nagyságrend....plusz a vállalkozás fenttartása (ami 0 vendég esetén is fizetendő), a rezsiköltség, a munkadíj (egy rejuvizás ideje alatt azért megcsinálható mondjuk egy teljes láb+fazon+karok IPL-szőrtelenítése például, és sokkal nagyobb árréssel). Ezeket mind bele kell kalkulálni az árba, csak erre soha senki nem gondol.Szóval nyugodjatok meg, nem lehúzás. Tudom, van akinek nehéz egyszerre sokat áldozni, de vannak rugalmas kollegák, akiknek a szociális érzékenysége igen fejlett (pinksmink is ilyen), így megoldható mindenféle variáció a vendég igénye szerint. max. egy kicsit több időbe telik a tetkó eltűntetése.:-)

2011. okt. 10. 14:47
Nekem most volt a második kezelésem Rejuvival. Még ma töltök fel képet az adatlapomra, hogy milyen lett!
671. 276f1d46c8 (válaszként erre: 670. - 6f3d8fc6a3)
2011. okt. 7. 22:17
Hát, emberek, ha minden jól alakul, így 4 év után talán eltűnik! Szóval kitartás és pénz kérdése! Hajrá mindenkinek!
2011. okt. 7. 11:44

Hahó Mindenki!!


Van valami infótok ki hogy halad az eltávolításban??Mindenki eltűnt..:)

669. d447a32ed7 (válaszként erre: 668. - Csincike)
2011. szept. 8. 13:12
Szia! Természetesen!Ez a kép rögtön a var leesését követően készült! Az még nagyon friss! Legközelebb teszek fel a gyógyulás után is! Hegesedés abszolút nincs, mert utána kenni kellett. Így semmi baja nincs a bőrnek.
668. Csincike (válaszként erre: 660. - D447a32ed7)
2011. szept. 6. 22:22

Kedves Dórika!

Köszönöm szépen az információt!Megnéztem a képet a tetoválásodról!Láttam hogy néhol ilyen halvány rózsaszínes a bőr.Az azért van mert a leesett varr után még nem gyógyult be?Vagy az olyan is marad?

Van valamilyen hegesedés?

667. Roomyn (válaszként erre: 666. - 6f3d8fc6a3)
2011. szept. 6. 15:40

Szia.:)


Mindenképp! Rendicsek, megdumálva!;)

666. 6f3d8fc6a3 (válaszként erre: 665. - Roomyn)
2011. szept. 6. 15:10

Kedves Roomyn!

Igazán nincs mit!De ha Te előbb mész el a kezelésre,kérlek informálj!Ha én megyek előbb,akkor pedig én..meg teszek fel képeket is,hogyan halad!:)

Üdv!

665. Roomyn (válaszként erre: 663. - 6f3d8fc6a3)
2011. szept. 5. 20:11

Kedves Settyke!


Totálisan meg tudlak érteni. Én is ugyanígy élem meg. Ha ránézek, csak fintorogni tudok, és legszívesebben levakarnám az egészet. Igazából én is igyekszem takarni ruhával, de azért 40fokban nehézkes.:( Biztosan ki fogom próbálni ezt a rejuvi féle módszert. Köszi neked is.:)

664. Roomyn (válaszként erre: 662. - Királylány1988)
2011. szept. 5. 20:07
Szia, köszi. Szerintem megpróbálok kontaktba lépni a pinksminkkel.Nagyon remélem hogy eltünteti ez a kezelés. Sokkal boldogabb lennék ha ne lenne tetkóm (vagymim).Köszi a helpet!:)
663. 6f3d8fc6a3 (válaszként erre: 661. - Roomyn)
2011. szept. 5. 16:50

Kedves Roomyn!


Én is már évek óta szeretnék megszabadulni a szintén tizenévesen lázadásból megcsináltatott kar tetoválásomtól.Minden lehetőséget átgondoltam,és utána néztem,és úgy döntöttem,hogy PinkSmink-el csináltatom majd.Még nem voltam nála,de az eddigi beszélgetéseinkből azt szűrtem le,hogy nagyon kedves és segítőkész.Az árakat is meg tudod kérdezni nála,és szerintem a konzultáció sem kerül sokba..már ha van..

Nekem egy 30 x 3 cm-es tetkóm van,még én sem tudom mennyibe fog kerülni..Anno az egész került baráti áron 10 ezerbe,ehhez képest szerintem sokszorosa lesz,de minden pénzt megér hogy végre lekerüljön..Én sem keresek sokat,de a kezelések között eltelik 2-3 hónap,az alatt csak meg lehet spórolni az árát..Legalábbis remélem..:) Én is gondolkodtam azon,hogy eltakartatom egy színes mintával,de nekem nem azzal van bajom,hogy milyen,hanem hogy egyáltalán ott van..Rövid ujjút évek óta munkahelyre csak olyat veszek ami takar,de ez nehéz,mert pont olyan helyen van,hogy mindenből kilóg..szóval eléggé meghatározza a mindennapjaimat,és most szeretném végleg eltűntetni...Hiába veszed meg az anyagot 40-50 ezerért,nem mindegy hogy milyen géppel és ki csinálja.Úgy tudom,hogy ha egy hagyományos tetoválógéppel nekiesnek,akkor elég csúnya hegek maradhatnak utána..és a testszínű festék sem nyerő,én is utána kérdeztem,van aki azt mondta megoldható,de a legtöbben mondták,hogy felejtsem el,mert egy idő után átüt alatt a régi festék,és nem is tudnak a bőrrel megegyező színt kikeverni..Szóval szerintem próbáld meg a rejuvit Dóri lejjebb leírta az elérhetőséget,elég sok helyen vannak az országban.Üdv!

662. Királylány1988 (válaszként erre: 661. - Roomyn)
2011. szept. 5. 16:38

Szia,én is a Pinksminknél voltam Győrben,akiről már többen írtak itt.

Az én tetoválásom szintén a karomon van és szintén egy ,,gyerekkori,, meggondolatlanság volt.

Az én tetkom egy 10*10-es terület,de még csak próbakezelésen voltam nála,ami 20000Ft-ba került,de ebben az árban már benne volt a tű és tűsapka,amit vinni kell majd minden kezelésre.

Szóval.Mi is úgy beszéltük,mivel elég nagy területről van szó,és nagyon kell vigyázni a sebre,hogy mindig csak a felét fogja megcsinálni.Tehát van ilyenre lehetőség.Valamint mivel a seb elég lassan gyógyul előfordulhat,hogy csak két havonta tudsz elmenni,így az árát is már le tudod ,,bontani,, két fizetésre...:)

Kezelésenként is csökken az egésznek az ára,mivel ha már egy része kijött a festéknek úgy legközelebb már kevesebb rejuvi féle folyadék szükséges hozzá.

Remélem tudtam valamit segíteni.

661. Roomyn
2011. szept. 5. 11:19

Sziasztok!


Sajnos tizenévesen lázadva, készült két csodarusnya tetoválásom. Ilyen ha az ember lázad, és nem fogják vissza. Bal kar, és bal lábszár. Már mindenen gondolkodtam, több tetoválóval is beszéltem hogyan lehetne eltüntetni.Gondoltam már arra, hogy valami testszínű másik mintával elfedetem, de még olyan nem akadt aki azt mondta volna hogy ez működik. Undorodom a karomon lévőtől. Csúnya, kopott, tákolt munka.:( Ciki kimenni vele az utcára. A lábamon megszoktam már illetve annyira nem zavar.

Olvastam a rejuvi féle módszerről, és bele is mennék. Csakhogy az árak azért erősen megoszlanak. Próbakezelésért elkérnek 14.000 Ft ot (1cm2). Hát ez valami brutális! Hétköznapi ember vagyok, hétköznapi átlagosan (sz*r) fizetéssel, nem drogdíler! Tekintve hogy a karomon kib 11*4 cm-es tetkónak nem nevezhető paca van, hát... a fizetésem gyakorlatilag bevihetném egy az egyben.:( Lehet hogy jobban megérné, ha kiadnék x összeget egy fedő sötét tetkóra. Bár nem igazán tudok megbékélni a gondolattal. Utána néztem, ez a rejuvi féle oldat 45 ezer / üvegcse (nemtom pontosan hány ml, talán 30-50 kb) lehet hogy jobban járnék, ha vennék egy üveggel, és megkérnék egy tetoválót hogy essen neki. Mert ugye szalonokban nem hiszem hogy volna arra lehetőség, hogy egyik alkalommal csak a felét csinálják meg, vagy épp amennyi pénzem van erre. Durván lehúzzák az embereket. Mert akit annyira zavar mint pl engem, az ugye minden pénzt megadna, hogy ne csúfoskodjon ott. De ha nincs alkalmanként fél millióm, akkor? Akkor szokjam meg a gondolatot, hogy életem végéig billogozott tehén maradok...:/ Szóval elég tanácstalan vagyok. Ha volna olyan szalon, vagy magán akárki, aki rugalmas, és részletekben csinálná meg (mikor mennyi pénzem van rá) abba belemennék, de egyben alkalmanként tényleg nemtudok brutális összegeket kiadni.

660. d447a32ed7 (válaszként erre: 659. - Csincike)
2011. szept. 5. 10:28

Szia! Én pinksminkkel csináltattam Győrben, mert én pápai vagyok. De dolgozik Pesten is. Azt tudom. Egy kezelésem volt, szerintem nagyon látványos! Adatlapomon van kép. Héten megyek én is a második kezelésre. :-) Alig várom. Száma: 06-70/946-99-06

Remélem tudtam segíteni! Dóri

2011. szept. 3. 13:58

Sziasztok!

Sokat olvastam a Rejuvi tetoválás eltüntető módszerről.Nagyon meggyőzőek a tapasztalatok!A szemöldökömön kozmetikai tetoválás van, de nem tudok kibékülni ezzel a zöldes szürkés színnel!!Szeretném végleg eltüntetni!

Kérek mindenkit akinek pozitív tapasztalata, kapcsolata,elérhetősége van ebben a témában, írjon!Miskolc és Debrecen közelében élek,de Budapest sem gond!

Előre is köszönök minden választ!

2011. aug. 25. 12:07

Sziasztok!


Ki tud nekem ajánlani Rejuvi tetoválás eltüntetőt, akinek meg volt elégedve a munkájával, illetve kb. milyen összegre számíthatok? :) Előre is köszönök minden választ! :)

2011. aug. 18. 14:44

Sziasztok!

Megtudnátok mondani,hogy hol kerül 50 ezerbe a 10*10-es területű tetoválás eltávolítása?

Én ennél jóval többről hallottam.

Nekem a kétszeresét mondták...:S

2011. aug. 6. 16:57

Amin!

Huhh,én is körübelül ennyire tippeltem..Köszi az infót.Gondolom ahány szalon annyi ár..

655. Amin
2011. aug. 3. 19:59

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Nagyon sok érdekes dolgot olvastam, és ezért kérném ki a véleményeket. Tetoválást szeretnék eltávolítani. Sok utána olvasás után a Rejuvit választottam. Debrecenben 2 helyet találtam ahol foglalkoznak vele. Véleményt szeretnék kérni aki esetleg már járt náluk, kit ajánlana. Köszönöm szépen!


Settyke! Én megkérdeztem az árát, és egy alkalom egy 10cm*10cm tetoválásnak 50ezer ft.

654. ében11 (válaszként erre: 663. - Angie's)
2011. júl. 19. 12:50

Persze, hogy a sminkes is 3D-ben és követve a formát a térhatást-a test tetováló ugyanezt teszi szintén 3D-ben-hiszen a test minden pontja 3D-s nem egy sík papírlap.Egy egy mintánál sokat számít hová esik az ábra, hiszen figyelembe kell venni a hajlatokat, meg ahogyan a bőr mozog-ha jól van elhelyezve egy egy minta és a méretre van igazítva-egészen élő tud lenni.

A gépek(jó gépek) között meg nincs akkora különbség-minőségben meg pláne nincs(nálunk is drága gépekkel dolgoznak,modernek nem tízezerért valami hamisítványt vettünk a neten).Talán annyi különbség, hogy a test tetováló gépek állíthatóak sokféle tű tehető bele-ezért lehet erős kontúrt árnyékolást is végezni-illetve a tű mozgását lehet lassítani gyorsítani(persze ezt meg kell tanulni, nagyon technikás és bonyolult)a kozmetikai gépek általában egyféle dologra be vannak állítva, tűből sem tehető bele sokféle.A sokfélét úgy értem, hogy a tetováló gépekben nem csak egy tűt tehetünk, vannak tű csoportok-több tű van összefogva 4-7 akár több és az sem mindegy milyen alakzatban teszik egymás mellé a picur tűket kör alakban esetleg két sorba ez befolyásolja milyen kontúrt milyen satírt tud tetoválni-a több tű több festéket tud egyszerre a bőrbe vinni-így kevesebb alkalommal kell áthúzni ugyanazon a bőr részen a gépet, gyorsabban halad a munkával.A tűszúrások számát is szabályozni lehet+ a tetováló kézmozgása-és nálunk ugye keverni is lehet a festéket vagy vizezni-hígítani a finom hatások miatt.A tetoválók többsége a test szinte minden pontjára tetovált már-pont ezért ilyenek a gépek-hogy az adott részhez lehessen állítani-illetve egyszerre akár három féle gépet is használhatnak-tűből még többet is.Vannak kivételes helyek, ahol még a sima tetoválásnak sincs értelme mert kikopik teljesen vagy részben-ilyenek a tenyér és talp.A szemöldököt nehéz lenne árnyékolni-mert pár milliméter vastag-a tűnek van egy mérete, milyen vastag vonalat húz illetve a gyógyulás után-hónapokkal icipicit alakul a tetoválás-a bőr egy élő dolog-emiatt mi úgy mondjuk összeérik a tetoválás-a nagyon aprólékos pici dolgok összefolyhatnak összemosódhatnak.Így keskeny vékony tetoválást nem árnyékolunk, vonalazni lehet-tehát mintha szőrszálakat húzod be és nem a csíkot telíted be-ennél élethűbbre nem lehet tetoválni azt a pici-vékony szemöldököt.meg nincs is értelme mert összefolyna.Szoktak bejönni hozzánk nagyon apró mintákkal-mindig mondom amit a nyomtató szépen kivehetően nyomtat pici méretben azt a bőrön nem lehet visszaadni-amíg elkészülne szép lenne, de a gyógyulás után összefolynának az apró részletek-ezért mindig kell egy bizonyos méret-hogy kidolgozható, finom és tartósan szép tetoválást kapjunk.egy portrét nem tanácsos öt centiben kérni, hiába lehet kinyomtatni a bőrön ehhez legalább egy tenyérnyi bőr kell.Persze lehet próbálkozni-pl. két árnyalattal, egy világossal és egy sötétebbel is szálakat belehúzni-de ennél jobban szerintem nem lehet bonyolítani a szemöldököt.

653. szakál a sakál (válaszként erre: 648. - 4512e47322)
2011. júl. 17. 10:14

Kedves Sminkes!

Ha ismeretek hiányáról beszélsz, és arról, hogy kikészít, akkor ne csak azt a demagóg baromságokat sujkold amiket beléd nyomtak a reklámtréningen, meg amiket magddal is el akarsz hitetni, hogy jó legyen az üzleted.

Egy sminktetováló és egy testetováló közt a különbség kb annyi mint egy szobafestő, és Salvador Dali közt. Itt festőművész nem a sminktetováló.

Színelméletről beszélsz itt, vered a melled, de fogalmad sincs miről dumálsz.

Egy színes realisztikus képet egy testre feltetoválni nem egyenlő a volt otthon szinezőkönyvem. Ez inkább arra illik, hogy adott két ferde vonal, és szinezzük át...


Nem mellesleg ahogy olvasom, a gyógyulás után azonnal újratetoválható a bőr mint mondtad. Nos ez minden alkalmazás után így van :D (azt sem tudod mit írsz le.)


Lézeres kezelést már jó ideje használunk tetoválás elhalványítására, hogy utánna könyebb legyen a mintát takarni...


Ami a gépek minőségét illeti. Egy smiktetováló géppel tetovált dolog azért kopik ki

(illetve sosem fog teljesen kikopni ez is kamu, amit a sminkesek terjesztenek, és már a test egyéb felületeire is próbálják alkalmazni, mégjobban átverve az embereket, mégtöbb takarás munkát adva az igazán értő tetoválóknak),

mert 1 a gép szar, erőtlen, és 2 a festékek pigmentáltsága is sokkal gyengébb mint a tetováló festékeké.

A sminktetoválás kb olyan mint a pop bizniszben a Fluor Tomi meg az SP, jó szar, ráadásul jó sokat el lehet érte kérni, mert szegény hölgyeket könnyű megszédíteni baromságokal...

Amikor egy tetoválás 10 év múlva is szép és azt mutatja amit, az nem véletlenül van.


Komolyan sírok a röhögéstől, mikor ilyeneket olvasok. Nem tudom hogy veszed a bátorságot, hogy így leszólj egy olyan szakmát, ahol igen igen kíváló művészek dolgoznak. Művészek ismétlem, mert te mint sminkes ezt a minőséget soha az életben nem fogod elérni. Színemélet!

Szerinted mennyire kell értsen a színekhez egy olyan művész aki teljesen realisztikusan szinesben visszadja neked egy másik ember portréját???


Arról kell inkább beszélni, hogy miért kell eltüntetni a tetoválásokat, és miért vannak kegyetlenül rossz sminktetoválások is piacon...

Azért mert az emberek az olcsóra mennek, nem a minőségre. Ha szép tetoválást akarsz szánj rá pénzt, időt a megfelelő művész megkeresésére, és garantált, hogy szép tetkód lesz.


Hosszan tudnék még írni erről témáról, mert 15 éve dolgozom ebben a szakmában.

Nem fogok elnézést sem kérni a hangvételért ha durva volt itt ott, mert igen felbosszantott a "ha volt otthon szineződ, az már fél siker" mondat.

Éppen ez a baj, hogy akik azt hiszik, hogy tudnak rajzolni egy pálcikaembert azok már azt hiszik tetoválni is tudnak majd. Ezért van szükség rá, hogy próbálkozzanak a tetoválás eltüntetésével.


Kérlek ne szólj le egy olyan szakmát, hol mind művészi, mind technikai szinten sokkal előrébb járnak az igazi mesteremberek, mint a sminktetoválásban, és ezt a szintet nemhogy nem fogja a sminktetoválás elérni, de nincs is rá szükség, mert csupán két vonal felrajzolásáról beszélünk.


üdvözlet!

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook