Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
772. Dórika1119 (válaszként erre: 771. - Cséká11)
2012. febr. 21. 14:18
Nekem egy testtetoválásom van és rejuvival szedetem ki. Nekem most volt a harmadik kezelésem. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, nagyon látvnyos. Szívesen küldök róla képet is az eredeti és a második kezelés utáni állpotról is. Én Győrben csináltattam, mivel nekem helyileg az volt a legközelebb. Pinksmink csinálta és ő dolgozik fenn Pesten is. Én tényleg merem ajánlani, nagyon jó eredménnyl dolgozik.
2012. febr. 19. 22:53

Sziasztok!


Látom, vannak páran akik hasonló cipőben járnak, tudnátok nekem kicsit segíteni?:)


Én 2 éve csináltattam elég vékonyka (nincs 2mm vastag se ) szemöldöktetoválást ( sminktetoválás ). Ezt szeretném most leszedetni rejuvi módszerrel. Elég sokat halványult amúgy, nem az az erős fekete, inkább középszürkének mondanám ma már:) A gond az, hogy olyan sok pénzem igazából nincs rá ( kb 15 max 20-ra gondoltam :s nem vagyok spúr, csak nem keresek valami jól ) és nem tudom kb hány alkalom lenne szerintetek? Van valaki Bp-n akit szívesen ajánlotok?

Másik: kb mennyi idő mire leesik a varr? Nagyon brutál lesz tőle az arcom? :D ( Nincs frufrum )


Köszi szépen!:)

2012. febr. 13. 12:10

Viszketés a gyógyulás miatt van. Tetoválás elkészítés után is ugyanilyen viszkető érzés tapasztalható!

Örülök a híreknek!! hajráharjá

2012. febr. 10. 12:23

Nekem is bepirosodott,aztán besárgult..:) Végül eltűnt,és most viszked..:) Remélem ez a gyógyulás jele,és hogy sikeres a dolog!:)

Az mondta,hogy 4 alkalom még,aki csinálta?

768. kingik
2012. febr. 9. 20:22
+m
767. kingik
2012. febr. 9. 20:22
én tegnap voltam lézeres kezelésen, most bepirosodott ott, ahol több festék van benne...szerintem ég kb. 4-szer kell mennem és eltűnik örökre
2012. febr. 4. 12:13

Sziasztok!

Voltam lézereztetni!Egyenlőre csak kis területen.Nagyon várom már,hogy milyen eredménye lesz!Nálam semmiféle seb,hólyag,pörk és ilyesmi nincs!Teljesen sima a felület,egy picit bepoccadt,és pirosas,de egyálatán nem fáj stb..Majd írok,hogy haladok!

Többiek hogy haladnak?Tapasztalatok?

765. K.Andyka82 (válaszként erre: 763. - Lara.92)
2012. jan. 26. 11:41
Egyébként pedig teljesen egyén függő a gyógyulás is,és szerintem minél kisebb a terület,annál hatásosabb és gyorsabb a gyógyulás.
764. K.Andyka82 (válaszként erre: 763. - Lara.92)
2012. jan. 26. 11:40
Mint már írtam én még csak egy kezelésen vagyok túl.Az eredménnyel meg vagyok elégedve,sok festék kijött elsőre.Van olyan rész,ahol 75 %-ban kijött..Csak lassú a gyógyulási folyamat,mivel ez egy kémiai anyag..
763. lara.92 (válaszként erre: 762. - K.Andyka82)
2012. jan. 25. 22:42
Neked mennyire volt eredményes a rejuvi? Mennyi időbe tellett a teljes eredmény elérése? Én is mostanában tervezek belevágni.:)
762. K.Andyka82 (válaszként erre: 758. - Kingik)
2012. jan. 25. 20:30
Köszi,már egy rejuvin túl vagyok,annál nem lehet rosszabb!:) Csak a belső részét gondoltam lézerrel,mert ott nem tudok vigyázni a varra..
2012. jan. 25. 20:13
kingik... nézd ha te úgy találod jónak, hogy 3 hetente mész,akkor nincs is ezzel probléma. :) a legtöbb helyen amúgy négy- hat hetet javasolnak. Az egész folyamatnak, ahogy a falósejtek dolgozak megvan a tudományos magyarázata, amint újra megtalálom bemásolom. az én személyes tapasztalatom az, hogy jóval az egy hónap után is halványul még a tetoválás kezelés nélkül is. A lényeg az, hogy eredményes legyen a kezelés ( ha ezt havi rendszerességgel, ha kéthavival érjük is el), és a bőrön egyáltalán ne látszon semmiféle sérülés.
760. kingik (válaszként erre: 759. - Kozmitimi)
2012. jan. 25. 18:15

kozmitimi ez így van...előtte megnézik a bőrszínt és tökre nem mindegy milyen erősséggel lövik...kenni kell utána és akkor szépen gyógyul Az sem mindegy ám, hogy színes vagy fekete a tetoválás amit el kell távolítani.

Avval viszont nem értek egyet, hogy 2 havonta kell menni. Max. 1 hónapot kell várni a következőig. Ha 2 hónapot várnék és most jönne a 9-dik alkalom, akkor a hajam is megőszülne mire eltűnik rólam a tetoválás:-) Jó szakemberrel, körültekintő munkával ne m roncsolódik a bőr sem. Tudom, hiszen nekem is csinálják. És 3 hetente járok.

A lényeg az, hogy én már. kb a 8-iknál tartok és szépen halványul!

2012. jan. 25. 18:06
Nos, megpróbálok én is segíteni a tapasztalataimmal. Én két helyen jártam lézeres tetoválás eltávolításon. Az első helyre a lakhelyem közelsége miatt mentem, ill. olvastam fórumon, hogy hatékonyak az ott végzett kezelések. Az első alkalommal nem is volt semmi probléma, viszont másodszor a kezelt bőrfelület egy részén hólyag keletkezett a kezelés utáni napon. Én az orvos által javasolt krémmel kentem, nem kapartam, ill. a bőröm nem hajlamos a hegesedésre, viszont a hólyag helyének nagyságában a bőröm fehérebb lett mint a saját bőrszínem, ill. a környező bőrfelszín szintjétől mélyebben van. Tehát a festék természetesen tutira eltűnt, viszont a kötőszövet sérült. Véleményem és az elmondottak szerint a lézer funkciója, hogy a festékszemcséket szétrobbantsa, és az a falósejtek segítségével kiürüljön a szervezetből, mindezt a bőr sérülése nélkül. Szóval van az az erősség ami már roncsolja a szöveteket. Én sem ezt nem szerettem volna, sem azt, hogy az eltávolítás után a minta ugyanolyan, csak fehér lenyomata maradjon a bőrömön. Ezért váltottam, és kerestem egy olyan helyet, ahol a bőr állapotára maximálisan figyelnek, és attól, hogy kisebb az energia, nem kell hetekig várni, hogy rendbe jöjjön a bőr a kezelés után, a tetoválás mégis halványodik. A kezeléseket pedig felesleges 3 hetente végezni, mert olyan gyorsan nem tudja a szervezet elszállítani a festéket. Bőven elég a 2 hónapos gyakoriság. A lényeg, hogy ez valóban egy türelemjáték, ha azt akarod, hogy ne legyen egyáltalán nyoma sem a tetoválásnak, sem az eltávolításnak, akkor valóban nem lesz rövid az idő.
758. kingik (válaszként erre: 756. - K.Andyka82)
2012. jan. 25. 18:03
persze! nyugi, a lényeg, hogy eltűnik örökre ha egy kicsit fáj is az elején a kezeléskor :-))
757. K.Andyka82 (válaszként erre: 754. - A7112bc0f3)
2012. jan. 25. 16:27
Köszönöm szépen!:)
756. K.Andyka82 (válaszként erre: 751. - Kingik)
2012. jan. 25. 16:26
Köszi!De a hegesedés veszélye alacsony így is,nem?
755. K.Andyka82 (válaszként erre: 750. - Dnorika)
2012. jan. 25. 16:25
Köszi!:)Képeket esetleg tudsz feltenni?
754. a7112bc0f3 (válaszként erre: 749. - K.Andyka82)
2012. jan. 24. 12:36
Kezelés után fél-1 órával piros v. lila véraláfutás, duzzanat, égő érzés. Javaslat, akinek van rá lehetősége, utána borogassa, ha nincs, Panthenol vagy más égési sérülésre ajánlott hab. Három napig erős reakció, függően a tetoválás helyétől egy hétig véraláfutás, lágyabb bőrterületen esetlegesen hólyagok, vízhólyagok. Azután erős hámlás! Ez egyáltalán nem baj, sőt jó, tetoválás után is épp így regenerálódik a bőr! Kezelések 4 hetenként ajánlottak, vagy ritkábban, aki nagyobb szüneteket tart, idő közben ugyanúgy számíthat a festék fakulására. Teljes gyógyulása 6 hét, mint a tetoválásnál! Tapasztalataink alapján az első kezelések nagyon hatékonyak, 5-6 kezelés után (akinek kell egyáltalán), ritkítjuk a kezeléseket, hiszen a szervezet folyamatosan dolgozik a festék eltüntetésén, nem kell feleslegesen roncsolni a bőrt.
753. kingik (válaszként erre: 752. - Havran)
2012. jan. 23. 19:42
Értem én :-)) ahol mélyebben volt a tinta ott kevésbé és később, ahol közel a "felszínhez" ott hamarabb
752. Havran (válaszként erre: 748. - Kingik)
2012. jan. 23. 17:37
Nekem is ugyanez volt kb 7-8 kezelés után kezdett el halványulni,de akkor is olyan érdekesen nem az egész kezdett el halványodni hanem pontokban.Na ezt most nem igazán sikerült jól megfogalmaznom:))))
751. kingik (válaszként erre: 749. - K.Andyka82)
2012. jan. 23. 16:40
Amennyiben még sok a festék a tetoválásban, akkor besebesedik...minél kevesebb a festék, annál hamarabb regenerálódik. Jegelni kell azonnal, azt a doki vagy a kozmetikus intézi elvileg. Három hétig pihi, azaz addig nem lehet újra menni, aztán ismét mehetsz.
750. dnorika (válaszként erre: 749. - K.Andyka82)
2012. jan. 23. 16:39
én másfél hete voltam az első kezelésen. kb. 3 napig elég rondán nézett ki, véres volt meg ilyen kis puklik vagy mik voltak rajta. eltelt még 1-2 nap és azóta hámlik folyamatosan. néhol már halványodott ill. vékonyodott a tetkóm. kiváncsi vagyok mi lesz vele 1-2 hét múlva.
2012. jan. 23. 16:23
Mik a tapasztalatok a lézeres kezelés gyógyulási idejével,folyamatával?
748. kingik
2012. jan. 23. 15:50
Én járok/jártam lézeres kiszedésre - az ujjamon van - és azt kell mondanom, hogy talán most a kb.8-dik "lövés" után halványul....ezek szerint van kiút :)
747. Havran (válaszként erre: 746. - Lara.92)
2012. jan. 23. 09:55
Nem mondta senki,hogy te is ezt válaszd.Én emellett döntöttem anno,ezt találtam jónak.Vannak lehetőségek hál istennek mindenki azt választhatja ami neki megfelel:)))
746. lara.92
2012. jan. 23. 08:35
30-40 kezelés...ezért fogok a rejuvi mellet dönteni. Se pénzem se kedvem nincs évekig ezzel szenvedni, nem beszélve arról, hogy minél hamarabb meg akarok szabadulni tőle..
745. Havran (válaszként erre: 743. - Potyek)
2012. jan. 22. 17:15
2 tetoválásból az egyik már nagyon halvány a másik teljesen eltünt,DE!!!kb 30-40 kezelésem volt.
744. Havran (válaszként erre: 743. - Potyek)
2012. jan. 22. 17:11
Nekem sikerült,de nagyon macerás.
743. potyek
2012. jan. 22. 17:09

"„Nine” – ezt tetováltatta a nyakára néhány éve Eva Longoria. A kilences volt férje, Tony Parker kosaras mezének számára utal, amelyet a San Antonio Spurs csapatában viselt. A színésznő egyszer már próbált megszabadulni a tetoválástól, de az ehhez alkalmazott lézeres kezelés sikertelen volt - írja a The Daily Mail Online."

Nem tudom, hogy nekünk sikerülhet e valaha...

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook