Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
802. 241b3a2f70 (válaszként erre: 801. - Z. Betti)
2012. ápr. 1. 07:54
Na, igen. Ezért kell mindenképpen a konzultáció, hogy kiderüljön mégis mennyi ideig tart majd a kezelés és mekkora összegre rúg a végén. Félek attól, hogy nagyon-nagyon hosszú idő lesz, amíg végleg eltűnik az egész. Nem tudom, egyáltalán érdemes e belekezdeni. Ahogy olvasgattam a témában, egy-egy kisebb tetoválás eltávolítása is akár 10-15 lézeres kezelés után sikerülhet.
801. Z. Betti (válaszként erre: 798. - 241b3a2f70)
2012. márc. 30. 21:05

Szia Sugar! Örülök ha segítettem. A lézeren és a rejuvi, és a hatás mechanizmusban hasonló kémiai szerek mellett, még lehetőségként létezik a sebészi eltávolítás is. Itt a hegképződés elkerülhetetlen. Azt, hogy a jövő mit hoz, nem tudom. Bízom benne, hogy a technika fejlődésével erre a problémára is egyre tökéletesebb módszereket találnak ki. Árgus szemekkel figyelem az újdonságok megjelenését. Tervezem a jövőben egy nagy teljesítményű lézer beszerzését is, mert csak azokkal lehet ilyen méretű felületeknek neki állni. Nekem, és a páciensnek is fontos, hogy lássuk a feladat végét.

A sikeres lézeres tetoválás eltávolítás után is marahat némi árnyék a bőr felületén. Ezt nagyon szépen lehet halványítani, eltüntetni speciális krémekkel, de Te még ettől nagyon messze vagy.

2012. márc. 30. 18:52
Sziasztok!én is szeretném eltávolítani a vonalakból álló tetoválásaimat hollótustintával készültek házilag szóval valahol mélyebb valahol pedig feljebb van a bőrrétegeimben a tinta.egy részén pedig sőtétebb a másik részén világosabb illetve kicsit hiányos és foltos is.Szerintetek melyik a jobb a rejuvi vagy a lézer?Valakinek tűnt már el teljesen a tetoválása itt közűletek?Melyikkel alacsonyabb a kockázat hogy ne legyen hegesedés?Kit ajánlatok melyik orvos a jobb?
2012. márc. 30. 14:27
Az előszőekhez még annyit fűznék hozzá, hogy bárkit is választotok, bármilyen szolgáltatásra, nézzétek meg a referenciáikat!!!!! A legfontosabb hogy lássátok az illető hogy dolgozik, ezt pedig egy féle képpen lehet felmérni, ha a munkáiról fotókat mutat Nektek!!! Itt a képek beszélnek a többi mese habbal, sokszor nem értem, anélkül hogy bárkit is meg akarnék bántani, kiírja hogy 20 éve végez pl. sminktetoválást és egy fotó nincs a honlapján??? Ez hogyan létezik kérdem én? A Rejuvit hirdetőkről ne is beszéljünk, sehol nem találni saját referenciákat, a legtöbb helyen ugyanaz a kép van kint, a gyártóé. Vagy még rosszabb, nem saját, amit a netről szedtek le. Külön megkérek mindenkit, mielőtt ilyesmire vállalkozna, alaposan tájékozódjon, ahogyan az előttem szóló is mondta, komoly helyen lézerre ingyenes próbakezelés van, illetve a minimum hogy a konzultáció ingyenes. Tehát vegyétek a fáradtságot és menjetek el, nézzétek meg az illető munkáiról készült fotókat, beszéljetek vele, döntéstek el hogy a megnyivánulásai alapján szerintetek kompetens-e, nektek szimpatikus-e, és az ár és várható eredmény alapján hozzátok meg a végleges elhatározást és ha lehet még erre is aludjatok egyet! Nem vészjósló akarok lenni, de annyi heget láttam már szakszerűtlen Rejuvi után, mint égen a csillagot, a legjobb most történt, amikor megkeresett egy vendég hogy Rejuvival kezelték egy bizonyos helyen és nem betetoválták az emulziót!!! ahogyan azt protokoll szerint kell (még itt sem mindegy milyen géppel, tűvel, mélyre stb.)hanem felszántották a bőrét, majd egy fültisztító pálcikával belekenték a vérző, levedző sebbe a Rejuvit!!!!!! Elájultam, ez volt mindenek csúcsa! Na sok sikert, sziasztok:)
798. 241b3a2f70 (válaszként erre: 797. - Z. Betti)
2012. márc. 30. 12:45
Köszönöm Betti, sokat segített a hozzászólásod. Bizony, jó ötlet lenne az olyan tetoválás, ami eltűnik pár éven belül. A lézer és a rejuvi mellett szerinted lesz még más módszer is az eltávolításra?
797. Z. Betti (válaszként erre: 796. - 241b3a2f70)
2012. márc. 30. 08:46

Kedves Sugar!


Sok éve végzek tetoválás eltávolítást, szép eredménnyel és sok éves gyakorlattal. Ezért merészkedtem ilyen határozottan állást foglalni a Te ügyedben is. Én ilyen nagy felület eltávolítására nem vállalkozom, mert a lézerem teljesítménye kisebb felületek eltávolítására alkalmas.

Ha van rá lehetőséged, több helyen is próbálj meg igénybe venni kis felületen próba kezelést! (Ezt komoly helyen akár ingyen is elvégzik, látva a felület nagyságát.) A gyógyulás után, az árajánlat figyelembe vételével érdemes dönteni, hogy nekifutsz-e a teljes felületnek!

Tényleg jó lenne ha mindenki 100x meggondolná, hogy mit, mennyit és, hogy egyáltalán tetováltat-e magára. A legjobb az lenne, ha a test tetoválások 5-10 év múlva kikopnának, akkor lehetőség lenne színfrissítésre, csakúgy mint a sminktetoválásnál is bevált gyakorlat. Ha meg meguntad, eltünne spontán. Lehet, hogy ez a jövő???


Üdv.: Betti

796. 241b3a2f70 (válaszként erre: 791. - Z. Betti)
2012. márc. 27. 20:59
Köszönöm Betti a jó tanácsokat! Esetleg már te is túl vagy eltávolításon? Vagy te végzel ilyeneket? Egyébként színes tetoválásom van és Natáliához jelentkezem én is be. Azt már írta, hogy a rejuvi nálam nem ajánlott. Igazából felkészültem rá, hogy jó pár évet rá kell szánnom erre az életemből, az anyagi részéről pedig ne is beszéljünk. Bárcsak valaki megfogta volna a kezem és megállított volna, amikor az sokadik tetoválást varrattam magamra. A fájdalmat jól bírom, ezen nem fog múlni. Volt esetleg valakinek hasonló helyzete a praxisában?
2012. márc. 26. 15:10
Türelem és kitartás!Az első pár napban még irritált a bőr,idő kell mire megnyugszik!Nálam folyamatosan látszik a változás,egyre halványodik,mivel a szervezet állandóan dolgozik.Csak nyugalom,idővel látjátok majd a változást!:)
794. 4512e47322 (válaszként erre: 792. - Cséká11)
2012. márc. 25. 17:54
Kedves de rém türelmetlen vendégem:) Ahogyan mondtam Neked, még ne itéld meg az eredményt, mert amig a bőröd piros, enyhén még gyulladt és irritált, addig az nem lesz olyan látványos. De bizz meg az én tapasztallatomban, hiszen amikor engem választottál, akkor is ezt tetted, amint megnyugyszik a bőr és vissza nyeri az eredeti színét, hírtelen azt fogod látni hogy "üresek" lesznek azok a részek is, amelyekből most még nem látod hogy kijött a festék.:) Tudom hogy itt a türelmet a legnehezebb tanusítani, de sajnos a tetoválás eltávolításhoz ebből kell a legtöbb. Csak kend szépen ahogyan megbeszéktük és minden rendben lesz:) Köszönöm Neked is és mindenki másnak a sok jó véleményt amiket írtatok rólam, tényleg jól esik, sziasztok és kiartás! Nati
793. mkjudit (válaszként erre: 792. - Cséká11)
2012. márc. 25. 17:01
Engem érdekelne. Én is túl vagyok 2 napja az első kezelésen, nekem lézerrel távolítják el, de egyelőre semmit változást nem látok.
2012. márc. 25. 16:40
Köszi mindenkinek aki Natáliát ajánlotta!:) Nagyon aranyos és jól dolgozik, egy rejuvin vagyok túl, még annyira nem látok eredményt(max itt-ott) de szerintem a következő már látványos lesz.még másfél hónap van a következő kezelésig, alig várom most már, pedig nem tűrtem jól a fájdalmat:D Ha teljesen túl vagyok rajta mutathatok képeket ha valakit érdekel. ( Szemöldök tetoválás )
791. Z. Betti (válaszként erre: 786. - 241b3a2f70)
2012. márc. 22. 19:35

Roppant kiváncsi vagyok, mit igérnek Neked. A tetoválásodon kívül az eltávolítás sikeressége, gyorsasága függ a lézer teljesítményének nagyságától, a kezekő személy gyakorlati tapasztalatától, a fájdalomtűrő képességedtől, na és a pénztárcádtól. (Én a helyedben a felület nagysága miatt rejuviban nem gondolkodnék.) Azt tanácsolom, csak nagy tapasztalattal (min. 3év) rendelkező személyre bízd ezt a feladatot. Olyan emberre, akinek a munkája, technikai felszereltsége, személyisége maximális bizalmat kelt benned, mert hosszú együttműködésre kell felkészülnöd. Nagy feladat az amire vállalkozol.


Sok sikert kivánok!

790. mkjudit (válaszként erre: 789. - Dorcsi0318)
2012. márc. 22. 13:34
Nekem lézerrel fogják kiszedni a rózsaszín szemöldökömet. Azt mondta a hölgy aki csinálni fogja, hogy 2-3 alkalomra számítsak, de volt már, hogy 1 kezelés is elég volt.
2012. márc. 22. 10:28

Sziasztok!

Én ma voltam egy rejuvi-vel dolgozó nőnél és nagyon elkeseredtem...3 éve csináltattam egy barna sminktetoválást(szemöldök).Már nagyon világos és azt mondta , hogy maximum 3 kezelést szabad csak végezni , azt is 2 havonta mert három kezelés után már nagyon roncsolódik a bőr , mivel ez egy kémiai anyag...S nem ígéri , hogy teljesen el fog tűnni a tetoválás...Nekem magasra tették és pont alatta már vissza tudna nőni a szemöldököm , mivel én egy betegség miatt csináltattam ezt a tetoválást , mert a betegség miatt akkor kihullott a szemöldököm...

788. K.Andyka82 (válaszként erre: 783. - Lissette85)
2012. márc. 21. 14:07
Szia!Lejjebb már leírtam én kit ajánlok,nála mind a két módszer megtalálható!Bátran ajánlom,mivel nálam mindegyiket alkalmazzák!:)
787. K.Andyka82 (válaszként erre: 786. - 241b3a2f70)
2012. márc. 21. 14:05
Hát sugar!,nem irigyellek!:( Színes tetkód van,vagy fekete?Nekem fekete van,és a karomon,amit nagyon utálok!Évek óta le akarom szedetni,novemberben el is kezdtem.Annyira nem tudom már elviselni,hogy nyáron bő pólókat vettem fel,nehogy kilógjon.Meghatározta az öltözködésemet,mert nem azt vettem meg amit szerettem volna,hanem azt ami eltakarta a tetkót..A mintája sem tetszik,de főleg az,hogy egyáltalán ott van!Nagyon hosszú folyamat mire kiszedik,és persze rengeteg pénz is,erre készülj fel!Nem egy év lesz,az biztos,függetlenül attól,hogy melyik módszert választod.A referenciákat mindenképpen nézd meg,és nem biztos,hogy az olcsóbb a jobb.Kitartást kívánok hozzá,nem lesz egyszerű,de megéri!:)
2012. márc. 21. 13:23
Képzeljétek, nekem a fél testemen végigívelő tetoválás van és azt szeretném eltüntetni. Hamarosan eljutok egy első konzultációra. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig fog tartani a kezelés (legalább egy évet saccolok) és melyik eljárás lesz a megfelelő. Hihetetlen, hogy tudtam magam így összetetováltatni több éven keresztül, sok-sok pénzért. Ti miért bántátok meg a tetoválást? A mintája miatt? Én rettenetesen utálom és szégyellem a testem a tetoválások miatt.
785. Z. Betti (válaszként erre: 783. - Lissette85)
2012. márc. 20. 19:29

Szia!

Én is a lézerre szavazok. 1 lézeres kezelés tapasztalatom szerint nem szokott elég lenni. A kezelések száma függ a bevitt pigment minőségétől, és természetesen a benn lévő pigment mennyiségétől. Mivel többször volt már tetoválva a szemöldököd, valószínű, hogy még sok pigment lehet benne, különböző mélységekben. Az egészet a szemöldök szálaid roncsolása nélkül lehetetlen eltávolítani.

Ha küldesz fotót, szivesen mondok véleményt róla, és esetleg árat is.

784. a7112bc0f3 (válaszként erre: 783. - Lissette85)
2012. márc. 20. 11:52

Szia! Én a lézeres eljáráshoz tudok hozzászólni: El lehet távolítani, és mivel egy icipici felületről van szó, a lézeres kezeléssel egy pillanat a kezelés ideje, a gyógyulás folyamata pedig nem lesz csúnya, mert egy-egy pontot kell csak kezelni.

Ha sötét a festék, lehet, hogy egy alkalom is elég a korrekcióra!

2012. márc. 18. 20:30

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy ha nekem csak a szemöldököm elejéből illetve a végéből kellene egy kicsi részt eltávolítani, akkor melyik technika a legjobb szerintetek, illetve Pesten kit ajánlotok?

Nekem már sokszor volt újratetoválva a szemöldököm, gondolom ilyen esetben nyomtalanul nem lehet eltávolítani az egészet!? :(

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

782. mkjudit
2012. márc. 17. 11:13

Sziasztok!


Nekem van egy végleges szemöldök tetoválásom, de teljesen rózsaszínre kopott. Valakinek volt már ,akinek tökéletesen el tudták távolítani? Ha igen hol és mennyibe került? Köszönöm

2012. márc. 14. 16:02
Túlvagyok a második lézeres kezelésen is és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel!:) Ki hogy halad a sajátjával?
780. K.Andyka82 (válaszként erre: 779. - Mókamuki)
2012. márc. 7. 13:36
Nincs mit,remélem segítettem!Ha betartod az utasításokat,akkor nem lesz gond!:)Sok sikert,és kitartást!
779. mókamuki (válaszként erre: 778. - K.Andyka82)
2012. márc. 6. 13:24

Nagyon szépen köszönöm! Mindenképpen felkeresem. Az nem baj, ha hosszú ideig tart, csak ne maradjon heg.

Köszi

778. K.Andyka82 (válaszként erre: 777. - Mókamuki)
2012. márc. 6. 13:12

Szia!


Én már átestem ilyenen,sőt,jelenleg lézereztetek is..szóval volt már minden..:) Egy helyre járok,mégpedig Dévényi Natáliához.Szerintem keresd fel,és kérj egy időpontot konzultációra.Nagyon rendes,jófej csaj,bátran ajánlom!Nekem a kezemen lévő karszalag tetoválást csinálta,még novemberben.Nagyon jól dolgozik!A rejuvinál készülj fel,hogy elég hosszú a gyógyulási folyamat,de persze ez is bőrfüggő!Nekem december elején esett le a varr,és azóta is gyógyul.Viszont a fele festék kijött első alkalomra!:)

Elérhetősége:

www.pinksmink.hu vagy www.emmtek.hu

2012. márc. 5. 19:41
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Mindenképpen Rejuvi módszerrel szeretném a lábszáramról eltüntetni a tetoválásom. A kérésem az lenne, hogy kinél tegyem? Van-e konkrétan olyas valaki aki átesett már ilyen kezeléseken és mi a tapasztalat? Nagyon el vagyok keseredve, talán a végeredménytől félek, hogy milyen lesz. A tetoválásom elég nagy, de nem tömör. szerteágazó vékony íves. Előre is nagyon köszönöm.
776. Nikiti (válaszként erre: 774. - Poppy28)
2012. márc. 2. 12:24
viszketés normális mivel szárad ill gyogyul, varrosodik de nem lesz heges, ne szedd le magatol leesik, ez a lényed én utána szoktam kenni contratubex-szel bki bmit mond sajat tapasztalat nekem nagyon jo es nem hegesedik en mar 14. kezelesen is tul vagyok de van haladas:-)kitartas a vege felé még jobban fáj
775. K.Andyka82 (válaszként erre: 774. - Poppy28)
2012. márc. 1. 15:17

Szia!

Így látatlanban nehéz mondani bármit is róla..Nekem csak viszketés,pirosság volt,aztán egy nagyon minimális hámlás,és ennyi..Egyáltalán nem kemény,és nem domborodik,most megyek a második kezelésre.Én a helyedben konzultálnék azzal aki csinálta.

774. poppy28
2012. márc. 1. 11:35
Sziasztok! Kb. 2 hete voltam az első lézeres kezelésen, mert régóta van a felkaromon egy tetoválás amitől szeretnék megszabadulni. Nekem addig fájt nagyon amíg csinálták. Aznap, se másnap sem harmadnap nem érzek semmit kizárólag viszketést, de azt elég intenzíven. Viszont nekem teljesen megkeményedett és kidomborodott a kezelt rész. Ez normális?
2012. febr. 24. 20:13

Köszi szépen!:) Mindenki őt ajánlja, már írtam neki köszönöm!:)


Kíváncsi vagyok, mennyire lesz ronda a varr a szemöldökömön... Arra gondoltam, alapozóval esetleg elfedném, persze ha ez nem árt neki. Más megoldásom nincs, fogalmam sincs mivel lehetne eltakarni.(Fru-frut nem vágatok, örülök, hogy végre nő a hajam!:D)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook