Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
832. Setgo
2012. máj. 23. 17:49

Sziasztok!


Ma voltam lézeres tatto eltávolításon! Nagyon látványos! Elégedett vagyok, és nagyon örülök!

831. chybe
2012. máj. 22. 21:01
Raktam fel képet. A minőség sajnos nem a legjobb, a kiindulást elfelejtettem lefényképezni. :)
830. K.Andyka82 (válaszként erre: 829. - Chybe)
2012. máj. 22. 19:23

Szia!

Én Pinksminkhez járok,nagyon meg vagyok vele elégedve!:) Nálam mind a két fajta eltávolítást végzik,jelenleg a rejuvis még gyógyul,nagyon sok festék kijött ezzel az eljárással.A lézeressel szintén meg vagyok elégedve,mivel 2 kezelés után szembetűnő a változás.Képet csak az eredetiről tudok feltenni,a kezelési folyamatot is fényképezem,de sajnos nem adják vissza a képek hogy mennyire szembetűnő a változás..:) Ha sikerül jó képet csinálnom mindenképpen teszek fel!Kíváncsi vagyok én is a Tiéd hogy halad!:)

829. chybe
2012. máj. 22. 14:57
Szia K.Andyka82 :) Én ma voltam lézereztetni a másik mintámat Z.Bettinél már most látványos pedig alig 3 órája jöttem el a szalonból :) este teszek fel képet róla. Te tudsz képet mutatni esetleg?:)
2012. máj. 22. 11:20

Túl vagyok a második lézeres kezelésen (plusz egy próba,de az csak kis felületen)!:)

Az eredmény fantasztikus!:) Bár másodjára a bőröm már másképp viselkedett,de szépen meggyógyult,és 1 hét után már nyoma sem maradt semminek!:) A tetkóm szépen halványodik,már fele olyan sötét,mint amikor elkezdtem,és van olyan hely ahol már szinte el is tűnt!:)

Szeptemberben folyt.köv!Ki hogy halad a sajátjával??:)

827. chybe
2012. máj. 21. 11:54
Örülök Betti, hogy ráleltem a szalonra :) a referenciák után a kellemes környezet és a szakmai tudás győzőtt meg, hogy itt végeztessem az eltávolítást. Szépen gyógyul, holnap meg is mutatom :))
2012. máj. 21. 09:05
Ami a fotó dokumentálást illeti, elég hanyag vagyok én is. Megerőltetem magam, és ezt az új eltávolítást megpróbálom dokumentálni. A próba kezelés eredményét már feltettem. A folytatást is megosztom veletek.
825. Amin (válaszként erre: 824. - K.Andyka82)
2012. máj. 14. 17:10
Köszönöm a választ, de sajnos referencia egyiknél sincs (legalábbis a honlapjukon nem találtam, csak annyit hogy csinálnak ilyet). Reménykedtem, hogy valaki hallott már róluk, és a munkájukról.
824. K.Andyka82 (válaszként erre: 823. - Amin)
2012. máj. 13. 17:23
Mindenképpen nézd meg a referenciákat!!És először csak kis helyen végeztess el próbakezelést!Utána úgyis látod,hogy reagál a bőröd,és milyen gyors a gyógyulási folyamat.
823. Amin
2012. máj. 13. 08:53

Sziasztok !!

Tanácsot szeretnék kérni...

A tetoválásomat szeretném eltávolítani, Debrecenben tudtok ajánlani valakit?

Eddig 2 helyet találtam, ahol használják a Rejuvit módszert. Árban kb ugyanannyi, csak nem tudom ki a jó.

Segítségeteket előre is köszönöm!

2012. máj. 11. 19:29

Szia Benianya!

Igen, végzek tetoválás eltávolítást lézerrel. Sajna azonban csak Bp-en, és Szfvár-on van szalonunk.

Biztos vagyok benne, ha jól körülnézel Pécsen fogsz találni lézeres orvost. Jó pár évvel ezelőtt még Fehérvárra is járt valaki Pécsről lézerezni. Az orvosok között fogsz találni olyat aki erre szakosodott.


Üdv: Betti

2012. máj. 11. 14:03
Pécsett valaki tud tetoválás eltávolìtásròl?!?
820. Benianya (válaszként erre: 806. - Z. Betti)
2012. máj. 11. 14:00

Szia Betti!Csinálsz tetoválás eltüntetést is?

Pécsett nem tudod van-e erre lehetőség?

2012. máj. 11. 13:49

Sziasztok kedves fòrumozòk!Segìtsetek nekem légyszives!Szeretném eltüntetni a tetoválásaimat.Hallottam egy új lézeres eljárásròl,csak az a baj,hogy Pécsett lakom és nem tudom kihez forduljak ez ügyben.

Ha tudtok valakit aki valòban jò,ìrjatok nekem!!!

818. K.Andyka82 (válaszként erre: 816. - Mazsola9)
2012. máj. 11. 11:22
Az enyém is hasonlóan sikeredett.Volt egy alaptetoválásom,aztán azt szerettem volna lágyítani,így átalakíttattam..Nem is értem mi ütött akkor belém.Már amikor kijöttem láttam,hogy elég ramatyul néz ki..Mintha egy 5 éves rajzolta volna,és varrta volna rám..Maradhatott volna az eredeti,ami fele ekkora lenne,és kevesebb idő és pénz lenne eltüntetni..Az még plussz ciki,hogy olyan helyen van amit nem igazán tudok eltakarni.De már látom az alagút végét!:)
817. ében11 (válaszként erre: 816. - Mazsola9)
2012. máj. 10. 16:48
Azt igazán sajnálom, de remélem hamarosan eltűnik.
816. Mazsola9 (válaszként erre: 814. - Ében11)
2012. máj. 10. 16:09
Igen, tudom hogy kell kezelni, csinalom is, h ha begyogyul, akkor hozza is kezdhessek az eltuntetesnek. Az , h csunya lett, csak a tetovalon mult, egyszeruen igenytelenul csinalta meg, ossze-vissza szinezgette, a vonalak cikk-cakkosak, meg ilyenek...
815. K.Andyka82 (válaszként erre: 810. - Mazsola9)
2012. máj. 10. 15:45
Pinksminknek teljesen igaza van!Én bátran ajánlom őt!Nekem mind a két technológiával kezelik a tetkóm,és mindegyik bevált!A legfontosabb az utókezelés,arra nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni,és nem szabad fél vállról venni!Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot,és nézd meg a referenciáit,amik magukért beszélnek!:) Sok sikert,és kitartást!Nem lesz egyszerű,de megéri.Viszont elkezdeni tényleg csak akkor tudod,ha már a tetkód meggyógyult!
814. ében11 (válaszként erre: 813. - Mazsola9)
2012. máj. 10. 15:29

A tetoválás elkészítése után is történhetnek olyan dolgok, ami miatt nem lesz szép a tetoválás.Nem megfelelő utókezelés stb.

Nem tudom nálad mi történt.Már a mi stúdiónkban is előfordult, hogy a vendége egy betűt sem tartott be a kezelési leírásból-és tönkrement a tetoválása.

Ha eltávolíttatod, ahogy Pinksmink is írja, ott is nagyon fontos az utókezelés, hogy a bőr szépen gyógyuljon.

813. Mazsola9 (válaszként erre: 811. - 4512e47322)
2012. máj. 10. 14:43

Kedves Pinksmink! Koszonom az informaciot. Akkor a kemiai uton torteno jobb lehet? Szeretnem , ha minnel kevesebb esely lenne a hegesedesre. Tudsz esetleg ajanlani vkit?

Sajnos en tobb honapos keresgeles utan valasztottam ezt a tetovalot, alapos utannajaras utan. Lattam munkait, a baratomnak is kettot csinalt, ezert nem is ertem mi tortent, lehet rossz napja volt, de nekem tonkretette a borom. Koszi minden segitseget!

812. Nikiti (válaszként erre: 811. - 4512e47322)
2012. máj. 10. 14:15
Kedves Pinksmink, mi ennek a krémnek a neve amit emlitettél, én lézeressel szedetem ki , ehhez is használható?mint magánember is vehetek ilyet, és hogy kell használni, köszönöm
811. 4512e47322 (válaszként erre: 810. - Mazsola9)
2012. máj. 9. 20:40

Kedves Mazsola! Ha megengeded megpróbálom elmagyarázni a jelenleg elérhető két tetoválás eltávolító módszer működési mechanizmusát. Mielőtt azonban belekezdenék, egy dolgot biztosan mondhatok, amíg meg nem gyógyult a bőröd, addig semmit nem kezdhetsz vele! A gyógyítás elősegítésének, a folyamat meggyorsításának is vannak módszerei pl. olyan krém, amely orvosi tisztaságú és nanoszómákba zárt oxigént tartalmaz, amely olyan a bőrnek mint a dopping. 2 hét alatt 44% oxigént képes betölteni, ezáltal teljesen megváltozik a bőr befogadó- illetve tűrőképessége is, sajnos kevesen ismerik és használják, én már jóformán semmilyen kezelést nem végzek anélkül hogy ezzel a készítménnyel megfelelően fel nem készíteném a bőrt előtte.

Nos jelenleg a két legelfogadottabb módszer a tetoválások eltávolítására, a lézer, illetve a kémiai tetoválás kiszedés. Az extrémeket mint kimetszés, nem is említeném. A lézer működése a következő és itt a jó lézerről beszélek, a lézer sugara akadálytalanul áthatol a bőrön és a festék szemcsékben nyelődik el, ezeket szétrobbantva. Ezek után a folyamat a szervezetedre, azon belül a nyirokkeringésedre, illetve a falósejtjeidre van bízva, hogy a felaprított festéket onnan elszállítsák, felfalják. A kémiai módszer ezzel teljesen ellentétes itt a tetoválásod úgy jön ki, ahogyan annak idején bement, a bőrödön keresztül. Létezik egy emulzió, már több mint 20 éve, amit a bőröd ugyan azon rétegébe kell betetoválni, ahol a régi tetoválásod található, itt egy oldhatatlan kémiai kötés jön létre a bent lévő festékszemcsék és a folyadék között. Ekkor a szervezeted produkál egy úgynevezett steril gyulladást, ez ahhoz hasonló mint amikor szálka megy az ujjadba és a szervezeted mindent megtesz, hogy azt kivesse magából. Ennek segítségével az anyag és az általa megkötött festékszemcsék elindulnak a bőröd felszíne felé, majd a varral együtt kb. 3 hét után kiborulnak a bőrödből. Ezek után meggyógyítjuk a bőrt teljesen és maradéktalanul, erre vannak speciális készítmények, amelyek arra hivatottak hogy megakadályozzák az esetleges hegesedést, majd ha szükséges jöhet az újabb kezelés, egészen addig amíg a tetoválás maradéktalanul ki nem ürült a bőrből.

Szóval ennyit dióhéjban! Fontos tartsd szem előtt hogy a tetoválás eltávolítás egy konmplex eredményt kíván meg, méghozzá hogy kijöjjön a nem kívánatos tetoválás ÉS egy ép, szép bőr maradjon a helyén! Továbbá soha ne válassz másként mint a szakember referenciái alapján, tudod egy kép többet mond mint ezer szó! Sok sikert, szia!

2012. máj. 9. 16:30

Sziasztok!

Én 3 napja csináltattam tetoválást, ami borzasztóan sikerült, egy színes paca az egész. Így nem maradhatok...

A Bársony k-t néztem, igazából nem is tudom hová forduljak. A tanácsotokat kérném, h melyik eltávolításról mi a vélemény, tapasztalat. Ha van esetleg olyan klinika vagy orvos , aki megbízható, kérlek osszátok meg velem. Nekem már az is jó lenne, ha sikerülne halványítani rajta és átalakítani a tetoválást, mert így még csak javítani sem lehet rajta. Köszönöm előre is!

2012. máj. 6. 22:54

Sziasztok!

A fórum témája a tetoválás eltávolítása. Én erre próbáltam megoldást találni.

Teljes mértékben egyetértek a hozzászólásodban leírtakkal az igényességet illetően. Arra viszont, hogy valaki később megbánja vagy sem akár a legnagyobb hozzáértéssel, műgonddal készült alkotást, csak találgatni lehet. Ha hirtelen felindulásból, vagy szerelmi csalódás után születik, akkor tuti, hogy megbánja, ha viszont teljesen passzol a személyiségéhez, életérzéséhez, büszkén viseli egy életen át. Ilyen esetben az eltávolítás szóba sem kerül. :)

808. ében11 (válaszként erre: 797. - Z. Betti)
2012. máj. 5. 22:25

Szia!

Csak annyit tennék hozzá, hogy nem lenne a legjobb, folyton átütni egy tetoválást, minek tennénk ki nagy bőrfelületet ennek újra és újra(kezelni kellene, vigyázni rá, van amelyik 3-4 alkalom után készül el, egy alkalom 5 órás tetoválást jelent!), ráadásul torzulna a minta is(pl. egy portré, realisztikus ábra)-arról nem is beszélve, hogy amikor fakul, foltosodik-hogy nézne ki a bőre.Ez nagyon jó smink tetoválásoknál, mert azok kis méretűek, és az arc változik idővel.Nem olyan feltűnő ha halványul.

Inkább arra kell törekedni, hogy aki tetoválásra vágyik, olyan embert keressen, aki az elképzelését művészi színvonalon képes megvalósítani, korszerű modern eszközökkel festékekkel dolgozik, stúdióban, mivel csak őket ellenőrzik-így a tetoválás nagyon sokáig szép marad, és mivel a kidolgozása is művészi-igazán díszíti a testet, bátran viselhető.

Sokan spórolni szeretnének pár ezer forintot, vagy

gyorsan túl akarnak esni rajta, esetleg nem néznek körül, nem hasonlítják össze a referencia munkákat vagy meg sem nézik!

Ezért van annyi elrontott vagy csúnya tetoválás-amit sokan megbánnak, nem szeretnék viselni.

Sokkal alaposabban kell tetoválót keresni.

Sajnos azt látom nap mint nap, hogy nem mindenki veszi a fáradtságot, hogy ezeket átgondolja és meggyőződjön a saját szemével. Esetleg mert nem ért a rajzhoz, festészethez elégedett a kb. hasonlít

arra amit szerettem volna munkákkal is.

Volt olyan vendégünk, akinek egy takarásos munkánkat mutattuk meg, és neki az tetszett amit eltakartunk azt szerette volna magára!

Így azt kell mondjam, egy jó dumás amatőr simán meggyőző tud lenni azoknak, akik nem néztek szét, nem hasonlítottak össze tetoválásokat, abban a stílusban, témában amit ők is szeretnének viselni.

Pl. ha portrét szeretnék-ne elkészült feliratokat nézzek, ha színes tetoválást, akkor ne fekete-fehér munkákat nézzek stb.

A másik, hogy kezelje és vigyázzon a friss tetoválásra, mert nem csak az egészsége a tét, de a tetoválás is megmarad olyan szépen, ahogy a tetováló azt elkészítette.

Nincs rosszabb, mikor azt látni, hogy nem kezelik, nem tartják tisztán, félrekezelik, nem vigyáznak rá stb.

Azt remélem, hogy a mai modern tetováló gépekkel, festékekkel hozzáértő által betetovált mintát talán könnyebb eltüntetni, ha valaki mégis ezt szeretné.

Mi is sokszor ajánljuk a vendégeinknek a lézert, mert egy elrontott tetoválást javítani, takarni könnyebb ha elég halvány a régi minta.

Nézzetek szét, ha tetováltatni szeretnétek!

A barátom barátjának az ismerőse otthon olcsón megcsinálja szöveg sokszor tényleg mese habbal!

Kettő tetováló stúdiót vezetünk, tudjuk nekünk mi mindent előír a hatóság, vagy hogy egy kezdő tetoválót hogy lehet tanítani, milyen munkákat lehet rábízni, és a tapasztalt mindig ott van segít, így nem csinál olyat amivel elégedetlen a vendég.

A tetoválóink minőségi festéket használnak, nagyon jó gépekkel dolgoznak(gyorsabb és szebb a végeredmény).És sokat tesznek hogy művészi színvonalú alkotásokat adjanak ki a kezeik alól.

És látjuk, hogy milyen sokan ezeket kikerülve, vagy ezeket figyelmen kívül hagyva, otthon hobbiból, sokszor gyerek fejjel nekiállnak tetoválni!A másik ember egészségét veszélyeztetve, a vendégeik szépségét, bőrét talán örökre elcsúfítva "alkotnak".

Van több olyan ember is, akiről tudjuk hogy tetovál, holott egy egyenes vonalat nem képes húzni, rajzolni sem tud.Nem kér senkitől tanácsot, nem képzi magát.

Így nincs engedélye, kétséges hogy a sterilitásról van-e megfelelő ismerete, és betartja-e(ugye nem ellenőrzik). A művészi vagy esztétikai dolgokról ne is beszéljünk.

Pedig erről papírral kell rendelkezni, és nálunk a stúdióban a festékeket, anyagokat, eszközeinket-valamin a munkavégzés folyamatát is ellenőrzik.

Sokan belefognak a tetoválásba, sajnos hamis gépeket és festékeket nagyon olcsón lehet beszerezni, szintén a végeredményt rontja, esetleg egészségre is veszélyesek lehetnek!

Gyakran keresnek fel bennünket elrontott tetoválásokkal, hogy segítsünk.

Rossz amikor már javítani, takarni sem tudjuk-esetleg az eltüntetés sem jöhet szóba-a méret miatt.A legutolsó ilyen vendég az egész hátát és a karja külső felét-könyékig elkezdte feketére színeztetni, 3 hobbi tetoválónál járt, pár tízezer forintot fizetett ki, olcsón szeretett volna nagy mintát-és nem tudunk vele mit kezdeni-takarni javítani nem lehet, maximum fekete téglalapokká alakítani.A pár tízezer forint most nagyon sokba fog kerülni neki...

807. chybe
2012. máj. 4. 12:05
Nagyon szépen gyógyul :) Örülök neki és vigyázok rá. Jövőhét közepe körül majd benézek, megmutatom és megbeszéljük a folytatást.
806. Z. Betti (válaszként erre: 805. - Chybe)
2012. máj. 3. 21:59

Szia Chybe!

Így kezdődik egy tetoválás eltávolítása. Konzultáció, próbakezelés, aztán a gyógyulási kép láttán meg lehet mondani, hogy körülbelül mi várható. Remélem gyorsan és szépen gyógyul. Arra vigyázz, hogy a fésülködésnél a sebet meg ne sértsd! A pörk leesése után krémezd feltétlen, ahogy megbeszéltük! Várlak vissza!

Betti

805. chybe
2012. ápr. 30. 11:42

Sziasztok.


Munka miatt szeretnék megszabadulni egy kb 3x6os tetoválástól. Székesfehérváron tudtok esetleg megbízható helyet?

Előre is köszönöm a választ :)

2012. ápr. 13. 10:38
Remélem nem vettem el a kedveteket a tetoválás eltávolítástól. Nem az volt a szándékom. Csupán a tapasztalatom birtokában szerettem volna reális képet festeni az idő- és költség vonzat tekintetében.
2012. ápr. 1. 09:17

Egy felület eltávolítására optimális esetben 3-5 alkalom elegendő lehet. Az viszont, hogy egy-egy alkalommal mekkora felület kezelhető, a korábban leírt feltételek függvénye. Felelőtlenség lenne egyszerre nagy felület lézerezésébe belekezdeni, mert ha nem sikerül valamilyen oknál fogva befejezni, akkor csak rontottál a helyzeten. Láttam már ilyet. Van Bp-en 1 szélhámos férfi (lehet, hogy több is), aki anyagilag nem bírja, ezért mindenhol bepróbálkozik eleinte próba kezelésre, majd élesben. Vállalja, hogy nagy a fájdalom tűrő képessége, bátran lehet "lőni", nem gond a lövések száma. A végén aztán félre értésre hivatkozva csak töredék árat hajlandó fizetni. Na ő jobban tette volna ha el sem kezdi, mert így rém ronda lett a karja.

Hát igen, nagyon érdemes alaposan körbe járnod a témát!

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook