Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
862. Setgo
2012. máj. 28. 20:18
Kb. 10 éve. Sajnos.
861. chybe (válaszként erre: 860. - Setgo)
2012. máj. 28. 19:46
Az jó :) mennyi ideje vannak-voltak a bőrödben?
860. Setgo (válaszként erre: 859. - Chybe)
2012. máj. 28. 19:25
Egy kezelésen vagyok túl, felettébb elégedett vagyok. Halványult, illetőleg foltokban eltűnt. A bokámon teljesen eltünt.
859. chybe
2012. máj. 28. 19:22

Sziasztok. Frissítettem képet.

Setgo szépen eltűntek lézerrel a mintáid?

858. Setgo
2012. máj. 28. 19:07

Ezt tettem én is! Elmondtam a tapasztalatom! Egyik helyen negyvenet kértek a másikon meg a töredékét. Ugyanazon kezelésért. És ha az olcsóbb verzió is eltünteti a nem kívánt tetoválást, akkor miért fizetnék többet? Vagy miért szurkáltatnám magam?

Ennyi. Nekem ez vált be ár-érték arányban, másnak biztos sok pénze van.

2012. máj. 28. 18:51
Kedves Mindenki! Én úgy gondolom, hogy mindenkinek szíve joga a pénztárcájához mérten és lehetőségeihez képest választani a 2 módszer közt. Én úgy gondolom, hogy a fórumnak a lényege a tapasztalatmegosztás kellene legyen és nem a furkálódás. Pinksmink már elég régóta rajt van a fórumon és teljesen függetlenként leírta mindkét módszer lényegét, hiányosságait. Nyilván akármelyik módszert választja az ember az idő, pénz, türelem kérdése és az a bőrfelület soha nem lesz olyan, mint a tetoválás elkészítése előtt volt. Egyik kezelés sem teljesen fájdalommentes, dehát ez a velejárója, ha valaki meg akar szabadulni a tetoválásától. Nem is az egymás meggyőzése a lényeg, hanem a tapasztalatcsere, legalábbis az én véleményem szerint. Én pont azért töltöttem fel képet, hogy lássátok is az eredményt és kérdésekre válaszokat kapjunk.
2012. máj. 28. 18:22
Mivel ez az utólsó hozzászólás mindent elmondott már így nem is kommentelem:)
855. Setgo (válaszként erre: 854. - 4512e47322)
2012. máj. 28. 18:20

Mégis ráharaptál, és hirtelen késztetést éreztél, a tájékoztatásra.

Mostmár ha nem lenne más módszer sem mennék hozzád, mert faragatlan vagy, és nem tudsz egy lakius embert meggyőzni, hogy miért a te híres hirhedt módszered válassza!

Téma off, inkább rádhagyom, ha megengeded.

Köszönöm szépen a jókívánságokat! Hasonlóan jókat neked is! Remélem tetőfokára hág az online bizniszed!

854. 4512e47322 (válaszként erre: 853. - Setgo)
2012. máj. 28. 18:13
Kedves Setgo nem minden betű megy át, vagy mi van? Pártatlanul leírtam mindkét módszert! Én nem is akarlak meggyőzni, sem téged sem mást, csupán tájékoztatok. Részletesen leírtam mikor mit és miért ajánlatos választani, pont ezért kínáljuk Magyarországon egyedül álló módon mindkét módszert! Sőt ahogyan írtam ötvözni is szoktuk. Támadásnak pedig egyáltalán nem veszek véleményt sem tőled sem mástól, most sem téged szólítottalak meg hanem azokat akiket érdekel a tapasztalatom, szakmai tudásom, még egyszer sok sikert neked!
853. Setgo
2012. máj. 28. 18:03

"a Rejuvis varrt"


Seb nélküli var! Ezzel meg is győztél, köszönöm szépen!


Valószínűleg azért számoltak már be keloid hajlamúak csúnya hegesedésről, rejuvi esetén, mert nem ejt sebet!


Engem nem győztél meg! Ár - érték arányban meg főleg nem.

Köszönjük szépen, hogy megvillantottad a szakmai tudásod, engem viszont leginkább az érdekel, hogy gyorsan, lehetőleg fájdalommentesen, mindenféle kevert cucc nélkül legyen eltüntetve a tetoválásom. A többi maszlag. Fizetek érte, és elvárom, hogy ne nézzenek hülyének, és azt kapjam amit kérek.


Érdekes, hogy csak megjegyeztem, hogy számomra bizarr a rejuvis nem sebes de varas döfködés, és egyből támadásnak veszed.... (lehet, hogy rontja a bizniszt a hszem, sajnálom, de ez egy fórum...)

Ami még számomra felettébb érdekes, hogy te megmondod a tutit, de azért használsz lézert is...

2012. máj. 28. 17:48

Kedves Fórumozók! Megint megragadnám az alkalmat hogy leírjam a Rejuvi féle, valamint a lézeres tetoválás eltávolítás módszerek lényegét, egymással teljesen ellentétes hatásmechanizmusát, pont az ilyen tévhitek miatt amit Setgo is említett (sebet ejtünk)!

Nos akkor kezdjük a lézerrel mivel az rövidebb:) A lézer sugara akadálytalanul képes áthatolni a bőrünkön és csak a festékszemcsékben nyelődik el. Ott energiájának és a megfelelő tartománynak eredménye képpen szétrobbantja azokat a festék szemcséket, amelyekhez képes elérni, Teszi ezt a fekete és a kék színek esetében 1064 illetve a piros, barna és zöldnél 532-ön. A lézernél a legfontosabb a lencse, ajánlott olyat választani, mely neves nagymúltú optikai cégek gyártásából számazik, pl. Zeiss. Ezzel a lézer megtette a tőle telhetőt és innentől a szervezeté a takarító munka, mint nyirokkeringés, ami elszállítja illetve fagociták, azaz a szervezetünk falósejtjei. Ezt a folyamatot lehet sürgetni, gyorsítani, napi 1000 mg C vitaminnal, sok folyadék bevitelével. Ha a csillagok állása is megfelelő, akkor kb. 3-4 héten keresztül folyamatosan halványodik majd a tetoválás és ezután következhet az újabb kezelés. Egészen addig amig a festék maradéktalanul el nem tűnt a bőrből. Előforduló bőrpír, esetleges duzzanat, akár vízhólyag normális, kezelhetjük akár mint egy enyhe égési sérülést, Irix, Panthenol, Bepanthen, jegelés. egy hét alatt el kell múlni mindennek, ami ettől durvább, az hiba, heg nem maradhat, ott rossz a gép, vagy a beállítás, avagy a szakember.

Rejuvi: A rejuvi féle tetoválás eltávolító emulziót betetováljuk lehetőleg egy nagypreciziós mikropigmentáló készülék segítségével (finomabb, egyenletes tűmozgású gép, amely heget nem okoz, a bőrt nem veszi igénybe, tartozékai garantáltan nem allergizálnak, orvosi fémből készülnek és gamma sterilizáltak)a bőrnek ugyan azon rétegébe ahol a régi tetoválás található. (Nehéz ha úgynevezett sufnitetoválásról van szó mivel az biztosan nem ugyan abban a bőrrétegben helyezkedik el és a festék mennyiség sem egyenlően oszlik el.) Sebet még véletlenül sem ejtünk, hiszen a seb vérzik és levedzik a savótól, gondoljatok bele, hogyan is lehet kívülről bejuttatni egy anyagot, ha valami belülről kifelé vérzik, levedzik? Akkor mindent csak kimos, be nem megy semmi, ezért fontos a jó gép, amely nem károsít, nincs felesleges vérzés ergo minden bejut, hogy ott egy oldhatatlan kémiai kötés tudjon létre jönna a bentlévő festékszemcsék és a bevitt folyadék között. Ekkor a szervezet produkál egy úgynevezett steril gyulladást, azaz olyat mint amikor a szálka bele megy a kezedbe és mindent megtesz hogy ezt az anyagot a megkötött festékkel együtt kilökje magából. Amikor a tetováláson képződött varr aztán spontán (magátaol, nem cinca, nem piszka, nem kapirga) leesik, akkor vele együtt kiesik a megkötött és a bőrfelszínére szállított festék is. Ekkor nekiállunk meggyógyítani a bőrt ugyan olyanra mint a kezelés előtt, ez teljesen individuális lehet 3 hét, de lehet akát fél év is. Ehhez vannak megfelelő készítmnények amelyek a hegesedést hivatottak megakadályozni, és ekkor jöhet a következő kezelés.

Tehát summa summárum, a Rejuvibó kevesebb kell, de több időnek kell eltelnie a kezelések között, a lézerből több de az mehet akár 3 hetente, emiatt általában árban is kiegyenlítődik a végén. Hisz a Rejuvinál, ahogyan fogy a festék ezáltal csökken az anyaghányad úgy csökken a kezelés ára is. De sokszor nem is ezek a szempontok a döntőek vagy hogy a vendég szíve szerint mit választana, hanem ilyen okok:

Pl. a Rejuvis varrt víz nem érheti, ezért csak olyan helyen alkalmazható ahol kivitelezhető hogy két hétig a víztől óvja az illető. Szem kizárva (szemhéjtetoválás eltáv)mert látáskárosodást okozhat, hasi régió kizárva, mert dörzsölődik a bőr és a varrnak épnek kell maradni, stb. Nagy terület megint kizárva, arra a Rejuvi a varrasodás miatt nem alkalmas. Illetve mondok még valamit, nagyon sokszor a két módszert ötvözni kell, hogy a végén maradéktalanul kijőjjön egy tetoválás. Pl. több színű tetoválás, amit a lézer mondjuk egy szín kivételével kivisz, de azt az egyet, mondjuk általában piros, csak a rejuvi szedi ki, mert az nem színspecifikus. Szóval sorolhatnám még a téma rejtelmeit, egyik módszer sem üdvözítő, de azzal főzünk ami van, lényeg hogy értsétek, rálássatok és tudjatok dönteni, ne lehesssen titeket a témában eladni:)

851. Setgo (válaszként erre: 850. - 4512e47322)
2012. máj. 28. 16:58

Mint írtam, nekem mindegy,hogy ki hol és milyen módon távolíttatja el. Nekem a rejuvis bizarr, ennyi. Csak erre egyből jött a válasz, hogy mert milyen pompázatos dolog ez, és hogy nem kellene lehúznom, és hogy mennyire tájékozatlan vagyok a témában, ezért írtam azt amit.

A módszer úgy tudom, hogy azon az elven működik, hogy a frissen megsebesített területre emulziót juttatnak, ami "mágnesként" gyűjti össze a festékanyagot, és a varral együtt (is?) távozik.

Na már most szerintem sebejtéshez nem szükséges két millás gép.

De mindegy, annyira nem érdekel...

Ami pedig az indulatomat illeti, van alapja, hiszen nemrég írtam le hogy a bőrgyógyász milyen árajánlatott tett. Ergo le akart húzni!

Azt a szalont ahová járok már több ember is kérdezte, és készségesen el is árultam nekik. Képeket készítettem már, és meg fogom osztani ne aggódj!:)

850. 4512e47322 (válaszként erre: 849. - Setgo)
2012. máj. 28. 16:40

Kedves Setgo!

Ha már így megszólítottál akkor higgadt modoromban szeretnélek objektíven tájékoztatni egy két részletről, hogy Te is tisztán láthass és érthess mindent:

A Rejuvi féle tetoválás eltávolító emulzió kiszerelése 10 ml- es az általad említett árért. Nem veszek részt a gyártásban, de a gyártó által kiadott certifikátnak hiszek, mivel azt hatóságok ellenőrzik szerte a világon, nálunk is, így kerülhetett engedélyezett kereskedelmi forgalomba. Hogy az eltávolítás drága vele, azt indokolja az ehhez szükséges gép, melynek ára kb. 2 millió forintnál indul. Az ilyen gépekhez a tartozékok is drágák, egy 80.000,- Ft- os testetoválógéphez egy tű 100 Forintba kerül, szerintem ez így arányos is. A személy aki egy ilyen kaliberű felszereléssel és értékű anyaggal elvégzi a kezelést, az valószínűleg sok pénzt és energiát fektetett abba hogy ezen képességek birtokába kerüljön. Valamint erre a tevékenységre fenntart egy vállalkozást, járulékokkal, adókkal, könyveléssel, helyiséggel és annak rezsijével, ezért van neki eg úgynevezett rezsi óradíja, ami alatt nem végez munkát, mert akkor ő fizethetne azért hogy dolgozhatott.

Örülök hog találtál egy olyan helyet ahol az anyagi lehetőségeidhez mérten és a Te szád íze szerint szolgálnak ki téged, viszont nem értem a nagy indulatot amit táplálsz hisz itt senki nem akar téged lehúzni hogy a te szavaiddal éljek és rajtad kívül nem is puffog és durrog senki sem. Kérlek ezentúl oszd meg velünk a tetoválásod eltávolításának részleteit, fotóit és ajánld a helyet hogy más is igénybe vehesse az általad felfedezett előnös feltételeket!

849. Setgo
2012. máj. 28. 16:13

"Aki felnőtt ember módjára objektív módon tájékozódik, hogy megoldjon egy problémát, az tud erről pro és kontra mindent."


Igen, minden bizonnyal, te mindent tudsz mindenről! Valószínűleg a ejuvi féle készítmények gyártásában, is aktívan részt veszel, hogy még csak véletlenül se keveredjen bele semmi olyan anyag, ami esetleg káros lehet az emberi bőr vagy ne adj isten az ember számára.


"Ez a hozzá szólás nem erről szólt."


A te hozzászólásaid, viszont megfontoltnak és higgadtnak tűnnek, magabiztosságot suggalank, ami kiváló marketing fogás a népbutítás területén!


Már ne is haragudjon itt senki. Mindenkinek szive joga eldönteni, hogy lövögettetti magát lézerrel, vagy szurkáltatja magát.

Csakhogy árban sem mindegy, mert nem mindenki drogdíler, hogy egy rosszul hozott döntéséért havi sok sok tízezret kitudjon adni ilyesmire.

Talán említettem, hogy voltam egy BŐRGYÓGYÁSZ doktornőnél, aki 40.000 Ft el szeretett volna tőlem kérni két éven át havonta egy 7x3 centis nem tömör (tehát hézagos) tetoválás lézeres eltávolításért.

Nos, nekem 4 darab tetoválásom volt, bele sem merek gondolni, hogy mennyibe fájt volna nekem mind a 4 eltávolíttatása.

Hogy megnyugtassalak kedves Pinksmink, utánakérdezgettem a rejuvis féle módszer után is. 20.000 a tű, meg a tűsapka, plusz a lötty amit felhasználnak, illetve gondolom valami munkadíj, hát, talán ismét 30-40 ezernél tartunk, egy régió esetén. Oké, a tűt nem kell minden alkalommal kifizetni, nagyszerű, de mondjuk mi van ha csak egy egy centis területet akarok eltávolíttatni? (mindegy ezt a kérdést inkább hagyjuk).

Megnéztem a neten, a rejuvi féle elegy, konkrétan 45 ezer forintba kerül / üvegcse talán 30-40 milis.

Namármost, akkor megint csak jól levagyunk húzva, mert egyszer belementünk, a tetoválásba, és szépne elcseszték. Vagy már nem szeretnénk a bőrünkön viselni.


Mindezek ellenére, nemrégiben egy kedves ismerősöm által, olyan szalonra találtam, ahol nem megkoppasztani akarnak, hanem segíteni, és csak alaphangon megsúgom, hogy a Dr néni lézerezésének az árának a töredékét hagytam ott, az összes tetoválásom kezelése után, és az összeg még a rejuvi féle tű és tűsapka árát sem közelíti meg!


Ennyit erről! Lehet fújjogni, hurrogni, pont teszek rá. Nem szeretem ha hülyének néznek, vagy ha le akarnak koppasztani.

848. 4512e47322 (válaszként erre: 847. - Angie's)
2012. máj. 28. 15:21
Kedves angies: kedves Tőled hogy szeretnéd megvédeni a kémiai tetoválás eltávolítás módszerét, de hidd el nekem, nem kell! Aki felnőtt ember módjára objektív módon tájékozódik, hogy megoldjon egy problémát, az tud erről pro és kontra mindent. Ez a hozzá szólás nem erről szólt. A Rejuvi féle tetoválás eltávolító emulzió immáron több mint 20 éves, azaz 20 év tapasztalata is fűződik hozzá. Jelenleg a világon sajnos nem lehet számos módszer közül választani, van a Rejuvi és a lézer és kész. Mindkét módszernek vannak előnyei és vannak hátrányai. Gondolt már abba valaki bele, hogy azok a festékszemcsék, amelyeket a szervezetben a lézer milliónyi darabra lő szét, azok szerkezetükben és molekulájukban ettől megváltoznak? Hogy amikor a nyirokkeingés ezt elmossa, kinek van arra vonatkozó adata hogy a nyirokcsomókban mi gyülemlik fel? Igen vannak következmények mindkét módszernél amelyek nem jók, de ez van mivel más módszer nincs, ha valaki meg akar szabadulni a tetoválásától, akkkor kénytelen ezekből kiválasztani a neki kisebb rosszat. Ezért nem kell egyiket sem isteníteni, sem leszólni, egyik se jobb mint a másik, a hátulütőitől eltekintve, profi módon kell őket alkalmazni, hogy legalább az eredményük elfogadható legyen, ha már valaki belevágott a sok rizikó faktor ellenére is.
847. angie's (válaszként erre: 846. - Setgo)
2012. máj. 28. 08:31
Na igen...kinek a pap, kinek a papné.:-))) Megértem, hogy bizarrnak tűnik a REJUVI, tényleg döfködnek, tényleg var, meg heg, de az istentudjamilyenlötty megfogalmazást kicsit erősnek tartom. Fent van a neten a teljes INCI lista, csupa olyat tartalmaz csak, amit naponta meg is eszel akár.
846. Setgo
2012. máj. 25. 17:57

Aloha!


Hát elárulom nektek, hogy már régóta foglalkoztat a tetkóm eltávolíttatása. Voltam egy bőrgyógyásznál, aki a lézert ajnlota. Próbakezelés is volt, elég látvnyosan kopott tőle a tetkóm. 7x3 centis területről van szó. Konkrétan azt mondta, hogy két év alatt tudja eltüntetni, és 40 ezer forintba kerül alkalmanként és 6 hetente járhatok. Számoljátok ki...

Totál lelohasztott, úgyhogy elmentem egy tetoválóhoz, hogy hogyha már így kell maradnom, ne egy undormány ékeskedjen a karomon, és lefedetem valami szép mintával. Csakhogy a tetkós srác, ajánlott egy helyet ahol végeznek lézeres eltávolítást. Azt mondta, biztosan sokkal olcsóbban megúszom, érdeklődjek... Elmentem, és olyan árat mondtak, az összes tetoválásomra (2 kicsi 2 nagyobb tetkó), hogy azonnal meg is csináltattam az első kezelést. Úgyhogy nagyon elégedett vagyok velük. Nem csináltatnék rejuvis eltávolíttatást, mert számomra elég bizarr, hogy újra döfködnek, isten tudja milyen löttyel... Meg seb, heg, stb...

845. angie's (válaszként erre: 844. - Angie's)
2012. máj. 25. 17:29
Egyébként Z.Betti tényleg nagyon jó szakember, nem erre irányult a kérés,hogy bárki kételkedjen a szaktudásában. Gyanítom, ő 2 hét múlva töltött volna eredményfotót.:-)
844. angie's (válaszként erre: 842. - Chybe)
2012. máj. 25. 17:23
Kedves Chybe! Ha valóban segíteni akarsz jó szakembert választani, légyszi tegyél fel erről a tetkóról 24-48 órás képet,és nem árt egy 2 hetes sem.... Mert ez a 9 órás becsapós.Bocsi,és köszi.:-)
843. kata101 (válaszként erre: 837. - Z. Betti)
2012. máj. 25. 15:20
Köszönöm szépen! Eredményesnek látszik :)
842. chybe
2012. máj. 25. 12:15

Kedves Pinksmink nem értek veled egyet, az, hogy itt is látható valaki munkája az nem öncélú reklám, legalább ad egy megbízható pontot az idelátogatónak.

Én azért jöttem ide mert nem tudtam hova mehetnék, hol megbízhatóak és hol eredményes a munka, nem csak lövögetnek össze-vissza és gyűjtik a pénzem 100ezres nagyságrendig. Amennyiben azt látom, hogy valaki szakmailag is hozzá tud szólni és még a referenciái is meggyőzőek akkor őt választom. Ebben nagy segítség lehet egy ide is feltöltött album.

Ez az én meglátásom. További eredményes munkát kívánok neked.

841. 4512e47322 (válaszként erre: 840. - K.Andyka82)
2012. máj. 25. 11:56
KAndyka 82:) Nagyon szeretleg az egyik legcukibb vendégem vagy és köszönöm amit írtal, de: elment a fórum egy rossz irányba, ez itt NEM a reklám helye, nem vendéget kell innen halászgatni, hanem ez a tapasztalat csere helye! A tegnapi fotókat is már csak iróniából tettem fel, ha esetleg feltünt, én régen itt voltam egy képpel ami rólam készült és nem a munkáimról. A reklámra nekem a honlapjaim valóak, ezen a helyen azért voltam jelen, mert bár csréltetek egymással tapasztalatot, de mivel laikusok vagytok, néha úgy érezetem vak vezet világtalant ismeretlen cél felé:))))) nem megsértődni viccnek szántam hiszen Neketek nem ez a munkátok, nem ehhez kell értenek, ez csak egy sajnálatos dolog ami előfordúlt veletek és amit mindenki megpróbál megoldani a maga módján, a saját tájékozottsága szerint. Nos én ebben próbáltam segíteni néha, asszem túlzásba nem vittem a hozzá szólásaim számát. Szóval szerintem térjünk vissza a kezdetekhez, hagyjuk a kezelés álló privát embereket diskurálni egymással és akkor szóljunk bele ha fontos ínfóval tudjuk őket segíteni, a kezelésükkel kapcsolatosan. Részemről legalábbis ezt tartom helyesnek,szóval sok sikert mindenkinek, továbbra is rátok nézek majd, mint felügyelő:))))))))))
2012. máj. 25. 11:09
Hát igen,azt hiszem Pinksmink ismét viszi a prímet!:)Szuper a referencia,nem hiába járok én is hozzá!:)A következő kezelést már én is dokumentálom,és felteszem!
839. K.Andyka82 (válaszként erre: 831. - Chybe)
2012. máj. 25. 11:07
Kedves chybe!Megnéztem a képedet.Nagyon szép az eredmény.Fantasztikusan reagál a bőröd a lézerre..Nekem a próbakezelés után megduzzadt a bőröm,piros is volt,és égetett amit jegeltem pár órán keresztül.Napok után a lézerezett felület körül sárgás színű volt a bőröm,és egy kicsit viszkedett is,ez a gyógyulási folyamat része volt.Az első kezelés után pár órával a "pörk" eltűnt,de a duzzanat megmaradt és napok után is érzékeny volt a bőröm,aztán jött a szokásos gyógyulási folyamat.Persze minden bőrtípus más.. Az utolsó kezelésnél még fel is hólyagosodott a bőröm,ami pár nap után szépen meggyógyult,és már nyoma sincs..Nagyon szerencsés vagy,hogy nem is látszik a kezelés nyoma,és szinte azonnal elkezdődött a folyamat,azaz a festékszemcsék szétrobbantak és már "üríti" is a szervezeted!:)
2012. máj. 24. 21:04
Sziasztok, látom itt ferlpezsdült az élet:) És végre megy a képtöltögetés is! És mivel ebből van nekem a legtöbb tettem Nektek, sajna ide csak 12 db- ot enged:( azt meg én kimerítem helyből:)aki a többire is kíváncsi, csak szóljon küldöm a linkeket priviben:)
837. Z. Betti (válaszként erre: 835. - Kata101)
2012. máj. 24. 20:37

Szia Kata!


Elküldtem linket. Egy próba kezelés eredményét feltettem ide a hoxára. A folytatást is dokumentálni fogom.


Üdv: Betti

836. Dórika1119 (válaszként erre: 831. - Chybe)
2012. máj. 24. 19:39
Kedves Chybe! Néztem a fényképedet. Áruld el kérlek, hogy te hol csináltatod, nagyon érdekel. Én is oda szeretnék menni, mert ha ilyen eredmény van 9 óra elteltével, akkor nagyon hamar ki jön a tetkó és az esküvőmre pont eltűnne!
835. kata101 (válaszként erre: 834. - Z. Betti)
2012. máj. 24. 19:13

Nagyon szépen köszönöm a választ! Megírnád privátba,hogy hol is van ez a hely!


Köszi! Kati

834. Z. Betti (válaszként erre: 833. - Kata101)
2012. máj. 24. 08:10

Szia Kata!


Az eltávolítás pontos árát lehetetlen megjósolni, ugyanis nagyon sok mindentől függ. A felület nagyságától, a bevitt pigment mennyiségétől, a szinektől stb. Nálunk a lövések száma alapján fizet a vendég. Gondosan ügyelek arra, hogy minden impulzus hasznosuljon. A konzultáció, és a próba kezelés ingyenes.


Üdv: Betti

833. kata101
2012. máj. 23. 20:31
Sziasztok! SEgítséget kérnék én is tetoválás eltüntetésben! Olvastam a lehetőségekről,de ha valaki írna árat ,akár privátba is azt nagyon megköszönném!Színes tetoválásom van,gondolom,hogy az több alkalom kezelés szempontjából,de mielőtt belekezdenék jó lenne tudnom mennyi is lesz kb. Előre is köszönöm a segítséget!
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook