Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
892. Setgo
2012. jún. 4. 12:23

"Az, hogy a lézer fénye sérülés nélkül áthatol a bőrön, kicsit vitatható."


Igen valóban! Az én bőröm is megviselte! Sőt egy két helyen vérzett is. Mitöbb, iszonyúan fájt helyenként. Szóval a lézer sem leányálom, de olcsóbb mint a rejuvis eltávolítás. Azt nem tudom hogy a rejuvis mennyire eredményes, az árak miatt és a (szerintem) bizarr döfködés miatt nem volt hozzá szerencsém. De nekem a lézer is megteszi és kibírom a fájdalmat, annak érdekében, hogy eltűnnyön a tintapaca rólam.


A nemrég kezelt tetoválásaim a következő állapotokat produkálták:


A karom az első pár napban duzzadtnak ödémásnak tűnt, helyenként mintha bőr alatt bevérzett volna, illetve bőrfelszínen apró égési sérülés okozta hólyagok.

A hólyagok napok alatt felszívódtak és mivel fel lett rá hívva a figyelmem hogy ne vakarásszam, így visszahúzódtak, és sebbé alakultak, vagy valami ilyesmi.:) pár nappal később elkezdett száradni, hámlani. Most ott tartok, hogy leesett a var nagy százaléka, a bőr még hámlik,már nem érzékeny, sok helyen eltűnt a festék, de a bőr még más színű kicsit sőtétebb, de azt tapasztalom, hogy ezek a részek folyamatosan világosodnak.


A bokámon lévő apró tetoválásnál az a helyzet áll fent, hogy a festék nyomtalanul eltűnt, viszont még látszik hogy ott történt valami, nyilván gyógyulás kérdése, és semmi nyoma nem lesz, annak, hogy ott valaha volt valami.


A lábszáramon viszont mása helyzet. Ott konkrétan a tinta kizöldült, és rettentően nagy változást nem vélek felfedezni. Nyomokban persze halványodott, de nem olyan látványos, illetőleg még foltokban bőr alatt véres és néhol bőrfelszínen is. A szakember aki csinálta, azt mondta, hogy az lehet az oka a kizöldülésnek, hogy sima tus tintával (vagymivel) készült a remekmű, de nem lesz nehezebb eltávolítani mint a többit ( isten szóljon belőle).


Van egy zöld tintás tetoválásom is. Nagyon pici, de elég feltűnő helyen van. Azzal konkrétan nem történt a sebesedésen kívül semmi. Fogalmam sincs miért.

891. Z. Betti (válaszként erre: 889. - Angie's)
2012. jún. 3. 11:34

Szia Angi's!


Kissé pontosítanám az előzőeket. A sminktetoválás eltávolításánál tényleg nem, de nagy pigment tartalmú testtetoválás eltávolításánál szinte mindíg találkozunk a fertőtlenítésnél a távozni szándékozó pigmenttel. A leeső pörk is gazdag pigment tartalommal rendelkezik.

Egyetértek veled, rontott sminktetoválás javítására a lefedés és az újra pigmentálás szép eregményt nem hoz. Épp ezért, én mindíg a részleges lézeres eltávolítást alkalmazom az ilyen esetekben. A gyógyulás után aztán szép új formát lehet sminktetoválni.


Sok sikert az új szemöldöködhöz!


Üdv: Betti

890. 4512e47322 (válaszként erre: 889. - Angie's)
2012. jún. 3. 10:36
Ahogyan mindig is szoktam mondani: Te vagy az igazi tudományos munkatárs:) Le a kalappal!
889. angie's (válaszként erre: 888. - Z. Betti)
2012. jún. 3. 10:30

A sérülés nélküli átjutás az általam látottak szerint gép- és beállítás- és bőrszínfüggő. Dolgoztunk 2 különböző erősségű géppel, az egyik szinte soha nem okozott natúr bőrön elváltozást, a másik igen. Apró sérülések a kezelt területen nyilván keletkeznek, hisz az abszorbeáló lézersugár komoly hőtermeléssel jár. Hogy mennyi abszorbeálódik, mennyi verődik vissza és mennyi halad át a bőrön, ez nagyban függ az anyag (bőr) minőségétől is (szín, felület érdessége, stb.).

A hőtermelés okozta sérülés természetesen vérezhet, hisz nem csak felületi égés történik. Én személy szerint pigmentet nem láttam még a törlés után a vattán sem, meg a pörkön sem. (szemöldökömet lézerezzük), ellenben a falósejtek intenzív munkáját megtapasztaltam. A lézerezés előtt kb. 3 héttel apró felső légúti hurutom volt, amit orvos által felírt gyógyszerrel kezeltem. Meg is gyógyultam pikk-pakk, majd kb. másfél hét tünetmentesség után lézereztünk. Néhány nap múlva visszatért a betegség, ami számomra azt bizonyítja, hogy a falósejtek igen elfoglaltak voltak, így a megmaradt bacik, -amiket nyilván az immunrendszeremnek kellett volna legyőzni a gyógyszerek után-újfent el tudtak szaporodni.Én is hibás vagyok, mert az ajánlott 1000mg C-vitamin helyett kisebb adagot szedtem.:-)

Szemöldököm alakul, úgy látom, még kb. 2 kezelés kell. (sajnos, legalább 3 rétegnyi, az elsőt nagyon elszúrták, randa is volt, nagyon mélyre tetoválták és vörös pigmentes, 2 kollega is próbálta javítani újratetoválással,mindhiába. Most a lézerezés működik.)

2012. jún. 2. 22:33

??? Nagy csend lett. Pedig látom, a vitapartnerek be-be látogatnak ide. :)

- Azért én úgy tapasztalom, hogy a lézeres tetoválás eltávolításnál sem mindíg a "papír forma" érvényesül. Az, hogy a lézer fénye sérülés nélkül áthatol a bőrön, kicsit vitatható.


Tapasztalataim alapján a kezelt felület enyhén vérezhet, és a fertőtlenítésnél használt vatta, különösen az első kezeléseknél, pigmentes lesz. Tehát keletkeznek apró sérülések. A leeső pörk pedig ha jól megnézzük igen sok pigmentet tartalmaz kezdetben.

Számomra ez azt jelenti, hogy ürül ez a fránya pigment kifelé is (-hál' Istennek).

-Ellenvélemény? -Tartózkodás?


Szép hegmentes eltávolításokat kívánok Mindannyiunknak!


Üdv: Betti

887. angie's (válaszként erre: 886. - Edd99d9c6c)
2012. máj. 31. 10:05
Értettem a viccet, de komolyan írtam,amit írtam...nyugodtan érdeklődj úgy, hogy behatárolsz egy vállalható összeget magadnak alkalmanként...mondom,mindent lehet.:-)
886. edd99d9c6c (válaszként erre: 885. - Angie's)
2012. máj. 31. 10:01
ezt viccnek szántam (:
885. angie's (válaszként erre: 884. - Edd99d9c6c)
2012. máj. 31. 09:48
Mivel az a két szakember, akik ide írnak,szociálisan érzékeny, így biztos lesz olyan megoldás, hogy ne kelljen segélyt felvenned,maximum több időbe tellik,mire eltüntetik a tetkód. Mindent lehet részletekben is, sztem mindenhol. Kiindulópontnak talán "lődd be" magadnak, hogy alkalmanként mennyit tudsz áldozni erre,és így érdeklődj.
884. edd99d9c6c (válaszként erre: 881. - Angie's)
2012. máj. 31. 09:40
Köszönöm válaszodat, felveszek segélyt nem probléma (:
883. angie's (válaszként erre: 882. - Z. Betti)
2012. máj. 31. 09:33

Szia!

Én azt gondolom, a rend helyreállt, a jövőben ignorálni kell a kötözködő hsz.-okat, és többet ilyen nem fordul elő.:-)

2012. máj. 31. 08:05

Sziasztok!

Remélem lassan helyre áll a rend, és érdemes lesz ide jönni. Rengeteg energiát, figyelmet elvitt a lényegről ez a "szócsata". Azzal mindenkinek tisztában kell lennie, "Hogy ki szelet vet, vihart arat".

A feltöltött-, és honlap képeket elemezve úgy látom, hogy sok még a finomítani való lehetőség a tetoválás eltávolítás (és a sminktetoválás)területén. Érdemesebb a szabad energiákat a minőség javítására, az egyéni problémák legoptimálisabb kezelésére fordítani. Ezzel tényleg mindenki jól fog járni!

(Kis türelem, a privát üzenetekre is rövidesen válaszolok!)


Szép napot mindenkinek!


Üdv: Betti

881. angie's (válaszként erre: 880. - Edd99d9c6c)
2012. máj. 31. 06:23

Szia!

Nézd meg a 852-es hsz.-t, ott mindkét elérhető technika elég érthetően le van írva, előnyökkel, hátrányokkal. Az árkérdés már neccesebb, mert ahhoz, hogy pontosan lehessen kalkulálni a végösszeget, tudni kéne, hogyan reagál a bőröd egyikre, vagy másikra.Nyilván ez próbakezeléssel lehetséges csak. Lézeres eljárásnál van, aki lövésszám alapján számol, a legtöbben cm2 alapján, és ekkora tetkónál inkább ez jönne szóba. Van itt 2 jó szakember, Pinksmink és Z. Betti, tőlük érdeklődj pontos részletekért, készségesen válaszolnak.

2012. máj. 31. 00:10

Sziasztok!


Van valakinek elképzelése kb. egy 30x20cm.-es tetkót mennyire tudnak tökéletesen eltávolítani,és hogy nagyjából mennyibe fog fájni?

Esetleg van ebből is többféle technika?

Köszönöm a választ!(Légyszi küld el privibe is hogy biztos elolvassam!)

879. K.Andyka82 (válaszként erre: 876. - Setgo)
2012. máj. 30. 15:18

Szia!

Nem tudom,csak nekem ez jött le..:) De tényleg igazad van,az írott szónak az a hátulütője,hogy nem érezni a hangsúlyt,és a hangnemet!:)

Sok sikert a tetoválás eltávolításhoz!Üdv!

878. K.Andyka82 (válaszként erre: 874. - Dórika1119)
2012. máj. 30. 15:14
Akkor én már nem értek semmit..:)
877. Setgo (válaszként erre: 874. - Dórika1119)
2012. máj. 30. 13:23

Te jó ég! Miből gondolod, hogy én rólad írtam?? Nem csak te fórumozol Dórika!

Nyugodtan elkezdhetsz te is pocskondiázni, ha szeretnél, beállhatsz a sorba, de esetedben kikérem magamnak, hogy kiforgattam volna bármit is, ami privát üzenetben zajlott. Nem állítok valótlant, úgyhogy nem értem honnan a feltételezés.

Mellesleg úgy emlékszem, hogy készségesen, segítőkészen válaszolgattam, úgyhogy nem látom helyénvalónak, a megnyilvánulásod!

876. Setgo (válaszként erre: 873. - K.Andyka82)
2012. máj. 30. 13:19

Szia.


Nem vagyok ingerült, miért lennék?:)

Nincs ellenszenvem Pinksmink irányában, csak mint írtam, nekem nem tetszik a rejuvis módszer. Írhatott volna számomra kielégítő választ, de nem ez történt, hanem másik két emberrel karöltve nekem estek, én meg válaszolgattam. Nem ismerem személyesen, sosem találkoztem vele. Sajnos az írott szó átka, hogy a hangsúly, hangnem men megy át. Illetve lehet hogy más máshogy értelmezi. Én a te hszdben semmi sértőt nem vélek felfedezni, felém irányulóan. Sztem korrekt a hozzászólásod.

875. angie's (válaszként erre: 874. - Dórika1119)
2012. máj. 30. 08:59
Ez a ciki, nem a faláb:-))))
874. Dórika1119 (válaszként erre: 873. - K.Andyka82)
2012. máj. 30. 08:22
K.Andyka82 én írtam rá Setgora merő kíváncsiságból, csak ő kiforgatta.
2012. máj. 29. 21:59

Húha,itt aztán igen csak paprikás lett a hangulat..Visszaolvastam a hozzászólásokat,és nem igazán értem,hogy miért???

Nem értem Setgo az ingerültségedet,hiszen senki sem támadott.

Elmondtad a tapasztalatodat,amire reagáltak,de mintha Te ezt támadásnak vetted volna,pedig nem volt benne semmi kioktató,vagy negatív dolog.Legalábbis én külső szemlélőként így látom..

Egyébként a 7x3 cm-es tetkóhoz tényleg horribilis összeg a 40 ezer..Megértem a felháborodásodat,de többek között azért van ez a fórum is,hogy tapasztalatot cseréljünk,meghallgassuk a többiek tapasztalatait,ami segíthet a döntésben,szakember választásban.Mindenkinek más a fontos a döntése meghozatalában.Nekem a távolság is az volt a referenciák mellett.

Nálam mind a két technikával csinálták már a tetkóm,úgyhogy tudom miről beszélek.Mindegyiknek megvannak az előnyei és a hátrányai.A rejuvis dologtól nem ódzkodtam,mert abban az a pozitívum számomra,hogy ahogy bekerül a festék,úgy is távozik.Lényegében újratetoválják a mintát,persze nem sima tetoválótűvel.A lézeresnél eleinte az aggasztott,hogy a szervezetem szállítja el a szétrobbantott festékszemcséket,vagyis az bennem kering egy darabig..Szóval lehet mérlegelni pro és kontra..Fájdalom terén nekem pl. nem volt különbség.:)

"A módszer úgy tudom, hogy azon az elven működik, hogy a frissen megsebesített területre emulziót juttatnak, ami "mágnesként" gyűjti össze a festékanyagot, és a varral együtt (is?) távozik."- Látod,ilyen esetben is hasznos a fórum,és egy szakember véleménye,mert ez egyáltalán nem így van.De mivel nem vagyok szakember nem ecsetelem,megtette helyettem olyan,aki ezzel foglalkozik.Én csak átestem rajta..:)

Szíved joga az elvárásaidnak és pénztárcádhoz mérten választani,csak nem értem miért kell felháborodni?Senki sem a pénze ellensége.

Egyébként megkérdezhetem mi ez a nagy ellenszenv Pinksmink irányába?Ismered esetleg személyesen,vagy csak az itt írtakból fakad ez a dolog?Csak mert megütötte a szemem két olyan mondat is,amiben elég nagy kárörvendést vélek felfedezni..Bár lehet hogy én látom rosszul,akkor viszont bocsi!:)Hozzáteszem zárójelben azt elég gusztustalan és gerinctelen dolognak tartom,hogy valaki jár egy szakemberhez és közben pedig a háta mögött pocskondiázza.Ha valami probléma van,azért járok az illetőhöz,mert megbízom benne,és ha kérdésem van vagy valami nem tetszik,akkor azt személyesen tőle kérdezem meg vagy mondom el neki..Félre ne érts,ezt azokra értettem akiket említettél.

És még mielőtt megkérdeznéd milyen jogon írok ilyeneket:az,hogy én is fórumozó vagyok,és jogom van beleszólni az itt történtekbe,mert ez ennek a lényege!Plusz mind a két technikával kapcsolatban van tapasztalatom!:):) (hozzáteszem a vitához nem kívánok hozzászólni,ott valahogy nagyon elbeszéltetek egymás mellett,és nagy a félreértés-szerintem)

Jó lenne,ha visszatérne a normál kerékvágás a fórumon,ezt az én idegeim nem bírják!:):)

872. K.Andyka82 (válaszként erre: 859. - Chybe)
2012. máj. 29. 21:13

Szia!

A frissített képen tényleg jobban látszik a folyamat!A második kép kicsit csalóka volt.Nagyon szép eredmény így elsőre!

871. Setgo
2012. máj. 29. 17:05

" Én is megtettem, reagáltam a tiédre. "


Gondolom most sokkal nagyobbnak érzed magadettől! Tényleg nagyon vagány vagy!


"aztán jött rá a te alpári, kötözködő stílusod. "


Értem, nyilván az hogy a stílusomat alpárinak nevezed, már nem alpári kategória... Ülj le egyes!


"Akárhogy mosdatod magad, ezt a kellemetlen közjátékot te generáltad, és alulmaradtál."


Elmondom neked, okostojás, hogy egyáltalán nem maradtam alul. Részemről az maradt alul, aki horror összegekért eredményt ígér, és nem produkál, valamint az, aki még csak normálisan el se tudja magyarázni az általa agyon ajnározozz kezelést. Illetőleg a sok hülye, aki még be is kajálja ezt!

Van ez így... van ez így... :))


Mellesleg a kellemtlen közjátékon felettébb jókat vihogok, iszonyatosan vicces ahogy itt próbáljátok mentegetni egymást. Kb hárman egy ellen! Röhej...

870. angie's (válaszként erre: 867. - Setgo)
2012. máj. 29. 10:30

Ez egy nyilvános fórum,ha nem tűnt volna fel...mindenki reagálhat mindenki hsz.-ára. Én is megtettem, reagáltam a tiédre. Ezzel:"Na igen. . . kinek a pap, kinek a papné. :-))) Megértem, hogy bizarrnak tűnik a REJUVI, tényleg döfködnek, tényleg var, meg heg, de az istentudjamilyenlötty megfogalmazást kicsit erősnek tartom. Fent van a neten a teljes INCI lista, csupa olyat tartalmaz csak, amit naponta meg is eszel akár. "

Mintha ebből kerekedett volna a vita.....mert aki ezzel dolgozik,erre reagált.....aztán jött rá a te alpári,kötözködő stílusod. Akárhogy mosdatod magad, ezt a kellemetlen közjátékot te generáltad, és alulmaradtál.Van ez így.:-)

869. Setgo (válaszként erre: 868. - 4512e47322)
2012. máj. 29. 10:23

Pinksmink megnyilvánulására a következőkkel reagálnék:

- Valószínűleg azért nem volt ilyen hangnem és stílus, mert minden bizonnyal még nem akadt olyan aki a kötekedéseddel szemben kesztyűt húzott volna. Az hogy te mit kívánsz és minek nem szeretnél teret engedni, kutyát nem érdekli, ha nem tetszik tiltass, ki, én meg beregelek más nickkel.

- Igen, ha tisztelettel lettél volna rám, és nem butítod le a hszm, minden bizonnyal én is kedvesebb lettem volna. Szóval felesleges intelligenciáról papolnod.

- Legyél büszke arra, ha szakmailag elismernek, viszont méltósággal vedd tudomásul, hogy voltak, vannak, lesznek, akik nem ismernek, ismertek el szakmailag. Ahelyett hogy, védekezel, inkább szűrd le a konzekvenciát, hogy a legközelebbi olyan galád embernél, aki mer neked szólni, felkészülten tudj érvelni.

- Az hogy mit tettél le az asztalra és mit nem, számomra leginkább az bizonyítja, hogy mennyi időd van engem oltogatni, és a tegnapi üzenet amit egy kedves vendéged írt nekem. :)

- És végül, de nem utolsó sorban, eszemben sincs neked nevet, meg arcot kirakni. Tb számot, személyi számot ne adjak? Sajnos ilyen az internet világa, mindig lesz név, és arc nélküli ember, akivel nem fog egyezni a véleményed. Tényleg nagyon büszke lehetsz magadra, hogy képpel, névvel arcoskodsz!

2012. máj. 29. 10:10

Setgo megnyílvánulásaira a következőkkel reagálnék:

- soha az ő megjelenése előtt ilyen hangnem, stílus és tiszteletlenség ezen a fórumon nem volt! És én részemről nem kívánom hogy ez itt teret nyerjen. Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel?

- Minden ember felé tisztelettel fordulunk, ez intelligencia kérdése.

- Én nem tartom magam a szakma királynőjének, de büszke vagyok eredményeimre amelyekért keményen megdolgoztam és nagyon büszke vagyok amikor azokat méltatják.

- tudtommal nincsenek alattvalóim, barátaim, ismerőseim és ismeretlenek is vannak akik mellém állnak, mert bizonyítottam, vagy letettem már valamit az asztalra.

- és végül de nem utolsó sorban, az internet homályába burkolózva, magát fel nem vállalva, titkoban nem nagy szám dobálózni, tedd ki magad arccal névvel, ahohgyan mi tesszük, mert ha igazad van, az igazságot nem kell elrejteni, azt büszkén kell vállalni, a modorunkkal együtt!

867. Setgo (válaszként erre: 864. - Angie's)
2012. máj. 29. 09:21

Tényleg! Komolyan ku##a anyámat érte, mert le mertem írni a véleményem.

Ro#adjak is meg, mert ide mertem pötyögni a tapasztalataim.


Te nem csak, hogy faragatlan, hanem mellé még buzgón pofátlan is vagy, mert olyan összetűzésbe ütöd az orrod, amihez semmi közöd, csak épp nincs jobb dolgod....

866. Setgo (válaszként erre: 863. - Angie's)
2012. máj. 29. 09:18

Kedves angie's!


"pont az ilyenek miatt, mint te."


A milyenek miatt is? Milyen is vagyok?


"Idejössz, véleményt nyilvánítasz valamiről, amiről fingod sincs, elég dehonesztálóan."


Aha, persze! Azért ugattok itt orrba szájba Pinksminkkel az élen, mert le mertem írni,hogy szerintem bizarr a rejuvis módszer. Erre jött a tetoválás eltávolítás királynője, és alattvalói, és habzó szájjal nekem estek, mert hogy milyen frappáns a SEB NÉLKÜLI de azért VARAS kezelés. Úgyhogy se te se más engem ne minősítgessen. Majd ha észérvekkel meggyőztök, akkor beszélhetünk, addig meg amíg nem vagy érintett az ügyben, jobb lenne ha nem szólnál bele, mert tudtommal nem veled bájcsevegtem, te mégis belepofátlankodsz. Te vagy Pinksmink őrangyala? Meg tudja magát védeni, ha akarja, bár senki nem bántotta a szent mimóza lelkét.


"Nem az a gond, hogy elégedett vagy a szakembereddel (nyilván nagyon örül neki), hanem az, hogy a másikat paralel nyilvánosan becsmérled (ennek tuti nem örül a te szakembered, ilyen marketingre nincs szüksége, ez biztos)."


Becsmérelem?Te hol olvastad ezt? Honnan tudod milyen módon becsmérelek bárkit is? Ezt te sem gondolod komolyan!


"Mindkét szakember aki ide ír, a maga területén kiváló, felkészült, számomra szakmailag hiteles. Mindkét módszer remekül működik, ezt a többi hsz. is bizonyítja. Ki-ki válasszon ízlése, pénztárcája szerint, szvsz egyiket sem kéne leszólni."


Aha, világos, számomra meg szakmailag nem hiteles az, aki nem tud kellő magyarázatot adni a kérdésemre, csak kikcopyz egy sablon dumát, kicsinosítgatja, és ezzel eteti a népet!

Mellesleg, mióta elhintettem, hogy nekem bevált egy szalon, és jó áron dolgoznak, többen is írtak, és bizony bizony, volt olyan aki Pinksmink páciense...szóval erről meg ennyit.

Nem lett itt senki leszólva.


Teljesen nyilvánvaló, hogy olyan hatalmi harc folyik itt, kinek a lova nagyobb stílusban, hogy az csak na. A lézeres csaj is nyugodtan leszólhatott volna, hogy miért rontom a bizniszét, vagy akármi, helyette inkább kérdezgetett, privát üzenetben, mert kiváncsi volt, és semmi ellenszenv nem volt benne, sőt, még segített is, abban, hogy hogyan utókezeljem. Ez emberség, és empátia.

Nem az hogy egyből 5en nekemestek, mert Pinksmink fővezérasszony innen toborozza a kedves vendégeit.


Szóval le lehet rólam szállni mindenkinek, nem áltam egyik táborba sem, csupán leírtam a tapasztalatom, és a vélemyényem (ez a topik elméletileg erről kell hogy szóljon).

865. Z. Betti (válaszként erre: 859. - Chybe)
2012. máj. 29. 08:06

Szia Chybe!

Azt hiszem az a 9 órás kép valóban csalóka. Részben mert fekete-fehér, és kis felbontású, így nem tudja vissza adni a valós állapotot. Az új képek viszont hűen tükrözik a lézer eregményességét, a gyógyulás folyamatát. Nagyon kérlek, gondosan ügyelj rá, hogy a pörköt le ne kapd! -A szép hegmentes gyógyuláshoz ez elengedhetetlen. A végső eredményt úgy 3 hetesen fogjuk látni.

Üdv: Betti

864. angie's (válaszként erre: 863. - Angie's)
2012. máj. 29. 07:37
Nem voltam rest visszaolvasni....a faragatlan jelző inkább a tiéd szerintem.
863. angie's (válaszként erre: 855. - Setgo)
2012. máj. 29. 07:34

Kedves Setgo!


Pinksmink kb. másfél éve késztetést érez a tájékoztatásra....ezt, amit lentebb leírt, már legalább 3x megtette....pont az ilyenek miatt, mint te. Idejössz, véleményt nyilvánítasz valamiről, amiről fingod sincs, elég dehonesztálóan.

Nem az a gond, hogy elégedett vagy a szakembereddel (nyilván nagyon örül neki), hanem az, hogy a másikat paralel nyilvánosan becsmérled (ennek tuti nem örül a te szakembered, ilyen marketingre nincs szüksége, ez biztos).

Mindkét szakember aki ide ír, a maga területén kiváló, felkészült, számomra szakmailag hiteles. Mindkét módszer remekül működik, ezt a többi hsz. is bizonyítja. Ki-ki válasszon ízlése, pénztárcája szerint, szvsz egyiket sem kéne leszólni.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook