Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
922. antsand (válaszként erre: 921. - 4512e47322)
2012. nov. 5. 15:26

Szia!


Köszönöm a válaszod, így már mindent értek. :)


Szép napot.

921. 4512e47322 (válaszként erre: 920. - Antsand)
2012. nov. 5. 09:33

Szia, ez egy sima Q kapcsolt lézer, a másik fej amit tart, azzal hűti csak a felületet. Nekünk is ilyen gépünk van, de nehogy félre értsd a videót és azt hidd hogy itt azonnal el is tűnt a festék! Ha jól megnézed meg fogod látni, hogy ott ahol meglőtte a tetoválást egy fehér pörk keletkezik, mivel ez egy enyhe égéshez hasonló tünetet okoz, de alatta fogod látni, hogy ott a zöld festék. Ennél a kezelésnél jó esély van rá hogy az árnyékolt részek valóban elsőre is eltűnnek akár, de a kontúrok semmi képpen!

Ez a fehér pörk kb. fél óra múlva eltűnik és újra látszik a festék, ilyenkor kezdődik az a folyamat hogy akár felhólyagosodhat, kisebesedhet, mint egy háztartási égés, ezt hűteni, kezelni kell. Igazából én ekkora felületet nem is kezelnék egyszerre semmi képpen, mert utána nagyon kellemetlen lesz! Azután ha jól kezelted a tüneték 1- 2 hét alatt teljesen elmúlnak. A kezelést követően pedig a szervezeted kb 3 héten keresztül, a lézer által felaprított festéket, a nyirokkeringés és a falósejtek segítségével ki fogja üríteni. Ezután pedig következhet az újabb kezelés, mind addig amig teljesen el nem tűnik a tetoválás.

Üdv:)

920. antsand
2012. nov. 3. 18:47

Sziasztok.

Tud valaki erről az eljárásról valamit? Van e esetleg Magyarországon ilyen?

[link]

919. Z. Betti (válaszként erre: 918. - Doddie)
2012. aug. 19. 15:10

Szia!

A 895-ös hozzászólásra válaszolva leírtam véleményem a hozzád hasonló helyzetről. Olvasd el, mert jobb ötletem sajnos nincs.


Üdv: Betti

918. Doddie
2012. aug. 18. 09:09

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni! Alig egy hete csináltattam egy tetoválást, de most nem már nem vagyok biztos benne, h jó döntés volt. :$

Azt szeretném megkérdezni, hogy jobb esélyeim vannak-e a teljes eltávolításra, ha minél előbb elmegyek megcsináltatni, vagy ez nem befolyásolja az eredményt? Mert valójában még egy darabig elnézegetem magamon, inkább csak örökké nem szeretném. :P

Ha jobb lenne most, akkor mikor lehet leghamarabb? (Még teljesen érzékeny a terület, nagyon friss)


Egyébként a csuklóm belső felén van, láttam, h vékony rétegben vitték fel, csak 2-3x mentek át rajta.


Köszi!

917. csabesz7777 (válaszként erre: 913. - Natasa a szuperrobot!)
2012. júl. 27. 15:27

szia,

milyen tipusu lezerrel csinäljäk a kezeleseket?

916. angie's (válaszként erre: 913. - Natasa a szuperrobot!)
2012. júl. 22. 18:18
Megnéztem a linket, amit betettél.....15 kezelésből vállalnak teljes eltűntetést, az utána következőket ingyen kaptad? Mert ezt hirdetik!
915. angie's (válaszként erre: 910. - Dórika1119)
2012. júl. 22. 18:11
Szia Dóri! Mi is volt a rózsa alatt? Elfelejtettem....:-) , de mintha valami állat körvonalai bukkantak volna elő a mélyből. Jól látom, azt fedte a rózsa?
914. 4512e47322 (válaszként erre: 913. - Natasa a szuperrobot!)
2012. júl. 21. 22:44
Szia, légyszi tölts fel képet!
913. Natasa a szuperrobot! (válaszként erre: 911. - Rozitira)
2012. júl. 20. 14:42

Sziasztok,


Személyes tapasztalatot szeretnék megosztani Veletek. Aki elszánja magát a tetoválása eltávolítására, az legyen nagyon türelmes és kitartó. Én több mint négy éve kezdtem el kezelésekre járni, eddig 22 kezelésen voltam, és a tetoválásom még mindig látszik. Illetve most úgy néz ki a karom, mintha egy vasalót égettek volna rá. Nem akarom senki kedvét elvenni a dologtól, de ez az eredmény több mint 700 ezer forintomba került, és hát nem túl esztétikus. Gondoljátok meg! Nekem is 12-14 kezelést ígértek, és legalább 4 még hátra van, ha jól számolom az 26 kezelés és több mint 800 000 forint. Az eredmény meghát ki tudja...én már nem bízom ebben.


[link]


senkinek se ajánlom :(

912. rozitira (válaszként erre: 911. - Rozitira)
2012. júl. 8. 09:21
Dórika,bocs,nem a tiedre válaszoltam!
911. rozitira (válaszként erre: 910. - Dórika1119)
2012. júl. 8. 09:20

Sziasztok!


Én új vagyok itt és lenne egy-két kérdésem.

Van egy tetoválásom,amit szeretnék eltávolíttatni. Tudnátok egy körülbeli árat mondani (tudom,a nagyságtól is függ,meg,hogy hány alkalom szükséges),illetve,hogy milyen módszerrel lehet,valamint,hogy Budapesten hol találok egy megbízható helyet...

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 2. 22:03
Kedves fórumozók! Töltöttem újabb képet a tetkóm jelenlegi állapotáról! Nagyon jó eredményem lett :D
909. Z. Betti (válaszként erre: 908. - Setgo)
2012. jún. 28. 07:46

Szia!

Örülök, hogy ilyen szépen haladsz. Azért óvatosan az alapozóval, inkább csak alkalmanként fedd le! Most sokkal fontosabb a gyógyulás elősegítése. Gyógykrémek, és hegkezelő alkalmazása elengedhetetlen ebben a szakaszban.

A két lézer kezelés között min. 4 hét kell, hogy elteljen, de ha lassú a gyógyulás, akkor több idő is indokolt lehet.

Az teljesen normális, hogy a 2. már nem hoz olyan látványos eredményt mint az első. Az első alkalom után a pigment 50-70%-a is eltünhet, utánna már a maradék eltávolítása kevésbé látványos. Sokkal lassúbb, precízebb az eljárás (kevesebb a költsége), de így érhető el a szép eredmény.

Kitartás!

908. Setgo
2012. jún. 28. 01:59

Hola!


Én már a második kezelésen is túl vagyok.:) Ott tart az állapot, hogy (hülyeség nem, hülyeség) de lekenem hidratálóval, és utána lealapozom. Teljesen észrevehetetetlen! :) Persze nem a frissen lézerezett állapot után, hanem miután már megtehetem. A lábam sokkal nehezebben gyógyul mint a karom. Az volna a kérdésem, ami nem biztos hogy hülyeség. Hogy két lézerezés között mennyi időnek kell eltelnie?4 hét? vagy több? Mert a második kezelés már nem annyira látványos mint az első. Nem mellesleg zabálom mellette a cvitamint, meg iszok napi 2-3 liter folyadékot (zöld teát leginkább).

2012. jún. 26. 19:55

Sziasztok!


Feltettem egy csukló motívum eltávolítást. Nagy szerencsénk van, hogy elsőre ilyen szép lett.

Viszonylag kevés pigmentet vihetett be a tetováló.


Betti

906. 4512e47322 (válaszként erre: 905. - Molitva)
2012. jún. 20. 07:23

Kedves Molitva!

Sok mindent kérdezel és sok a felvetés, én ebből itt a következőkre tudok válaszolni, hozzászólni: semmilyen lézeres kezelés nem ajánlott szoptatás alatt, mivel a nyirok rendszeren keresztül ürül a festék, azaz még méregtelenítést sem végzünk a szoptatás ideje alatt!

Az én utána képeim a var leesését követően készülnek, ekkor mindig piros, irritált a bőr, ekkor következik annak az utókezelése ami akár 3 hónap is lehet. Viszont azt írod hogy kreol a bőröd, a Rejuvi féle tetoválás eltávolítás nem végezhető pl afro- amerikai, ázsiai, vagy lefordítva hazánkra, roma származású személyeknél, mert az ő bőrük olyan mértékben hajlamos a kelloidosodásra, hogy a végeredmény messze nem lenne kielégítő. Sőt megfigyelhető elegendő tapasztalat esetén, akár egy testen belül, még testtájékokon is eltérhet a kelloidra való hajlam. És mivel a tetoválás eltávolítás egy komplex eredményt kíván, azaz kijön a tetoválás és marad a helyén egy ép, szép bőrfelület, így a Rejuvinál nem a kezelés okozza a nehézséget, mert az csak anyag, és eszköz illetve a szakember felkészültségén múlik, hogy mekkora a gyakorlata, mennyire van a kezében ez a munka, hanem az utókezelésen, azon hogy a vendég betartja- e precízen, fegyelmezetten, illetve a szakember mennyire jártas és tudja- e ellátni a vendégét az utókezelés minden alternatívájával, arra az esetre ha mégis megindulna a hegesedés folyamata, lásd, szilikon gélek, tapaszok, oxigénes krém, stb. és ezeknek a hosszú távú biztonságos alkalmazása. Hát igen referencia az soha sincs, nem értem miért én se?!

Vissza térve a melyik a drágább, szerintem a lézer alkalmanként olcsóbb, de több kell belőle, a Rejuvi alkalmanként drágább és kevesebb kezelés szükséges. Azt gondolom a végén nagyjából ugyan ott vagyunk. Sok sikert!

905. Molitva
2012. jún. 20. 00:27

Sziasztok!

Immáron 13 éve van egy olyan tetkóm, amit Phobiához hasonlóan már a tetoválás hetében megbántam. Akkor még lázadó tini voltam, mára pedig egy beérett felnőtt személyiség, aki ráadásul tanító... ez elég ciki, hisz nekem kell/kéne példát mutatnom... gondolhatjátok, állandóan rejtegetem a vállamat, hogy senki meg ne lássa... de ebben a melegben ez elég nehéz.

Sokszor bele akartam már kezdeni az eltávolításba, de az árak mindig eltántorítottak.

Miután a napokban le "tetovált qrváztak", úgy döntöttem, eljött az ideje, hogy pontot tegyek az í-re. Sok-sok kutakodás után találtam rátok, így regiztem is, hogy konkrét kérdéseket is fel tudjak tenni: mindenhol a lézeres kezelés tűnik drágábbnak és hosszabbnak, itt mégis az jön ki a hsz-ból, hogy a kémiai a drágább. Bevallom, az utóbbira szavaznék első körben, és már találtam elfogadható árat is Pinksmink oldalán, de lennének még kérdéseim!

Jelenleg szoptatok... vagyis a lézereset ezért sem akarom, hisz, ha jól értelmezem, a méreg (festék) bejut a véráramba, így talán a tejbe is. Jól gondolom?

A kémiai eljárás lehet hatással a szoptatásra? Kreol bőröm van, a tetkó pedig 13 év alatt semmit sem kopott, színe sötét kék, 7x7-es méretű.

Bejelentkeztem már egy plasztikai sebészhez egyébként ingyenes konzultációra, illetve, ha alkalmasnak talál rá, tűpróbát is végez 12 ezerért. Ezt követően szerinte általában 3 alkalom alatt eltűnik heg nélkül a tetkó. A zavaró csak az ebben, hogy egyetlen képet sem találtam nála... és az előzetesen, látatlanban kikalkulált körülbelüli kezelési ár is több, mint Pinksminké.

Viszont Pinksmink! A képeiden látok ilyen rózsaszínes, fényes részeket, nyugtass meg, hogy azok nem maradandó hegek, hanem csak a kezelés utáni duzzanat és gyulladás miatt keletkeztek és átmenetileg léteznek csupán!

Budapesten merre található a szalonotok?

Köszi előre is a válaszokat,

Molitva

904. Phobia
2012. jún. 6. 22:26
Igen, én voltam és most én is úgy vagyok vele, hogy őszig hagyom, talán megszeretem idő közben, ha meg nem, akkor mindenképp lézer lesz a megoldás, de nyáron nem akarok ezzel komolyabban foglalkozni
903. Z. Betti (válaszként erre: 901. - Phobia)
2012. jún. 6. 22:25
Hát azt nagyon jól teszed. Gyakran találkozom ilyen esettel, hogy már pár nap mulva megbánja valaki.
902. 4512e47322 (válaszként erre: 899. - Phobia)
2012. jún. 6. 22:01
Szia az elmondottakbol itelve Te kuldtel nekem kepet tegnap a Facebookon es erdeklodtel nalam ugye? Ahogyan tegnap irtam neked most azzal torodj hogy meggyogyuljon a borod, ezert tegyel meg mindent. A tetovalasod melyebb retegben van mint egy sminktetovalas nem a bizonytalan kimenetelu kiserletekkel fogod elosegiteni az eltavolitast hanem azzal ha lesz oszre egy szep, egeszseges borod amely jol fel van keszitve hogy birja majd a kezeleseket. Addig pedig probalj egy kicsit elvonatkoztatni, tudom jogy nehez, sajnos vannak dolgok amiket nem lehet egyik naprol a masikra megoldani, de gondolj arra hogy csak ido kerdese de vegul rendezodni fog:)
901. Phobia
2012. jún. 6. 21:54

Köszönöm Betti, utána nézek ennek a gyümölcssavas krémnek! :)

Igen, az a cél, hogy minél hamarabb és minél kevesebb kezeléssel eltűnjön! Nem tudom egyébként, volt-e már valaki olyan helyzetben, mint Én, hogy alig egy hete csináltatta meg, de már is megbánta.. én konkrétan még akarnék nőies KIS tetoválásokat, de egyáltalán nem felkarra, karomra soha többet nem fogok tetováltatni.. és a többi test részt is legalább 1.000.000x fogom átgondolni, mit és hova..

900. Z. Betti (válaszként erre: 899. - Phobia)
2012. jún. 6. 21:34

Szia Phobia!

Ha tényleg megbántad, nem szeretnéd megtartani, szerintem nincs veszíteni valód ha próbálkozol a halványítással. A fürdővízben áztatás talán nem a legjobb. Valami enyhe fertőtlenítő, halványító borogatás esetleg segíthet. Én rontott friss sminktetoválásnál alkalmaztam már gyümölcssavas krémet. Sokat segített abban, hogy mindössze 1 lézer kezelés elég legyen.

Hát, ez jutott eszembe.

Üdv: Betti

899. Phobia
2012. jún. 6. 21:09

Igen, utólag én is átgondoltam.. :) Csak hogy ilyen hamar, egy hét se telt még el .. :/

Hát azért gondoltam, hogy Ősszel kezdeném el, mert hagyok magamnak annyi reményt, hogy addigra TALÁN megszeretem.. ha nem, akkor meg legalább normálisan begyógyul, úgy legalább kevés az esélye mindenféle hegnek és hasonlónak

2012. jún. 6. 20:12

Én még nem hallottam ezt,de ha szakember mondja..:)

A lézert elkezdheted akár nyáron is,szerintem..

Még az első hozzászólásodhoz annyit írnék,hogy ezen a fórumon szerintem mindenki azért van,mert megbánta a tetkóját.:) Vagy azonnal vagy pár év,évtized múlva.Úgyhogy nem hiszem hogy negatív kommenteket kapsz!:)

Sok sikert,és várjuk a fejleményeket!:)

897. Phobia
2012. jún. 6. 15:41

rendben van, csak olvastam pl. olyat, hogy ha le fóliázom tovább, vagy kiáztatom vízben fürdéskor(annyi ideig amíg fürdök) akkor némiképp ki jön belőle a festék, ezt a szalonban is mondták, hogy ne áztassam, mert akkor újra át kell rajta menni, mert elhalványodik!

De megfogadom a tanácsod, ha tényleg nincs más lehetőség, akkor még nyáron marad, hogy ne ezzel kelljen szenvednem legalább ebben a melegben és majd csak szeptemberben kezdem el a leszedetést :)

896. K.Andyka82 (válaszként erre: 895. - Phobia)
2012. jún. 6. 14:26
Hát sajnos jó hírrel szerintem senki sem tud szolgálni..Várd meg amíg teljesen meggyógyul a tetkód,és utána neki lehet állni az eltávolításnak.Szerintem ha nekiállsz különböző dolgokat kipróbálni csak rontasz a helyzeten.Gondolok itt olyan házi praktikákra miszerint a citrom/citrompótló halványít stb..Az a festék már bekerült,Te külső behatással nem tudod onnan kiszedni,halványítani..stb.Bízd szakemberre,de csakis akkor,ha már teljesen meggyógyult!:)
895. Phobia
2012. jún. 6. 14:17

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy egy friss tetoválás(nincs 1 hetes sem), hogy lehet minél higiénikusabban és biztonságos módon, otthoni eszközökkel(víz, krém bármi) halványítani, vagy hogy legalább bizonyos mennyiségben a festék "kicsapódjon" és ki kerüljön egy része a bőrből? Valószínű, hogy lézeres kezeléssel fogom eltüntettetni, de minél kevesebb időbe szeretném, hogy menjen, ezért szeretnék biztonságos tippeket, amikkel megkönnyítem talán a festék ki csapódását.

(igen, nem gondoltam, hogy megcsináltatom és már is megbánom, de felkaromon van az egész kontúr és nem akarok ezzel így élni, negatív kommenteket pls ne, mert így is elég kellemetlen számomra lelkileg a dolog..)

894. Setgo (válaszként erre: 893. - Z. Betti)
2012. jún. 6. 09:52

Szia.


Igen, sajnos van pár amit megnántam, illetőleg csak egyet nem. Nemtudom mennyire nagy energiával kezelhették a tetkóm, de hatásos. Noha néhol bevérzett, miegyéb és társai, de azt hiszem túlélem! :)

893. Z. Betti (válaszként erre: 892. - Setgo)
2012. jún. 4. 20:45

Szia Setgo!


Hát neked aztán jó sok tetkód van. A leírtak alapján elég nagy energiával kezelhették a tetoválásaid. Számomra a legfontosabb az, hogy a gyógyulási kép szép legyen. Nálam bevérzések nem szoktak előfordulni, igaz túl nagy minták eltávolítására nem is vállalkozom.

Légyszi küldjél majd képet a gyógyulás folyamatáról!

Betti

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook