Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2012. dec. 7. 19:27
Hát amennyiben azt leírni, hogy nekem tökéletes volt minden és teljesen profin kezeltek mindent reklámnak számít, akkor minden további nélkül igen!
951. 9be8db6e6e (válaszként erre: 951. - Gmystica)
2012. dec. 7. 19:24
Erre meg azt, hogy mindenkinek másképp reagál a bőre a kezelésre és ritkán előfordulhat ilyen. Úgy tudtam ezzel mindenki tisztában van MIELŐTT elmenne egy ilyen kezelésre...
2012. dec. 7. 17:11

Kedves gmystica! Egész biztos vagyok benne, hogy itt mindössze annyi történt, hogy ez a hegesedés a saját hibádból jött létre, ugyanis mint tudjuk a rejuvi kezelésnek az egyik legfontosabb része, hogy otthon te ápold saját magadat és használd a megfelelő termékeket, azért hogy ez a hegesedés ne jöhessen létre.


Én ugyanott, Csillaghegyen távolítattam el egy megunt tetoválásomat, ugyanezzel a technikával és semmiféle problémám nem volt. 3 kezelés után sikerült is megszabadulnom a tetoválástól és nem tapasztaltam semmilyen olyan kellemetlenséget amit te leírsz.


Használtam kétféle krémet amit ajánlottak ott a szalonban, Rejuvi super soothing gyulladás csökkentő krémet és Kelo-cote gélt. Természetesen ezeket naponta kell használni (amit el is mondanak ott) pontosan azért, hogy ne történjen ez ami veled is megtörtént.


Nem ellened írok most, csak úgy érzem igazságtalanul vádolsz egy olyan embert aki nem volt hibás azért amit te nem tettél meg és ezt tapasztalatból állíthatom.

949. angie's (válaszként erre: 949. - Gmystica)
2012. dec. 7. 16:55

Aztabüdösmindenit!! A kezelést végző úgy tűnik, a hatásmechanizmussal sem volt tisztában....basszus, a vér kimossa a lényeget!!!! A tetoválatlan, festék nélküli bőrt az emulzió roncsolja, hisz a pigment fémionjaival lép reakcióba, és lesz ártalmatlan!!! Amerikában nagyon finoman fogalmaztak-"nem volt elég képzett"-én durva leszek, bár soha nem teszek ilyet általában-ezt egy sötét állat csinálta.

Elnézést a hangnemért, de nagyon ideges lettem....egy jó módszert így le tud járatni egy kókler.

948. Rescue
2012. dec. 7. 09:06
Jujj, tényleg nagyon elrontották. :( Miért nem a fedőtetoválás mellett döntöttél?
947. Pumpic (válaszként erre: 947. - Gmystica)
2012. dec. 7. 06:33

Kedves Gmystica,


Köszönöm, hogy leírtad Nekem ezt.

Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak ott, de nem tudhatod, hogy máshol nem történt volna meg ugyan ez.


Hozzáteszem, hogy én nem látom ennyire tragikusnak a hegedet, ennél már láttam csúnyábbat is, és az a lány, nem Csillaghegyen járt, hanem az általad ajánlott helyen.

Annyi a különbség köztetek, hogy Ő tisztában volt azzal, hogy a keloid sajnos kialakulhat, és az nem feltétlenül a kezelő módszerétől, hanem hajlamosságtól is kialakulhat, valamint az otthoni kezelés pontos betartásán is nagyon sok múlik, de ha eddig nem volt rajtad keloid akkor is érdemes tudni, hogy bizonyos testrészek sokkal hajlamosabbak rá, akkor is, ha addig nem tapasztaltál ilyet.

Ilyen a kar felső része, a has és stb. Olvass utána.


Nem szeretnék belemenni abba a vitába, hogy neked fülpiszkálóval lett az anyag felkenve a bőrödre, biztos vagyok benne, hogy ez nem így volt.

Viszont, ha te ezt állítod, akkor nagyon sajnálom.

Ezt majd di lerendezitek valahogy, akár jogi úton, vagy személyesen.

De Nekem betetoválták.


ÚGY GONDOLOM, HOGY MIND A KÉT LÁNYNAK SIKERÜLT MÁR FANTASZTIKUS ÉS KEVÉSBÉ SZÉP MUNKÁT KIADNI A KEZEI KÖZÜL! - és ez így normális.


Mindig lesznek olyanok, akik elégedettek, és elégedetlenek, teljesen mindegy hogy tetováláseltávolításról, vagy fodrászról, vagy autószerelőről, vagy postáskisasszonyról beszélünk.


Ha esetleg a kezelések során keloidos lesz a bőröm, akkor elfogadom, hiszen máshol sem lett volna garancia arra, hogy nem lesz az!

Az, hogy a kezelésnek nyoma maradt, nem is értem mit hittél... Soha nem lesz olyan makulátlan a tetovált / betetovált bőr, mint tetoválás előtt.

Ezzel is tisztában kell lenni.

946. Pumpic
2012. dec. 3. 21:05

új kép!

Kezd megnyugodni a bőröm, a krém lehúzta a duzzanatot, már nem is piros, egyáltalán nem fáj.

Viszont baromira viszket.

Ami nem baj, mert akkor gyógyul :)

945. totopad
2012. dec. 3. 14:03
Sziasztok! Van egy friss tetoválásom, amit megbántam, a felkaromon van, válltól, könyökig, viszont még félkész állapotban. Egy gitár, amit egy női alak ölel át, nem ekkorát akartam, de a tetkós annyira szépen megcsinálta, hogy belementem, de megbántam, eléggé indiszkrét és mivel a könyökömig ér, eltakarni sem egyszerű. Viszont nincs kész, a lány arca ki van színezve, de a gyógyulás alatt már így is egy csomó festék kijött, pl a hajából, a többi igazából még csak vonalak, csak a kontúrok vannak meg ami szintén jelentősen kopott. Clarasept-et és bepantent ajánlott a tetkós, de a clarasept-re allergiás lehetek és az egész karom begyulladt és hámlani kezdett, ott is, ahol nem volt tetoválva. Miután abbahagytam a Clarasept-et és csak bepantennel kentem, rohamosan gyógyulni kezdett a karom, de a kontúrokból is jött ki rendesen. Le tudom szerintetek szedetni heg és maradandó károsodás nélkül?
944. Rescue
2012. dec. 1. 16:20
Jaa és annyira szép fedőtetovlálást csinálnak már... :)
943. Rescue
2012. dec. 1. 16:17
Aztaa, a képek láttán, sose távolítatnám el :D De nem is akarom, tetszenek, számomra jelentőségük van, és vállalom őket...
942. Z. Betti (válaszként erre: 940. - Keettee)
2012. nov. 30. 18:52

Szia!

Az én tapasztalataim szerint a lézer tökéletesen képes eltávolítani a tetoválást. Persze vannak korlátai, de egy normál fekete a csuklón, sikerrel pályázhat a nyomtalan eltávolításra.

Betti

941. K.Andyka82 (válaszként erre: 940. - Keettee)
2012. nov. 29. 19:47

Szia!

Tényleg szerencse,hogy el lehet takarni csuklópánttal,vagy karkötővel,vastagabb szíjas órával!:)

Nekem mind a két fajtával volt dolgom,és a saját tapasztalatom alapján én a lézert ajánlom.De hangsúlyozom,ez saját tapasztalat és vélemény.Érdemes körbeérdeklődni másoknál is amíg várakozó állásban vagy!:)

940. keettee
2012. nov. 29. 19:08
Sziasztok! Én is megbántam a tetkómat a csuklómon, bár én a tetováló munkájával sem vagyok elégedett, így úgy döntöttem, hogy eltávolíttatom. Nálunk nem csinálnak még Rejuvit, a Q kapcsolt lézeres helyen meg nem jó a gép...így várakozó állásban vagyok, még az a szerencse, hogy vastag karkötővel el tudom rejteni :) Mit gondoltok lézeres eltávolítás után van remény arra, hogy teljesen eltűnik?
939. Pumpic
2012. nov. 24. 20:39
Sziasztok! Nekem esik le a hegem es nagyon latvanyos, hogy a fekete tintam mennyire halvanyodik! :)
2012. nov. 24. 10:39

Sziasztok!

Tegnap voltam az első Rejuvi kezelésemen, Pinksmink (Nati)volt az, akire a voksom adtam. Az adatlapomra felteszem a kezelés elötti és utáni képeket, ahogy leesik a var róla, feltöltöm az első kezelés utáni eredményt is! Eddig nagyon elégedett vagyok, remélem hamar szép eredménye lesz :)

937. Psyporka (válaszként erre: 936. - Pumpic)
2012. nov. 23. 22:47
köszi, hogy dokumentálod :) drukkook én is!
936. Pumpic
2012. nov. 23. 12:41
Reggelre meg tobb helyen leesett a heg... Ezeken a helyeken jol kiveheto bar teny hogy vilagosabb a festek, van egy betum ami ala belatok, ott sokkal komolyabb valtozast latok, de baromira probalok vigyazni ra, napkozben kabat ala le kell tapasszal egy vekony gez darabbal, hogy minnel tovabb maradjon fent az anyag.
935. Pumpic
2012. nov. 22. 15:55
Uj kep!!! Ma egy hetes a betetovalasom, es baromira viszket! Egy ket helyen leesett a heg, ott latszik h halvanyodott a festek. Az undi feher az krem rajta :)
934. angie's (válaszként erre: 933. - Pumpic)
2012. nov. 21. 14:45
Van belőle tapasz is, intenzívebb heggyógyító, mint a krém.
933. Pumpic (válaszként erre: 932. - Angie's)
2012. nov. 21. 13:47
Igen, mar meg vettem a kremet a celot :) mi van a tapasszal? Nem ertem :)
932. angie's (válaszként erre: 925. - Pumpic)
2012. nov. 21. 11:32
A var leesése után a hegkezelésre nagyon figyelj! Sztem Kelo-cote-ozz, bárki bármit mond. Sanszos a tapasz, ahogy elnéztem a fotókat. Drukkolok.
931. Psyporka (válaszként erre: 929. - Pumpic)
2012. nov. 20. 21:04
és a képek lehet ez a gyógyulás, de ez elég ilyesztő....de gondolom a másik mego. se jobb....WÁÁÁÁÁ
930. Psyporka (válaszként erre: 928. - Pumpic)
2012. nov. 20. 21:03

köszi az infót!

írtam priviben is :)

929. Pumpic (válaszként erre: 928. - Pumpic)
2012. nov. 20. 19:25
Bocs a hibakert telorol irtam kapkodva :S
928. Pumpic (válaszként erre: 927. - Psyporka)
2012. nov. 20. 19:23
Szio, hat igen ismeros a helyzet! Nekem azt tanacsoltak hogy friss legyen a kiszedeskor, mert akkor meg nem szivodik fel annyira a festek a borben. Bar meg nem esett le a varr a kezemrol, igy nen tudni milyen alatta, de minden nap teszek fel kepet, amit a profilomon meg tudsz nezni. :) elvileg feledik a varr szoval van menne tinta, kerdes hogy mennyi, es mennyi van meg a boromben :S
927. Psyporka (válaszként erre: 925. - Pumpic)
2012. nov. 20. 13:07

Szia!

Én is hasonlóan jártam, 3napja varrattam a bal belső csuklóra, nem olyan lett mint akartam. (3madár sziluett) Már most nézem hogy lehet leszedetni. Nagy dilemma, hogy lézert, vagy kémiai módszert válsszak!

Majd posztolj légyszi az eredményről :)

Köszi

926. Pumpic (válaszként erre: 924. - Z. Betti)
2012. nov. 18. 17:52
Köszönöm, nagyon kedves Tőled! :))))
925. Pumpic
2012. nov. 18. 17:50

Csütörtökön 17-én megtörtént az első rejuvi kezelés a csuklómon. (tettem fel képeket az elmúlt pár napból, úgy döntöttem, hogy végig dokumentálni fogom a folyamatot :)


Maga a kezelés nekem egy hajszállal volt kellemetlenebb, mint amikor készült a tetoválás.

Hozzáteszem fájdalomnak nem nevezném, csak kellemetlen volt. De minden ember más és más, más a fájdalom küszöbe.


Másnap és harmadnap erős lüktetést éreztem a csuklómban,főleg ha lógattam, estére fel is volt dagadva, úh utána próbáltam nem lógatni. :)

Elég rossz hely a csukló... mivel kb minden mozdulatnál húzódik csavarodik a bőr ott, még most is, ahogy gépelek :D ki gondolta volna...

Tegnap este betadine krémmel bekentem, ez elég rövid időn belül lehúzta a duzzadást, és enyhítette a lüktetést is, azóta egész jól van a csuklóm!


Még egy fontos dolog, nekem friss volt a tetkóm, amikor hozzáértek a tűvel már folyt ki a festék a bőröm alól, uh remélem ez is számít, és jó eredményem lesz a heg leesése után :)

Csak mert írtátok, hogy mindegy mennyi idős a tetoválás...

924. Z. Betti (válaszként erre: 923. - Pumpic)
2012. nov. 15. 07:54

Szia! Nagyon szurkolok, hogy szépen sikerüljön az eltávolítás. Rejuvival nem dolgozom, de a lézeres eltávolításaim tökéletes gyógyulási képet adnak. Fontos a heggmentesség is! Akkor vállald be a rejuvit, ha nagy tapasztalattal, szép referenciákkal rendelkezik a kiválasztottad!

Üdv: Betti

923. Pumpic
2012. nov. 14. 22:23

Sziasztok, én másfél hete készíttettem a csuklómra egy tetoválást, bár a tetoválás nagyon tetszik, de a mérete nem. Nem gondoltam arra, hogy ahogyan a csuklóm mozog a tetoválás nyúlik... és bizonyos helyzetekben óriásinak tartom :(

Borzasztóan nehéz döntés, mivel tényleg a munkával semmi bajom, és a tetováló is azt tette a kezemre, amit én kértem, de másfél hét vacillálás után úgy döntöttem nem maradhat.

(nekem már begyógyult a bőröm, és azt tanácsolták ne várjak tovább, ha szabadulni akarok)

Én a rejuvi módszert találom szimpatikusabbnak, és holnap megyek Csillaghegyre, megbeszélésre, ha szimpatikus a továbbiakban is a módszer, akkor holnap neki is kezdünk. Nekem látatlanban azt mondták, ha friss a tetoválás, könnyebben kiszedhető. 3x4 cm es feliratról van szó, fekete tintával készült (mondjuk én kéknek látom) Mindenképp leírom a véleményemet, ha nekikezdek akkor teszek fel képeket is. Szurkoljatok! :)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook