Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
982. angie's (válaszként erre: 980. - Slöj)
2013. jan. 2. 14:24

Szia!

Lézerben Z. Bettinek van itt a legnagyobb tapasztalata, sztem ő tud neked segíteni. Nálunk a cca. másfél év alatt nem volt ilyen tapasztalat, inkább hiperpigmentáció alakult ki. Véleményem szerint egyébként átmeneti, mint a villanófénynél. Szóval keresd Bettit, biztos,h szívesen segít.

981. angie's (válaszként erre: 979. - Tunde871228)
2013. jan. 2. 14:16

Szia Tunde!

Pinksmink1 munkáiról van itt fent fotó (az ő, és Ladyheater adatlapján) és a csillaghegyiekéről Pumpic adatlapján. Kukkolj, és válaszd a számodra meggyőzőbbet. Üdv.: A.

980. slöj
2013. jan. 1. 21:42

Sziasztok és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek. :-))

Egy szemöldök tetoválás eltávolításon vagyok túl, ami lézeresen történt. A tetoválás 98 %-a eltűnt, de sajnos pigmenthiányos (fehér színű) maradt a bőröm. (Régebben le is írtam a tapasztalataimat.)Valaki tudna nekem segíteni, hogy ez helyre hozható-e? És, hogy mivel? Vagy így kell élnem életem végéig? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. dec. 31. 20:47
SZIASZTOk!VAn egy 3 eve csinaltatott szemöldöktetovalasom es elszeretnem tavolitattni!Tud vki ajanlani egy jo szakembert aki a rejuvi fele eltavolitast csinalja?Valaszokat elöre is köszönöm szepen!!!!
978. angie's (válaszként erre: 977. - Pinksmink1)
2012. dec. 24. 09:16
Annyira kedvesen vehemensen keltél a védelmemre, hogy az reklámnak minősült, gondolom.:-)
2012. dec. 23. 22:34
Sziasztok, valami általam meg nem értett okból kifolyólag törölték a regisztrációmat, két év "szabályos" fórumozás után, ha bárki keres, mostantól pinksmink1 néven vagyok a régi:) Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 23. 17:07

Kedves Pinksmink!

Köszi az infokat Andiról. Sejtettem, hogy egy kivételesen szuper ember lehet. Szívből örülök a kitüntetésének, mert ez az elismerés is jó helyre ment. Hosszan tartó szakmai és üzleti sikereket kivánok Nektek!

Békés, Boldog Karácsonyt kivánok én is!

Üdv: Betti

975. 4512e47322 (válaszként erre: 974. - Z. Betti)
2012. dec. 23. 16:00

Kedves Betti!


Én Andit jól ismerem, ha Pesten dolgozom, akkor ezt az ő üzletében teszem, immáron lassan két éve, heti rendszerességgel. Amellett hogy egy bűbájos teremtés, én csak tudományos munkatársnak hívom, mivel rengeteget tanultam tőle, illetve nagyon sok folyamatot, ami a bőrben végbe megy, az ő segítségével sikerült megfejteni. Minden jó tulajdonsága mellett tényleg nagyon szerény is és ezért én itt szeretném most elmondani róla hogy Pesterzsébet, a XX. kerület ahol az üzlete van, kitüntette őt az "Aranykezű Mester" címmel, amelyet személyesen a Polgármester adott át neki a városházán, egy ünnepség alkalmával. Ebben az még a nagy dolog hogy ezt a címet húsz éve adományozza a kerület, de kozmetikus most először kapta, Andi személyében. Én nagyon büszke vagyok rá, és arra is hogy nem csak munkatársamnak, hanem barátomnak is mondhatom őt. Ezért ezt végre el kellett mondanom:)

És amit nem értettem, értek Pumpic megnyilvánulásaiban ezen a fórumon, ha én egy laikus vendég vagyok és többen segítő szándékkal figyelmeztetnek, hogy halló valami nem jó, figyelj oda, akkor nem ellenségesen szembe szállok velük, hanem a magam érdkét nézve inkább utána nézek az infóknak!

Boldog karácsonyt:)

2012. dec. 23. 15:44

Sziasztok!

Köszönöm az elismerő szavaitokat. Nagyon jól esnek, és csak biztatni tudlak benneteket, hogy mondjátok el a véleményeteket!

Most azonban nem e miatt ragadtam billentyűzetet. A Pumpic képeit nézegetve megfordult a fejemben, hogy írok neki egy privát üzenetet, de a karácsonyi készülődés elvitte a figyelmemet. Fel akartam ajánlani neki egy lézeres próba kezelést. A rajta végzett első (Rejuvi) kezelés eredménye ugyanis szinte allig látható.

Örülök a Pinksmink kérésének, ugyanis ezek a képek teljes mértékben alkalmasak a Rejuvi módszer lejáratására.

Az Angie's szakmai tudását, elhivatottságát nagyra értékelem. Csak innét a hoxa-ról ismerjük egymást, de elbűvöl az az alaposság amivel minden egyes témához hozzá áll. Néhányszor én is kértem már tanácsot Tőle, és maximálisan segítőkész volt.

Bár csak minden kozmetikus igyekezne ilyen alapos és lelkiismeretes lenni.

Minden olvasónak, hozzászólónak Békés, Boldog Karácsonyt kivánok!

Üdv: Betti

973. angie's (válaszként erre: 970. - Pumpic)
2012. dec. 22. 20:51

Kedves Pumpic!

Rosszul tudod,ez a szakmám,kozmetikus vagyok egészségügyi végzettséggel. Minden elméleti tudás birtokában vagyok ahhoz, hogy akár tetováljak,akár eltávolítsak tetoválást. Ellenben van annyi önkritikám,hogy az ”atombiztos kéz és érzék" hiányában ezeket nem művelem a szakmán belül, meghagyom a tehetség birtokában lévőknek. Jópár kollégám nem így gondolkodik sajnos.....:(

Betti referenciái magukért beszélnek,ez vitán felüli, nem is értem,miért keverted ide, hisz ő nem foglalkozik Rejuvival. Ha miattam, mert kérdést intéztem hozzá, akkor felvilágosítalak, hogy azért őt kérdeztem, mert nem akartam látszatát sem kelteni,hogy Pinksmink-reklámember lennék. Kívülálló, hiteles szakember véleményét kértem.Betti ilyen. Elmondom neked azt is, hogy hiába konkurens, őt lelkiismeretes, komoly szakemberként ismertem meg,olyannyira, hogy vendéget is irányítottam hozzá, pedig nem együtt dolgozunk.:)

Pinksminknek meg nincs szüksége olyan reklámra, hogy itt mást érdemtelenül fikázzon bárki is (sajtó, televízió érdeklődik a munkái iránt). Szóval, kedves Pumpic, félreismersz. Tényleg segíteni szerettem volna....ha hiszed, ha nem. Finoman próbáltam érzékeltetni sértés nélkül,hogy nem szabályos a kezelésed. Akkor még gmystica fotóit nem is láttam....Evvan. Tudomásul vettem, hogy leszarod a fejem,és elnézést kérek,hogy segíteni próbáltam. Üdv. és szép karácsonyt: A.

972. Dórika86 (válaszként erre: 970. - Pumpic)
2012. dec. 22. 20:44
Szia Pumpic és többiek. A fórum értelme, gondolom én a tapasztalat megosztása lenne. Az említett hozzászólás csak a javadat akarta szolgálni. Nos, én nekem rejuvis kezelésem volt. Az első kezelés alkalmával majdnem 3 hetet volt fenn a var. Miután leesett, még majd egy hetet szürke hártya volt a friss bőrön. Tehát amire lejött a var teljesen, az volt 4 hét. De a gyógyidőtartam, amire a második kezelés csinálható volt, az az én esetemben 2 hónap volt. No persze ez biztosan bőrfüggő. Szóval az itt elhangzott dolgoknak az egymás segítése kellene legyen a célja, szerintem. Én a lentebb olvasottak alapján nem hinném, hogy egymás lejáratása lenne a cél, de egy fényképekkel dokumentált hozzászólás nem lehet vita tárgya, hisz nem légből kapott szavakról van szó...
2012. dec. 22. 20:07

Kedves Pumpic!


Tisztelettel megkérlek, hogy vedd le ezeket a fotókat erről a fórumról! Ezek a képek NEM a Rejuvi protokoll szerinti használatát ábrázolják és mint ilyen nagyon rossz hírét keltik ennek az anyagnak, megijesztik a laikus embereket, eltántorítják őket az ezzel a módszerrel történő tetoválás eltávolítástól! És mivel jelenleg a világon csak két módzser létezik tetoválások eltávolításához és ebből az egyik a Rejuvi, így nem engedhetjük meg magunkank hogy ettől elforduljanak az emberek. Főleg azért sem, mert a Rejuvi képes olyan színes tetoválásokat is eltávolítani, amelyet a lézer nem. Én nem szeretnék neked túl sokat magyarázni ennek a szernek a rendeltetés szerű használatáról, mivel neked ehhez nem kell értened, hisz te vendég vagy és nem szakember, de meg kell értsd hogy ez a szer annyit ér, mint annak az embernek a tudása, felszerelése, aki használja, alkalmazza. Ahhoz tudnám neked hasonlítani, hogy sok plasztikai sebész használja ugyan azt az implantátumot mell nagyobbításhoz és mégis van aki gyönyörű ciciket formáz és van aki nem. A tények a következőek: A Rejuvi egy olyan anyag amelyet a régi nem kívánatos tetoválásba, vagy inkább a fölé kell betetoválni, hiszen az mint egy mágnes magába szívja a régi bőrben lévő festéket. Tehát semmi képpen sem szabad alá, azaz mélyebbre tetoválni!Továbbá mellé sem, hiszen ahol az emulzió nem talál festéket, ami megköti, ott marni fogja a bőrt! A helyesen bejuttatott anyag és a régi festék szemcsék között egy oldhatatlan kémiai kötés keletkezik, tehát többé nem engedik el egymást. Mindeközben a szervezeted produkál egy úgynevezett steril gyulladást, ezt hasonlíthatod ahhoz is, mint amikor szálka megy az ujjadba és a szervezeted mindent megtesz hogy azt kilökje magából. Most ugyan ezt teszi a Rejuvival és az általa megkötött festékkel, szépen lassan elindulnak a bőröd felszíne felé, értelem szerűen, annyi festék, amennyit egyszerre megtudott kötni az anyag. Mivel a bőröd 2 mm vastag és a tetoválásod, valahol közvetlenül a felhám alatt, az irha felső réregeiben helyezkedik el, így elég ha az anyagot kb 0,5- 1 mm mélyre juttatjuk. Ebben a magslatokban max. hajszál erek vannak, tehát itt nem fordulhat elő vérzés, sem olyan foku levedzés, olyan mennyiségű savó, mint ami a te fotóidon látszik. Ami azért is gond, mert úgy a vér mint a savó kimossa az anyagot a bőrödből, ahelyett hogy azt bejuttatnánk. Ha így tetováljuk be, pontosan a gyártó útmutatása szerint, aki még azt is előírja, idézem: maximum three even passes, azaz maximum három párhuzamos ismétlést enged, tehát azt sem hogy össze vissza, fedésbe mintha satíroznánk tetováljuk be, akkor csak a maradék anyag fedi majd a tetoválás felületét. Nem lesz ott sem vér, sem savó és nagyon hamar úgy max. 10 perc alatt meg fog száradni. (És minimális lesz az esélye annak is hogy beduzzadjon, sőt gyulladjon, és ezért a Rejuvi Super Soothing gyulladás csökkentő krémet kelljen használni, ami sajnos nálad az eset volt.) Ez azért is fontos, mert semmi nem lazítja, higítja fel az anyagot, így a varral együtt az akár 3 hétig! is fent marad és alatta bőven van ideje a bőrnek regenerálódnia, újra képződnie, hámosodnia. Aztán amikor leesik a var, azaz az új bőr ledobta már magáról, ott lesz már az új bőr és valamilyen eredmény, mert olyan nincs hogy ha ezt így végzik, ne jőjjön ki semmi a tetoválásból, ami sajnos nálad az eset volt. És ekkor kezdődik a bőr gyógyítása ez egy nagyon fontos fázis, nem csak azért mert fontos hogy komplex eredményt kapjunk, azaz hogy kijőjjön egy tetoválás és ép bőr maradjon a helyén, hanem azért is kell meggyógyítani a bőrt, mert tapasztalatom, hogy amig nem regenerálódott 100% osan nem enged ki magából semmit! Tehát hiába végzünk egy következő kezelést idő előtt, eredménytelen marad.

Remélem nem untattalak a Rejuvi féle tetoválás eltávolítás mélyen szántó gondolataival:) De azért mentem ennyire bele mert szeretném hogy te is és mindenki értse, hogy ez egy komoly és össze tett dolog, ez nem játék, nem lehet csak úgy neki állni. Valakin valamilyen féle beavatkozást végezni amúgy is hatalmas felelősség, nagy alázatot, tudást, lelkiismeretet igényel és a legjobb szándék mellett is mindig történhet valami nem várt és még így is adódhatnak problémák. De legalább amit lehet küszöböljünk ki, előzzünk meg és dolgozzunk precízen, felkészülten. Remélem segítő szándékom célt ért nálad, nem kell hogy "szeress" engem én tiszteletben tartom hogy kedveled és megvéded a te tetoválódat ez nagyon szép gesztus tőled, de kérlek azért a tényeket ne hagyd figyelmen kívül. Kívánok neked kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag, tetoválásodtól mentes új évet:)

Üdv.

Pinksmink

970. Pumpic (válaszként erre: 969. - Angie's)
2012. dec. 22. 18:39

Ahh értem!


Látom nagyon aggódsz értem, megnyugtatlak, hogy több mint 4 hét telt el ;)

Viszont egyáltalán nem szimpatikus az a dolog, hogy megállás nélkül bírálod más munkáját, holott Te, tudtommal nem ebben a szakmában dolgozol, nem foglalkozol tetoválás eltávolítással (csak állításod szerint, napi szinten látod a Nati vendégeit... - ettől te nem vagy szakértő! Sokkal inkább, egy mindenbe beleszóló, hozzá nemértő, okoskodó valaki vagy!


Még egy gondolat:

Sokkal egyszerűbb valakinek a rossz hírét kelteni, ahhoz, hogy valaki mást fényezzünk!

A Bettinek nincs szüksége arra, hogy fényezzék, vagy magát fényezze, pláne nem úgy, hogy közben lejárasson valaki mást! Irkálhattok itt róla akármit, a referenciái akkor is BOMBÁK maradnak!

;)

969. angie's (válaszként erre: 968. - Pumpic)
2012. dec. 22. 14:16

Kedves Pumpic!


A képeid dátumozása a "jelek". Szakmailag 4 hét a teljes gyógyulási idő minimum. Kicsit hamar történt a második kezelés, ha korrektek a dátumok.:) Egyébként szerintem sokkal szebben sikerült másodjára betetoválni az emulziót.Továbbra is drukkolok,hogy szép eredményed legyen, minden hátsó szándék nélkül;-)

968. Pumpic (válaszként erre: 967. - Angie's)
2012. dec. 21. 18:55
milyen jelek?
967. angie's (válaszként erre: 966. - Z. Betti)
2012. dec. 21. 18:33
A jelek szerint tetoválás után nem mindenki várja ki a teljes gyógyulási időt:-(
966. Z. Betti (válaszként erre: 965. - Angie's)
2012. dec. 19. 15:06

Szia Angie's!


Először is köszönöm az elismerő titulust. :-) A sminktetoválás után minimum 4 hetet kell várni az újabb beavatkozással. Ennyi idő múlva tökéletes a gyógyulás, és látható az eredmény is pontosan. Miért kérdezed? Ezt nem így csinálják mások?


Üdv: Betti

965. angie's
2012. dec. 19. 11:41

Kedves Betti!


Mint szakmailag általam is hitelesnek tartott ,kompetens sminktetoválótól és mesterkozmetikustól kérdezném: Te beletetoválsz bármit is a var leesése után másfél héttel a bőrbe?

964. elbb (válaszként erre: 963. - Pumpic)
2012. dec. 19. 06:04
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyire lehet eltüntetni a mintádat. :)
963. Pumpic
2012. dec. 18. 23:02
Ma voltam a masodik rejuvi kezelesen. +kep :)
962. Z. Betti (válaszként erre: 957. - Angel2123)
2012. dec. 14. 10:41

Kedves Angel!


Érdeklődéssel olvasom a hozzászólásaitokat. A nézetkülönbségekről természetesen határozott véleményem van, de ezt most megtartom magamnak.


A szemöldöködről viszont elmondanám. Ebben teljes mértékben kompetens vagyok (18 év sminktetoválás, és 4 év lézer). A szemöldököd borzalmas, -hát a szakma szabályainak ismerete nem korlátozta a tetoválót az biztos. A tetováló kiválasztásánál nagyon mellé fogtál. Nem volt ez másként a lézerezésnél sem. Nem, hogy a 14 lézer kezelés nem látszik, de 1 sem. (Elgondolkodtam, azon is, hogy vajon mennyi lehet a valóság tartalma ennek a történetnek?)

Az adatlapom képei között találsz lézeres próba kezelésekről képet. Az eredmény magáért beszél. Én a helyedben látva az eredménytelenséget, nem, hogy 14x, de már a 2. kezelésre sem mentem volna el.

Sok sikert a szemöldöködhöz! Nagyon megtisztelnél ha feltennél képeket a végeredményről, és figyelmeztetnél ha kész vagy.

Üdv: Betti

961. angie's
2012. dec. 12. 07:53

Kedves Angel!

Láttad a képeket? A rossz technikáról? Annyira egyértelműen nem így kell csinálni a kezelést, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy Dr. Kalmár Miklós ezt mondta volna.....bár ki tudja, nem ismerem őt sem, és az is lehet, hogy ő nem látta a fotókat.


Felkerült egy fotósorozat egy rossz kezelésről, aminek a vége egy sajnálatos hegképződés lett. Történt, ahol történt, csinálta aki csinálta...a pórul járt vendégnek szerintem nem lehet szemrehányást tenni. El lett rontva a kezelése, és kész...Az én ingerült, agresszív hangnememért talán lehet "szemrehányni", de vállalom, hogy így szakadt ki belőlem az igazság, nem éppen úri formában.

Egyébként, ha jól tudom, gmystica a gyártót is megkereste, ott nem éppen ezt a választ kapta, hogy nem hibázott a kezelő....

Nézd, ha egy kezelést valaki nem úgy végez el, ahogy azt tanítják, az sztem kimeríti a hiba fogalmát, és a kezelő felelősséggel tartozik az emmiatt kialakuló károkért. Légyen az bármilyen kezelés. Erre egyébként van megoldás, ha a vétkes nem akar zsebbe nyúlni-úgy hívják SZAKMAI FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁS. Nem nagy összeg negyedévente, és pont ilyesmire találták ki.

Ebben az egész történetben szvsz az a szégyen, hogy a hibás kezelés egyértelműen bizonyítható, és a hibázó kezelő mégsem gyakorol önkritikát....pedig, mint írtam, ettől csak nagybetűs emberré válna. Ha én épp vendég lennék, számomra így válna abszolút hitelessé. De ő tudja....

960. Angel2123 (válaszként erre: 959. - Angie's)
2012. dec. 12. 00:46

angie, engedd meg, hogy felvilágosítsalak erről. Bár megkértek rá, hogy ne írjam le itt, de úgy látom kénytelen leszek. A "fiatal kolléganő" azért nem ismerte el, hogy hibázott és azért nem adta vissza a pénzt, mert gmystica írt a Medist kft.-nak (a rejuvi módszer kizárólagos magyar forgalmazói) is az üggyel kapcsolatban, ahol megkapta azt a választ, hogy nem a szakember tehetett erről, hogy így gyógyult meg a sebe. Dr. Kalmár Miklós, a Medist kft. igazgatója javasolta a fiatal hölgynek, hogy ne adja vissza pénzt, mert azzal elismerné, hogy hibázott amikor nem...


Ezek után nem tudom miért kell ezen a fórumon egy ilyen post-ot írni és szapulni másokat...

959. angie's (válaszként erre: 957. - Angel2123)
2012. dec. 11. 18:32

Kedves Angel!


Kezdeném azzal, hogy én viszont nem most regisztráltam erre az oldalra, és nem e topik miatt. "Konkurenseimmel" nagyon jóban vagyok itt az oldalon, bár személyesen még nem találkoztam egyikőjükkel sem, ellenben vendéget már küldtem hozzájuk,és folyamatos tapasztalatcserével segítjük egymást. Nem célom senkit lejáratni,erről sztem Pumpic is biztosíthat, hisz priviztünk, tőlem ki is teheti.

Készséggel elhiszem, hogy a te szemöldököd csodálatosan sikerült,és hálás vagy a megmentődnek, de az az indulatos reakcióm EGY BIZONYOS MUNKÁNAK szólt, ami rettenetesen el lett rontva.Nem szakszerűen, barbár módon lett elvégezve, figyelembe sem véve a kezelési szabályokat. Ez sajnos tény,és a nem éppen úri reakcióm ennek hatására jött ki belőlem. Soha nem beszélek így senkivel,képzelheted, milyen dühöt éreztem a képek láttán...... Rontottam el már én is munkát, nem tagadom, de vállaltam a felelősséget,és helyrehoztam.Szerintem ez a minimum.

Itt is vállalom a dühös, agresszív reakciómat, és lelkiismeretes szakemberként az vesse rám az első követ, aki még nem pipult be efféle kontár munka láttán. Annyira egyszerű a megoldás egyébként-a kis fiatal kolleganő vehetné a fáradságot, elnézést kérhetne a vendégtől,helyrehozhatná a hibáját, és ettől nem rosszabb szakember lenne,hanem igazán becsülendő, nagybetűs ember. Gondolom,ezt a szarvashibát azóta nem követte el mégegyszer, tanult belőle,több lett tőle....így nem értem miért esik nehezére vállalni, hogy hibázott.

958. Pumpic (válaszként erre: 957. - Angel2123)
2012. dec. 11. 14:32
Egyetertek!
2012. dec. 11. 12:21

Sziasztok!


Regisztráltam ma erre az oldalra, többek között ezek miatt a mocskolódó post-ok miatt mint ez is. Úgy látom, hogy valakik nagyon szeretnék lejáratni a csillaghegyi szalont és főleg a fiatalabb lányt. Engedjétek meg, hogy elmeséljem az én történetem.


7 évvel ezelőtt csináltattam magamnak egy szemöldök tetoválást, de nem sminktetoválóval, hanem egy rendes tetoválóval. Az eredmény nem volt a legjobb, láthatjátok a képeken is, hogy nem szimmetrikus az egész, kapuív formájú és körülbelül a homlokom közepén van. Érthető módon nem voltam megelégedve és elkezdtem módszerek után nézni, hogy hogyan tudnám eltüntetni. Természetesen először a lézeres kezelésre találtam és részt is vettem 14 darab lézeres kezelésen, de mint láthatjátok a képeken kevés eredménnyel.


Nagyon csalódott és szkeptikus lettem minden hasonló módszerrel kapcsolatban ezek után. Nem olyan rég hallottam egy új módszerről, a rejuviról. Mivel elég csúnyán megjártam a lézeres kezeléssel, rengeteg oldalt elolvastam ezzel a kezeléssel kapcsolatban. Végül egyik barátnőm győzött meg, hogy Csillaghegyen ebben a szalonban nagyon jó munkát végeznek (neki csináltak nagyon szép szemöldököt) és ajánlotta, hogy mindenképp menjek oda az én problémámmal kapcsolatban is.


Fel is hívtam őket és meg is beszéltem egy időpontot a fiatalabbik hölggyel, aki nagyon kedves és előzékeny volt. Továbbra sem voltam 100%-ig biztos a dolgomban, hiszen rengeteg pénzt és időt öltem már abba, hogy eltűnjön a nem kívánt tetoválásom, de mikor megérkeztem minden kétségem eloszlott. A lány nagyon profin kezelt mindent és alig éreztem valamit is a kezelésekből. Igen, kezelések, ugyanis ma estem át a 3. kezelésemen nála és mondhatom, hogy csodálatos munkát végzett, de ezt a képeimből is láthatjátok. Nagyon meg vagyok vele elégedve mind szakmailag, mind emberileg és mindenkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani! Az új szemöldökömet is mindenképpen nála fogom megcsináltatni, mert kifogástalan munkát végez!


Ezek a hozzászólások, hogy "sötét állat" és "kókler" csak a hozzászólót minősítik... Kicsit nekem olyan ez, mintha egy konkurens dobálná sárral a vetélytársát. Kicsit elvesz a hozzászóló szavahihetőségéből ez a mocskolódás...

2012. dec. 9. 20:11

Sziasztok!

Remélem tudtok nekem segíteni információval.

A bal bordáimon volt/van egy tattoo. amit lézereztek, hogy halványabb legyen és takaró mintát lehessen feltenni rá.

Nem kicsi a fájdaom küszöböm még is azt kell mondanom, hogy oly annyira fájt néha levegőt is nehezebb volt venni.Az lenne a kérdésem, hogy valaki megtudná e mondani, hogy milyen krémmel /spray-vel érzéstelenítelek?


Mert egy csomó helyen olvastam, hogy van rá mód... csak pont azt felejtették el leírni hogy mivel. S mivel a takaró tattoo túl nagy lett korrigálásra szorul.


Remélem tudtok nekem válaszolni. Előre is köszönöm

955. angie's (válaszként erre: 950. - 9be8db6e6e)
2012. dec. 8. 10:15

Kedves TB!

Sajnos az említett kezelést elrontották, nem is kicsit. A Rejuvi-módszer nem arról szól, amit szegény lánnyal műveltek. Ezen az sem változtat, hogy neked szépen sikerült az eltávolítás. Hibáztak, nem megfelelően használták az anyagot, csúnya heget okozva ezzel. Ez tény,nincs ok vitára.

954. elbb
2012. dec. 7. 21:31
engem is érdekelne a képe, mert így sajnos hiteltelen a dolog.
2012. dec. 7. 20:46

Sziasztok!

Tettem fel új képeket az elős rejuvis kezelés után. Már majdnem leesett az összes var, szépen halványodott utána, eddig nagyon elégedett vagyok!

Nem volt se vér, se semmi gond, nagyon örülök neki, hogy olyanhoz mentem, akit eddig itt mindenki csak ajánlott! Mindenkinek csak azt javasolnám, hogy tapasztalt szakemberhez menjen! :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook