Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1012. szucsi
2013. febr. 12. 21:26

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék a rejuvi kémiai eltávolítással kapcsolatban,hogy ki a legjobb szakember benne.?

Két nevet hozott fel a leggyakrabban..Nitsch Márti és Dévényi Natália..Lehetőség szerint olyanok írjanak akinek volt velük már kezelésük..Mi a tapasztalat.?



Illetve van egy krém profade ami tetoválást halványít és tüntet el..erről valakinek tapasztalata.?

Köszi előre is a válaszokat

1011. betti888 (válaszként erre: 1010. - Karam-ella)
2013. febr. 12. 17:41
Sokszor jön ki herpesz a számra és általában ugyanoda igy már eltünt a körvonalból egy kis rész. Ugy tudom véglegesen nem lehet kiirtani a herpeszt a szervezetből.Persze amikor megcsinálták ezt nem mondták. Ha tudom bele sem kezdek.
1010. karam-ella (válaszként erre: 1008. - Betti888)
2013. febr. 10. 22:17
Egyáltalán nem akarsz tetoválást? Egy jó szakember lehet, hogy ki tudná javítani neked szépen úgy hogy javít a formán, vagy a színen. Biztos, h ki kell szedetned a régit, nem javítható?
1009. Pinksmink1 (válaszként erre: 1008. - Betti888)
2013. febr. 8. 14:07

Szia Betti888,

szájtetoválás eltüntetésére csak a lézer alklamas, a kémiai módszer nem. Illetve egyáltalán arcon csak a szemöldökre alkalmas, szemre szigorúan tilos, látáskárosodást okozhat. Szájnál azért nem kivitelezhető, mert lehetetlenség hogy két hétig sértetlen maradjon a var és ne érje víz. A lézernél viszont arra hívnám fel a figyelmedet, hogy mindenképpen a szád sarkában kérj egy próba lövést, mert nem egy olyat láttam, amikor a rózsaszín, piros vagy pl. testszínű festékek is zöldre robbantak. A zöld száj pedig szerintem a mostaninál is kellemetlenebb lenne, nemde?:)Ha gondolod tegyél fel fotót vagy küldj egyet szívesen megnézem, rengeteg szájat javítottam már csak tetoválással, néha az tökéletes megoldás tud lenni.

Bármit teszel is, sok sikert!

Pinksmink

1008. betti888
2013. febr. 5. 14:22

Sziasztok!

9 éve van egy szájtetoválásom és szeretném eltüntetni. Melyik megoldás lenne erre a jobb?

Válaszotokat előre is köszönöm.

1007. angie's
2013. febr. 4. 19:24
Nem lesz foltos, heges, ha jó helyre mész. Ha bizonytalan vagy, kérj próbakezelést nyugodtan.
1006. Hjanna (válaszként erre: 992. - Angie's)
2013. febr. 4. 12:01

Szia! A kozmetikai tetoválás teljesen eltávolítható? Nem marad heges, vagy foltos?Nekem a derekamon van egy kozmetikai tetoválás, amitől meg szeretnék szabadulni, de félek, hogy csúnyább lesz..

Válaszod előre is köszönöm! :)

2013. jan. 31. 20:45

Bocsánat privibe akartam, ide nem lehet linkelni:( Lehet, h most kivágnak...

Az én szemöldökömmel az a baj még, hogy előzőleg satírozták, de most már azon is tudott annyit javítani, hogy már szálazott hatású. Majd télen még áthúzatom egyszer világos színnel és a barnával is.

1004. V.Doni (válaszként erre: 1002. - Karam-ella)
2013. jan. 30. 18:47

Szia karam-ella!


Kinél csináltattad, ha nem túl indiszkrét a kérdés?? Nekem is javíttatnom kellene.. :-S

1003. slöj (válaszként erre: 1002. - Karam-ella)
2013. jan. 30. 10:45
Köszönöm. :-)))
2013. jan. 28. 11:51

Lányok nekem tavaly volt Rejuvi kezelésem. A két szemöldököm nem volt egyforma, így az egyik oldalt korrekciózni kellett. Amikor betetoválták az anyagot nagyon ijesztő volt, mert gyakorlatilag kimarta a bőrt az anyag a festékkel együtt. Ijesztő látvány volt...

nekem 5 napig volt fent a varrat és amikor lejött semmi nyoma nem volt a régi festéknek, egy szép rózsaszínes új bőr képződött . Ezt hetekig kentem Zeraderm kenőccsel.. napról napra szépült az új bőr színe.... heg sem lett szépen , mondhatni nyom nélkül gyógyult. 20 E ft volt , egyszeri alkalom. Amire figyelni kell: A tetoválást halványítja.. tehát ha közben úgy törölnek, hogy a rejuvi éri a meglévő tetkódat, akkor azt kifakítja. Nálam ez kb jó 1 árnyalat volt, emiatt újra átszálaztattam, de ezt kedvezményesen megcsinálták.

Remélem, h segítettem.

1001. angie's (válaszként erre: 1000. - Slöj)
2013. jan. 14. 17:53

Szia!

A krém, amit ajánlottam, bőrelőkészítő, oxigénnel tölti fel a bőröd, hogy a beavatkozás majd a legjobb eredménnyel gyógyuljon. Nálad a tetkó lenne a beavatkozás,ugye, egy eléggé megviselt bőrfelületen. Persze,nyilván kenheted a másik területre is, biztos, hogy jobb lesz az állaga a bőrnek, de nem biztos, h visszapigmentálódik. A krémről egyébként Pinksmink1 tud a legtöbbet mondani, írj neki privit nyugodtan. Üdv.:A.

1000. slöj (válaszként erre: 999. - Angie's)
2013. jan. 14. 17:22

Szia!


Gondolhatod, hogy már szinte senkiben nem bízom. Én is szálazott szemöldökre gondoltam. Van egy tapasztalt szakember Fonyódon a V. Gyöngyi. Voltam is nála konzultáción. Véletlenül akadtam rá a neten az oldalukra. Gyönyörű, teljesen természetes szemöldököket csinál. Az ország külömböző részéről járnak hozzá. A kozmetika neve: Dermisz.

Köszi szépen a tippet, élni fogok vele. Lehet, hogy a másik sebemre is jó? Amit a hidrogén-peroxiddal égettek ki és az is pigment hiányos?

999. angie's (válaszként erre: 998. - Slöj)
2013. jan. 13. 21:40

Szia!

Uhh,10-11 réteg pigment.......így már érthető a sok lézer.

Ha még nem undorodtál meg a kozmiktól,akkor én azt tanácsolnám, hogy tetováltass egy több színből kialakított szálazott szemöldököt, mert az szépen takarna mindent,és a szőrnövést is korrigálná. Ne az ajánlások alapján válassz szakembert, hanem referencia fotók alapján. Aki jó valóban, annak van fent elég munkája, hogy választhass. Ha így döntesz, előtte készítsd fel a bőröd, erre van egy tutko belga krém, amit műtétek előtt kenetnek a plasztikai sebészek külföldön. A neve: chiroxy. Kb. 1 hónapig kell kenni. Na,mit gondolsz,használható ötlet?

998. slöj
2013. jan. 13. 16:37

Sziasztok!

Szerintem tisztán látszik a pigmenthiány a képen totál fehér.

A szemöldök szőrszálam ilyen volt, hiszen ezért tetováltattam. Nagyon kevés festék 1-2 % maradt bent, de már nem volt humorom visszamenni. Az nem is zavar, mert annyira elenyésző. Csak a fehérség ami utána maradt. 1-2 éve írtam már ezen a fórumon, és voltak akik szintén nagyon sokszor voltak. Nekem egy kozmetikus próbálta "javítani" azzal a módszerrel, hogy beige színt tetovált a feketére k.b. 10 alkalommal, de nem sikerült. És az után kezdtem el a lézereztetést. Sajnos a végén értesültem erről a lehetőségről, miután már rajta volt a 10 réteg beige. A csaj váltig állította, hogy jó ez a módszer. Neki biztosan jó volt, mert 15 ezret kért alkalmanként. Mint utóbb kiderült hazudott! Volt Pesten egy olyan előadáson ahol amit az a doki tartott akihez én is jártam. Nekem nincs szerencsém a kozmetikusokkal. Mindig kifogom a "kóklereket".


Jó hétvégét mindenkinek!

997. Z. Betti (válaszként erre: 995. - Slöj)
2013. jan. 12. 09:39

Szia "slöj"!


Andihoz hasonlóan én is úgy látom, mintha mélyen lenne még egy kis pigment. De az nem akkora baj. -A szemöldök szálaid nem tudom milyenek voltak a lézer előtt, de most elég megviseltnek tünnek. Engem ez a kép is megerősített abban, hogy szemöldök eltávolítást csak részlegeset vállaljak. Még ma sem térek napirendre a fölött, hogy 22-23-szor rámenni egy sminktetovált szemöldökre lézerrel!? Csoda, hogy ennyi is maradt.


Szép napot kivánok Mindenkinek!

996. angie's (válaszként erre: 995. - Slöj)
2013. jan. 10. 12:33

Szia!

Ugyan nem engem kérdeztél, de mintha még látnék pigmentet a szemöldöködben....olyan nagyon halvány zöldes-kékes, főleg a vége felé. Nem azt gondolod fehér foltnak? Amúgy valódi pigmenthiányt én nem látok, bár lehet, hogy csak a fotó adja vissza rosszul az állapotot.

995. slöj
2013. jan. 8. 15:38

Szia Betti!

Tettem fel képet a szemöldökömről.


Szép napot mindenkinek! :-)))

994. slöj (válaszként erre: 988. - Z. Betti)
2013. jan. 7. 09:03

Szia Betti!

A hámlasztást gyümölcssavval az egész arcomon, az szép lett. Csak ahol hidrogénp. -al csinálta (k.b. régi 1ft.-os nagyságú területen)az a terület lett csak pigmenthiányos. Szabályosan kiégett a bőröm, és hetekig volt rajta a seb. Csak a szemöldököm vonalában van a pigmenthiány ahol lézerezték. Teszek fel majd mindenképpen képet, de most technikai okok miatt nem tudok.

Szép napot! :-))

993. Z. Betti (válaszként erre: 987. - Slöj)
2013. jan. 4. 19:47
Nem akarom bírálni a lézerezőidet, de egy szemöldök tetoválás eltüntetését 22-23 kezeléssel elérni, az nem semmi. Hát az üzleti érzékük fejlett. :-)
992. angie's (válaszként erre: 989. - Grylls92)
2013. jan. 4. 11:30

Mindkét megoldás eredményes,időben,pénzösszegben sztem közel azonos. (a rejuvi drágább, de kevesebb kezelés kell belőle).

A különbség a hatásmechanizmusban van. Lézer: a nagy energiájú fény apróra robbantja a pigmentet, amelyet így a nyirokrendszer már el tud szállítani,és a szervezet kiüríti.Így gyakorlatilag átszánkázik a testeden a pigment.

Rejuvi: egy speciális emulziót tetoválnak a tetkódra, ami a pigmentet megköti, majd a bőrödön keresztül kilökődik.

Nagyon röviden összefoglalva ennyi...válassz belátásod szerint.

991. angie's (válaszként erre: 987. - Slöj)
2013. jan. 4. 11:23
Uhh, azt hiszem, ez esetben a kozmetikus a hibás,aki túl mélyre hámlasztott.(nyilván glikolsav H2O2-vel turbózva) Viszont így félő, hogy maradandó a pigmenthiány.Erre tényleg a bőrszínre történő pigmentálás lesz a legjobb.
2013. jan. 3. 22:10
u.i : Ezredik hozzászólás,ez jelent valamit :))
2013. jan. 3. 22:10

Üdv mindenkinek!


Segítségre lenne szükségem.

Van egy fekete tetoválásom a bal alkaromon,de karrierem szempontjából arra jutottam hogy levetetem.Félreértés ne essen,egy perig se bántam meg:)

Ebben a témában elég "zöldfülű" vagyok,annyit tudok hogy a lézeres,illetve a rejuvi eltávolítások a járható utak,de nem tudok különbséget tenni közöttük.


Ti mit javasoltok?

Melyik megoldás az eredményesebb?


Előre is nagyon köszönöm a segítőkész válaszokat :)

2013. jan. 3. 20:05

Szia "slöj"!

Ezek szerint nem is biztos, hogy a lézertől lett pigmenthiányos a bőröd? A gyümölcssavas hámlasztást az egész arcodon végezték? Gondolom a sav koncentráció, és az összetétele lehetett radikális.

Csak a szemöldököd területén vannak világos foltok?

Fogalmam sincs, hogy van-e olyan eljárás amivel természetes úton el lehetne érni az egyenletesebb pigmentációt.

Ha nagyon zavaró, megoldást a Pinksmink által ajánlott bőrszínnel való sminktetoválás jelenthet.

987. slöj (válaszként erre: 985. - Z. Betti)
2013. jan. 3. 18:38

Szia,

A szörzetemnek semmi baja nem lett. Nem sajnáltam, mert nagyon kevés van. Pesten az Epilaser klinikán 7 alkalommal, és Pécsett 15 vagy 16 alkalommal. Pontosan nem emlékszem. 4 hetente mentem, és a pörk egy héten belül leesett. Utoljára 2011 augusztus végén voltam. A bőrgyógyász azt monta, hogy cicaplaszttal kenegessem. Más ügyben voltam nála, és rákérdeztem. Gyümölcssavas hámlasztást csinált egy kozmetikus, és kiégette a bőrömet. Kiderült, hogy hidrogén-peroxidot használt egy kis gyorsítónak. Seb keletkezett, és mikor a var leesett fehér maradt a bőröm. Tavaj májusban mentem el egy bőrgyógyászhoz, hogy segítsen. De sajnos még mindig ott a fehér folt. Akárhányszor belenézek a tükörbe, a kozmetikus csajjal olyan dolgot tennék amit már büntet a törvény. Meg se kérdezett, mert ha igen, nem engedtem volna. Jó hogy nem öntötte le savval az arcomat. Teszek fel majd képet a szemöldökömről.

Elöre is köszönöm a segítségedet. :-)))

986. Z. Betti (válaszként erre: 982. - Angie's)
2013. jan. 2. 18:08

Hát ez az! Az egészségügyben töltött idő sem múlt el nyomtalanul. Imádom a logikus gondolkodásod!

Csak nehogy engem is töröljenek!

Puszi: Betti

2013. jan. 2. 18:02

Sziasztok!

Boldog új évet kivánok én is!

Hál' Istennek, én sem találkoztam még olyan esettel, hogy lézer után pigmenthiányos maradt volna a bőr. Egy átmeneti az volt (lekapta véletlenül a vendég a pörköt egy kis területen), de az is szépen bepigmentálódott, csak lassabban.

A szemöldök lézerezésénél én a szőrszálak sérülésétől tartok. Teljes eltávolítást nem is szoktam vállalni, csak részlegeset, egy új egy szebb forma kialakítása reményében.

Kiváncsi vagyok mi okozhatta. Csak találgatni tudok. Hol, és hányszor lézerezték? Meddig tartott a gyógyulás egy-egy kezelés között? Mikor volt az utolsó alkalom? Én is szívesen megnézném ha teszel fel képet.

Ha nem publikus, szivesen veszem ha privát üzenetet küldesz, és leírom a véleményem, csak kicsivel több infora van szükségem.

Üdv: Betti

984. slöj
2013. jan. 2. 17:09
Köszönöm lányok. :-)))
983. Pinksmink1 (válaszként erre: 980. - Slöj)
2013. jan. 2. 16:20

Kedves Slöj!


Ilyen sajnos előfordul, ha ritkán is, ez egyértelműen a gép hibája, szaknyelven úgy mondják, hogy benne maradt a minta negatívja a bőrödben. Ha küldesz, vagy teszel fel fotót, akkor szívesen mondok véleményt, pl. a bőrszínnel való tetoválásról, ezt végezzük a szerzett pigmenthiánnyal küzködő betegeknél is, mint pl. Vitiligo betegség. Ez tartós jó megoldás lehet esetleg neked is.


BUÉK


Pinksmink

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook