Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1072. Melcsy5
2013. jún. 2. 11:26
Sziasztok,egy hete van szemoldok tetovalasom. Nem tetovalast akartam,csak hogy a lyukacsos szemoldokom,ne legyen lyukacsos,csak par szalat. De tobb lett es joval sotetebb,mint ami viselheto:( egy tanultabb sminktetovalo azt mondta,hogy javithato,kb 3 alkalommal 2hetes pihenoidokkel atmegy a barna vonalakon feher tetovalo festekkel es eltunik. Azonban mindenhol csak lezeres eltavolitasrol olvasok. Mit tudtok errol az ujratetovalos dologrol?valakinek javitottak mar igy? Elore is koszonom valaszotokat.
1071. Z. Betti (válaszként erre: 1070. - Szabo.klaudia)
2013. máj. 30. 16:05

Klaudia!

A fekete tetoválások szépen eltávolíthatók lézerrel, és a gyógyulás hegmentes.

2013. máj. 30. 09:54

Sziasztok!

Nekem 3 hónapja van tetoválásom és 1 hete vettem észre, hogy pici puklik jelennek meg a festék alatt, de nem viszket és nem is piros. Voltam bőrgyógyásznál, aki szerint allergiás reakció. Kaptam krémet, ami emélhetőleg elmulasztja a tüneteket, azonban ha nem, akkor el kell távolítani. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha erre kerül sor, lézerrel is el lehet távolítani vagy sebészeti úton kell? Segítségeteket előre is köszönöm :)

1069. Szegedi lány (válaszként erre: 1068. - Ében11)
2013. máj. 22. 12:29

Szia!

Igen,valahogy velem mindig történik valami,ami nem annyira szokványos...Persze vannak szerencsére jó dolgok is,most ez nem tartozik közéjük:(

Igen ,tudom,hogy szokott néha bedagadni,egy kicsit,mert van másik tetkóm is ami kb.6 éves,és néha szokott ilyet csinálni,de az tényleg normális...

1068. ében11 (válaszként erre: 1064. - Szegedi lány)
2013. máj. 22. 11:30

Szia!

Sajnálom, hogy így történt.Nagyon ritkán fordul elő ilyesmi, mivel a festékeket kifejezetten úgy gyártják, hogy ne okozzon allergiás tüneteket.És a stúdiók csak ÁNTSZ által bevizsgált és engedélyezett festékeket használhatnak.

Bár ezt az orvosok nem igazán tudják.

A viszketés bedagadás normális is lehet, időnként a tetovált bőr viselkedik így.

2013. máj. 21. 13:04

Sziasztok!

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltatok!!!!!!

Felhívtam egy REJUVIVAL foglalkozó szakembert,és azt tanácsolta,hogy sajnos ezt sebészi úton lehet csak eltávolítani,(igaz maga ellen beszélt,de nagyon rendes volt,és elmagyarázta a dolgokat,és hogy volt olyan is, akinek 10 év után jött ki az allergia...!)


Szóval megis történt a méhecském lábának az amputációja:(:(,kimetszették az érintett bőrterületet,és most össze van varrva ,és nem szabad varratszedésig ráállnom arra a lábamra,mert akár ki is repedhet a bőr!

Most bizakodom,hogy minden rendbe lesz,és majd pótolhatom a cipőjét!:)

1066. angie's (válaszként erre: 1064. - Szegedi lány)
2013. máj. 20. 09:33

Szia!

Mindenképp a rejuvit ajánlanám, mert egyrészt Bettinek igaza van, a vörös festékkel nehezen boldogul a lézer, másrészt ha fragmentálja a pigmentet a lézer, súlyosbodhat az allergiás reakció. Vedd fel a kapcsolatot pinksmink1-el.

1065. Z. Betti (válaszként erre: 1064. - Szegedi lány)
2013. máj. 17. 12:25

Szia!

Nem ismeretlen ez a fokozott érzékenység a piros pigmentekkel kapcsolatban. Rikán fordul elő, és valóban a tetoválás után (napfény provokáló hatására) fél évvel. Addig lesz sebes, míg a vörös pigmentek nagy része el nem távozik. Utánna meg fog gyógyulni.

A Rejuviról nincs tapasztalatom, a lézer a vörös pigmentekkel nehezen boldogul.

Üdv: Betti

2013. máj. 16. 11:51

Sziasztok!

Nekem az a nagy problémám,hogy allergiás lettem a piros festékre,ráadásul a tetkó elkészülése után fél évrere jelentkeztek a fura "tünetek"(nagyon viszketett,bedagadt)de csak a piros.Visszamentem a tetkósokhoz,de nem tudtak segíteni,csak hogy szokott ilyen előfordulni a piros,ill.a fehérnél,kenjem fenistillel,borogassam vizesruhával...stb.,és ha nem javul menjek bőrgyógyászhoz.Ez meg is történt,mivel már elviselhetetlen volt..Ott meg azt mondták,hogy nem kellett volna csináltatni...,meg hogy kenjem szteroidos kenőccsel,de ugye azt 5 napnál tovább nem lehetne használni,ja és elüszkösödhet!!...

Ez már több mint 1 éve zajlik,és mostmár nagyon aggódok,olvastam a REJUVI féle tetkókiszedésről,van vkinek bármiféle tapasztalata evvel kapcsolatba???Ár,eredményesség...stb...

Egyébként nagyon szeretem a tetkómat,mert története van...,egy tornacsukás méhecskéről van szó,és a cipőcskéjével ,meg a nyelvével vannak a problémáim,szóval nem olyan nagy de mostmár seb is lett rajta,és hát aggódom...

2013. máj. 15. 12:55
Töltöttem fel egy képet is róla.
2013. máj. 14. 21:25
Elnézést a végén írásba akart az lenni. :)))
2013. máj. 14. 21:18
Sziasztok! Én egy 22 éves lány vagyok. Nekem a bokámon van egy tetkó nem profi munka. 17 évesen csináltatam akkor még nem gondoltam bele,hogy később nem fog-e zavarni.Hát igen zavar a munkám sem nagyon engedi vendéglátozom. Sajnos nyáron is kénytelen vagyok hosszu nadrágba dolgozni és ezért gátlásos is vagyok tőle. Elgondolkodtam az eltávolításon de nem tudom érdemes-e belevágni a lézer valahogy meggyözőbb nekem. Hozzám Debrecen van közel itt olvastam Yag lézerről állítolag ujabb verzió. Nem olcsó és hát nem élek nagy lábon. Érdemes belevágni? Köszönöm hogy szóban meghalgattok!.
2013. máj. 10. 17:11
verka23: Én ismerem a Dark Art-os csapatot,nyugodtan menj hozzájuk,kedvesek,és értenek is hozzá. Csak ajánlani tudom őket.
1059. Z. Betti
2013. máj. 5. 12:05
Én sem tudtam, hogy Fehérváron ilyen népszerű tetoválást eltávolító szakorvos praktizál (pedig itt élek és dolgozom pár évtizede). A kis méretű tetoválásokat szivesen vállalom, de a nagyobbakat én is örömmel átadnám, ha láthatnék a tevékenységükről fotódokumentációt. Tényleg érdekelnének az eredmények.
1058. Frézia01 (válaszként erre: 1055. - 231907c22d)
2013. máj. 4. 20:53
Szia! Nem töltenél fel néhány képet? Én kíváncsi lennék rá.
2013. máj. 4. 13:28
Lézeres
1056. angie's (válaszként erre: 1055. - 231907c22d)
2013. máj. 3. 13:04

szia!

Ez milyen eljárás? Lézer? Vagy valami más?

2013. máj. 3. 08:17

Sziasztok! A barátom pont most kezdett bele Székesfehérváron. A doki azt mondta, hogy majdhogynem itt a legolcsóbb. 7.000 Ft-ot kért el egy alkalomra, a kézfején van a tatto. Kb. 20-25 perces, kegyetlenül fáj, azt mondta. Egy hónapban csak egyszer mehet hozzá, az első pár napban víz,napfény nem érheti, aztán neogranormonnal kell kenni. Két nap után már viszket neki, mint a fene, a gyulladás láthatóan csökkent.

Apró hólyagok vannak magán a tatton, nagyon durva a látvány. Kb. 5 alkalommal kell neki mennie, teljesen eltűnik, nem marad heges, ha az előírásokat betartja. Ahol több a festék, ott fog maradni nyom, mert olyan mélyre nem égetik ki a bőrt.


Budapesten azt mondta a doki, hogy sokkal drágább. Én nem tudom, mert nem néztem utána. Csak annyit mondott, hogy Siófokról és Pestről is lejárnak Fehérvárra.

1054. Frézia01
2013. máj. 1. 19:55
Sziasztok! Tud valaki Tatabánya környékén tetoválás eltávolítót ajánlani? Köszönöm előre is.
1053. Z. Betti (válaszként erre: 1051. - Nikozia12)
2013. ápr. 28. 11:16

Szia "nikozia"!

Sikerült találnod tetoválás eltávolító szakembert?

Hogy haladsz az eltávolítással? Ha gondod van vele, szivesen segítek.

Üdv: Betti

1052. angie's (válaszként erre: 1051. - Nikozia12)
2013. ápr. 14. 19:33

Szia!

Nagy sansszal elsőre kijön lézerrel, nem túl vészes az ár sem, ha valóban csak felkarcolás.

1051. nikozia12
2013. ápr. 8. 03:28

Sziasztok,


Segítséget szeretnék kérni. Van egy félkész tetoválásom amit el szeretnék tüntetni mert előre látom h. sajnos meg fogom bánni. Ez az 5. tetoválásom de valahogy mégsem tudok azonosulni vele. Még csak a körvonala van meg az sem teljesen..valahol csak "karcolva" van. A gond az h. elég nagy méret. Bokától térdig tart. Ekkorát is el lehet távolítani? Árban nagyon meredek lenne? És esetleg akinek van tapasztalata tudna ajánlani valakit Budapesten? Előre is köszi

1050. Hapcibenő (válaszként erre: 1033. - V.Doni)
2013. ápr. 3. 23:22

Négy hete voltam lézeres próbaütésen én is (feketés-szürkés szemöldök), kb egy-másfél centi lett kezelve, direkt a sötétebb részt választottam (nem egyforma volta a két szemöldököm). Eleinte én is megijedtem, mert úgy nézett ki, mintha felszakadt volna egy pofontól, és kb két hétig sebes volt. Most már szép, picit még pirosas a csík, de nagyon sokat halványodott a csík, szerintem még egy nekifutással el is tűnne... Két hét múlva megyek az első rendes kezelésre.


Viszont, nekem a szőröm (sötét színű alapból) fehéres lett egy-egy szálon, olyan mintha a pigmentet kiszedte volna a szőrből is. Erre tud valaki valamit mondani nekem, hogy mitől és mi várható? Nyilván csak pár szálon, egy-két helyen látszik, olyan mintha megőszült volna. Szerintetek? Ez az egész szemöldökömön nagyon furcsán mutatna... Járt már valaki így?

1049. Verka23
2013. ápr. 1. 22:41

Sziasztok,


három tetoválásomat szeretném eltávolíttatni (állás miatt).


Az egyik nagyon friss, 2 hónapos sincs, a másik kicsi fekete , a harmadik a nyakamon lévő színes.

Több kérdésem is lenne, remélem tudtok segíteni.

Ismeritek ezt a krémet? Valakinek használt már?

[link]


A másik meg, hogy valaki volt már a Dark Art tattoo-ban eltávolításon?


Köszönöm a segítséget.

1048. Pinksmink1 (válaszként erre: 1047. - K.Andyka82)
2013. ápr. 1. 17:37
Na örülök hogy megvagy, várom és megoldjuk:)
1047. K.Andyka82 (válaszként erre: 1046. - Pinksmink1)
2013. ápr. 1. 17:34

Szia!


Igen,ez mind igaz.

Hát igen,eltűntem,de a véleményedet szívesen kikérem.Azért nem jelentkeztem mert kipróbáltam ezt a számomra új tapaszt,ami eddig bevált,de úgy látszik csak addig hatásos amíg aktívan használom.

Mindenképpen jelentkezem!

1046. Pinksmink1 (válaszként erre: 1044. - K.Andyka82)
2013. ápr. 1. 10:33

Kedves K.Andyka82


Sajnálattal olvasom hozzászólásodat, főleg azért mert téged én kezeltelek és már ezer éve nem hallottam rólad! Ha jól emlékszem vissza a fő probléma az volt, hogy a kezelés után egy jó ideig nem jelentkeztél nálam, majd mire felkerestél már sajnos piros és enyhén dudorodó volt a bőröd. Ekkor gyorsan elkezdtük tapaszozni az általam ajánlott Medipatch tapasszal. Ezután tartottuk is a kapcsolatot, mert ha jól emlékszem még a lakóhelyeden is találkoztunk egyszer, amikor vittem neked tapaszt, sajnos azóta nem beszéltünk ismét. Ezt a tapaszt amit írtál én nem ismerem, így a hatását sem. Mindenesetre nagyon szeretném ha újra felvennénk a kapcsolatot, hogy megnézhessem most milyen és hogy kersessünk rá megoldást. Remélem sikerül közösen rendbe hozni, várom a hívásod, szia,


Pinksmink

1045. Pinksmink1 (válaszként erre: 1043. - Pocook)
2013. ápr. 1. 10:19

Kedves Pocok!


Sajnos a kelloidosodásra való hajlam nem csak egyénenként, hanem még egyénen belül testtájékokon is változó. Természetesen ahhoz hogy a Rjuvi kitudja szedni a festéket a bőrödből, ahhoz azért valamilyen hatással bírnia kell, ami sajnos sértheti is a bőrt. Ezért kell rögtön a varr leesését követően megkezdeni a szilikongéllel, vagy tapasszal történő kezelést, hogy eleve megakadályozzuk a heg kialakulását. Viszont azt gondolom hogy még nincs minden veszve, mivel ezekkel a készítményekkel akár 10 éves hegeket is sikeresen kezelhetünk, tehát sosem késő elkezdeni. Addig semmilyen beavatkozás nem végezhető, mármint még egy kezelés, amíg a bőröd meg nem gyógyult. Ha valóban annyira makacs lenne a heg hogy első lépésben a szilikon gél, vagy még hatékonyabb változata a tapasz sem segítene, akkor még mindig lehetőség van szteroid injekcióra a hegbe. Ha teszel fel képet szívesen elmondom mit ajánlok. Minden jót!

Pinksmink

1044. K.Andyka82 (válaszként erre: 1043. - Pocook)
2013. márc. 31. 20:33

Szia!


Nekem itthon csinálták,és ugyanez a problémám mint Neked!

Jelenleg egy Mepiform nevű tapaszt használok,több mint egy éve küzdök ezzel..Eddig úgy nézett ki,hogy ez a tapasz nagyon jól bevált,de kb. egy hete nem használom,és sajnos a heg kezd megint kidudorodni..

Most már ott tartok,hogy plasztikai sebészen gondolkodom..

1043. pocook
2013. márc. 31. 17:12

Sziasztok!

Nekem nem Magyarorszagon volt rejuvi kezelesem. Ugy tunt mindent ugy csinaltak ahogy azt elotte olvastam. Az otthoni kezelest is ugy csinaltam ahogy azt mondtak. Nekem nagyon sok festek jott ki es kicsit verzett csak, de szep var lett rajta ami aztan leesett kb 4 het mulva. Sajnos maradt festek a boromben -amire szamitottam is, de a nagyobb problemam az hogy keloidos lett szinte az egesz terulet. Nem tudom ki rontott el mit, inkabb az foglalkoztat hogy a maradek feteket ki lehet e szedni es a heget hogy lehet kezelni.

Ha valakinek van otlete vagy tapasztalata elore is koszonom a hozzaszolasokat.

Szep napot mindenkinek!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook