Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1102. ptomi
2013. júl. 31. 10:07
Esetleg valaki nem tud tetoválás eltávolítást Nyíregyházán,vagy Debrecenben aki jól és nem túl drágán dolgozik?
1101. Dórika986 (válaszként erre: 1100. - Filla)
2013. júl. 30. 12:23
Szia. Írtam elérhetőséget. Plusz a kép szerintem magáért beszél( 10*10 cm-es tetoválás).
1100. filla (válaszként erre: 582. - D447a32ed7)
2013. júl. 29. 18:07

Szia Dórika!


Tudom, hogy régen írtál a rejuvidról, de mivel azt írtad, sikeres volt, meg tudnád adni itt, priviben a doki elérhetőségét???

Benned van minden reményem.


Előre is köszönöm:


Csilla

1099. ptomi (válaszként erre: 1098. - Pinksmink1)
2013. júl. 29. 08:10
a gép hibája lenne vajon?Töri a festéket kezelés alatt mindig hallom,hogy pattog!Nemrég egy új helyen voltam ott viszont abszolut nem is hallotam,hogy törik a festék mégis a kezelés végére feldagadt egy picit a helyén.
1098. Pinksmink1 (válaszként erre: 1097. - Ptomi)
2013. júl. 27. 18:58
Huhh, talán ideje kipróbálnni egy másik gépet???:)
1097. ptomi
2013. júl. 26. 11:23
Lassan már 2,5 éve járok lézeres eltávolitásra kb 5 hetes szünetekkel,de sajnos még a tetkó 30% mindig látszik.Mi lehet a baj,hogy ilyen lassan halványodik elfelé?Gyenge az immunrendszerem,hogy ennyire lassan üriti a szervezetemből?Valakinek tapasztalata akinek szintén ilyen sokáig tart?
1096. N.Ferry (válaszként erre: 1095. - Pinksmink1)
2013. júl. 23. 08:44

Szia!

Egy szalonnal és nagyon jó referenciával rendelkező tetováló mesterről van szó.

Olyanra se bízhatom rá?

Ahogy olvasgattam erről a rejuviról,csak rá kell tetoválni a tetoválásra.

Egyébként magáról a rejuviról van valami tapasztalat?

Neten sok képet láttam nagyon jó eredményekkel.

Nekem csak egy kis fekete tetkót kellene leszedni.

1095. Pinksmink1 (válaszként erre: 1094. - N.Ferry)
2013. júl. 23. 07:34

Kedves N.Ferry

Ettől óva intenélek! Hogy olyan valaki végezze aki nem tanulta, nincs benne tapasztalata és mg a gépe, eszközei sem megfelelőek ehhez!!!! A tetováló mester nem tetoválás eltávolító szekember, még azok közül is csak olyat válassz aki sok és jó referenciával rendelkezeik!


Üdv.

Pinksmink

1094. N.Ferry
2013. júl. 22. 11:06

Sziasztok!


Szeretném az egyik tetoválásomat eltüntetni,de sajnos a közelemben senki sem foglalkozik a Rejuvi féle eltávolítással.

Szeretném kérdezni,hogy a Rejuvi Tattoo Removal-t hol tudnám értelmes áron megrendelni,mert tetováló mester lenne aki megcsinálná,csak "anyag" kellene hozzá.

1093. pipikebaba (válaszként erre: 1092. - Pinksmink1)
2013. júl. 12. 01:33
Köszi:-)
1092. Pinksmink1 (válaszként erre: 1091. - Pipikebaba)
2013. júl. 6. 05:16

Nagyjából, de nem lesz újra hússzínű, hanem ami zöld annak nem változik vissza a színe, viszont az is kimegy idővel a bőrödből. Ha zöld egyáltalán, ezt nem tudjuk, ez attól függ milyen egyes színekből állították elő a te színedet, de ezért kell a próba, ott kiderül rögtön.

Nem sajnos a képből nem lehet jósolni, erre is a próba kezelés ad választ. Privátban megírom kit ajánlok, én régen dolgozom már vele, pont ezért társultunk mert így a két módszerrel rengeteg mindent megtudunk oldani, amire esetleg önmagában csak az egyik nem lenne elég.

Igen teljesen megértelek, sajnos mint minden szakmában itt is vannak felkészületlen szakemberek, ezért nagyon jól látod, alaposan körül kell járni a kérdést, mivel az esetleges rossz választás nyomát tényleg az arcodon viseled, tehát tökéletesen megértelek:)

1091. pipikebaba (válaszként erre: 1090. - Pinksmink1)
2013. júl. 5. 19:22

Jó, hogy így minden kérdésemre válaszolsz/tok. Mert még,ha nem is annyira rózsás a helyzet mint elképzeltem de van biztonságérzetem, hogy tényleg minden infót megkapok.


Akkor, ha jól értem a menetrend: végigmegy a lézer a területen, másnaptól kb. 3 hétig zöldes lesz. 3 hét után újra hússzínű de már világosabb. És így tovább, míg el nem tűnik. De szürke/zöld semmiképpen nem marad. Így van?

Tapasztalatod szerint az én esetemben mit mondanál, hány kezelés lenne eredményes? Ha rakok fel képet abból könnyebb válaszolni, vagy ez nem így működik?

Te Rejuvizol, de látom tisztában vagy a lézerrel, esetleg ajánlhatnál nagyon-nagyon jó és emellett korrekt lézeres szakembert.


Bocs a sok kérdésért, de én még 3 napja azt képzeltem, hogy belémteszik a Rejuvit, kijön a festék, 1 hét gyógyulás és kész. Ehhez képest most a lézerkezelésről kell kérdezzelek.

Biztos érthető, hogy nem akarom eltorzíttatani az arcom csillaghegyi Frankenstein félével, vagy olyan áldozatául esni aki a 20. kezelésre is bőszen írja a kiskönyvembe az időpontot.

1090. Pinksmink1 (válaszként erre: 1089. - Pipikebaba)
2013. júl. 5. 17:10

Nos akkor megpróbálom sorban:)

Nem, nem marad végleg olyan, hiszen amit szét lőtt a lézer, azt a nyirokrendszered és a szervezeted falósejtjei elfogják szállítani onnan, illetve megsemmeisítik. A lézzerrel történt "aprítástól" most már olyan kicsik a festék részecskék, hogy már képes erre a szervezeted. Ezt lehet segíteni sok folyadék fogyasztásával, napi 1000 mg C vitami szedésével. A folyamat kb 3 hétig tart, ami azalatt nem tűnt el a bőrödből arra újabb lézeres kezelés kell, és így tovább.

Sajnos hogy hol helyezkedik el az nem annyira mérvadó, a lézernek a színek a fontosak, a legjobban ugye a feketével "bír", illetve a fekete és a sötétkék egy tartomány, abben nyelődik el a lézer energiája a legjobban, ez történik 1064 nm- en. A mai modern jó gépekhez van egy másik lencse is, ez 532 nm- en dolgozik, ez lenne hivatott a színes festékeket megbontani, de sajnos ez nem minden színnél működik. A legnehezebb a piros illetve annak a komplimenter színe a zöld. Eleve a pirossal a szervezet is a legnehezebben bír el, biztos láttál már sok kivörösödött szemöldökű nőt, ott is már minden egyéb pigmentet lebontott a szervezet, ahogyan kopott ki a tetoválás, de a vöröset tart a legtovább neki.

És végül a kopás, amennyire én láton a munkám során, ez a LTL sajátossága, hogy nagyon soká kopnak meg a tetoválásaik. Konkrétan nekem van egy 9 éves szemhéj tetoválásom, ami még meg sem mozdult! Ami nagy baj, mert szoktam mondani vala, ami ma cicka farka, az 10 év múlva kutya füle:( Tehét viccet félre téve, ez nem jó azóta változtam én, öregedtem 10 évet, ennek megfelelően ereszkedett a szemhéjam, és rengeteget változott a divat is, ezek miatt már nekem ez a régi tetoválás rég nem lenne való. És mind emellett meg is úntam. ha még valami eszedbe jut csak írj:)

2013. júl. 5. 15:31

Neked is köszönöm a tartalmas hsz-t!

Ha zöldre robban a festék akkor ugye zöld(es) vagy szürke lesz a szám szélén. Ez lehet, hogy végleg olyan marad? Vagy mondjuk hány hét alatt eltűnik, felszívódik? Mert annyit talán kibírnék ogre szájjal:-) A kiszedendő rész nem a szám pigmentált részén, hanem fölötte a már fehér bőrömön van. Ha ez számít.

Az én tetoválásommal valami baj lehet, ha 3-5 év eltűnés helyett 7 éve még ott van? 1X volt tetoválva és 1X a 3hónapon belüli korrekció, LTL technika (a festéket nem tudom).

1088. Pinksmink1 (válaszként erre: 1087. - Pipikebaba)
2013. júl. 4. 20:41

Kedves pipikebaba

Ha már Rejuvi, akkor hozzá szólnék, mivel én azt elég nagy számban végzem. A Rejuvi nem az amit az általad említett fotókon láttál! Az a rosszúl végzett Rejuvi kezelés:( Ami sajnos csorbítja a Rejuvi hírét. De sajnos bárhogyan is az arcon egyedül a szemöldök eltávolítására alkalmas, másra nem. Mivel a Rejuvinál keletkezik egy varr, aminek addig amig magától le nem esik, ez kb 2 hét, sértetlennek kell maradnia, ha nem nagyban nő a hegesedés veszélye. És ez a szájnál ugye nem kivitelezhető. A lézerrel a próbalövéssel jó úton jársz, minden képpen a szád sarkába tegyétek a próbát, ott ha más színűre is robban a festék, amig fel nem szívódik nem lesz feltűnő. A baj ugye hogy a lézer energiája szétrobbantja a festékszemcséket és ezek ekkor alkotó elemeikre hullanak, mivel egy szín több színből van előállítva, ekkor jöhetnek elő az egyes színek. Így történt már számtalanszor, hogy a rózsaszín akár zöldre is robbanhat.

De még egy megközelítés, én rengeteget dolgozom Plasztimkai sebészekkel és az a közös álláspont hogy direkt örülnek ha előtte tetováltat a páciens, mivel így van egy "mintájuk" egy keret, ami utén mehetnek a töltés során. Továbbá a töltéstől nagyobb, plasztikusabb lesz a szád, ez ok, de kontúrt nem fog neki adni a betöltött anyag. Ez csak szempontként jutott eszembe.

Sajnos ha ahogyan írod hogy ennyi év alatt nem kopott ki a tetoválásod, akkor magától biztosan még jó darabig nem fog, ezért mondom én azt hogy egy sminktetoválásnak igen is ki kell kopnia 3-5 évente, hogy a divatnak és a korunknak megfelelően meg tudjunk újulni, vagy lásd ilyen okok miatt amelyek most nálad is fenn állnak:(

Szóval jó géppel, jó szakemberrel csináltass próbát, remélem sikerül, de a Rejuvit minden képpen zárd ki!

Üdv.

Pinksmink

1087. pipikebaba (válaszként erre: 1086. - Z. Betti)
2013. júl. 4. 19:16

Ajaj. A LTL-nél használt festékkel is ez a helyzet? Ha próbakezelés történik valami nagyon apró, pontnyi területen azon már meglátszana hogy szürkül-e, vagy sem? Szerinted a rejuvi teljesen esélytelen? Hisz végülis nem a számon, hanem a szám szélén túl van és elég pici terület. (Bár amit itt láttam prompi -vagy nem tudom a nevét- gitárpengető formájú alkartetoválásából mi lett, 100X meggondolom, mert annál még a bicska is kifinomultabb)

Az a baj, hogy szeretném ezt az ajakimplantot, de ahogy olvaslak neked jóindulatú és korrekt hsz-aid vannak sajnos tartok tőle ez a vége...

Azért még írd meg légyszi a rejuviról mi a véleményed!

Köszi

1086. Z. Betti (válaszként erre: 1085. - Pipikebaba)
2013. júl. 4. 18:44

Szia!

Hát ettől féltem. Nincsennek jó tapasztalataim a szájkontúr lézeres eltávolításával kapcsolatban. A vörös pigmenttel nehezen boldogul a lézer. Előfordulhat az is, hogy megszülkül a bőrben lévő pigment. Korábban írtam már erről egy kivörösödött szemöldökkel kapcsolatban. Én a helyedben hagynám kikopni, nem kockáztatnék.

Üdv: Betti

1085. pipikebaba (válaszként erre: 1084. - Z. Betti)
2013. júl. 4. 13:29

Kösz, hogy írtál. Ajaksatír volt. A számat is megnagyobbította a kozmetikus egy picit. Még mindig szép, nincs vele baj, épp egy hete dicsérték meg a Douglasban:-). Annyi, hogy gondolkozom ajakfeltöltésen vagy implanton és azzal szeretném nagyobbítani a plusz tetovált részre így nem lesz már szükségem. A satír többbi része maradhat, mivel az egész egy természetes ajakszín.

Nem tudom így érthető-e amit írtam?

Közben olvasok vissza és látom, hogy ajaknál a rejuvi felejtős. Lézerrel -tapasztalatod szerint- LTL-nél milyen eredményt, hány alkalommal és kb. milyen költséggel lehet elérni? Kb. 1-2mmX1-1,5 cm mindkét oldalon csak fönt, hússzínű.

1084. Z. Betti (válaszként erre: 1083. - Pipikebaba)
2013. júl. 4. 06:53

Szia!

Melyik sminktetoválásról van szó? A száj-, a szemhéj- vagy a szemöldök területéről szeretnéd eltávolítani? Abból a szempontból előnyös a LTL, hogy egyenletes mélységbe vitte be a pigmentet.

2013. júl. 3. 21:29
Kb. 7 éves Long Time Liner sminktetoválás eltüntetése a többi sminktetováláshoz képest egyszerűbb vagy nehezebb, melyik módszer boldogul vele jobban?
1082. Pinksmink1 (válaszként erre: 1081. - Ében11)
2013. jún. 8. 14:09

Szia Ében11:)

Szndi is azért írta hogy ha valaki allergiás egy bizonyos festékra azt vétek lenne a lézerrel szétaprítani és körutazásra küldeni a szervezetében, úgy hogy bekerül a nyirokrendszerbe, csomókba! Ilyenkor csakis a Rejuvi jöhet szóba, amely módszernek pont az a lényege hogy úgy jön ki a festék, ahogyan be ment, a bőrön keresztül! Tehát az allergiát nem súlyosbítja, az allergizáló festéket nem viszi szét a szervezetben! Igazán nem is értettem aki lentebb írta hogy neki egy Rejuvis szakember a kimetszést ajánlotta?! Sajnálom, simán lehetett volna kezelni Rejuvival, sőt pont azzal! Most viszont ha már kimetszették szegénynek ajánlom a hegkezelést, hogy legalább nyoma ne maradjon!

Minden jót,

Pinksmink

1081. ében11 (válaszként erre: 1079. - Melcsy5)
2013. jún. 6. 17:32

Én az eltávolításhoz nem értek, előttem pink smink írta a lézert, ha jól emlékszem, meg a rejuvit is-erről kérdezd meg őt.

Annyit tudok hogy a lézer sugarak különbözőek, attól függően mire használják.

1080. angie's (válaszként erre: 1070. - Szabo.klaudia)
2013. jún. 5. 19:37

Szia!

Ha allergia,sztem ne lézereztess.Ha épp olyan a festék, hogy a lézer csak fragmentálja, akkor belobbanhat az allergia, és ráadásul a nyirokrendszeren keresztül az egész tested úgymond veszélyben van.

1079. Melcsy5 (válaszként erre: 1078. - Ében11)
2013. jún. 5. 07:33

Igen, én is erre gondoltam,hogy várok még kicsit, mielőtt bármibe belemennék,mert ezt a döntést már nem akarom elkapkodni.

Miért javaslod a lézert? Lehet,hogy butaság,de a lézer fényt nem szívja a sötét szemöldök is ugyanúgy,mint a sötét festék? Nem fogja kiszedni a szőrt?

Köszönöm

1078. ében11 (válaszként erre: 1072. - Melcsy5)
2013. jún. 4. 01:21

Még halványodhat a szemöldököd és kophat is.

Mi csak sima tetováló gépet használunk, és testre tetoválunk. De sötét színre mi sem megyünk rá világos testszínnel és fehérrel mert nem fogja fedni, és olyan furcsa elfolyt színeket eredményezhet.

Persze szoktunk takarni, ha elég fakó a meglévő-vagy lézerrel kiszedik, halványítják.

Én várnék a helyedben milyen lesz a végleges eredmény, változik-e még színe és ha nem lézereztetném.

1077. ében11 (válaszként erre: 1070. - Szabo.klaudia)
2013. jún. 4. 01:13

A tetovált bőrön jelenhetnek meg dudorok pattanások-a minta miatt nem igazán lehet látni, hogy pirosak-e stb, sőt mintha ekcémás lenne a bőr egy egy helyen, kiszáradhat, kipattoghat.

sosem szabad dörzsölni, piszkálni, vakargatni-mert irritálhatja, kivörösödhet, duzzadhat-aztán az orvos egyből rávágja, allergia.

Én nemrég tetováltattam(másfél hónapja), egy két helyen kiszáradt a bőrön, kipattogott.De kentem naponta többször lehelet vékonyan Bepanthennel és nem vakartam, pedig a gyógyulás alatt sokszor nagyon viszketett.

Így lassan de biztosan elmúlt, egy hónap is kellett mire majdnem olyan lett a bőröm mint előtte.Most már nem szárazabb ott és testápolóval is csak napi egyszer kenem.

pici puklik, pattogások még vannak benne pár db, de ez még normális.dolgozik a bőr, visszanőnek a pihék-tetoválás előtt mindig leborotváljuk őket-most velem is így tettek.:)

Remélem neked is helyre jön és nem kell a sebész!

1076. Pinksmink1 (válaszként erre: 1075. - Melcsy5)
2013. jún. 3. 11:05

szia Melinda:)

Nem, nem azért javasoltam a lézert mert hatékonyabb lenne, hanem a külsőd miatt, méghozzá azért mert a Rejuvinál kb. 2 hétig a kezelt területen egy varr van, ami áll az odaszáradt anyagból is ami finoman szólva nedm túl esztétikus az arcon, de ha nem dolgozol, illetve meg tudod oldani, hogy otthon maradsz ez ideig, akkor annak sincs semmi akadálya. Mégmézem a képeket, és utána beszéljünk, szia:)

Natália

1075. Melcsy5
2013. jún. 3. 10:08

Kedves Pinksmink,

most olvastam vissza a leveled megint.

miért a lézer? hatékonyabb,mint a Rejuvi?

Egyik sem valószínű, hogy hegesedik?

köszi

1074. Melcsy5
2013. jún. 3. 10:06

Kedves Pinksmink,

köszönöm a válaszod,logikusnak tűnik amit írtál. sajnos teljesen tájékozatlanul vágtam bele:(

a Rejuvi módszert javasolnád?

délután készítek képet szemöldökömről és átküldöm.

üdv.Melinda

1073. Pinksmink1 (válaszként erre: 1072. - Melcsy5)
2013. jún. 3. 08:45

Kedves Melcsy5,

jesszusom mekkora baromság! Ez nem egy autó amin rétegekben megáll a fényezés, úristen!!! Hát sok marhaságot hallottam és hallok ebben a szakmában, de ez se piti! Gondolj csak bele, a testszín, mert legalább azt mondta volna, de fehéret nem használunk javításra, amint majd pár hét elteltével a bőrödben össze érik a bent lévő feketével vagy sötétbarnával, mindig zöld lesz! Ezért nem javítunk le pl. sötét szemöldök végeket testsz-nnel, mert iudeig óráig jó aztán kizöldül, vagy esetleg lila lesz. Szóval ajánlom én is a jó lézert! Jó gép, jó szakember kombinációban! Ha gondolod küldj privátban egy fotót és szívesen megnézem, üdv.

Pinksmink

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook